HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 19 ruj 2017, 22:29. Pogledaj neodgovorene postove
Treba li igrati za repku?
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
Helena

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 16 lis 2006, 17:20
PostNaslov : Treba li igrati za repku?
Citiraj i odgovori

kakav je vaš stav prema strancima u reprezentaciji? Treba li npr. Eduardo da Silva igrati za Hrvatsku?

Helena
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Chico

Spol: muško
PostanoPostano: pon 16 lis 2006, 20:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

moje osobno razmisljanje je da ne trebaju,ne znam,cak i ovi imigranti mi nisu pogodni,kakva je to reprezentacija hrvatske koja na treningu priča njemački i ne zna sloziti slozenu recenicu na hrvatskom

al daleko od toga da se neću radovati pobjedama reprezentacije,oni predstavljalju nasu zemlju i tako ih treba gledati,ako je njima ponos igrati za nas nije problem,ali ako igraju iz nekih svojih interesa onda ne mogu dati sve svoje na terenu,ne igraju sa srcem.da silva je dugo zivio u hrv. pa je donekle i u redu da igra za nas,hrvatska mu je druga domovina i voli hrvatsku ali ako će etto igrati to je pitanje zbog čega??

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
sike

PostanoPostano: uto 17 lis 2006, 21:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nisam za to da sad svatko od stranaca može igrat za repku,možda bi to trebalo nekako ograničiti..
Ali mislim da više od 2 stranca istovremeno ne bi smjelo igrati za Hrvatsku.Ok Eduardo je već tu,Etto vjerojatno na vratima repke čim sredi papire a ne vidim nekog trećeg igrača koji bi zaigrao za repku bar dok igra ova generacija,dakle,u idućih 7-8 godina

Gospodine,kome da idemo?Ti imaš riječi života vječnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
fat drummer

PostanoPostano: sri 07 vel 2007, 21:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike napisa:
Nisam za to da sad svatko od stranaca može igrat za repku,možda bi to trebalo nekako ograničiti..
Ali mislim da više od 2 stranca istovremeno ne bi smjelo igrati za Hrvatsku.Ok Eduardo je već tu,Etto vjerojatno na vratima repke čim sredi papire a ne vidim nekog trećeg igrača koji bi zaigrao za repku bar dok igra ova generacija,dakle,u idućih 7-8 godina

vau, ovo je....

klasnić, braća kovač, didulica, petrić, kranjčar... ili rođeni ili odrasli izvan rh ili oboje. i šimunić. zakon ideja! igrat ćemo sa živkovićem.... popycock! i on je stranac

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
Churo

Spol: neodređen
PostanoPostano: sri 14 vel 2007, 1:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pa s obzirom na to da je Eduardo Da Silva najbolji igrac Hrvatske danas...sumnjam da itko od vas zali za tim sto je uzeo drzavljanstvo..no naravno nisam za pretjerivanje...nasa repka bi ipak trebala bit nasa Wink

14.2.2000.-14.2.2007.
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.