HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 17 lis 2017, 22:29. Pogledaj neodgovorene postove
Molitva
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
banana

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 22 stu 2006, 23:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Tooliko puta u molitvu ulazim sa malo očekivanja. Nekak, ne znam.. kao da se bojim nekog razočarenja.. Rolling Eyes

Hehe, što se tice molitve 'Anđeo Gospodnji'.. jako sretan
Mi u školi imamo dogovor sa jednom profesoricom da u podne, kada crkva zazvoni prekidamo sve što radimo na satu, dižemo se i izmolimo tu molitvu.. Nama super jer par minuta ukrademo od sata, a i uvijek dobro dođe pozdraviti Majcicu te se za ostatak dana pomoliti... Wink
Inace nemam neki obicaj moljenja te mollitve. Ah, izgleda da je 'preteško' zaustaviti sve poslove i koju minuticu usred bijela dana posvetiti Bogu.. Rolling Eyes

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
đođa

Spol: neodređen
PostanoPostano: čet 30 stu 2006, 18:22
PostNaslov : u Isusovo ime
Citiraj i odgovori

slušajte:molitva vam je na neki način "žicanje" od našeg Gospodina...A što je najbolje naš Gospodin voli kad ga se "žica" , pa zbog toba moramo naučiti "žicati".Ja npr. kad nešt trebam od Boga uvijek al baš uvijek to i dobijem...Zbog jedne stvari:zamolim Boga za to nešto u Isusovo ime!!!!jer u Bibliji piše "Što god zaištete Oca u Moje ime bit će vam..." E PA I BIT ĆE VAM!!!! Wink Wink Wink Wink
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
klara

PostanoPostano: čet 30 stu 2006, 22:30
PostNaslov : Re: u Isusovo ime
Citiraj i odgovori

đođa napisa:
Zbog jedne stvari:zamolim Boga za to nešto u Isusovo ime!!!!jer u Bibliji piše "Što god zaištete Oca u Moje ime bit će vam..." E PA I BIT ĆE VAM!!!! Wink Wink Wink Wink

čini mi se da baš i neće ... Wink
jer, Bog ipak nije automat u kojeg ubacimo žeton
i dobijemo točno ono što smo naručili ...

i sva sreća da nam ne daje uvijek baš točno ono za što smo ga zamolili ...
jer, kad bi nam svaki put dao ono što smo riječima molili
- dobili bismo i ono što u stvari nismo željeli ...

On ipak zna što je najbolje za nas i
točno nam to daje ...
pa čak i onda kada mislimo i čini nam se
da uopće ne čuje našu molitvu ...

pouzdanje u Boga - svakako da,
ali tvrdnje da ćemo dobiti dobiti baš sve što tražimo - ipak ne ... Wink

učiniti dobro, a zatim otići bez buke ...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
sike

Spol: muško
PostanoPostano: pet 01 pro 2006, 0:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Što sve više razmišljam o značenju molitve,gledam na to kao na način našeg života ili bolje rečeno - trajno opredjeljenje za Boga pogotovo kad Isus kaže:"Stalno molite!". Ne možemo imati stalno sklopljene ruke ali zato možemo u svakom trenutku imati otvoreno srce za Boga!

Gospodine,kome da idemo?Ti imaš riječi života vječnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: pet 01 pro 2006, 13:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

U svakom trenutku možemo zahvaliti Bogu za nešto dobro ili mu zavapiti u pomoć.
Molitva jedni za druge nas povezuje i to je dobro.
Koliko je jaka ta molitva ne znam ali znam da djeluje.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
little_angel

PostanoPostano: pet 29 pro 2006, 21:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

U zadnje vrijeme mi se često motalo po glavi dok sam molila kako tako malo ljudi u svijetu moli, razmišljala sam koliko ih moli baš taj trenutak kad sam ja molila, osjećala sam se nekako slabašnom tada. Ali danas kad sam bila na Velesajmu na Taizé molitvi, baš mi je nekako posebno bilo, vidjeti toliko mladih kako moli, ta neka povezanost u molitvi. Molitva i povezanost koja ruši svaku granicu koju je postavio čovjek... Smile

I zato križat rane neću ja
jer postat one niz će zlatnika
a svi Tvoji Bože teški križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Leo

PostanoPostano: sub 03 vel 2007, 20:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kada ja kao prognano jadno celjade molim Boga, tada se odazivam, odgovaram Bogu na Njegov poziv da Ga upoznam.
Ove molitve meni su neopisivo pomogle da upoznam Boga, prakticne su jer snaga i umnozavanje vjere u Trojedinog Boga koja po njima dolazi takodjer je neopisiva. Uz najvaznije katolicke molitve i Gospinu krunicu, Krunicu Bozanskom milosrdju, te Sedam molitvi svete Brigite (vjerujem kao i 15 molitvi iste svetice za koje se spremam otpoceti moliti), ove molitve cuda cine, ne samo meni, vec i, kako je to kao domino efekt, ljudima oko mene, posebno mojim najblizima (vjerujem kako ih poznajete, pa vam bas zato nece biti na odmet imati ih i ovdje na oku):

- O Krvi i Vodo, što potekoste iz Srca Isusova kao izvor milosrđa za nas, u Vas se uzdam!

- Gospodine moj i Bože moj, imam stalnu volju da Te častim s petnaest tajnih muka i s Tvojom prolivenom dragocjenom Krvlju. Koliko ima zrna pijeska u moru, koliko zrna žita u polju, koliko vlati trava na livadama, koliko plodova u voćnjacima, koliko lišća na drveću, koliko cvjetova u vrtovima, koliko zvijezda na svodu nebeskom, koliko anđela na Nebu, koliko stvorova na Zemlji, tisuću puta toliko, o Gospodine Isuse, koji si predostojan ljubavi, tisuću puta toliko budi slavljen, hvaljen i čašćen, Ti sam, Tvoje Presveto Srce, Tvoja dragocjena Krv, Tvoja Božanska Žrtva za čovječanstvo, Presveti Sakramenat oltara, Presveta Djevica Marija, devet slavnih korova anđeoskih i blažena četa svetaca! Neka im bude dana slava, hvala i čast od mene samoga, od svih ljudi, sada i uvijek kroz vječne vjekove! Želim, isto toliko puta, predragi Isuse, da Ti zahvalim, da Ti služim i da Ti ugodim, da Ti zadovoljim za sve uvrede što su Ti nanesene i da budem Tvoj tijelom i dušom. Hoću isto toliko puta pokajati se za svoje grijehe i moliti za oproštenje Tebe, Boga svoga, da oprostiš i da se smiluješ. Želim isto tako da prinesem Tvoje zasluge beskrajne Vječnom Ocu kao naknadu za svoje krivice i grijehe i za svoje zaslužene kazne. Čvrsto sam odlučio promijeniti svoj život i molim Te da zadnja ura moga života bude sretna i u miru. Hoću, također, moliti za oslobođenje siromašnih duša u čistilištu. Želim obnavljati ovu pohvalu ljubavi i zadovoljštine svakog sata dana i noći, sve do posljednjeg trena svoga života. Molim Te, predobri i preljubezni Isuse, da potvrdiš u Nebu moju najiskreniju želju. Ne dopusti da bude uništena ni od ljudi ni od Sotone!

- O preslatki Gospodine Isuse Kriste, blagi Božji Jaganjče! Ja siromašan grešnik pozdravljam i poštujem Tvoju Presvetu Ranu koju si zadobio na svom svetom Ramenu, kada si svoj težki Križ nosio. Zbog nje si osjećao na svom presvetom Tijelu osobito veliku bol i muku. Klanjam Ti se, mukotrpni Isuse, slavim Te i štujem Te! Blagoslivljam Te iz dubine svojega srca i zahvaljujem Ti za Svetu Ranu Tvojega Ramena, koja Ti je zadavala veliku bol. Preponizno Te molim, zbog Tvoje Muke i Boli, što si ih podnio po dubokoj svetoj Rani, da se smiluješ meni siromašnom grešniku, da mi grijehe oprostiš i da me na svom Križnom putu krvavim tragovima povedeš u vječno blaženstvo! Amen! Slava Ocu...

- Pozdravljam Te i ljubim Te, Ljiljane, što blistaš snježnom bjelinom, mirisavi Ljiljane Presvetoga Trojstva! Pozdravljam Te i ljubim Te, Ružo otajstvena, obasjana nebeskom slavom i ljepotom! Pozdravljam Te i ljubim Te, Neoskvrnjena Djevice, prije poroda, u porodu i poslije poroda! Od Tebe se rodio i Tvojim se mlijekom hranio Kralj Neba! Majko divna, pomozi meni nevoljnom grešniku i moli za me, sada i na času smrti moje! Amen.

- Sveti Mihaele arkanđele, brani nas u boju; protiv pakosti i zasjeda đavolskih budi nam zaklon! Neka mu zapovjedi Bog, ponizno molimo i ti, vojvodo vojske nebeske, sotonu i druge duhove zlobne koji svijetom obilaze na propast duša, božanskom jakošću u pakao protjeraj!

- Gospodine, koji si na Kalvariji raspet, smiluj mi se. Predajem Ti sve svoje bolesne nagone i grešne navike, donosim ih Tebi (svjesno izgovaramo i predajemo sve bolesne nagone i grijehe). O Spasitelju, operi moje srce i um u svojoj dragocjenoj Krvi; očisti me da budem bijel poput snijega. Pošalji svoga Svetog Duha, silu koja istječe iz Tvog svetog srca u moje srce, da se nikada ne vratim starom načinu života. Dopusti mi da budem sasvim blizu Tvom slatkom srcu, da budeš u meni, i da ja u Tebi uvijek živim svetim životom. Slavim Te Isuse, hvala Ti Isuse.
MatejD

PostanoPostano: uto 10 tra 2007, 18:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Za mene je u molitvi prvo potrebno predočiti Božju prisutnost. predočiti si Boga da je on tu pored mene ili da je svuda oko mene i u meni, da prožima cijelo moje biće. Tada mu reći sve što mi je na srcu, kao malo dijete koje vrativši se s puta, potrči ocu u krilo željno podijeliti s njim sve što je doživilo. svoje radosti, svoje boli. zatim mu zahvaliti za sve...
Molitva je i između poslova, ili za vrijeme razgovora,kada nije ozbiljniji, pomisliti na Boga, kako nas neizmjernomm ljubavlju promatra i kratko mu predati svega sebe i sve svoje. tako učimo živjeti u Božjoj prisutnosti. kada sam u tramvaju ili šećem, bilo kad. dovoljno je samo pomisliti na Boga i na njegovu ljubav koju ima za mene, kako sam stvoren u ljubavi, da primam ljubav i da ljubim...

Vječna je ljubav Njegova!
Magali
mod team

PostanoPostano: ned 15 tra 2007, 9:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

...otkrih snagu molitve...još više...molim u svakom mogućem trenutku...molitva mi je u zadnje vrijeme najveća utjeha...u njoj nalazim svoj mir...kad je teško i kad plačem...molitva ugasi moje suze...

Bože hvala ti na tome...

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
elninjo7

PostanoPostano: ned 15 tra 2007, 10:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Naš Bog je toliko dobar da je uslišao zloduha Razz jako sretan Razz

"Ne boj se, Jakove, crviću, Izraele, ličinko ja sam pomoć tvoja-riječ je Jahvina-
Svetac Izraelov tvoj je otkupitelj"
Iz 41,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
Čokolada
isključen

PostanoPostano: ned 15 tra 2007, 15:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

elninjo7 napisa:
Naš Bog je toliko dobar da je uslišao zloduha Razz jako sretan Razz

O čemu ti to???? Shocked
elninjo7

PostanoPostano: ned 15 tra 2007, 17:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mislim na Mt 8,31

"Ne boj se, Jakove, crviću, Izraele, ličinko ja sam pomoć tvoja-riječ je Jahvina-
Svetac Izraelov tvoj je otkupitelj"
Iz 41,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
Čokolada
isključen

PostanoPostano: ned 15 tra 2007, 18:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

To nije bila molitva.
robert

PostanoPostano: sub 05 svi 2007, 13:34
PostNaslov : Stvarna snaga molitve
Citiraj i odgovori

Jedno razmišljanje s naše zajednice.
Na više mjesta u NZ i u nekim Marijinim porukama bi se dalo zaključiti da molitva ubrzava drugi Kristov dolazak.
npr u Otkrivenju kaže "Molitve svetih pospješuju Veliki dan" ili na kraju iste knjige "Dođi" , "Dođi".
Isto tako Marija kaže nešto kao "Djeco moja, molitvom će te približiti Novo nebo i Novu zemlju".

Kolika je stvarna snaga naše molitve?
Da li smo svjesni da zajedničkom i čestom molitvom usitinu možemo utjecati na brži Kristov dolazak?

Volio bih čuti vaša razmatranja o tome, ali ne povodite se za tim što sam ja naveo. Možda ima još primjera, možda se mogu drukčije tumačiti, ali konkretno neka bude vezano za Veliki dan.

"I evo dolazim ubrzo! Blago onomu koji čuva riječi proroštva ove knjige!" (Otk 22,7)
"Evo dolazim ubrzo i plaća moja sa mnom: naplatit ću svakom po njegovom djelu!" (Otk 22,12)

"Ljudi danas žive kao da Boga nema"
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
little_angel

PostanoPostano: ned 29 srp 2007, 19:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mislim da je molitva nešto najpotrebnije nama ljudima u današnjem ubrzanom životu. Rastrgani smo na sto strana, otuda i stres, živčanost itd. I zato jedino molitva pomaže da budemo jedno. Da se nekako sve u nama stopi, ujedini. Ali samo ona iskrena molitva. Potrudimo se da ju ne zanemarimo, niti jedan dan...

I zato križat rane neću ja
jer postat one niz će zlatnika
a svi Tvoji Bože teški križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
tanja

PostanoPostano: sub 04 kol 2007, 19:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moj bivši župnik molitvu uspoređuje sa disanjem.Ta njegova usporedba mi se jako sviđa jer:ako prestanemo disati naš život će prestati,ako prestanemo moliti duhovno ćemo potonuti...ZATO NEMOJTE ZABORAVITI DA STALNO TREBA "DISATI" molitva Smile .

...Brate moj, Krist i tebe zove, dođi slijedi me...
davorseljan

PostanoPostano: pon 06 kol 2007, 10:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo i mene.
Na molitvenom susretu mladih u Međugorju puno se molilo.
Za mene je molitva opuštanje, a ovdje u Međugorju sam se opustio.
Teška srca ću večeras put Zagreba.

U radu je spas.
Bilićeva

PostanoPostano: uto 14 kol 2007, 19:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Volim se moliti..... ali u zadnje vrijeme mi se čini kako se te moje molitve okreću samo molbama i željama..... Trudim se to ispraviti pa da mogu još više razgovarati sa osobom koja je uvijek uz mene... Ali u svojim molitvama volim i zahvaljivati. Dok razgovaram s Njime, vrlo sam smirena, sretna.... veseo veseo veseo veseo veseo

Uvelike zauzdavaj jezik i misli, te osjećaje redovito upravljaj Bogu, pa će se tvoj duh božanski ražariti.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Dy

PostanoPostano: sub 18 kol 2007, 6:38
PostNaslov : Molitva
Citiraj i odgovori

Molitva

1. Uzmi si svaki dan nekoliko minuta vremena da bi bio sam u tišini… Opusti tijelo, razum i srce.

2. Razgovaraj s Bogom jednostavno i prirodno. Ispričaj mu sve što imaš u svom srcu. Za to ti nisu potrebne nikakve formule, molitvenici ni tuđi način govora. Govori mu svojim vlastitim riječima. On te sigurno razumije.

3. Vježbaj se u razgovoru s Bogom za vrijeme svog svakodnevnog posla. Ti znaš da je Bog svugdje prisutan. Dosta ti je na par sekundi zatvoriti oči. Gdjegod se nalazio: u trgovini, u autobusu, u vlaku, za pisaćim stolom… Naučit ćeš tako živjeti u Božjoj prisutnosti.

4. Polazi od uvjerenja da te Bog uvijek prati, da je On kod tebe i da te stalno pomaže. Zato nije potrebno da Boga stalno oblijećeš molitvom za njegov blagoslov, nego da mu stalno zahvaljuješ jer On te uistinu stalno prati svojom ljubavlju i blagoslovom.

5. Moli s uvjerenjem da tvoja molitva leti iznad polja i planina, iznad rijeka i mora i da u trenu dostiže one za koje moliš, kao što u istom trenu dopire do Božjeg srca koji ih blagoslivlje i pomaže.

6. Kad moliš moraš uvijek imati u srcu pozitivne misli, a nikako negativne.

7. Uvijek moraš u molitvi biti spreman prihvatiti Božju volju, pa kakva god ona bila: “Oče, ne moja, nego tvoja volja neka bude.”

8. Kad moliš, stavi sve naprosto u Božje ruke. Moli za snagu da možeš sa svoje strane učiniti što je najbolje, a sve ostalo prepusti s apsolutnim pouzdanjem dragom Bogu.

9. Izmoli svaki dan jednu molitvu za one koji te ne vole, pa i za one koji su loše prema tebi postupali. To će ti dati neopisivu snagu, odnosno Bog će te obdariti tom snagom zbog takve molitve.

10. Svaki dan moraš se pomoliti za svoju domovinu, kao i za očuvanje općeg mira. Mir je najveći Božji dar.

A kad sabereš svih ovih deset pravila u jedno, onda kad moliš, ponašaj se kao dijete, koje netom što se otac ili majka vrate kući, poleti k njemu ili njoj i sjedne na krilo, pa ispriča sve što ima na srcu.

Theodor Bovet (švicarski teolog i književnik):

On te ljubi s tobom uvijek ostaje
kada pritisnu te boli ta ljubav jaca postaje.
Kad te neka druga mora lažnim sjajem privuku
Bog te opet prima k sebi tvojoj duši daje luku.
sike

PostanoPostano: pon 03 pro 2007, 21:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Uf...
Ova dva slova komentar su mojih nastojanja da molitvu učinim početak i svršetak svakog dana, zapravo njegov glavni dio.
Ovu temu redovito ispovjedam zadnje vrijeme, mučim se...
Sad sam uzeo knjigu sv.Petra Alkantarskog "O molitvi i razmatranju". Taj dio molitve, zapravo srž onoga što je molitva, to mi najviše fali. Ostaju riječi, ostaje ustrajnost, ali nema safta..
Sad u Došašću nastojim dati okus svojoj molitvi

vlaja

PostanoPostano: sub 05 sij 2008, 9:49
PostNaslov : Što je sve molitva???
Citiraj i odgovori

Mnogi pišu različite prošnje i imaju svoje svakodnevne molitve, pisane ili naučene na pamet... neki pak imaju svoje vlastite i osobne razgovore s Gospodinom...oni treći u molitvu uokviruju svakodnevni 'Očenaš' i nedjeljnu misu, a mnogi tzv. katolici, (najpoznatiji među bakama) molitvu doživljavaju kao prebranu krunicu po prstima i mnoštvo 'Zdravo Marija' ...

No, shvaćaju li mladi katolici, što je to zapravo molitva i gdje leži tajna molitve???

Nauči biti "zarobljenik nade" -svako jutro ustani znajući da danas može
biti dan kada će se Gospodin iznenada pojaviti i sve okrenuti u tvoju korist.
sike

PostanoPostano: sub 05 sij 2008, 13:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

U Ženevi na Taize susretu najveći je naglasak dat na molitvi razmatranja Riječi Božje - koliko mi to nedostaje!Pročitati i ostati u TIŠINI s Bogom, po Njegovom riječi.. Onda to postaje živa Riječ za svakoga od nas, jedini pravi putokaz u životu!

Zanima me koliko vi takvu molitvu prakticirate? Jeste li dio neke molitvene zajednice koja tako moli?

mrvica85

PostanoPostano: ned 06 sij 2008, 21:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Smatram da nije važno koliko ćemo molitava izmoliti, i da molitve ne moraju uvijek biti one koje su naučene na pamet-Oče naš, Zdravo Marija...bitno je da je molitva iz srca srce , pa taman da se radi o 1 rečenici. I pjesma je molitva svira ...nekad me pjesma toliko takne u srce, da je u tom trenutku ne može zamjenit sto Oče naša. Uostalom, Isus nam je Očenaš dao kao primjer molitve. molitva

Ništa ne vuče tako snažno i ne povezuje tako čvrsto kao tanka nit ljubavi.
pahuljica

PostanoPostano: sri 09 sij 2008, 23:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Imate li koji poseban savjet za dobru molitvu? Naravno, znam da ne postoji univerzalan, ali nešto što vam pomaže u molitvi. U zadnje vrijeme sam zakazala u molitvi pa bi mi bilo drago da nešto čujem.
mala princeza

Spol: neodređen
PostanoPostano: čet 10 sij 2008, 17:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pahuljica napisa:
Imate li koji poseban savjet za dobru molitvu? Naravno, znam da ne postoji univerzalan, ali nešto što vam pomaže u molitvi. U zadnje vrijeme sam zakazala u molitvi pa bi mi bilo drago da nešto čujem.

1. Jutros si se probudila. To je lijepo. Mnogo je ljudi noćas umrlo u snu. Ti si živa. "Bože, hvala ti što sam se jutros probudila!"--> molitva.
2. Voziš li se u tramvaju, autobusu? Tramvaji su puni zabrinutih ljudi, namrgođenih lica, tužnih pogleda. Primijeti to opterećeno, umorno lice. "Bože, pomozi ovoj osobi!" Izmoli za nju Očenaš.-->molitva.
3. Ideš na ispit. Sada je vrijeme ispita. Umireš od straha. Dlanovi se znoje, srce iskače iz grudi, ruke drhte, mučno ti je. Zamisli kako se tek Isus bojao u Getsemanskom vrtu očekujući muku! "Moj Isuse...!" I idite skupa-Isus i ti-na taj ispit. -->molitva.

Molitva nije samo molitva .
Uključiti Boga u svoju svakodnevicu. Dopustiti mu da bude prisutan. Moliti za druge. Neka ti Bog bude najbolji prijatelj. Zahvaliti Mu. Sjetiti Ga se. Nasmiješiti Mu se. Uzeti Ga za ruku i krenuti u novo jutro kao prekrasna Njegova slika! Meni je to molitva. Bitno je znati tko ti je taj kome se moliš.

...Ima dana kada ne znam šta ću sa sobom...
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.