HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 23 srp 2019, 11:35. Pogledaj neodgovorene postove
ForumaŔke majice
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Korny

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 29 svi 2007, 20:25
PostNaslov : ForumaÅ”ke majice
Citiraj i odgovori

Žan napisa:
mrvica85 napisa:
sljedeƦi put svi nosimo majice sa nadimcima,ok ?

Hehe Laughing i o tome smo priĆØali na Trsatu jako sretan Definitivno Ʀemo napravit majice naÅ”eg foruma tako da budemo prepoznatljivi (a i bit Ʀemo žive reklame Wink) ƈim zavrÅ”e ispiti, primit Ʀu se posla Cool Wink

Eh, da, na to zaboravih........!!

Sam ti položi ispite, a onda.......bolje ti je da odmah poĆØneÅ” sa smiÅ”ljanjem dizajna Laughing Laughing Laughing

belji se

jooooooj, ljudi, ja bih da ovaj vikend ponovno imamo susret...... tuzan
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
dodododoprecjednik

Spol: muško
PostanoPostano: sri 30 svi 2007, 9:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Korny napisa:
bolje ti je da odmah poĆØneÅ” sa smiÅ”ljanjem dizajna Laughing Laughing Laughing

korny, nemoj me krivo shvatit, al cemu ovo odmah pocni sa smisljanjem dizajna?! vjerujem da bi zan htio nosit majicu hbk foruma isto kao i jos hrpa ljudi s ovog foruma, ukljucujuci i mene, iako nisam toliko aktivan kao na ff...
ali, zasto bi zan morao napravit dizajn...ak netko zna radit u corelu photshopu ili bilo cemu drugom nek napravi neki prijedlog pa zajedno zmislite nekaj, ne mora zan sve povuc...
ak ne znas radit ni u jednom od tih programa, rukom skiciraj svoju ideju, skeniraj, hostaj na imageshack i tavi sliku ovdje pa da ljudi vide...radis istu gresku oko koje smo se mi neko vrijeme mucili na ff-u... das ideju,a ne das konkretan prijedlog...
nemojte me krivo shvatit, ali vjerujem da ste svi pozvani ukljucit se u osmisljavanje dizajna majice...
tolko od mene, i ispricavam se ako sam bio preostar...

Hvaljen budi, Gospodine moj....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Žan
mod team leader

PostanoPostano: sri 30 svi 2007, 10:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Domac napisa:
korny, nemoj me krivo shvatit, al cemu ovo odmah pocni sa smisljanjem dizajna?! vjerujem da bi zan htio nosit majicu hbk foruma isto kao i jos hrpa ljudi s ovog foruma, ukljucujuci i mene, iako nisam toliko aktivan kao na ff...
ali, zasto bi zan morao napravit dizajn...ak netko zna radit u corelu photshopu ili bilo cemu drugom nek napravi neki prijedlog pa zajedno zmislite nekaj, ne mora zan sve povuc...
ak ne znas radit ni u jednom od tih programa, rukom skiciraj svoju ideju, skeniraj, hostaj na imageshack i tavi sliku ovdje pa da ljudi vide...radis istu gresku oko koje smo se mi neko vrijeme mucili na ff-u... das ideju,a ne das konkretan prijedlog...
nemojte me krivo shvatit, ali vjerujem da ste svi pozvani ukljucit se u osmisljavanje dizajna majice...
tolko od mene, i ispricavam se ako sam bio preostar...

Oj Domac, ma nije Korny mislila niŔta loŔe Wink
Meni ne predstavlja neki problem složit to jer sam dosta domaƦi na polju dizajna, ali zaÅ”to ne - slažem se s tobom jako sretan
Dakle, svi ste pozvani ukljuĆØiti se u dizajniranje naÅ”ih forumaÅ”ih majica jako sretan
Bilo kakve ideje oko izgleda, samog teksta i rasporeda teksta, boje majica i teksta... jako sretan Skicirajte, budite kreativni jako sretan jako sretan jako sretan

Detalji koji bi svakako morali postojati su: logo Ureda, naziv foruma te korisniĆØko ime (user name) jako sretan

Po ovom Ʀe svi znati da ste moji uĆØenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: sri 30 svi 2007, 13:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Korny napisa:
jooooooj, ljudi, ja bih da ovaj vikend ponovno imamo susret...... tuzan

Å to se mene tiƦe, možemo.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
dodododoprecjednik

PostanoPostano: sri 30 svi 2007, 13:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Žan napisa:
Oj Domac, ma nije Korny mislila niŔta loŔe Wink

znam da nije mislila nista lose, i vjerujem da ti dobro ide dizajn i sl., ali mislim da puno ljudi na forumu je za to da se majice naprave, a sve sto bi napravili sa svoje strane dali novce i kupili majicu...a mislim da uz ovoliki broj izuzetno aktivnih clanova nije fer da jedna osoba napravi sve,slazes li se?

Hvaljen budi, Gospodine moj....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: sri 30 svi 2007, 13:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mislim da bi majce mogli osmisliti i napraviti prije ljeta tako da reklamiramo forum na naŔim putovanjima preko ljeta.
A sada akcija jako sretan .
Ideje, prijedloge, primjedbe ... .
Mislim da bi sve moglo biti gotovo do 1.7, onda Ŕtampanje majci.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
fratar

PostanoPostano: sri 30 svi 2007, 18:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ovo je fenomenalna ideja, bilo super imati forumaŔku majicu Smile mislim da bi se i ja mogao okuŔati u nekakvom prijedlogu za dizajn, heheh jako sretan

"A sada: ostaju vjera, ufanje i ljubav
- to troje -
ali najveƦa je meưu njima ljubav." 1 kor 13,13

andjelcic
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: sri 30 svi 2007, 18:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kak zakoon ideja...ali dizajn nije moje podruĆØje...ali Ʀu je zato s ponosom nositi jako sretan

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vraĆØiÅ” boli,
odbila joÅ” nikog nisi, koji za pomoƦ moli.
Kristijan

PostanoPostano: sri 30 svi 2007, 19:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Joj super, ja bih s ponosom nosio takvu majicu, iako sam ovdje jedva mjesec dana... I volio bih vam pomoƦi ali nemam vremena ni za disati! Ako ne položim ispite, ƦaƦa Ʀe me ubijati slowly and painfully place

"Pulsate et aperietur vobis!" (Mt 7,7)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Korny

PostanoPostano: sri 30 svi 2007, 19:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Domac napisa:
Korny napisa:
bolje ti je da odmah poĆØneÅ” sa smiÅ”ljanjem dizajna Laughing Laughing Laughing

vou, vou....tek sam sad vidjela post.......

to je bila Ŕala...!

nisam mislila da žan sve povuĆØe, krivo si me shvatio...pa naravno da svi moramo sudjelovati u tome, logiĆØno je...naÅ”alila sam se jer sam sa žanom priĆØala o tome pa zato...ne prebacujem ja odgovornost na nikoga, dogovorit Ʀemo se svi zajedno oko toga, bitno je da smo potaknuli ideju...

ok...?

Wink
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: čet 31 svi 2007, 5:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E, al naravno, personalizirane majice! Wink

To mi je dobro kad nekam doĆ°emo u onim žutim ff majicama svatko sa svojim nickom na leĆ°ima ko nogometna ekipa pa nas svi okolo blijedo gledaju! buhahahaha

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: čet 31 svi 2007, 6:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Svakako mislim da je vrijeme da se krene u realizaciju jer Ʀe nas vrijeme pregazit, a i ljeto je blizu.
To bi bila dobra prilika da privuĆØemo joÅ” ekipe na forum i da nas bude viÅ”e.

U radu je spas.
Žan
mod team leader

PostanoPostano: čet 31 svi 2007, 9:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

davorseljan napisa:
Svakako mislim da je vrijeme da se krene u realizaciju jer Ʀe nas vrijeme pregazit, a i ljeto je blizu.
To bi bila dobra prilika da privuĆØemo joÅ” ekipe na forum i da nas bude viÅ”e.

Slažem se, ajmo to ĆØim prije realizirat Wink Dok svi skupa kvalitetno pripremamo moguƦe ideje i rjeÅ”enja, možda ne bi bilo loÅ”e kad bi napravili popis onih koji bi svakako uzeli svoj primjerak jako sretan Na svakoj majici bi bilo i vaÅ”e (unique) korisniĆØko ime koje koristite na forumu Smile NaÅ”ao sam firmu koja Ʀe tiskat, a po osobi Ʀe to vjeroatno doƦi ca. 30 kuna. Bilo bi dobro kad bi unaprijed skupili nofce tako da se može napravit ĆØisti raĆØun. Å to se tiĆØe preuzimanja majica, kontaktirat Ʀete moderatore koji su vam dostupni ili admina Wink Baza, tj. skladiÅ”te Ʀe svakako biti Ured za mlade (Kaptol 21) Smile

Dakle, popis (uz nick obavezno navedite i veliĆØinu majice):

1. Žan (L)

(Iv 13, 35)
Žan
mod team leader

PostanoPostano: čet 31 svi 2007, 18:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

AHoj Smile PriĆØah danas s L.A. i doĆ°osmo na ideju da svatko ima na svojoj majici i svoj potpis - dakle, mislim na onaj dio koji se pojavljuje ispod svakog vaÅ”eg posta - obiĆØno citat iz Biblije, stih iz neke pjesme itd. Smile Tako bi svaka majica nosila vaÅ”, ajmo reƦ, moto jako sretan Nadam se da se slažete Cool jako sretan Wink

Na popis Ʀete se moƦ upisivat do sredine 6. mjeseca, joÅ” Ʀu naknadno reƦ toĆØno datum. U drugom dijelu tog istog mjeseca tiskale bi se majice, a kao gotov proizvod bile bi dostupne od 7. mjeseca jako sretan Å to se tiĆØe forumaÅ”a koji su daaleko od Zagreba i nisu u moguƦnosti doƦi do Ureda, 3. i 4. srpnja je sastanak Odbora za mlade u Å ibeniku na kojem Ʀe biti prisutni povjerenici mladih svih biskupija, tako da mogu poslat po njima vaÅ”e majice jako sretan Tako da mi to posebno naglasite kod prijava Wink Do povjerenika mladih u vaÅ”oj biskupiji bi svakako trebali znati doƦi Wink Eto Smile Al nadam se da Ʀemo veƦinu majica uspjet izdilat preko moderatora Wink

(Iv 13, 35)
5rich
mod team

PostanoPostano: čet 31 svi 2007, 18:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Citat:
AHoj PriĆØah danas s L.A. i doĆ°osmo na ideju da svatko ima na svojoj majici i svoj potpis - dakle, mislim na onaj dio koji se pojavljuje ispod svakog vaÅ”eg posta - obiĆØno citat iz Biblije, stih iz neke pjesme itd. Tako bi svaka majica nosila vaÅ”, ajmo reƦ, moto Nadam se da se slažete

heh,odliĆØna ideja...moram prmijeniti potpis...naƦi nekaj uniqe i bolje

Kika

PostanoPostano: čet 31 svi 2007, 20:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam u zg-u valjda do negdje 4.7. ili 5.7.(koliko sam shvatila majce Ʀe biti i ranije gotove... pa bih mogla pokupiti i za bananu i korny i opƦenito za ljude iz Ri...(samo mi people poÅ”aljite pp da znam tko hoƦe da mu uzmem....)

When GOD leads you to the edge of the cliff, trust Him fully! Only one of the two things will happen; either He will catch you when you fall or He will teach you how to fly!
davorseljan

PostanoPostano: pet 01 lip 2007, 8:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Žan napisa:
AHoj Smile PriĆØah danas s L.A. i doĆ°osmo na ideju da svatko ima na svojoj majici i svoj potpis - dakle, mislim na onaj dio koji se pojavljuje ispod svakog vaÅ”eg posta - obiĆØno citat iz Biblije, stih iz neke pjesme itd. Smile Tako bi svaka majica nosila vaÅ”, ajmo reƦ, moto jako sretan Nadam se da se slažete Cool jako sretan Wink

Super ideja.
Svaka majca Ʀe biti posebna i tako Ʀemo se lakÅ”e prepoznavati na naÅ”im susretima.
Predlažem da pokuÅ”amo orgarnizirat susret kada majce budu gotove i na kojima Ʀe biti dostupne. Nakon toga zajedniĆØka fotka.
Siguran sam da Ʀe nakon ljeta biti puno viÅ”e novih ĆØlanova na forumu.

U radu je spas.
little_angel

PostanoPostano: pet 01 lip 2007, 9:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

davorseljan napisa:

Predlažem da pokuÅ”amo orgarnizirat susret kada majce budu gotove i na kojima Ʀe biti dostupne. Nakon toga zajedniĆØka fotka.

Daa, to bi bilo super. Na fotki Ʀemo izgledat ko nogometna ekipa u istim dresovima Laughing Ma morat Ʀemo u 7.mj. organizirat neki susret, makar i na jedan dan Wink Hm... ĆØini mi se da ovo nema previÅ”e veze s temom...

Å to se tiĆØe potpisa, do 15.6. napiÅ”ite onaj koji želite da vam bude na majici... Naravno, najbolje da bude ovaj koji veƦ je, neki su veƦ postali i prepoznatljivi po svojim. Nemojte previÅ”e mijenjat Cool

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Coje

PostanoPostano: sub 02 lip 2007, 10:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja bih se vrlo rado prijavio na popis za majice,ali zbog moje obdarenosti,XXL majice su meni premalene,ako naĆ°ete majicu s najmanje 4 X-a odmah me stavljajte na listu

http://www.kumi.hr
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
Žan
mod team leader

PostanoPostano: ned 03 lip 2007, 10:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Žan napisa:
Dakle, svi ste pozvani ukljuĆØiti se u dizajniranje naÅ”ih forumaÅ”ih majica jako sretan
Bilo kakve ideje oko izgleda, samog teksta i rasporeda teksta, boje majica i teksta... jako sretan Skicirajte, budite kreativni jako sretan jako sretan jako sretan

Jel me tko doživio? razmislja Wink Nemojte onda poslije kukat kak je trebalo drugaĆØije, kak vam se ne sviĆ°a, itd. Wink

Coje napisa:
ja bih se vrlo rado prijavio na popis za majice,ali zbog moje obdarenosti,XXL majice su meni premalene,ako naĆ°ete majicu s najmanje 4 X-a odmah me stavljajte na listu

Pa siguran sam da se u Zagrebu može naƦi barem jedna majica takvih dimenzija Wink Istražit Ʀemo sherlock

(Iv 13, 35)
.bubamara.

PostanoPostano: ned 03 lip 2007, 17:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e ljudeki a boja??? nekaj sam naĆØula da bi mogle bit plave i to mi je baÅ” ok Wink

... s Tobom želim poƦ ... srce
... i ostati s Tobom zauvijek... in love

zaljubljeni
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: ned 03 lip 2007, 20:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

.bubamara. napisa:

e ljudeki a boja??? nekaj sam naĆØula da bi mogle bit plave i to mi je baÅ” ok Wink

Ja se slažem da bude plava ili bijela.
Na bijeloj se bolje uoĆØava tekst kojega Ʀe biti.
A natpis?
Ja predlažem:
FORUM MLADIH HBK
http://forummladi.hbk.hr/index.php
(zatim nick)
(potpis (tekst koji je u potpisu svakoga od nas)).

U radu je spas.
5rich
mod team

PostanoPostano: ned 03 lip 2007, 21:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

meni je sasvim svejdno....ali msilim da su mi bele nekak neznam kak..jednostavnije...samo bi aj nick i potpis smjestila na leĆ°a....ali meni je sasvim svejedno

Korny

PostanoPostano: ned 03 lip 2007, 21:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja se slažem da majice budu u boji, ne bih bijele jer mi je to nekak preobiĆØno......al ako ste vi za bijele i ja sam za....plavo mi se ĆØini sasvim ok... Wink

a poŔto prijedloga baŔ i nema, ja bih nabacila jedan....

ispred - logo Ureda za mlade, a iza - na vrhu nadimak, u sredini potpis i na dnu adresa stranice foruma......ili tak neŔto.......

Eto, to je jedna ideja.... Wink
little_angel

PostanoPostano: ned 03 lip 2007, 21:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Korny napisa:

ispred - logo Ureda za mlade, a iza - na vrhu nadimak, u sredini potpis i na dnu adresa stranice foruma......ili tak neŔto.......

Slažem se sa prijedlogom, joŔ bi dodala na prednju stranu - ispod ili iznad logoa - naziv - Forum Ureda HBK za mlade Wink
I majica Ʀe bit neka tamnija nijansa plave... he he he Laughing

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.