HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: čet 17 lis 2019, 1:02. Pogledaj neodgovorene postove
*** ForumaŔki susret!! ***
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
ToNkIƦ

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 06 kol 2007, 13:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ycteris napisa:
Za vas možda da... tuzan

Plavusho! Morat che biti jedan za kraj!!!! jako sretan jako sretan Wink

"...ON je moj Bog, moj Bog
moja nada moje sve..."

"...ponekad neizgovorene rijechi kazu vishe nego izgovorene...."

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: pon 06 kol 2007, 13:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ToNkIƦ napisa:
Ycteris napisa:
Za vas možda da... tuzan

Plavusho! Morat che biti jedan za kraj!!!! jako sretan jako sretan Wink

piÅ”eÅ” ko da Ʀe umrijeti....

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vraĆØiÅ” boli,
odbila joÅ” nikog nisi, koji za pomoƦ moli.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
mrvica85

PostanoPostano: pon 06 kol 2007, 18:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

slažem se s 5rich,o kakvom kraju ti govoriŔ ?

NiÅ”ta ne vuĆØe tako snažno i ne povezuje tako ĆØvrsto kao tanka nit ljubavi.
Thlaspi

PostanoPostano: pon 06 kol 2007, 18:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ok, može onda ponovo kad i gdje Ʀe biti susret?

Seigneur, tu gardes mon Ć¢me;
Ɣ Dieu, tu connais mon coeur.
Conduismoi sur le chemin d'ƩternitƩ,
conduismoi sur le chemin d'ƩternitƩ.

"Sve mogu u onome koji mi daje snagu."
Fil 4,13
banana

PostanoPostano: pon 06 kol 2007, 20:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

haha, ma ne bu bilo nikakvog kraja sa Yc-om, dapace jednog novog poĆØetka Laughing
Živio on zivio
Meni je tako žao Å”to neƦu moƦi do ZG Wink

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
ToNkIƦ

PostanoPostano: pon 06 kol 2007, 23:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mrvica85 napisa:
slažem se s 5rich,o kakvom kraju ti govoriŔ ?

To neka vam Plavusha natipka......... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy belji se

"...ON je moj Bog, moj Bog
moja nada moje sve..."

"...ponekad neizgovorene rijechi kazu vishe nego izgovorene...."

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
smjeŔko

PostanoPostano: uto 07 kol 2007, 5:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

susret Ʀe onda bit 7. kolovoza od 16h, pa kako ko može - nek doĆ°e Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile ak sam ja dobro skužila....znaĆØi danas od 16h u birtiji(Kapucineru) pa ko može nek doĆ°e.....Thlaspi kaj buÅ” i ti doÅ”la s pojaĆØanjem Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink
Ajde ljudeki, dragi nam naÅ” magivek potego iz BeĆØa da bi doÅ”o nas malo vidjet pa odazovite se onda......kakvi smo mi to domaƦini

LJUBAV UVIJEK POBJEƐUJE!!!!
davorseljan

Spol: muško
PostanoPostano: uto 07 kol 2007, 5:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ekipo.
Iako sam danas trebao iĆØi joÅ” i u Krapinske toplice kod patera Luke RaĆ°e ali s obzirom da sam umoran doƦi Ʀu na naÅ” susret.
Jutros sam doputovao iz MeĆ°ugorja u ne baÅ” ugodnom busu tako da doĆ°ite u Å”to veƦem broju.
Vidimo se u Kapucineru od 16 sati.
Sve informacije primam na 0959001888

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Thlaspi

PostanoPostano: uto 07 kol 2007, 8:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

smjeŔkica, rado bi doŔla ali ovisi o "vremenu" Wink

možda se vidimo

Seigneur, tu gardes mon Ć¢me;
Ɣ Dieu, tu connais mon coeur.
Conduismoi sur le chemin d'ƩternitƩ,
conduismoi sur le chemin d'ƩternitƩ.

"Sve mogu u onome koji mi daje snagu."
Fil 4,13
davorseljan

PostanoPostano: uto 07 kol 2007, 12:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Å to je sa Trsatom?
Tko može i želi iƦi neka se javi tako da znam.
Ide se na samu Veliku Gospu vlakom oko 1 sat.
Taj vlak polazi iz Osijeka pa preko NaŔica, Koprivnice dolazi u Zagreb i nastavlja za Rijeku.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
little_angel

PostanoPostano: uto 07 kol 2007, 17:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I održao se joÅ” jedan forumaÅ”ki susret! Very Happy Bili smo u smjeÅ”kinoj birtiji (Kapucineru) Wink Bilo nas je malo, ali susret je bio baÅ” predivan. Prvo sam vidjela naÅ”eg magiveka koji je bio s jednom curom koja se meni predstavila kao ema. Magivek mi je sakrio da je ona zapravo emma sa naÅ”eg foruma, tako da sam to otkrila tek kasnije veseo Emma je jedna jako simpatiĆØna cura koja živi u rodnom mjestu moje mame. A sad si vi mislite belji se A baÅ” mi je drago Å”to smo je upoznali... andjeo A nakon nekog vremena u kojem me magivek zafrkavao po obiĆØaju, doÅ”la je i naÅ”a uvijek raspoložena smjeÅ”kica. I tako, bilo je i puno smijeha, bilo je i ozbiljnih priĆØa, ali bitno da je bilo prekokrasno pardon Lijepo je bilo opet biti s vama nakon dužeg vremena... ne moram niÅ”ta objaÅ”njavati Mogli bi koju reĆØenicu napisat i ostali sudionici ovog susreta hehehe A magivek je imao i fotiƦ, pa možda nakon nekog vremena ovdje osvanu i kojekakve fotkice... Wink

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: uto 07 kol 2007, 18:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

lipi moji, ja sam inache poslala davoru poruku,i nadam se da ste ju dobili....
bila sam u zagrebu, u shoppingu sportske opreme sa mojima, i mi na kaptol doŔli tek oko pol 8, doslovce prvirili u katedralu i morali se vratiti

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vraĆØiÅ” boli,
odbila joÅ” nikog nisi, koji za pomoƦ moli.
little_angel

PostanoPostano: uto 07 kol 2007, 20:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

5rich napisa:
lipi moji, ja sam inache poslala davoru poruku,i nadam se da ste ju dobili....

davor nije doŔao, tak da nismo dobili poruku... Wink

Å”teta Å”to nisi mogla doƦi, baÅ” je lijepo bilo...
ali eto, bit Ʀe prilika veseo

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
emma

PostanoPostano: sri 08 kol 2007, 7:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da, bili smo na susretu! Drago mi je Å”to sam konaĆØno i ja bila, ne bi da nije bilo magiveka, brinulo bi me Å”to nikoga ne znam.ali... sada se i to promijenilo! veseo nema straha za ubuduƦe Very Happy LA, smjeÅ”ka i magivek su super i bilo nam je odliĆØno! žao mi je Å”to nisam joÅ” prije doÅ”la! oni koji joÅ” nisu bili - obavezno doĆ°ite! cvijetak
p.s. LA, po vremenu slanja posta, vidim da nisam jedina stigla na utakmicu! navijacica

"Bog je tako velik da mu se isplati darovati ĆØitav jedan život." Sv. Terezija Avilska
pingi

PostanoPostano: sri 08 kol 2007, 16:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ljudi moji, napokon sam upoznala naŔeg Ŕarmantnog siketa!
naÅ”li smo se posve sluĆØajno u Å ibeniku
u vrijeme dok je on ĆØekao trajekt za otok PrviƦ...
baÅ” je onakakav kako su mi ga curke opisale!
baÅ” je drag & prezgodan... zaljubljeni
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: čet 09 kol 2007, 11:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

L.A. napisa:
I održao se joÅ” jedan forumaÅ”ki susret! Very Happy Bili smo u smjeÅ”kinoj birtiji (Kapucineru) Wink Bilo nas je malo, ali susret je bio baÅ” predivan. Prvo sam vidjela naÅ”eg magiveka koji je bio s jednom curom koja se meni predstavila kao ema. Magivek mi je sakrio da je ona zapravo emma sa naÅ”eg foruma, tako da sam to otkrila tek kasnije veseo Emma je jedna jako simpatiĆØna cura koja živi u rodnom mjestu moje mame. A sad si vi mislite belji se A baÅ” mi je drago Å”to smo je upoznali... andjeo A nakon nekog vremena u kojem me magivek zafrkavao po obiĆØaju, doÅ”la je i naÅ”a uvijek raspoložena smjeÅ”kica. I tako, bilo je i puno smijeha, bilo je i ozbiljnih priĆØa, ali bitno da je bilo prekokrasno pardon Lijepo je bilo opet biti s vama nakon dužeg vremena... ne moram niÅ”ta objaÅ”njavati Mogli bi koju reĆØenicu napisat i ostali sudionici ovog susreta hehehe A magivek je imao i fotiƦ, pa možda nakon nekog vremena ovdje osvanu i kojekakve fotkice... Wink

Prvo mi je crko mobitel, zatim sam se od 16:55 do 17:30 Ŕetuckao oko kapucinera ali kako nisam od nikoga imao broj nisam se mogao javit.

U radu je spas.
majĆØe

PostanoPostano: pet 10 kol 2007, 21:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

slavonci moji! jel ste za forumaÅ”ki susret odnedelje? ĆØini se da su oni planovi od ranije propali? ja Ʀu biti u Osijeku par dana... pa ako ste za mogli bi imati regionalni forumaÅ”ki susret? molim brzu reakciju, kako bih znala sve lepo isplanirati, a i vi!!! belji se

VoliÅ” li me?
Iv 21,17
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailYIMMSNMICQ [Vrh]
fratar

PostanoPostano: sub 11 kol 2007, 20:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

majĆØe napisa:
slavonci moji! jel ste za forumaÅ”ki susret odnedelje? ĆØini se da su oni planovi od ranije propali? ja Ʀu biti u Osijeku par dana... pa ako ste za mogli bi imati regionalni forumaÅ”ki susret? molim brzu reakciju, kako bih znala sve lepo isplanirati, a i vi!!! belji se

pa svi pisali ajmo susret i svi pobjegli... hehe, a koje nedjelje si ti u Osijeku, možemo neÅ” nabrzinu organizirat osim ak je to sutra onda je to veƦ mal teže ali sve je moguƦe, heheh

"A sada: ostaju vjera, ufanje i ljubav
- to troje -
ali najveƦa je meưu njima ljubav." 1 kor 13,13

andjelcic
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
majĆØe

PostanoPostano: ned 12 kol 2007, 8:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

proÅ”li post : nedelja = tjedan Wink (ili tijedan Rolling Eyes Confused Embarassed) BiƦu u Osijeku iza Velike Gospe... to znaĆØi 16.08. uveĆØe ... pa do nedelje 19.08... najverovatnije... ili subote.... kad vama Å”tima... Å”to kažete da odemo u nedelju zajedno na misu? u "katedralu"? (Fratar, kad su mise dopodne?) onda se naĆ°emo npr. ako je misa u 10.30 u 10.20-10.25 ispred katedrale... i odemo na misu, a posle odemo u petar pan?ja bus za kuƦi imam u tri... Wink Å to kažete? Bilo bi super da uspemo realizirati susretiƦ Wink ako joÅ” ko ima nekakvih predloga, ili ako kome ne Å”tima? ajmo se brzo organizirat! Very Happy

VoliÅ” li me?
Iv 21,17
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailYIMMSNMICQ [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: pon 13 kol 2007, 7:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ekipo.
Što je sa naŔim odlaskom za Veliku Gospu na Trsat?
Da nas se skupi i dvoje i pridružimo se ostalim forumaÅ”ima na Trsatu koji Ʀe radit bilo bi dobro.
Što kažete na ovo.

U radu je spas.
magivek

PostanoPostano: pon 13 kol 2007, 8:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hehe... da i ja napisem "muski vid" kapucinerske cetvorke... Jest, da ne bi bas u papige, al ovaj put cu morat... belji se belji se belji se bilo je bas zabavno. Pogotovo zekanje "tete modelatolise", i sad pucam od smijeha, kad se tog sjetim... hehehe... zna ona, da ja to iz ljubavi... Laughing Laughing Laughing A mali andelcici se ionako ne znaju ljutiti... Cool belji se
Morat cu ispraviti krivi navod... ja sam zvao LA., da vidim, gdje je i rekao joj, da dvoje forumasa (emma i moja malenkost) traze ostale... prema tome: nista od pritaje! belji se belji se
Napokon upoznah i svog prvog duelcica i bas nam je bilo super veseo veseo veseo (jest, da smo mi prije imali "pripremu", ali nema veze) a ekipu je kompletirala draga emma (meni jako drago stvorenje, pa sad vi mislite, sto vas volja), tako da je moglo samo biti super!
Steta jedino, sto nas Davor nije nasao... i sto ni ostali nisu mogli doci... tuzan Ali bit ce drugi put...hehe...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: uto 21 kol 2007, 9:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pozdrav svima.
Nadam se da ste se odmorili i orni za uĆØenje. SudeƦi po gužvama u mojoj ustanovi sezona uĆØenja je poĆØela.
Mogli bi koji susret napravit.
NPR na Mariji Bistici?
Što kažete ekipo?

U radu je spas.
fratar

PostanoPostano: pet 24 kol 2007, 19:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

majĆØe napisa:
proÅ”li post : nedelja = tjedan Wink (ili tijedan Rolling Eyes Confused Embarassed) BiƦu u Osijeku iza Velike Gospe... to znaĆØi 16.08. uveĆØe ... pa do nedelje 19.08... najverovatnije... ili subote.... kad vama Å”tima... Å”to kažete da odemo u nedelju zajedno na misu? u "katedralu"? (Fratar, kad su mise dopodne?) onda se naĆ°emo npr. ako je misa u 10.30 u 10.20-10.25 ispred katedrale... i odemo na misu, a posle odemo u petar pan?ja bus za kuƦi imam u tri... Wink Å to kažete? Bilo bi super da uspemo realizirati susretiƦ Wink ako joÅ” ko ima nekakvih predloga, ili ako kome ne Å”tima? ajmo se brzo organizirat! Very Happy

Uf, ja nažalost ovih dana jedva stignem na net jer imao sam i goste iz Novog Marofa, i baka iz NjemaĆØke mi je tu i skroz neÅ”to tak da nisam ovo ni vidio, a mogao sam doƦi do katedrale tada.. tuzan a baÅ” mi krivo sada,... valjd Ʀemo se uspjet nekako oragnizirat mi iz ovog kraja veƦ jednom...

- to troje -

andjelcic
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
BiliƦeva

PostanoPostano: pet 24 kol 2007, 19:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

majĆØe je u osijeku pa ajmo!!! Organizirati neÅ”to..... Fratre, aktiviraj se!!! belji se

Uvelike zauzdavaj jezik i misli, te osjeƦaje redovito upravljaj Bogu, pa Ʀe se tvoj duh božanski ražariti.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
fratar

PostanoPostano: pet 24 kol 2007, 19:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

MajĆØe je bila u Osijeku, do 19. tak da smo propustili... tuzan
A jel netko bio u nedjelju kod katedrale prijepodne??

- to troje -

andjelcic
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.