HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 25 kol 2019, 16:10. Pogledaj neodgovorene postove
Susret mladih Mariazell
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Pitanje : Tko je za sudjelovanje na Susretu mladih Mariazell?

Kao hodoĆØasnik 
75%
 75%  [ 3 ]
Kao volonter 
25%
 25%  [ 1 ]

Ukupno glasova : 4

Autor Poruka
Magali
mod team

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 13 svi 2007, 19:22
PostNaslov : Susret mladih Mariazell
Citiraj i odgovori

Na sluzbenoj stranici - Ureda za mlade su objavljene informacije o ovogodiŔnjem susretu mladih u Mariazellu od 12.-15.08.

Pitam Vas imate li namjeru iƦi...mislim da nam je ovo "malo" bliže i realnije za ostvariti...a vjerovatno Ʀe biti puno viÅ”e zainteresiranih...

1. Magali (kao hodoĆØasnik 95% a kao volonter ovisno o obavezama)
2 ...

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si naŔao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: ned 13 svi 2007, 19:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eh..ja bi rado iŔla..da mogu....ali ne mogu...nažalost

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vraĆØiÅ” boli,
odbila joÅ” nikog nisi, koji za pomoƦ moli.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Magali
mod team

PostanoPostano: sub 09 lip 2007, 10:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jel ide tko????

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si naŔao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
Magali
mod team

PostanoPostano: sri 04 srp 2007, 6:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nemrem vjerovat da nitko nije zainteresiran????!!!!

Pa dajte ljudi....

Ako želite iƦi javite se meni na pm radi daljnjeg dogovora sa organizatorima.

Novi podaci su da se ide organizirano sa mladima iz BIH-a.

Ako želite joŔ dodatnih detalja, javite se...

Mislim da Ʀe biti fenomenalno...
NeŔto kao Taize u malom, ali puno bliže nama katolicima....

Molim da mi se javite Ŕto prije....

SrdaĆØan pozdrav,
Tiny

Žan
mod team leader

Spol: muško
PostanoPostano: pon 09 srp 2007, 21:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

MAGALI napisa:

Å to se tiĆØe Mariazella, mislim da je za neodaziv kriva loÅ”a promocija tog susreta... Al da stvar bude žalosnija, i opƦenito je tako - glas o mnogim lijepim i korisnim stvarima ne dopire do ljudi jer su rijetki oni koji žele preuzeti organizaciju svega toga, od same promocije pa na dalje... Rolling Eyes U svijetu ekonomije, Å”to ti znaĆØi dobar proizvod ako je reklama ubitaĆØno loÅ”a Rolling Eyes Ispada da su promotori aktivniji i kreativniji na strani loÅ”ih proizvoda koji ispadaju dobrom reklamom neÅ”to Å”to mora imat svaki ĆØovjek Rolling Eyes No dobro, da ne filozofiram, bit sam rekao... Ja sam osobno o Mariazellu ĆØuo tek preko vijesti na web stranici Ureda, nigdje drugdje, niÅ”ta drugo, nitko drugi nemam blage

Po ovom Ʀe svi znati da ste moji uĆØenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: uto 10 srp 2007, 13:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Žan napisa:
MAGALI napisa:

Å to se tiĆØe Mariazella, mislim da je za neodaziv kriva loÅ”a promocija tog susreta... Al da stvar bude žalosnija, i opƦenito je tako - glas o mnogim lijepim i korisnim stvarima ne dopire do ljudi jer su rijetki oni koji žele preuzeti organizaciju svega toga, od same promocije pa na dalje... Rolling Eyes U svijetu ekonomije, Å”to ti znaĆØi dobar proizvod ako je reklama ubitaĆØno loÅ”a Rolling Eyes Ispada da su promotori aktivniji i kreativniji na strani loÅ”ih proizvoda koji ispadaju dobrom reklamom neÅ”to Å”to mora imat svaki ĆØovjek Rolling Eyes No dobro, da ne filozofiram, bit sam rekao... Ja sam osobno o Mariazellu ĆØuo tek preko vijesti na web stranici Ureda, nigdje drugdje, niÅ”ta drugo, nitko drugi nemam blage

Slažem se.
Trebala je bolja promocija.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Magali
mod team

PostanoPostano: pet 13 srp 2007, 19:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da znam da je kriva promocija...
Ali možete li presumirati koliko ljudi ide iz Hrvatske?

Od ljudi na forumu (osim mene) nitko bar ja ne znam...
A di su ostali mladi vjernici katolici????

Šteta stvarno Ŕteta...

Thlaspi

PostanoPostano: čet 02 kol 2007, 14:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sudjelovala sam u organizaciji mariazella 2004 pa mogu neÅ”to reƦi iz osobnog iskustva...

naime, zaŔto se zadnjih godina mariazell viŔe ne forsa toliko?
zbog loÅ”e organizacije, odnosno neorganizacije... tu ne mislim na dio s naÅ”e strane (hbk) nego sa strane austrijanaca ili koga veƦ tamo... ĆØinimise da oni samo forsaju svoj program a nisu se baÅ” iskazali kao neki domaƦini... zato se viÅ”e taj susret "ne reklamira" toliko kod nas jer nema smisla ...

naravno, ovo je moje miŔljenje a ako želiŔ neŔto službeno saznati, lijepo nazoveŔ ured za mlade i pitaŔ

inaĆØe, ljepÅ”i su mi naÅ”, nacionalni susreti... sadržajniji, bolje organizirani, bliže doma i nekako miliji srcu srce srce srce

a možda ljudi nisu zainteresirani jer su bili prvi puta pa su se razoĆØarali??? belji se

Seigneur, tu gardes mon Ć¢me;
Ɣ Dieu, tu connais mon coeur.
Conduismoi sur le chemin d'ƩternitƩ,
conduismoi sur le chemin d'ƩternitƩ.

"Sve mogu u onome koji mi daje snagu."
Fil 4,13
Rainy

PostanoPostano: pet 03 kol 2007, 8:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja sam takoĆ°er bio u mariazellu... ne znam toĆØno koje godine... mislim da je takoĆ°er bila 2004.... al nisam ziher... možda i nije... samo iskustvo hodoĆØaÅ”Ć¦a na jednom takvom mjestu u planinama je bilo super, ali Å”to se organizacije tiĆØe..... katastrofa....

puna tri dana je padala kiÅ”a tako da je pola mariazella bilo pod blatom.... livada na kojoj su bili smjeÅ”teni hodoĆØasnici u Å”atorima bila je skroz u blatu--- logiĆØno, s obzirom da je proÅ”lo nekoliko tisuƦa ljudi, ali svejedno da se nekaj nije moglo uĆØiniti....

da nisam bio u nekoj teniskoj dvorani na suhom (kao dio HR tima za predstavljanje, slovo I Wink ), mislim da bi to bilo najgore hodoĆØasniĆØko iskustvo ikada....
jedino mi je bilo žao onih ljudi na livadi, u blatu....

sve u svemu, mogli su se austrijanci i viŔe potruditi....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Thlaspi

PostanoPostano: pet 03 kol 2007, 8:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hey, Rainy!

znaĆØi ti si bio slovo I !!!! samo kaj se sad ne mogu sjetiti ko je bio slovo I Embarassed
ja sam isto spavala na suhom i bila dio te predgrupe, samo ne kao slovo nego sam imala neke druge dužnosti...

da, to je bilo 2004... organizacija im nije jaĆØa strana....

Fil 4,13
Rainy

PostanoPostano: uto 07 kol 2007, 11:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

slovo I... he, he... ma nije važno...
ti si plesala u onoj koreografiji kaj je predstavljala more? ili?

baÅ” je bilo blatnjavo... blatnjavo hodoĆØaÅ”Ć¦e... Very Happy
Thlaspi

PostanoPostano: uto 07 kol 2007, 16:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ne, ja sam tražila hrvatske volontere i "budila" noŔnje za procesiju Smile

Fil 4,13
Rainy

PostanoPostano: sri 08 kol 2007, 7:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

aha.... ajde lijepo.... nije da se baÅ” sjeƦam, bilo nas je puno...

kako si bila obuĆØena? Very Happy Å”ala, ofkors....
Žan
mod team leader

PostanoPostano: čet 09 kol 2007, 15:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Thlaspi napisa:
sudjelovala sam u organizaciji mariazella 2004 pa mogu neÅ”to reƦi iz osobnog iskustva...

naime, zaŔto se zadnjih godina mariazell viŔe ne forsa toliko?
zbog loÅ”e organizacije, odnosno neorganizacije... tu ne mislim na dio s naÅ”e strane (hbk) nego sa strane austrijanaca ili koga veƦ tamo... ĆØinimise da oni samo forsaju svoj program a nisu se baÅ” iskazali kao neki domaƦini... zato se viÅ”e taj susret "ne reklamira" toliko kod nas jer nema smisla ...
...
a možda ljudi nisu zainteresirani jer su bili prvi puta pa su se razoĆØarali??? belji se

Pa možda se promjenilo neÅ”to na bolje u organizaciji od 2004. do danas... Ja recimo nisam nikad bio u Mariazellu i nemam se u Å”to razoĆØarati, osim Å”to se ne reklamira kako bi možda trebao... Vjerujem da organizatori iz godine u godinu vide greÅ”ke te da se trude popravit ih... LoÅ”e iskustvo iz 2004. ne bi smjelo rezultirati dizanjem ruku naÅ”ih organizatora... Ko zna, možda Ʀe ove godine bit fenomenalno, a mnogi to neƦe doživjet jer neki od nas misle da su austrijanci nesposobni napredovat...

Po ovom Ʀe svi znati da ste moji uĆØenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Magali
mod team

PostanoPostano: ned 12 kol 2007, 18:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Slažem se sa Žanom...eto nažalost nisam sada uspjela biti u Mariazellu...neÅ”to se promijenilo na moju žalost u mom rasporedu i obavezama te nekim drugim stvarima ali to ne znaĆØi da je bilo loÅ”e...ono Å”to doživih u zadnja 2 tjedna upravo je onako kako je trebalo biti...
Možda Ʀu neke druge godine iƦi na Srednjo europski katoliĆØki dan...nadam se da Ʀe se tada mladi viÅ”e odazvati...

a ovim sada koji su sada tamo nadam se da Ʀe se vratiti osnaženi Duhom Svetim i u Božjoj milosti...

BVB

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.