HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 23 ruj 2019, 3:14. Pogledaj neodgovorene postove
Projekt : ljudi, sudbine, pomoƦ
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
lonelyhorseman

Spol: muško
PostanoPostano: uto 28 kol 2007, 10:51
PostNaslov : Projekt : ljudi, sudbine, pomoƦ
Citiraj i odgovori

PoŔtovani,

pokreƦem jedan humanitarni projekt koji ima za cilj pomoƦi ljudima koji su u nekoj tragediji izgubili dom, teÅ”ko bolesnoj djeci ĆØiji roditelji nemaju novaca za skupe operacije, ljudima sa posebnim potrebama i svim ostalima kojima je pomoƦ potrebna.

Zamislio sam to kao jedan portal, gdje Ʀe svatko tko zna / želi nekome pomoƦi, može se registrirati i jednostavno napisati tekst, neku životnu priĆØu. Administrator Ʀe objavljivati tekstove koji budu u skladu s pravilima.

Povezivanje s nekim drugim humanitarnim organizacijama kroz razmjenu bannera i oglaÅ”avanje tvrtki koje svojim sudjelovanjem znaĆØajno doprinesu onome Å”to želimo - a to je pomoƦ onima kojima je to najpotrebnije.

Dakako, osim toga - trealo bi osmisliti i neÅ”to dodatnih sadržaja. Jedan ureĆ°ivaĆØki tim od par ljudi, mogao bi bez problema voditi portal ovakvog tipa. Ako ima zainteresiranih volontera, ja bi ih molio neka se jave na PM, pa Ʀemo podijeliti ideje i sl.

Cilj je jedino i iskljuĆØivo pomoƦi ljudima u nevolji, ispriĆØati životnu priĆØu obiĆØnog ĆØovjeka i napraviti neÅ”to korisno.

Adresa webstranice je :

http://anova.mojsvijet.net

komentirajte, sugerirajte, rado Ʀu uvažiti sve vaÅ”e ideje i sugestije.

lijep pozdrav,

ivan

Zadnja promjena: lonelyhorseman; pon 21 tra 2008, 7:23; ukupno mijenjano 1 put.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuICQ [Vrh]
lonelyhorseman

PostanoPostano: pon 03 ruj 2007, 18:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

51 pogled i niti jedan odgovor....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuICQ [Vrh]
merkat

PostanoPostano: uto 04 ruj 2007, 10:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sjajna ideja i projekt.
Eto baÅ” sam prije sat vodio dug razgovor ( na rubu incidenta Laughing ) sa prijateljicom o pomaganju ljudima.
Ona tvrdi da treba svakome dati novac kad te traži misleƦi na prosjake.
Ja iz svog iskustva tvrdim da ne nego da je bolje se raspitati i malo potruditit te ako smo u moguƦnosti dati i viÅ”e od tih 2,3 kune.
Jer najlakÅ”e je pružiti možebitnom pijancu par kuna koji Ʀe si time samo produžiti agoniju i besmisao a malo je teže pitati ga Å”to treba i nabaviti mu ili Å”to izvrsno je uradio prekaljeni forumaÅ” sike-legenda s prihvatiÅ”tem za beskuĆØnike na kozali u rijeci gdje se ljudima pomaže na razne naĆØine, pa i rijeÅ”iti se bolesti kao alkoholizma, naƦi kakav posao i sl.
Lako je i okrenuti neki broj 060 za koji vjerojatno se joÅ” oporezuje od države i t-coma dok je malo veƦi posao i probelm se angažirati viÅ”e.

Zato je ovakav vid djelovanja po mojem skromnom miÅ”ljenju najbolji iako i tu treba biti oprezan i dobro se potruditi i prouĆØiti sluĆØajeve.
Najbolje je provjeravati i kod socijalne službe i sveƦenika i sl.
Jedan primjer varanja ljudi su ovi forumaÅ”i jako dobro upoznali s jednom forumaÅ”icom blogericom ĆØija sam i sam žrtva bio.

Zato pozdrav i podrŔka te , svakako puno opreza i dobre volje.

Å to Ʀe mi život bez vjere ?
Å to Ʀe mi vjera bez života ?
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.