HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pet 20 srp 2018, 18:24. Pogledaj neodgovorene postove
Projekt : ljudi, sudbine, pomoć
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
lonelyhorseman

Spol: muško
PostanoPostano: uto 28 kol 2007, 10:51
PostNaslov : Projekt : ljudi, sudbine, pomoć
Citiraj i odgovori

Poštovani,

pokrećem jedan humanitarni projekt koji ima za cilj pomoći ljudima koji su u nekoj tragediji izgubili dom, teško bolesnoj djeci čiji roditelji nemaju novaca za skupe operacije, ljudima sa posebnim potrebama i svim ostalima kojima je pomoć potrebna.

Zamislio sam to kao jedan portal, gdje će svatko tko zna / želi nekome pomoći, može se registrirati i jednostavno napisati tekst, neku životnu priču. Administrator će objavljivati tekstove koji budu u skladu s pravilima.

Povezivanje s nekim drugim humanitarnim organizacijama kroz razmjenu bannera i oglašavanje tvrtki koje svojim sudjelovanjem značajno doprinesu onome što želimo - a to je pomoć onima kojima je to najpotrebnije.

Dakako, osim toga - trealo bi osmisliti i nešto dodatnih sadržaja. Jedan uređivački tim od par ljudi, mogao bi bez problema voditi portal ovakvog tipa. Ako ima zainteresiranih volontera, ja bi ih molio neka se jave na PM, pa ćemo podijeliti ideje i sl.

Cilj je jedino i isključivo pomoći ljudima u nevolji, ispričati životnu priču običnog čovjeka i napraviti nešto korisno.

Adresa webstranice je :

http://anova.mojsvijet.net

komentirajte, sugerirajte, rado ću uvažiti sve vaše ideje i sugestije.

lijep pozdrav,

ivan

Zadnja promjena: lonelyhorseman; pon 21 tra 2008, 7:23; ukupno mijenjano 1 put.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuICQ [Vrh]
lonelyhorseman

PostanoPostano: pon 03 ruj 2007, 18:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

51 pogled i niti jedan odgovor....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuICQ [Vrh]
merkat

PostanoPostano: uto 04 ruj 2007, 10:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sjajna ideja i projekt.
Eto baš sam prije sat vodio dug razgovor ( na rubu incidenta Laughing ) sa prijateljicom o pomaganju ljudima.
Ona tvrdi da treba svakome dati novac kad te traži misleći na prosjake.
Ja iz svog iskustva tvrdim da ne nego da je bolje se raspitati i malo potruditit te ako smo u mogućnosti dati i više od tih 2,3 kune.
Jer najlakše je pružiti možebitnom pijancu par kuna koji će si time samo produžiti agoniju i besmisao a malo je teže pitati ga što treba i nabaviti mu ili što izvrsno je uradio prekaljeni forumaš sike-legenda s prihvatištem za beskučnike na kozali u rijeci gdje se ljudima pomaže na razne načine, pa i riješiti se bolesti kao alkoholizma, naći kakav posao i sl.
Lako je i okrenuti neki broj 060 za koji vjerojatno se još oporezuje od države i t-coma dok je malo veći posao i probelm se angažirati više.

Zato je ovakav vid djelovanja po mojem skromnom mišljenju najbolji iako i tu treba biti oprezan i dobro se potruditi i proučiti slučajeve.
Najbolje je provjeravati i kod socijalne službe i svećenika i sl.
Jedan primjer varanja ljudi su ovi forumaši jako dobro upoznali s jednom forumašicom blogericom čija sam i sam žrtva bio.

Zato pozdrav i podrška te , svakako puno opreza i dobre volje.

Što će mi život bez vjere ?
Što će mi vjera bez života ?
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.