HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 21 srp 2019, 0:31. Pogledaj neodgovorene postove
Plavi, plavi, vi ste deĆØki pravi...
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Pitanje : HoƦe li Dinamo ispast iz lige ?

Da 
42%
 42%  [ 8 ]
Ne 
57%
 57%  [ 11 ]

Ukupno glasova : 19

Autor Poruka
fat drummer

Spol: muško
PostanoPostano: čet 30 lip 2005, 12:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mene cudi da mi usprkos ovakvom gadovskom pristupu nogometu uspijemo stvorit 11 igraca kojima je jasna koncept guranja lopte od svojih a ka protivnickim vratima (polovanca izuzimam iz ove teorije)
isitna bog jezgra nase momcadi dolazi iz njemacke 8braca kovac, klasnic) ili iz tko zna otkud didulica, da silva, simunic.
sjecam se vremena ne tako davnih kada nije bilo moguce a da golman hajduka ili dinama nije i reprezentativni golman. danas ko stavi balica ili vasilja na gol repke je ratni zlocinac i to s razlogom (ili kale turina ista prica jednako tuzan kraj)

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
fat drummer

PostanoPostano: uto 05 srp 2005, 20:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dinamo smatra da je pravi ispit njegovih mogucnosti utakmica sa sionom (prvoligasem iz svicarske, a ne izraela za vas judeomasonske obozavatelje)
sion...
sion...
muahahahahahahahahahahahahahahaha
aperentli dinamo igra sa dvije poluspice i jednom isturenom spicom
igra sa korektorom na poziciji zadnjeg veznog i dva krila/beka. jel to 3-3-3-1?
jel to 3-4-2-1?
mislim sustav je nebitan al teorijski gledano
jel to 3-1-3-2-1? jel ovo uopce postoji?
ili je to 2-1-4-2-1?
mozda je to ipak 3-1-5-1?
jel ima tu libera? jel mamic libero? sta je uopce libero? jel golman libero? samo pitam. igra li se sa stoperima na bokovima ili stoperima u vezi? ima li stopera ili samo bekovi? sto su bekovi? sto su stoperi? sto su poluspice? sto je napadac? ima li onaj korektor u vezi/obrani ofanzivne zadatke ili igra prljavo? znam da je sve to puko prepucavanje idiota koji misli da zna nogomet, al citam po novinama takve koncepcije kakve u manageru ne bih slagao

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
merkat

PostanoPostano: uto 05 srp 2005, 21:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Opet je posandrcao...na srecu.... Laughing Laughing Laughing

Cuj Fat ako ta genijalna strategija jos genijalnijeg stratega dinamovih hala ne prodje bit ce krivi judeomasoni... Laughing Laughing Laughing

...al opet moze se isprobati na playstationu.... Cool

Å to Ʀe mi život bez vjere ?
Å to Ʀe mi vjera bez života ?
fat drummer

PostanoPostano: sri 06 srp 2005, 20:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

teeeeeeooooooooooooooooooooo kardum!!!! teo kardum!!!!! teo je donio divnu pobjedu nad sionom (izgleda da je sion drugoligas?!)... drpic je promasio jedanesterac!!!! koja super utakmica, dino nije dao gol, sto je nemoguce jer prema koncepciji on je stoper napadac (uz libera golmana, njega igra turina). sok na sok. dinamo igra protiv pobjednika izmedju brondbya i nekog kluba koji nije tak kul. onda protiv rangersa. steta sto je sota avaldze otisao negdje. volim gledat kako gruzijci ubijaju dinamo. jedva cekam dinamo zagreb vs dinamo tbilsi (to je iz gruzije jel da). dado prso ce ih pokopat. i nacho novo. jedva cekam da kuze testira mamica kao korektora beka zadnjeg veznog bocnog stopera protiv rangersa. mislim da ce klos zaspat na golu

fat drummer

PostanoPostano: čet 07 srp 2005, 12:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

xamax je osjetio bol i neopisivu sramotu igrajuci protiv dinama. naime remizirali su sa dinamom. ali to nije najgore. kao sto me sportnet obavjestava dinamo je imao 5 zicera u prvom polcasu. ampak, do vodstva se ni uspelo doci. tek u drugom polcasu bosnjaku je uspelo zabiti gola. svajcarski hudici su potem prljavom igrom dali zgoditek iz kaznenega udarca. sudnik je ocitno potukupljen, za pofukance iz svajcarske, dosudil nepostojeci kazneni udarec nakon sto je libero stoper eddy bosnar navodno igral z ruko. to ni posvem resinca kak ti je eddy igral z glavo. eddi mi te volimo!!!!!!!
(ovo je pisano dijelom na slovenskom tako da i bostaj cesar to moze procitat)
joj kad dojdu rangersi pa ih dinamo pojede za dorucak......

fat drummer

PostanoPostano: sri 13 srp 2005, 20:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ali koja pogreska, moje najdublje isprike, bacam se pred vas dragi forumasi.dinamo je zabiljezio sjajnu pobjedu nad rangersima. da, da opet je teo kardum (bog ga blagoslovio i dao mu 50 sinova) postigao pogodak.
no podrobnijom analizom utvrdit cemo da to nije bio rangers koji je osvojio SPL
alex mcliesh je izveo postvu koja je ukljucivala ova imena
waterraus, ricken, malcom, kizanisvili, murray, burke, hemdani, fergunson, lovenkrands, thompson, buffel

od ovih redovito su igrali samo lovenkrands, buffle, ricken i thompson
na glou nije bio klos, napad je neprepoznatljiv bez prse i nacha novoa, kizanisvili nemoze nikako zamjeniti svog sunarodnjaka shotu avaladzea. al opet super, barem su decki igrali pred vise od 150 navijaca

merkat

PostanoPostano: čet 14 srp 2005, 11:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Koji izvjestaji pljesak

Mijenjamo Zidaka za Fataaaaaaaaaaaaaaaa Cool

frajer
iskljuĆØen

Spol: neodrešen
PostanoPostano: čet 14 srp 2005, 18:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

samo sam htio reƦi kako je ova tema jedna od zanimljivijih.
Najdublej isprike Ŕto sam vas ignorirao do sada. ..
fat drummer

PostanoPostano: čet 14 srp 2005, 19:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

braco i sestre po maksimiru, imamo jak dinamo tvrdi 24 sata. uzimam ovo sa dozom rezerve. sve dok dinamo ne zaigra taj nevjerojatan napadacki leprsav brazilski nogomet u ligi necu vjerovat. da, ja sam nevjernik i to strasan. ne samo da mi morate pokazat rane vec hocu i lijecnicku dokumentaciju i forenzicki nalaz 4 neovisna strucnjaka.
i jos samo da se dotaknem bosnjaka. koliko citam po novinam tip jede sve za dorucak. to mi je drago za cut i nadam se da ce tako nastavit. koncepcija se temelji na liniji bosnjak-mitu-modric.
napokon imaju koncepciju (igra sa drpicem u vezi nema koncepciju npr.)

merkat

PostanoPostano: ned 17 srp 2005, 21:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dinamo - Zeljo 4:0

Sta sad kazes direktore ? Cool

merkat

PostanoPostano: čet 04 kol 2005, 21:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Di je legenda Fat ?

Ajmo razmisljat ko djeca.
Ako je Debrecen pobijedio Hajduk 5:0, Hajduk Osijek 6:0 a Osijek Dinamo 1:0, da li to znaci da bi Hajduk pobijedio Dinamo 6:0 a Debrecen Dinamo 11:0 ? Rolling Eyes

fat drummer

PostanoPostano: sri 17 kol 2005, 9:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

moje najdublje isprike dragi merkatche, ali neodgodive maritimne obaveze su me sprijecavale da ti promptno respondiram
no, dok sam relaksirao svoj korpus na vapnenoj podlozi uz ovece tijelo vode zasiceno nacl-om dovinuo sam se sljedecim konkluzijama

1) dinamu fali zahora ko ribi bicikl
2) hajduk, rijeka i inter ovu sezonu ili polusezonu (ako se uspiju skockat i nabavit pojacanja jer plovanec, ricardo costa i krpan nisu pojacanja) neamju sanse vs dinamo, a varteks kolko mi se cini jos nije naisao na ozbiljnijeg protivnika
osijek mora pod hitno nabavit starije iskusnije igrace za sve pozcije kao i zagreb jer s klincima nemaju sanse
3) hajduk je u intermezzu napravio tocno drek! ciro je pojacanje kao i ja, otisao je leko a kale glumi rijetkog patagonijskog gledaca u mrezu jer mu se tamo nalaze sve lopte. kranjcar je hajduku prema mojoj racunici donio u ovih malo kola cak 6 bodova i ako se mali ozljedi ili pocne kiksat hajduk ce bit 7 ove godine... 5:0 protiv debrecena je debakl a mislim da sam vrlo milosrdan u toj ocjeni
4) dinamo mora pod hitno natuc kuzea (kuzu?!) zasto? zato sto se covjek igra managera iz igrice. ima po mojoj procijeni i njegovim rijecima 37 igraca na mjestu defanzivnog veznog, 45 na mjestu poluspice, 24 stopera, 13 golmana i tako dalje. pogledajte samo: bosnjak, cale, modric, mitu, chago, mamic, maric, da silva, ljubojevic, kardum, cesar, drpic, bosnar, corluka, buljat.. taj genije je prekrcao momcad i to na mjestim veznih igraca tako da u koncepciji mitu igra veznog, iako je jos od malih nogu i mojih i njegovih igrao napadaca. maric i bosnar jos nisu igrali zapravo. dinamo opet nema covjeka poteza ili tocnije ima ih 11. svi su tako dobri i slozni da je to nevjerojatno. modric ce rijesit utakmicu jednim potezom, da sliva, chago, bosnjak, maric, turina. malo previse je to za mene. naravno, da je super sto je dinamo slozio momcad koja je dala 15 pogodaka u 4 kola i primila samo 2, ali trener kiksa po mom misljenju. jedna je stvar imat rezervu, al njemu su rezerve prvotimci. nekako mi se cini da ce morat kuze stat na loptu i uvest diktaturu u svalcionicu jer ce se igraci usprkos nevjerojatnoj atmosferi poklat. s obrano je jos okej, al veza i napad imaju puno previse igraca.
ma u krivu sam... nems veze

merkat

PostanoPostano: sri 17 kol 2005, 10:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

...e ovo je pravo osvjezenje ( dok ne krenemo u kanon na nekoj drugoj temi i ufatimo se za grkljane )...ti samo pisi, gust je ovo citat i smijat se na glas dok nikog nema... Wink

fat drummer

PostanoPostano: sri 17 kol 2005, 10:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

htio bih se osvrnut na mog novog idola kojem kako vecina tvrdi, neobicno i licim, mathiasu chagou/chagi (onom crnom tipu sto je rijeki dao dva gola)
dajte mi molim vas, kao tetu u ducanu za bombone, objasnite zasto je on do prosle sezone igrao u takvom klubu kao sto je metalac da bi ove sezone bio nezamjenjiv ili tako nesto u vezi naseg preljubljenog dinama
sta oni u osijeku rade?!?!?!? sheva im je prespor, chago im je pre-sta-god-su-mu-rekli-kad-su-ga-dali-na-posudbu
ali smirit cu se... jer u dinamu napokon igra bostjan cesar. nisu ga odvukli ni werder, ni rangersi ni izvidjacko drustvo mali tigrici, nas bostjan sada lomi noge takvim velicinama kao sto su zekic, krpan i tome slicno
hvala ti mamicu, sto si nam i svoga brata dao!!!! zoran je zora u nasem oku, svjetlost na kraju tunela itd itd itd. sve mi je super u tom dinamu cak i ona rupa od golmana osim tog mamica....

fat drummer

PostanoPostano: ned 21 kol 2005, 11:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nema predaje, ajmo dinamo, nema predaje, ajmo dinamo...
dinamo! zagreb!
debela svinjo!

ah, kolorit navijackih muzickih izricaja! posebno volim onu: kranjcar izdajico u d-molu! prekrasna pjesma!
inace 1:0, dinamo je prvi. jeeeej! u veselijim vijestima 1.9. dinamo gubi sponzora i morat ce prodat igrace za vrijeme iduceg transfer roka! predvidjam prodaju bosnjaka, cesara, da silve, negdje za sve njih 5 milja ejura brutto, klubu 2,5 milja netto. barem ce bosnar, maric i ljubojevic moc igrat. bit ce prekrasno!
nema predaje, ajmo dinamo, nema predaje! iduce godine svakako kupit benka, posavca i janjetovica! cijena oko 4 milijuna ejura! malo ce bit bed kod posavca jer decko ima ponude iz lidza (leedsa za vas nesrbe).
svinjo debela, izdajico tovarska!

sv.Franjo legenda

PostanoPostano: sri 19 ruj 2007, 11:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dinamu Ʀe odgovarati svaki rezultat bez primljenog gola... 0-0 je bolje od 2-1...
Mislim ako prime gol da se mogu pozdraviti sa ligom uefa

ne ubij, ni maĆØem, ni traĆØem!
davorseljan

PostanoPostano: sri 19 ruj 2007, 11:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sv.Franjo legenda napisa:
dinamu Ʀe odgovarati svaki rezultat bez primljenog gola... 0-0 je bolje od 2-1...
Mislim ako prime gol da se mogu pozdraviti sa ligom uefa

Slažem se.
Nadam se da Ʀu moƦi normalno u ulicu i da neƦe biti nereda.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Chico

PostanoPostano: sri 19 ruj 2007, 12:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ne znam baÅ”,pobjeda je pobjeda a u sluĆØaju i jednog i drugog rezultata sa 1:0 za ajax u uzvratu spadaju

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: čet 20 ruj 2007, 19:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

heh, dogodilo se ono Å”to sam se nadao da se neƦe dogoditi .... Primili su gol tuzan a nisu zabili ...
Mislim da nemaju nikakve Å”anse iako Ʀe u uzvratu dati sve od sebe place

ne ubij, ni maĆØem, ni traĆØem!
M-o-S

PostanoPostano: čet 20 ruj 2007, 20:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

istina... jer ovakva je situacija bila i kad su ispali od werdera...
u drugoj utakmici su dali sve od sebe, a svejedno ispali, jer su kiksali prvu utakmicu. zalosno...

Htio je ostaviti trag svoj u tebi !!!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Chico

PostanoPostano: pon 24 ruj 2007, 9:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mala kriza dinama,dva poraza zaredom.sad teÅ”ki derbi sa rijekom,pa ajax,hajduk u splitu,ne znam teÅ”koo Ʀe biti,teÅ”ki dani za ivankoviƦa,poznavajuƦi mamiƦa ako izgubi od rijeke i ajaxa dobiva otkaz sigurno,ekipa odskaƦe kvalitetom u hnl-u i biti Ʀe zanimljivo kako Ʀe reagirati na ovu situaciju,sve je u glavi,na muci se poznaju junaci

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
angelous

PostanoPostano: pon 24 ruj 2007, 14:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mislim ja da Ʀe ako samo protiv ajaxa izgubi ivankoviƦ dobiti otkaz...
a prvim koji bi trebo odstupiti je upravo onaj koji stalno mijenja trenere... Confused

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i ĆØist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: sri 26 ruj 2007, 19:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A Ŕto vi kazete na ove dresove dinama. Odustajanje od tradicije???
jedni za europu a drugi za domaƦe utakmice, a sad se promijenilo i gostujuci Dresovi vise nisu bijeli nego neki narancasti. Jedino u prvenstvu na domaƦim su pravi dinamovi dresovi hm???
felapton

PostanoPostano: čet 27 ruj 2007, 9:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Meni se osobno ne sviĆ°a naranĆØasta kombinacija... imam osjeƦaja da kopiraju Varteks. Nema potrebe mijenjati tradiciju, bolje da su ostali bijeli kao dosad.

Ad maiorem Dei gloriam!
sike

PostanoPostano: čet 27 ruj 2007, 11:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

NaÅ” mentalitet nogometa je Dinamo prezentirao protiv Werdera. OdigraÅ” fenomenalno, stvoriÅ” par mrtvih Å”anski koje promaÅ”iÅ” i onda te protivnik zasluženo kazni i tako kola krenu nizbrdo. Ajax je samo pokazatelj tog pada. A Å”teta, ova je momĆØad puno obeƦavala u Europi

Sad vam Rijeka stiže! Laughing
Forza Fiume!

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.