HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sri 23 lis 2019, 5:39. Pogledaj neodgovorene postove
H-epicentar!
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Žan
mod team leader

Spol: muško
PostanoPostano: ned 09 ruj 2007, 15:10
PostNaslov : H-epicentar!
Citiraj i odgovori

U iÅ”ĆØekivanju nove sezone H-epicentra, otvaramo i novu temu u koju Ʀemo bilježiti svoje dojmove, prijedloge i komentare vezane uz ovaj hvalevrijedan projekt jako sretan (dosadaÅ”nje komentare i rasprave ĆØitajte u arhivi)

Za one koji joÅ” nisu upoznati s H-epicentrom, nekoliko rijeĆØi... Wink

IDEJA H-epicentra
    U naÅ”em druÅ”tvu kroniĆØno nedostaju sadržaji neformalnog tipa gdje se izgraĆ°uju pozitivni odnosi.
    Nedostaje mjesto gdje se mladi moƦi zabaviti, veseliti, družiti, radovati, igrati, plesati,
    susresti drugoga i živjeti svoju mladost u pozitivnom ozraĆØju.
    Jednostavno, nedostaje mjesto gdje ƦeÅ” se kvalitetno družiti i biti ono Å”to jesi!

CILJ H-epicentra
    Stvoriti mjesto i vrijeme za meĆ°usobno druženje mladih razliĆØitih, pokreta, zajednica i projekata
    u nakani da se razvije komuniciranje, prijateljstvo i podloga za zajedniĆØko djelovanje u svakodnevnom životu.
    Zabaviti se i ĆØiniti puno dobra na jednom mjestu!

1. približiti osobe jedne drugima (poticati pozitivne vrijednosti)
    2. pomoƦi potrebnome (poveƦati socijalnu osjetljivost i solidarnost)
    3. upoznati Ŕto viŔe udruga i inicijativa (poticati na volonterstvo)
    4. poticati na odgovorno ponaŔanje prema vremenu i obvezama
    (zavrŔetak službenog programa do 24 sata).

MISIJA H-epicentra
    PomoƦi potrebnima. (humanitarne akcije)
    Spajati nespojene (parove).
    Odmarati umorne.
    Oraspoložiti voljne.
    Nasmijati tužne.
    Pogledati nevidljive.
    Nadahnuti prazne.
    UoĆØiti dobre.
    Istaknuti jednostavne.
    Podržati slabe.
    Osnažiti vjerne!

VRIJEME održavanja H-epicentra
    Tijekom akademske godine, od listopada do lipnja (kroz 10 mjeseci),
    obiĆØno predzadnji utorak u mjesecu. Od 20 h pa do ponoƦi.

MJESTO održavanja H-epicentra
    Zagreb, Šalata (kod Ŕportskih terena) - prostor bara Euphoria (bivŔa Papaya)

jako sretan DoĆ°i, sudjeluj, zabavi se, budi ono Å”to jesi! veseo jako sretan

Po ovom Ʀe svi znati da ste moji uĆØenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: ned 09 ruj 2007, 17:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja bi tu dodao poziv svima da se ukljuĆØite u rad udruge H-epicentar.
Sve informacije možete dobiti kod mene.
Svatko tko želi sudjelovat u stvaranju veĆØeri u bilo kojem segmentu je DOBRO DOÅ AO.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
nikki

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 11 ruj 2007, 8:51
PostNaslov : hepicentar
Citiraj i odgovori

hepicentar je zakon... veseo veseo veseo jedva cekam da ponovno pocne veseo Wink

mirno teku, teku rijeke, rijeke ljubavi
zaŔto ne bi svi bili ko mi....djeca ljubavi....
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
djcavali
iskljuĆØen

PostanoPostano: sri 12 ruj 2007, 21:00
PostNaslov : Re: hepicentar
Citiraj i odgovori

nikki napisa:
hepicentar je zakon... veseo veseo veseo jedva cekam da ponovno pocne veseo Wink

he he he DJECA LJUBAVI.... molitva
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: čet 04 lis 2007, 10:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Distribucija plakata i flajera za prvi ovosezonski H-epicentar poĆØinje u subotu 13.10. na terenima III gimnazije u KuÅ”lanovoj.
Tamo Ʀu biti od 8 do 15 sati.
Svi koji želite plakat za svoj faks, ustanovu ili bilo kakvu informaciju možete dobit data kod mene.
Ako ne možete doƦi ostavite mi poruku na pp pa Ʀu vas kontaktirat.
Isto tako u tom razdoblju distribucija Ʀe obuhvatit i sva važnija dogaĆ°anja u gradu kao npr SKAC-ov vjeronauk, PKP, CBS-ov vjeronauk, ... .
Isto tako u vezi distribucije slobodno me možete kontaktirat na broj 0959001888 .

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
djcavali
iskljuĆØen

PostanoPostano: čet 11 lis 2007, 17:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

davorseljan

PostanoPostano: pet 19 lis 2007, 16:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

H-epicentar službeno poĆØinje u utorak.
Ali dragi novinari svoj poĆØetak imat Ʀe u nedjelju.
Tada Ʀemo javnosti predstavit novu sezonu, napravit rezime proÅ”le.
Svakako svi ste pozvani u utorak.

U radu je spas.
djcavali
iskljuĆØen

PostanoPostano: sub 20 lis 2007, 11:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Projekt H-epicentar zamiÅ”ljen je prije 6 godina kao odgovor na potrebu nekolicine mladih okupljenih oko ideje katoliĆØke malonogometne lige da stvore mjesto i vrijeme za meĆ°uosobno druženje i prijateljstvo. U nakani da se razvije komuniciranje, prijateljstvo i podloga za zajedniĆØko djelovanje u svakodnevnom životu, te se pri tome zabave i ĆØine dobro ā€“ nastao je 2002. godine Pilot projekt H-epicentar. Nakon uspjeÅ”no prihvaƦenih veĆØeri, odluĆØeno je stvoriti ā€ževentā€œ koji Ʀe pratiti akademsku godinu i upotpuniti prazninu u osmiÅ”ljavanju cjelovitih sadržaja za mlade, posebno studente i radniĆØku mladež.

Kako bi Å”to kvalitetnije stvarali projekt i Å”irili ideju, 20-ak mladih osnovalo je istoimenu Udrugu H-epicentar u sijeĆØnju 2006. U 5 godina postojanja projekt H-epicentar pomogao je preko 40 subjekata u potrebi (invalida, viÅ”ebrojne obitelji, djece, mladih i ostalih) s preko 100 000 kuna pomoƦi.
Chiara

PostanoPostano: sub 20 lis 2007, 15:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

PoÅ”tovani, ĆØast nam je pozvati Vas u nedjelju, 21. Listopada sati na naÅ”u gala konferenciju prigodom otvaranja nove sezone projekta H-epicentar u prostorijama knjižnice Bogdan OgrizoviƦ na Cvetnom trgu s poĆØetkom od 18 sati.

Sve mogu u Onome koji me jaĆØa!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: ned 21 lis 2007, 8:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

S obzirom da se kosi sa PKP-om bit Ʀe zeznuto.

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: ned 21 lis 2007, 13:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bez brige.
Glavni fotograf sam ja. (a to bi drugi).
InaƦe dobio sam unapeưenje.
Sada sam glavni fotograf H-epicentra i SKAC-a. Smile .

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: ned 21 lis 2007, 14:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

LoŔe mi je.
Moram fotkat na konferenciji.
PokuÅ”at Ʀu glumut da mi je dobro.
VeĆØeras samo za vas glumim na konferenciji H-epicentra.
Nema zamjene.
Na žalost. tuzan

U radu je spas.
Otvoreni

PostanoPostano: uto 23 lis 2007, 22:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi moji, evo prvih dojmova.
Naveliko najavljenih promjena nisam primijetio. I dalje je tu "I am horny", "DJ svecenici" koji to pustaju,...
Spasila me ekipa. No, to nije djelo HCa. Za nju sam se sam pobrinuo. A ekipu mogu pozvati i u neku pitomiju atmosferu. Hm, sto mi onda HC treba? Techno dernek koji prepustam mladima od 18.
davorseljan

PostanoPostano: sri 24 lis 2007, 8:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Otvoreni napisa:
Naveliko najavljenih promjena nisam primijetio. I dalje je tu "I am horny", "DJ svecenici" koji to pustaju,...
Spasila me ekipa. No, to nije djelo HCa. Za nju sam se sam pobrinuo. A ekipu mogu pozvati i u neku pitomiju atmosferu. Hm, sto mi onda HC treba? Techno dernek koji prepustam mladima od 18.

H-epicentar je u prvom redu humanitarna veĆØer, glazba je sporedna svar.
Techno dernek koji pominjÅ”, pa ovaj svatko ima pravo na svoje miÅ”ljenje i ukusi su razliĆØiti.
Ako ti se muzika me sviĆ°a sori, durugi put Ʀe biti bolja, jer svaki put na sastancima imamo raspravu i o glazbi i to je uvijek jedna od toĆØaka. Svaki put na sastanak pojavi tj doĆ°e berem jedan od DJ-a. I zato ih imamo dva koji ina svoj naĆØin rada i svoj pristup.
Na žalost SKAC do sada nije napravio ni jednu zabavu kako ja znam jer iz te udruge do mene s obzirom na ne slaganje sa koordinatorom (nije moja greÅ”ka veĆØ njgova) i nisi mogao pokazat kako bi to izgledalo po tebi. Kada i ako Ʀe se to napravit ekipa H-picentra Ʀe rado doƦi na to i snimit tvoj naĆØin rada i možda te pozvat na sudanju. InaĆØe poziv na suradnju je otvoren. MožeÅ” mi ostavit broj na pp na koji cu ti javit kada je slijedeĆØi sastanak i slobodno iznesi svoja zapažanja pred naÅ”im DJ-ima.
InaƦe nadan se da vam je bilo dobro i da ste se dobro zabavili.

U radu je spas.
mgagro

PostanoPostano: sri 24 lis 2007, 9:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo mojih dojmova..
Glazba.. 9.99/10 .. da se organizatori ne opuste Smile
Atmosfera 10/10
Video poruke 10/10
Druženje (mislim na svoju ekipu) 10/10
... itd..

Otvoreni.. ja bi na prvu loptu rekao da ti voliÅ” gunĆ°ati.. ajd ti nama ljepo napisi kako bi ti to htio da bude.. po stavkama

MGagro
Žan
mod team leader

PostanoPostano: sri 24 lis 2007, 10:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Otvoreni napisa:

Otvoreni, bilo bi lijepo kad bi proĆØitao uvodni post ove teme i posebno obratio pažnju na cilj i misiju H-epicentra Wink Kad to proĆØitaÅ” i shvatiÅ”, vidjet ƦeÅ” da teza 'H-epicentar = glazba' nema prevelike veze sa stvarnoÅ”Ć¦u. H-epicentar uopƦe nije svrha sam sebi, veƦ ima posebnu misiju i ciljeve (koje navedoh gore) i koje svaki put uspjeÅ”no ispunjava jako sretan Glazba je ĆØista pozadina koja daje ritam onome Å”to se na H-epicentru zapravo dogaĆ°a Wink Ma koliko god glazbeni ukusi bili razliĆØiti, moraÅ” priznat da to sve skupa ima ritma veseo Laughing Wink
I ubuduƦe, prije nego ide netko govorit neÅ”to protiv H-epicentra nek proĆØita uvodni post. Ako bi i nakon toga bio protiv, nek ĆØita opet belji se Wink H-epicentar ostvaruje ciljeve zbog kojih i postoji Cool

pozdrav

(Iv 13, 35)
little_angel

PostanoPostano: sri 24 lis 2007, 10:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Meni je bilo suupeeer... jako sretan Prostor je sad dosta drugaĆØiji, ali brzo smo se mi snaÅ”li Smile Bilo je dosta forumaÅ”a, sve sam ih uspjela vidjeti, jedino mi je Davor promaknuo, ali on je bio vrijedan za razliku od nas pa je valjda bio na ulazu Wink Od onih koje sam ja primjetila bili su Živac koji me nauĆØio neke plesne korake Laughing, Kristijan koji je izmislio vlastiti ples i izvrsno se snaÅ”ao u praƦenju ritmova Wink, chico koji mi je izgledao nekako umorno od pkp-a, ali zato mu je mozak detektivski odliĆØno radio Cool , smjeÅ”ka koja je bila vesela kao i uvijek, i koja mi je donijela neÅ”to Å”to me razveselilo thank you , Mash koja je bila sa svojom prijateljicom Happy cvijetak , Mala Truba koji mi nije baÅ” neÅ”to bio rjeĆØit, a i Å”ank mu je stalno bio blizu belji se , seke koje su bile raspoložene kao uvijek navijacica navijacica... Mislim da su to svi koje sam uspjela vidjet. Sve u svemu - jedna super vesela veĆØer, odliĆØna za lijepi provod u dobrom druÅ”tvu veseo

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Chico

PostanoPostano: sri 24 lis 2007, 10:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

i oni koje nisi vidla al na ĆØijim si stolcima sjedila su miki i jaca Laughing Laughing Laughing Laughing

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
CroStorm

PostanoPostano: sri 24 lis 2007, 10:49
PostNaslov : S obzirom
Citiraj i odgovori

...da sam poslao izvjeÅ”Ć¦e odgovornima za proÅ”lu sezonu, ove godine Ʀu isto napraviti ali joÅ” bolje. Glazba je bila 70% neprimjerena za Udrugu koju podržava Povjerenstvo za pastoral mladih zg-nadbiskupije. InaĆØe slažem se s Otvorenim.

JoÅ” jedanput naglaÅ”avam kako uvodni post stoji, ali moje zanimanje je vezano za glazbu, te se iskljuĆØivo bavim s onim Å”to poznajem. Kad bi svi tako radili u ovoj državi bilo bi puno bolje...

I joÅ” neÅ”to, glazba nije pozadina i sporedna stvar jer ĆØini 80% programa koji gost Hepicentra primjeĆØuje...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
Chiara

PostanoPostano: sri 24 lis 2007, 11:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sad mi je joÅ” viÅ”e žao Å”to nisam bila place propustiti prvi, to nema smisla, drago mi je da vam je bilo super, pa onda molim isto takvo okupljanje i na slijedeƦem kad se ja pojavim Smile

Otvoreni

PostanoPostano: sri 24 lis 2007, 11:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

CroStorm napisa:
I joÅ” neÅ”to, glazba nije pozadina i sporedna stvar jer ĆØini 80% programa koji gost Hepicentra primjeĆØuje...

Definitivno glazba nije sporedna stvar i ne može se na to stalno izvlaĆØiti.
Pa glazba se puÅ”ta preko 90% vremena i u tih 90% vremena je ona to Å”to se primjeĆØuje. Dakle glazba sigurno ĆØini velik dio HCa.

I molim da se ciljem ne opravdava sredstvo. Ne može se laksno zavaravati samog sebe da je zbog humanitarnog karaktera (naravno Žan - HVALEVRIJEDNOG CILJA DA NAPOMENEM!!!!!) dozvoljena BILO KAKVA GLAZBA! TO NE STOJI!!!

"I AM HORNY" SE NE MOŽE PUŠTATI!!!! Koliko to puta treba ponoviti?!
Chiara

PostanoPostano: sri 24 lis 2007, 11:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A najviŔe od svega su mi nedostajali Otvoreni i Crostorm, vjerni H-epicentrovi fanovi belji se

davorseljan

PostanoPostano: sri 24 lis 2007, 12:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

little_angel napisa:
jedino mi je Davor promaknuo, ali on je bio vrijedan za razliku od nas pa je valjda bio na ulazu Wink

Da bio sam na ulazu od 20 do 0:30 sati.
InaƦe sam te vidio u prolazu pokuÅ”ao te naĆØi ali te nisam uspio naĆØi.
Bila si za Živcem u daljini i nije bilo teorije da ti se javim.
InaƦe prenosim Vam dio razmiÅ”ljanja koje sam stavio na interni H-picentrovu grupu ali potaknuli ste mi da to podjelim i s vama.

Pozdrav svima.
Jucersnja vecer za neke je bila dobra, za neke losa, za neke
srednja. Zaboravili smo nasoj Diani koja je to bila zadnja vecver
koju je vodila barem dati znak paznje. (Dijana viÅ”e neƦe vodit H-picentrove veĆØeri iz privatnih razloga)
Isto tako bilo je hladno.
Sada cu Vas potaknut na razmisnjanje.
Humanitarna akcija je isla za dijete.
Mnogi na ulazu smo se smrzavali i poatili. Neki su se bunili, ali
kada razmisljam koliko to dijete svaki dan pati i to sto smo se na
ulazu srzavali je malo na prema onom sto nasi klijenti prolaze.
I zato koliko nam bilo hladno na ulazu i koliko god skupili na
veceri sjetimo se upravo njih.
Gosti nisu vazni, zabava i sve sto ide uz to je sporedna stvar.
Glavna stvar su nasi klijenti i sto veci iznos koji cemo donirat.
Ja sam se na ulazu smrzavao ali grijala me je pomisao koliko nas
klijent pati i koliko ce se skupit i tamo mu pomoc.
Argumenti su veliki klijent nam je na prvom mjestu, sve je sporedna
stvar. Vidio sajm da su se ubacivali i veliki iznosi. Znam par ljud
koji su to napravili i zahvalan sam im.
Bila je primjedba na glazbu ali sve je to sporedna stvar.
Znam da sam dug i nekima sam rekao da cu poslat ovaj veliki mail sa
razmisljanjima.
U ovaj mail sam Vam stavio sve sto sam Vam imao reci i sto mi je
bilo na dusi.
Koliko ljudi pati, svi bi trebali biti zahvalni za svaki dan, za
svaki korak duisja za svake. Sjetimo se toga.
Iako je lose vrijeme i potaknuo sam Vas na razmisljanje zeli Vam
ugodan dan.
Davor Seljan

Svima koji kritizirate, kojima se neda dolazit razmislite o ovome. Možete doĆØi na 5 minuta, samo platit ulaznicu donirat za humanitarnu akciju.
Znam da je bilo hladno, ali koliku bol trpi mali Luka koji boluje od tumora kostiju. Koliko boli samo ponosi. Zar ono smrzavanje nije toga vrijedno. Vrijedno je to i to dosta.
Svi koji ne možete doƦi javite nam se. Možeze meni na pp. Ovih dana ĆØemo poknrenut za sve koji ne mogu doĆØi da se uplati na žiroraĆØun udruge.
Svaki put se zna koliko je donirano sve je ĆØisto.
Istina je da su iznosi donacija simboliĆØna ali možda postanu veĆØa uvoĆ°enjem naĆØina i za sve koji tu veĆØe ne mogu doƦi a htjeli bi donirat.
I svaki H-epicentar ima svog klijenta tj osobu za koju se pomaže i pokuÅ”ava VaÅ”im prilozima skupit Å”to veĆØi iznos donacije.
Zar su oni manje vrijedni od jedne Ŕetnje litre goriva da bi se pomoglo i potaklo da se pomogne.
Tko je slijedeĆØi klijent ne znam.
Mislim da ĆØu vas s ovoim potaknut da promjenite miÅ”ljenje, da dolazite u Å”to veĆØem broju.
Dao sam prijedlog da se ulaz produlji do 1 sat i da se ne razilazimo sve dok se ne proda i poljedni bananko.
To treba proĆØi na slijedeĆØem sastanku.
Bile su humanitarne mise u sv. Obitelji. Opet Ʀemo to uvest.
Svakako svima poticaj na razmiŔljanje.
Koliko ljui pati, kolikima je potrebna pomoƦ.
Zahvaljujmo Bogu Ŕto hodamo, Ŕto diŔemo Ŕto radimo.
Mnogi me mogu hodat, sanjaju korake, mnogi diŔu na aparate, mnogi ne rade.
Znam da sam dug ali dobio sam inspiraciju.

U radu je spas.
Žan
mod team leader

PostanoPostano: sri 24 lis 2007, 13:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Otvoreni napisa:
Definitivno glazba nije sporedna stvar i ne može se na to stalno izvlaĆØiti.
Pa glazba se puÅ”ta preko 90% vremena i u tih 90% vremena je ona to Å”to se primjeĆØuje. Dakle glazba sigurno ĆØini velik dio HCa.

99% ljudi koji dolaze na H-epicentar ne dolaze zato da bi sluÅ”ali glazbu pardon A onima koji ulaze u preostali 1% bilo bi bolje da si puÅ”taju svoju kod kuƦe belji se Wink jer su popriliĆØno fulali bit H-epicentra. H-epicentar nije sluÅ”aonica Cool

Otvoreni napisa:
"I AM HORNY" SE NE MOŽE PUŠTATI!!!! Koliko to puta treba ponoviti?!

Nama na forumu su veƦ odavno uÅ”i pune ove dernjave belji se A koliko to puta treba ponoviti? Paaa, možda se derete i ponavljate na krivom mjestu i krivim ljudima Wink Za konstruktivne prijedloge uvijek je najpametnije obratit se samoj udruzi H-epicentar, a ne derat se uokolo i naokolo u nadi da Ʀe vas moooožda netko ĆØuti.

pozdrav

(Iv 13, 35)
djcavali
iskljuĆØen

PostanoPostano: sri 24 lis 2007, 15:58
PostNaslov : he he
Citiraj i odgovori

uf bilo je vruce, radilo se do 1:30 , bilo je tu svega podosta 80-tih, puno domace glazbe, dobrih starih dance hitova, rnb-a i house-a....

pozdrav svima vidimo se u 11. mj. ..
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.