HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 08 pro 2019, 14:26. Pogledaj neodgovorene postove
Nova sezona KND-a
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
ISTINA

Spol: neodrešen
PostanoPostano: pon 03 pro 2007, 17:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mislim da bi ljude zanimala usporedba. ƈinjeniĆØna usporedba .Ako imaÅ” hrabrosti ih usporediti
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Veri-tas

PostanoPostano: pon 03 pro 2007, 21:36
PostNaslov : odgovor "ISTINI"
Citiraj i odgovori

Vidim da me i ovdje žele neki isprovocirati,a ne znaju ni proĆØitati moje postove. jasno sam napisao da Ʀu ti odgovoriti kad se predstaviÅ” kao Å”to sam i ja to ucinio. Kaj ti tu nije jasno?? kaj si zaboravil kak se zoveÅ”?

Što ne pitaŔ Tomislava Buntaka da li ima hrabrosti preuzeti odgovornost za ne kvalitetan rad skupŔtine i kao svaka moralna osoba ponuditi ostavku ?

JoÅ” jednom ponavljam... Kao ĆØlan skupÅ”tine prozivam rad skupÅ”tine, a ne rad udruge. O radu udruge mogu napisati koju rijeƦ tek kad dobijem izvjeÅ”Ć¦e o radu i financijsko izvjeÅ”Ć¦e. Na žalost, bojim se da te materijale nikad neƦu dobiti, jer Gospoda nisu dostavila ni na jednoj sjednici, pa ni ne oĆØekujem da bi se kojim ĆØudom pojavila na mom mailu.

Mozda sam u krivu, ali osjeĆØam da ti imaÅ” prave informacije pa ih slobodno podastri javnosti, osim ako i ti nemaÅ” hrabrosti...
ISTINA

PostanoPostano: uto 04 pro 2007, 9:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pozdrav svima!

Malo da se osvrnem na postove g.Omrzela
1. mislim da nije bitno tko sam veƦ je bitan sadržaj odn. pitanje na koje nisam dobio odgovor a mnoge bi zanimao VaÅ” odgovor g. Omerzelu

2."Na kraju bih ipak samo obavijestio Vas, da sadaÅ”nja skupÅ”tina broji 21 ĆØlan, veĆØina od njih su osobe koje smatram odgovornim za stanje u udruzi, a službeno mogu izreƦi da, od trenutka objave ovog maila ,do daljnjeg ta udruga ima 20 ĆØlanova." ..... niste li ovdje g. Omerzelu mislili na sebe pa time sebe iskljuĆØili iz SkupÅ”tine tako da ova zadnja izjava u zadnjem postu se malo kosi sa ovom ili je to jedan u nizu VaÅ”ih "mamiƦevskih" ispada..napravi se scena pa se ponaÅ”a ko da nije niÅ”ta bilo..ipak ste Vi "službeno" prestali biti 21. ĆØlan

3.rekli ste da ne napadate rad Udruge veƦ SkupÅ”tine...

"veƦ samo osobom koja može puno viÅ”e napraviti za ovu udrugu ( prijaÅ”nji rad su mnogi ocijenili puno boljim nego sadaÅ”nji rad udruge ), nego Å”to su to uĆØinili pojedinci na ĆØelu s g. Tomislavom Buntakom. "...

ja Vas stoga molim da ĆØinjeniĆØno usporedite rad DruÅ”tva ( oĆØito ni ne znate da je to DruÅ”tvo a ne udruga ) u VaÅ”e vrijeme i danas kada ga vodi g. Buntak

Hvala na odgovoru koji Ʀe nadam se zanimati mnoge

BVB
Veri-tas

PostanoPostano: uto 04 pro 2007, 14:12
PostNaslov : odgovor "ISTINI"
Citiraj i odgovori

Na samom poĆØetku želim naglasiti da je ovo moj zadnji tekst na forumu do daljnjeg i imam zato razloge.

Oj "ISTINO", toliko ste bezobrazni i zloĆØesti da vuĆØete reĆØenice iz konteksta pa ispada da sam rekao ono Å”to nisam, ali Ʀu Vama i javnosti malo pojasniti neke stvari.

1. Raditi za dobrobit KND-a može se i kao simpatizer druÅ”tva, a ne samo kao ĆØlan skupÅ”tine, pogotovo ako veliku veƦinu skupÅ”tine saĆØinjavaju osobe s kojima ne dijelim isto miÅ”ljenje u bitnim stvarima, a i smatram se izigranim od glavnih likova.
2. pogledajte kronologiju dogaĆ°aja pa Ʀete vidjeti da ja joÅ” uvijek stojim kod svoje odluke da viÅ”e ne budem ĆØlan skupÅ”tine. To Å”to mi dolaze mailovi potpore, samo me je potaknulo da ipak ponovno razmislim o tome da li trebam ili ne trebam pasivno sudjelovati u radu druÅ”tva. ( Nadam se da Ste toliko pametni pa da Vam ovo neƦu trebati dodatno objaÅ”njavati ).
3. Ja jako dobro znam da je to Å PORTSKO DRUÅ TVO, ali isto tako jako dobro znam zaÅ”to sam upotrebljavao termin udruga a vjerujem da znate i Vi ( nadam se da i ovo neƦu morati dodatno obrazložiti ).
4. Hvala Vam Å”to me usporeĆ°ujete sa MamiƦem ( nije mi to nikakva ĆØast), ali s time Ste samo pokazali da ste pristrani i da ne možete jasno prihvatiti ĆØinjenice niti sagledati cjelokupnu problematiku.

Žao mi je Ŕto nisam konkretno odgovorio "ISTINI", ali neke stvari u životu trebaŔ i zaslužiti a ne da ti se samo serviraju na pladnju.

Nadam se da Ʀe ipak netko umjesto mene to uĆØiniti (ocijeniti, procijeniti, kuditi i hvaliti ), jer se ovdje ne radi o meni i njima veƦ o svima nama koji igramo i sudjelujemo u projektima KND-a.

Molim cijenjenu javnost da poŔtuje moju odluku da viŔe ne piŔem do daljnjeg zbog osobnih razloga koje ne mogu javno iznijeti.

Hvala na pozornosti i srdaĆØan pozdrav uz obilje Božjeg blagoslova
sike

Spol: muško
PostanoPostano: uto 04 pro 2007, 14:18
PostNaslov : Re: odgovor "ISTINI"
Citiraj i odgovori

Veri-tas napisa:
Molim cijenjenu javnost da poŔtuje moju odluku da viŔe ne piŔem do daljnjeg zbog osobnih razloga koje ne mogu javno iznijeti.

Slažem se s molbom jer mislim da je ova tema preÅ”la u dokazivanje (ĆØitaj:prepucavanje) tko je u pravu izmeĆ°u dvoje ljudi

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
ISTINA

PostanoPostano: uto 04 pro 2007, 14:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pozdrav,

g. Omerzelu meni ISTINA ne treba (jer ju znam!), ali ponukan VaÅ”im postupcima kako na skupÅ”tini tako i u javnosti htio sam da svima kažte Å”ta bi ti to bolje napravili odn Å”ta ste to bolje napravili od ovih ljudi danas Å”to vode KND. Jer istina je da KND u svim segmentima napreduje (KMNL,KOL,Selekcija) možda ne onako kako bi svi htjeli Å”to je i normalno,jer sve ima svoje vrijeme,ali pokazatelji i procjene ljudi koji ocjenjuju rad KND su viÅ”e nego pozitivni (tu mislim na naÅ”e sveƦenike i pogotovo Povjerenstvo za pastoral mladih) Å”to i g.Omerzel jako dobro zna. I zato me zasmetao naĆØin i sve kako se obruÅ”io na KND i g. Buntaka. I zato sam htio da g . Omerzel ĆØinjeniĆØno dokaže svoje rijeĆØi da je KND u "njegovo" (!!!!!!!) vrijeme bio bolji.Ali on to nije htio izreƦ. I povukao se . JoÅ” jedanput se ispriĆØavam svima ako sam izazvao neke negativnosti, ali jednostavno sam bio ponukan reagirati na istupe g.Omerzela

BVB
Veri-tas

PostanoPostano: uto 04 pro 2007, 15:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ISTINA napisa:
Pozdrav,

g. Omerzelu meni ISTINA ne treba (jer ju znam!), ali ponukan VaÅ”im postupcima kako na skupÅ”tini tako i u javnosti htio sam da svima kažte Å”ta bi ti to bolje napravili odn Å”ta ste to bolje napravili od ovih ljudi danas Å”to vode KND. Jer istina je da KND u svim segmentima napreduje (KMNL,KOL,Selekcija) možda ne onako kako bi svi htjeli Å”to je i normalno,jer sve ima svoje vrijeme,ali pokazatelji i procjene ljudi koji ocjenjuju rad KND su viÅ”e nego pozitivni (tu mislim na naÅ”e sveƦenike i pogotovo Povjerenstvo za pastoral mladih) Å”to i g.Omerzel jako dobro zna. I zato me zasmetao naĆØin i sve kako se obruÅ”io na KND i g. Buntaka. I zato sam htio da g . Omerzel ĆØinjeniĆØno dokaže svoje rijeĆØi da je KND u "njegovo" (!!!!!!!) vrijeme bio bolji.Ali on to nije htio izreƦ. I povukao se . JoÅ” jedanput se ispriĆØavam svima ako sam izazvao neke negativnosti, ali jednostavno sam bio ponukan reagirati na istupe g.Omerzela

BVB

Tebi stvarno treba viŔe puta napisati jer vidim da niŔ ne kužiŔ,malo si nervozan, a joŔ pri tom i lažeŔ i provociraŔ.

Nikad nisam napisao da je MOJ rad bolji od drugog, nego da su mnogi ljudi ocijenili PRIJAÅ NJI rad boljim od sadaÅ”njeg. O svemu ostalom Å”to si napisao dalo bi se raspravljati ali kao Å”to rekoh, povlaĆØim se zbog odreĆ°enih razloga, a posebno tebe molim da ih prihvatiÅ” i da viÅ”e ne provociraÅ”.

Zato molim sve koje zanima ova tema da ne izvlaĆØe zakljuĆØke iz ovakvih "diverzantskih" postova veƦ da proĆØitaju sve moje postove kako bi se uvjerili Å”to sam napisao a Å”to nisam.

Zaista nisam mislio viÅ”e pisati, ali morao sam reagirati na laž i neISTINU, i uvijek Ʀu reagirati.
ISTINA

PostanoPostano: uto 04 pro 2007, 16:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

gosp. Omerzelu barem sada imate izgovor za svoju nedosljednost koju ste i na ovom forumu pokazali u dva navrata.

1. svi vodeƦi ljudi koji su i prije sudjelovali u radu KND su ostali i danas organiziraju KND, osim Vas
2. mjerodavni za ocjenu rada KND,kako prije tako i danas, su poznati

I ti isti ljudi su ocijenili rad KND jako pozitivnim dok je g. Omezel rad i sam KND nazvao "...cirkusom". Pa vi dragi forumaÅ”i sami ocijenite tko je u pravu gosp. Omerzel ili mjerodavni ljudi koji su dobro upuƦeni u sve dobro i loÅ”e KND
Veri-tas

PostanoPostano: uto 04 pro 2007, 16:51
PostNaslov : POZIV
Citiraj i odgovori

Sad me joŔ viŔe zanima tko si i Ŕto si (iako pretpostavljam) da ti javno u lice, pred svjedocima, kažem kako si glup, provokator i kako insinuiraŔ javnost.
Sva sreƦa da sam obeƦao nekim ljudima da do daljnjeg neƦu viÅ”e pisati po forumu o KND-u, a ja svoja obeƦanja držim.
Ali jedno Ʀu ti ipak reƦi...

Ja, Tomislav Omerzel, tel. 098/9036324, V.KovaĆØiƦa 10/VIII, Novi zagreb - Sopot, e-mail veƦ znaÅ”, te pozivam da me nazoveÅ” i to sve mi kažeÅ” u živo.
Ako imaÅ” hrabrosti...
Pa da ti ja u 4 oka, a može i pred svjedocima, objasnim neke stvari jer oĆØito da si jako u zabludi.

JAVI SE , ISTINO
ISTINA

PostanoPostano: uto 04 pro 2007, 19:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pozdrav,

dragi administratore,mislim da ovaj forum ne bi trebao dopuÅ”tati vrijeĆ°anje,i naĆØin komunikacije koju koristi g. Omerzel.."..da ti javno u lice, pred svjedocima, kažem kako si glup...." ako neko iznosi ISTINU.... iako je ova reĆØenica najviÅ”e rekla o onom koji ju je izrekao (g. Omerzel)

a Å”to se tiĆØe suĆØeljavanja g.Omerzel, Vi ste se sa ISTINOM veƦ susreli i vidjeli ste rezultat...u nekoliko navrata....tako da za novim susretom nema potrebe..rezultat bi bio isti..

mislim da je nepotrebno viÅ”e navlaĆØit se oko ove teme.g Omerzel nije htio suĆØeliti ĆØinjenice Vama dragi forumaÅ”i, ako pak želite provjeriti kako KND danas djeluje navratite na Kutiju,pa na utakmice prvopriĆØesniĆØke lige,pa Ligu krizmanika, misu ove subote u crkvi sv.Katarine u 19.30,.. navratite na KOL i KMNL na proljeƦe,pa Ʀete tamo dobiti odgovor kako KND radi....DANAS...i Å”to je ISTINA....jer ISTINA nije jedna osoba...ISTINA je svuda oko nas.. Smile

BVB
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.