HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 22 lis 2019, 19:37. Pogledaj neodgovorene postove
[ostale teme] Izbori i postizborna politika
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Mara

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 12 pro 2007, 8:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kata napisa:

ja nisam na za hdz ni za sdp,ni jedni ni drugi mi se ne svidaju al licemjerno mi je pricat protiv sdp kad hdz radi isto.i molim vas o kakvom vi komunizmu pricate,oni imaju partija u imenu al one prave komunjare nisu

A ne, oni propagiraju Å”to? - Jugoslaviju, kondome, aortus po želji, gey brakove, protiv su GROZD-ovog programa, oĆØijukaju s ukidanjem vjeronauka u Å”koli i ... Å”to Ʀemo s ovim

Ljubi i ĆØini Å”to hoƦeÅ”
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Kata

Spol: neodrešen
PostanoPostano: sri 12 pro 2007, 11:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

gema napisa:
nastojim se suzdržat oko komentara politike,ali...

ma molim te kako nisu komunisti, alooo!!!!!!!!!!!????????????
pravi, živi komunisti su.
a i žele natrag veliku jugoslaviju, aloooo!!!!!!!!!!
osim toga protiv crkve su Å”to je jako bitna ĆØinjenica.
mislim da je pametnom to dosta.

o kakvom povratku jugoslavije vi pricate ??????? buhahahaha
meni se nikako ne svida program sdp,al ovakve stvari mi nepada napamet pisati.jesmo se pod racanovom vladom mozda vratili u jugoslaviju,ili smo mozda onda izrucili generale...a da stvarno nismo nego je vlada hdz izrucila generale ,vidi cuda Wink

a to sto ce nam u vladi pupovac bit ministar ako se sastavi vlada hdz-a to vam ne smeta,znam svi ljudi su isti,Bogu smo jednaki al nije bas ok da nam srbi kroje drzavu.

jel vi znate koliko komunjara ima u sadasnjem hdz ??
ljudi najprije malo istrazite teritorij a tek onda bacajte argumente
Živac

Spol: muško
PostanoPostano: sri 12 pro 2007, 14:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kata napisa:
jesmo se pod racanovom vladom mozda vratili u jugoslaviju,ili smo mozda onda izrucili generale...a da stvarno nismo nego je vlada hdz izrucila generale ,vidi cuda Wink

(...)

Hm, aj ti najprije malo istraži teritorij zbog ĆØega smo mi izruĆØivali generale. Wink

Za vrijeme RaĆØanovog mandata je priznata nadležnost HaÅ”kog suda nad operacijama Bljesak i Oluja, Å”to je bilo pritivno dotadaÅ”njoj Hrvatskoj politici. Nakon toga nikakva vlada viÅ”e nije imala izbora i morala je predavati generale. Da o MesiƦevoj ulozi ne govorim...

Zadnja promjena: Živac; sri 12 pro 2007, 14:31; ukupno mijenjano 1 put.

Tražite najprije Božje kraljevstvo i pravdu njegovu, a sve drugo Ʀe vam se nadodati.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuICQ [Vrh]
Kata

PostanoPostano: sri 12 pro 2007, 14:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pa hdz je obecao da ih nece izucit i na kraju ih je izrucio,i vama je to ok ??
i nisu oni trebali izrucit generale.
samo citate sto vam odg a onaj dio da ce nam srbi vodit vladu i da je hdz pun komunjara preskacete
Mara

PostanoPostano: sri 12 pro 2007, 14:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ni ti nisi odgovorila na moje postavljene upite o moralu kakvog propagira sdp. U svakoj Ʀe vladi bit neki Srbin, ma ĆØija ona bila. A da u hdz-u ima komunjara (baÅ” lijep naziv) moraÅ” dati neki argument, naime viÅ”e nema na politiĆØkoj sceni osoba koje su bile relevantne u onom sistemu.
InaĆØe, ƈiĆØak je neÅ”to rekao o g. MilanoviƦu - zaposlio se 93. na povjerljivo mjesto dospio i izgleda bio vrlo povjerljiv hdz-ov kadar, agle Å”to sad priĆØa.

Živac

PostanoPostano: sri 12 pro 2007, 14:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Politika je umjetnost moguƦega. Mora vam biti jasno da se ne može izvrÅ”iti sve Å”to je obeƦano, niti se to oĆØekuje.

Tražite najprije Božje kraljevstvo i pravdu njegovu, a sve drugo Ʀe vam se nadodati.
Kata

PostanoPostano: sri 12 pro 2007, 14:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mara napisa:
Ni ti nisi odgovorila na moje postavljene upite o moralu kakvog propagira sdp. U svakoj Ʀe vladi bit neki Srbin, ma ĆØija ona bila. A da u hdz-u ima komunjara (baÅ” lijep naziv) moraÅ” dati neki argument, naime viÅ”e nema na politiĆØkoj sceni osoba koje su bile relevantne u onom sistemu.InaĆØe, ƈiĆØak je neÅ”to rekao o g. MilanoviƦu - zaposlio se 93. na povjerljivo mjesto dospio i izgleda bio vrlo povjerljiv hdz-ov kadar, agle Å”to sad priĆØa.

jel ti citas?pa vi stalno pisete o nekom komunizmu a ja sam par postova iznad napisala da sdp ima samo partija u imenu al da to nema veze s onim starim komunizmom.
i jos pisete o nekom stvaranju jugoslavije,presmjesno

i odg sam ti sto mislim o sdp-u ,onom recenicom kad sam rekla da mi se njihov program ne svida i da ja njih ne branim uopce al te izjave da oni zele stvorit jugoslaviju bi i cak i sanaderu bile smijesne
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: sri 12 pro 2007, 16:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kata napisa:
al te izjave da oni zele stvorit jugoslaviju bi i cak i sanaderu bile smijesne

krajem 1998 je u ustav na TuĆ°manovu želju stavljeno:
2. UDRUŽIVANJE I RAZDRUŽIVANJE

ƈlanak 142.

Pravo da pokrenu postupak udruživaĀ­nja Republike Hrvatske u saveze s drugim državama ima najmaĀ­nje jedna treƦina zastupnika u ZastupniĆØkom domu Sabora, Predsjednik Republike i Vlada Republike Hrvatske.

ZabraĀ­njuje se pokretaĀ­nje postupka udruživaĀ­nja Republike Hrvatske u saveze s drugim državama u kojem bi udruživaĀ­nje dovelo, ili moglo dovesti do obnavĀ­ljaĀ­nja jugoslavenskoga državnog zajedniÅ”tva, odnosno neke balkanske državne sveze u bilo kojem obliku.

Nakon ovoga Hrvatska je zavrÅ”ila u izolaciji. I naÅ”la se pod meĆ°unarodnim pritiscima.

Meni ovo neŔto govori, jel tebi?

ne ubij, ni maĆØem, ni traĆØem!
Živac

PostanoPostano: sri 12 pro 2007, 18:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kata napisa:
pa vi stalno pisete o nekom komunizmu a ja sam par postova iznad napisala da sdp ima samo partija u imenu al da to nema veze s onim starim komunizmom.

Aj, nadaj se ti. A nada umire posljednja, kako bi rekli PankretiƦ i Kalmeta. Smile

5rich
mod team

PostanoPostano: sri 12 pro 2007, 20:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nebi se Ŕtela meŔati viŔe....
ali samo da potvrdim svoju tezu o glasanju mrtivh...
btw...nada nikad ne umire

http://www.index.hr/vijesti/clanak.aspx?id=367907

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vraĆØiÅ” boli,
odbila joÅ” nikog nisi, koji za pomoƦ moli.
Živac

PostanoPostano: sri 12 pro 2007, 21:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Glasanje "mrtvih" nema veze s onim Ŕto si ti tvrdila. Bilo bi dobro da ne obmanjujeŔ.

Zadnja promjena: Živac; čet 13 pro 2007, 0:48; ukupno mijenjano 1 put.

Kata

PostanoPostano: sri 12 pro 2007, 21:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Živac napisa:
Kata napisa:
pa vi stalno pisete o nekom komunizmu a ja sam par postova iznad napisala da sdp ima samo partija u imenu al da to nema veze s onim starim komunizmom.

Aj, nadaj se ti. A nada umire posljednja, kako bi rekli PankretiƦ i Kalmeta. Smile

cekaj ti si hdzovac i veci si hrvat od mene,ili bi mozda jos rekao i vjernik ??
M-o-S

PostanoPostano: sri 12 pro 2007, 22:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Živac napisa:
Kata napisa:
jesmo se pod racanovom vladom mozda vratili u jugoslaviju,ili smo mozda onda izrucili generale...a da stvarno nismo nego je vlada hdz izrucila generale ,vidi cuda Wink

(...)

Hm, aj ti najprije malo istraži teritorij zbog ĆØega smo mi izruĆØivali generale. Wink

Za vrijeme RaĆØanovog mandata je priznata nadležnost HaÅ”kog suda nad operacijama Bljesak i Oluja, Å”to je bilo pritivno dotadaÅ”njoj Hrvatskoj politici. Nakon toga nikakva vlada viÅ”e nije imala izbora i morala je predavati generale. Da o MesiƦevoj ulozi ne govorim...

baÅ” sam ovo htio napisat... i to sam napisao u drugoj temi...
hdz je bio prisiljen predat generale.. jer nebi uŔli u pregovore oko EU-a a onda bi sdp rekao, da zbog hdz-a nismo uŔli u EU, a sad kad smo pred EU, sdp-ovci opet hdz-u predbacuju to Ŕto su generali u hagu... dakle, uvijek neŔ nevalja.. mislim da je baŔ to malo licemjerno od njih. Wink

a Å”to se tiĆØe mesiƦa, on je taj koji neƦe pomoƦ hrvatskoj, žalosno je Å”to smo ga i drugi put izabrali za predsjednika.. al sad se barem nadam da su neki uvidjeli pogreÅ”ku. a opet, nekima nikad dosta..

Htio je ostaviti trag svoj u tebi !!!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
M-o-S

PostanoPostano: sri 12 pro 2007, 22:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

5rich napisa:

ovo je presmjeÅ”no,al i žalosno za naÅ”u državu ak je tako kako GONG procjenjuje... iako sumnjam, procjene, ĆØije god bile, pokazale su se u zadnje vrijeme loÅ”e..u najmanju ruku.
žalosno... 20%.. heh. užas.
i kako to nitko nije rekao odmah nakon izbora, nego mjesec dana nakon izbora... mislim ako se radi stvarno o 20%mrtvih, pa nemožemo reƦ da se to nebi primjetilo.. nije to mala brojka.

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Mod team

PostanoPostano: sri 12 pro 2007, 23:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kao Ŕto piŔe u Pravilniku:
Pravilnik napisa:
Isto tako, ovdje možemo reagirati na druÅ”tvena dogaĆ°anja koja nam se ne sviĆ°aju, ali u krÅ”Ć¦anskoj ljubavi i razumijevanju služiti se jezikom ljubavi.

Molimo, dakle, da vaÅ”u raspravu vodite na taj naĆØin kako dolikuje katolicima i kako posebno želimo ukazati citiranim dijelom iz Pravilnika, bez nekontroliranih frustracija, argumentirano. Reci svoje miÅ”ljenje, sasluÅ”aj tuĆ°e, bez podbadanja i spuÅ”tanja na osobnu razinu - to je dobra rasprava.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
Živac

PostanoPostano: čet 13 pro 2007, 0:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

M-o-S napisa:
ovo je presmjeÅ”no,al i žalosno za naÅ”u državu ak je tako kako GONG procjenjuje... iako sumnjam, procjene, ĆØije god bile, pokazale su se u zadnje vrijeme loÅ”e..u najmanju ruku.
žalosno... 20%.. heh. užas.

Da razijasnimo glasovanje mrtvih. U princopu je moguƦe da na listama za dijasporu bude 20% mrtvih, jer nije baÅ” lako ažurirati podatke meĆ°u graĆ°anima kod kojih nema redovite evidencije kad umiru. Samo me zanima od kud je onda GONG doÅ”ao do tog podatka, no dobro.

Drugo, to i nije neki problem. Da bi se glasovalo, ĆØovjek treba doƦi na biraĆØko mjesto, dokumentom dokazati da je on taj i taj koji je na listi. Mrtvac baÅ” i ne može to uĆØiniti, tako da ti mrtvi jednostavno neƦe glasati (vodit Ʀe se kao da nije izaÅ”ao na izbore) i nema nikakvih posljedica osim manjeg službenog odaziva od stvarnog.

Druga je stvar ako netko doĆ°e sa dokumentom mrtvaca, predstavi se kao on i glasuje. Ali doƦi sa tuĆ°im dokumentom i glasovati u njegovo ime je kazneno djelo, bio taj drugi mrtav ili ne. Zato ne vidim zaÅ”to se od toga radi posebna drama...

ivoo

PostanoPostano: čet 13 pro 2007, 0:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kata pa nemoj se nervirati s nekim se ne isplati raspravljati. HDZ = Hrvatska.
Ako rekneŔ neŔto protiv HDZ ti si protiv Hrvatske ti si onda za SDP i ti si onda jugosloven.
Nisam se mislio ni javljati viÅ”e na ovaj forum, možda bolje i da nisam kad sam ovdje nepoželjan, ali za kraj sam želio zbog mnoÅ”tva nebuloza koje ovdje piÅ”ete i prepucavate se kao mala djeca oko igraĆØke, a ne vidite kako ste potpali pod propagandu, branite svoju stranku kao da vas ona plaƦa, a tako se ne brani ni voljeni klub na sportu ( ako tko ĆØita izuzev igora i AC Milana) s tim da bi klub predstavljao neki ideal, a stranka nije, to bi trebala biti Hrvatska. Ovdje je netko pisao da je glas za male stranke baĆØeni glas, a to nije istina baĆØeni je glas, onaj glas koji dajeÅ” nekome a ne znaÅ” zaÅ”to ga dajeÅ” ni komu ga dajeÅ”.ƈinjenica je da je iza HDZ i SDP najviÅ”e glasova dobili oni koji nisu preÅ”li izborni prag, isto je tako ĆØinjenica da od ukupnog broja biraĆØa viÅ”e bilo onih koji nisu izaÅ”li na izbore nego je ijedna stranka dobila glasova. Svatko tko je državljanin Hrvatske i plaƦa poreze ima pravo da izaĆ°e na izbore i da kritizira a da da li Ʀe jedno ili oba ili nijedno od ta 2 prava koristiti je njegov izbor a ne obveza. Isto tako je reĆØeno da je ovo za stabilnost dobro da nema puno malih stranaka, ali to po meni nije odraz demosa, tj naroda, jer ovdje su izbori kao i 1945 za neku stranku ilki partiju. Tada su ljudi izabrali KPJ i odonda se viÅ”e nisu održavali izbori u Jugoslaviji. U nas se održavaju svake 4 godine i mi biramo strranke a te stranke imenuju ljude u sabor. Ti ljudi ulaze u sabor prema podobnosti, znaĆØi odgovorni su vrhu stranke. Isto tako je prije CK birao ljude u skupÅ”tine i Sabor i onda je Sabor donosio odluke, a u biti odluke su se donosili na sjednicama CK SKJ. Amo su ljudi samo dizali ruke. Tako je i sada sada se odluke donose u vrhu stranke a sabornici samo dizu ruke, a za to su nagraĆ°eni dobrom plaƦom a i ako se dobro izbore za stranku dobrim mjestom na sljedecim izborima na svojoj listi. To je glavni uzrok korupcije u naÅ”oj zemlji jer onda se trguje poslovima i svime. Jedini naĆØin promjene takvog stanja i da se odluke poĆØnu donositi u Saboru je taj da zastupnici budu odgovorni biraĆØima a to je moguƦe samo ako ih oni posatve u Sabor a to je moguƦe samo direktnim izborom svakog zastupnika posebno, dakle podijelis stotinjak izbornih jedinica u Hrvatskoj svaka po otprilike jednak broj biraĆØa i svaka daje jednog zastupnika i tada je zastupnik zaista odgovaran graĆ°anima a ne vrhu stranke, ako dobro radi on se uvijek moze prijaviti kao nezavisni a ako loÅ”e neƦe ga ni stranka htjeti viÅ”e postaviti a i ako promijeni stranku ne mora davati mandat a sada bi po ovom sadasnjem naĆØinu izbora bilo moralna obveza svakog zastupnika koji je uÅ”ao u sabor preko liste neke stranke da joj vrati mandat ako izlazi iz te stranke, iako to nije zakonska obveza. Dalje sam proĆØitao da ne valja ni mnoÅ”tvo malih stranaka jer troÅ”e naÅ” novac a to nije istina jer na novac iz Državnog proraĆØuna imaju pravo samo parlamentarne stranke.
Kažete da ne bi trebalo glasati za one koji podržavaju pobaĆØaj a ako se toga zaista držite onda vjerujem da niste glasali ni za SDP ni za HDZ.
Vidim da vam laganje u oĆØi i neodržana rijeĆØ ne znaĆØi niÅ”ta kao ni pitanje gdje ide Hrvatska, al se zato volite baviti muziĆØkim ukusima, a Å”to se te priĆØe tiĆØe ja Ʀu samo reƦi da je u jugoslaviji bilo ipak neÅ”to dobro za razliku od onih pod ĆØetnicima i Arkanom. Al ja ipak ne bi nikome odreĆ°ivao Å”to Ʀe sluÅ”ati o ukusima se ne raspravlja. Bolje bi bilo da razmislite zaÅ”to se naÅ”i ne znaju postaviti pa trguju sa teritorijem i ne žele proglasiti ĆØak ni ZERP, a jedna Malta može proglasiti puni gospodarski pojas. Jesu li nam i za to krivi neki stranci? Jel i tu svijet protiv nas, jel opet ne želimo priznati svoju nesposobnost?
Zar ovakav ulazak u EU nije gori od ulaska u bivÅ”u zajednicu, jer ovo je puno veƦa zajednica i tu Ʀe mo biti puno slabiji nego u onoj zajednici. Onda smo uÅ”li kao guske u maglu, a Å”to tek reƦi za ovaj ulazak, umjesto da brinu o položaju Hrvatske pri ulasku politiĆØari brinu o svojim stolicama.
Živac

PostanoPostano: čet 13 pro 2007, 0:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Å to je pisac htio reƦi? Confused

Mara

PostanoPostano: čet 13 pro 2007, 7:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

5rich napisa:
nebi se Ŕtela meŔati viŔe....

Bilo bi vrlo lijepo da si se davno javila i odgovorila na neka pitanja o stavovima SDP-a za koja sam pitala kako idu skupa s krÅ”Ć¦anstvom, ali si ti odÅ”utjela i sad okrenula temu, ili to bar pokuÅ”avaÅ”.
Dakle, izbori su bili legalni i legitimni, sve ostalo je ĆØisto navijanje.

sv.Franjo legenda

PostanoPostano: čet 13 pro 2007, 10:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Odgovor ivi:
btw nadam se da si proĆØitao moj post o HDZ-u i SDP-u na prethodnoj str.

ZaŔto se SDP naziva komunistima:
1 . SDP je sljednik KPJ-a koji su samo ime promjenili u SDP. Ovo bi trebalo biti i viŔe nego dovoljno.
2. SDP je zadržao svjetonazor komunista iako je promjenio ime.
3. Mladež SDP-a je sve rekla kada su pjevali u izbornoj noƦi JUGO... RaĆØan je godinama pokuÅ”avao odmaknit stranku od tog predznaka a MilanoviƦ ju je vratio u 1990-u.

ZaŔto HDZ, HSS, HSLS... ne možemo zvati komunistima:
1. Nemaju isti svjetonazor
2.Nisu sljednici KPJ-a jer su osnovali stranke dok je postojala KPJ

Ovo je sasvim dovoljno. Naravno da ima u svakoj stranci bivÅ”ih komunista , al to ne znaĆØi da je neka stranka komunistiĆØka zbog toga.
Nažalost TuĆ°man nije zabranio komunistima rad kao Å”to su uĆØinili u Poljskoj, SlovaĆØkoj i ƈeÅ”koj. Tako da se zadržao mentalitet u vrhu.

ne ubij, ni maĆØem, ni traĆØem!
allegra

PostanoPostano: čet 13 pro 2007, 11:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Živac napisa:
Kata napisa:

Kako SDP nema veze s komunizmom, kad su u izbornoj noƦi njihovi mladi pjevali partizanske pjesme? Evo nekih pjesama koje su pjevali: RaĆØunajte na nas, Druže Tito mi ti se kunemo, Po Å”umama i gorama, Od Vardara do Trigava (ne bi oni Jugoslaviju?), Jugoslavijo... da, pjevali su i Zovi, samo zovi, samo ne znam kome....
Vuk dlaku mijenja ali Ʀud ne.
U obje stranke ima raznih pojedinaca, baÅ” ono ajme, ali bitno je Å”to žele u svom programu. ne volim ni HDZ, ali barem ne podržavaju abortuse, ne žele ukinuti vjeronauk, nisu za homoseksualne brakove i sliĆØne "slobode"....

Isus je moj put
M-o-S

PostanoPostano: čet 13 pro 2007, 15:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mislim da nema smisla ovakve teme uopƦe održavati.. kao Å”to su veƦ mnogi rekli, ovdje se samo prepucavamo. imali dokaze i ĆØinjenice, il neimali, svejedno..

politika je preprljava... bez razloga se sukobljavamo meĆ°usobno, oko politike...

to bi bilo to, od mene Wink

Srki

PostanoPostano: čet 13 pro 2007, 18:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ZaÅ”to joÅ” uvijek traje burna rasprava na ovoj temi? Ja sam se veƦ ohladio i sasvim mi je sve jedno Å”to Ʀe biti dalje. Nemojte se svaĆ°ati,pogotovo zato Å”to bi ovaj forum trebao Å”iriti Božju ljubav meĆ°u nama i meĆ°usobno izgraĆ°ivanje,a sve se svodi na neko prepucavanje. Å to bude,bit Ʀe.

Vjeruj u ljubav u dobru i zlu
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
allegra

PostanoPostano: čet 13 pro 2007, 19:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja se nisam prepucavala, nego sam nova, pa su mi sve teme nove.

Isus je moj put
Mara

PostanoPostano: čet 13 pro 2007, 20:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Srki napisa:
ZaÅ”to joÅ” uvijek traje burna rasprava na ovoj temi? Ja sam se veƦ ohladio i sasvim mi je sve jedno Å”to Ʀe biti dalje. Nemojte se svaĆ°ati,pogotovo zato Å”to bi ovaj forum trebao Å”iriti Božju ljubav meĆ°u nama i meĆ°usobno izgraĆ°ivanje,a sve se svodi na neko prepucavanje. Å to bude,bit Ʀe.

Ide li ljubav na uÅ”trb istine? Ako je tako, onda je to obiĆØan sentimentalizam i niÅ”ta viÅ”e, emocionalno zamagljivanje nevrijedno truda.

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.