HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: čet 17 lis 2019, 11:00. Pogledaj neodgovorene postove
Poginuo ToŔe Proeski :(
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
lusy8

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 18 lis 2007, 19:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ƈula sam izjavu s kojom se u potpunosti slažem,zvuĆØala je nekako.."Nikad za njega nismo ĆØuli u nekom skandalu, u nekom prepucavanju slavnih, nikada se nije izdizao od drugih slavom i bogatstvom"...Zaista je i bilo tako....
Uvijek Ʀe se ĆØuti tvoje pjesme pune ljubavi i humanosti...hvala ti...

"LJUBAV JE CILJ ŽIVOTA.

Tko živi za neŔto drugo,
uvijek Ʀe se prevariti."
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
angelous

Spol: muško
PostanoPostano: pet 19 lis 2007, 7:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sv.Franjo legenda napisa:
ni ja ga nisam nikad sluÅ”ao..... al evo veĆØeras svako malo naletim na njega, pa sam naletio na dvije sjajne izvedbe..
Za sve one koji vole.....
http://www.youtube.com/watch?v=kiDSY6_tNqY&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=VSllN95UKow&mode=related&search=

a kako je metallicu (nothing else matters) otpjevao.... Very Happy Very Happy Very Happy

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i ĆØist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
dodododoprecjednik

PostanoPostano: pet 19 lis 2007, 13:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

stvarno je bio velik covjek, to ne moze nitko poreci...
ali,bas jedan post na frama forumu (forum.frama.biz.hr) mi je otvorio oci...jedna stvar o kojoj mozda ne razmisljamo sad...
koliko ljudi je poginulo ove godine na nasim cestama, mozda je cak bilo i onih koji su svojim zivotom bili i bolji od tosea, a o njima nitko nije ni pricao niti nista...daleko od toga, Tose je stvarno imao veliko srce, ali po cemu je on sad toliko drugaciji od tih ostalih ljudi da se o njemu toliko pise,a o drugima ne?
mislim,on je poznat i medijska je licnost i sve, ali to je sad slika naseg drustva...ak si poznat, o tebi se moze pisat mjesec dana, a ako nisi, objavit ce se mali clanak o tvojoj nesreci i past ce nekako u zaborav...
zapitajmo se malo...

Hvaljen budi, Gospodine moj....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: pet 19 lis 2007, 16:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Imao je dobre pjesme.
Šteta Ŕto je tako rado otiŔao.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 19 lis 2007, 20:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

angelous napisa:
a kako je metallicu (nothing else matters) otpjevao.... Very Happy Very Happy Very Happy

sjajna pjesma, nema dvojbe Wink

ne ubij, ni maĆØem, ni traĆØem!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
little_angel

PostanoPostano: pet 19 lis 2007, 21:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ĆØitam baÅ”.. piÅ”e u 24 sata (da, znam kakve su to novine Smile )
da Pravoslavna Crkva razmatra da ToŔu Proeskog proglasi svecem...

Ŕto vi mislite o tome?

Citat:
Netko može biti proglaÅ”en svetim zbog pravednosti. Najvažnije je da se osoba koju se proglaÅ”ava svecem duboko ukorijenila u narodu. Za djela koja je uĆØinio ToÅ”e Proeski Gospod ga sigurno neƦe zaboraviti, rekao je mitropolit Metodij, a prenosi Cropress. Makedonska pravoslavna crkva razmatra moguƦnost da ToÅ”u Proeskog proglasi svecem, potvrdio je tamoÅ”njim medijima vladika Petar, predsjednik crkvene Komisije za kanonizaciju. Mitropolit Metodij izjavio je kako nije nužno da je ĆØinio ĆØuda onaj kojeg proglaÅ”avaju svecem.

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: pet 19 lis 2007, 22:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Svaka mu ĆØast ali po tome onda može i Gibo biti svet

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Srki

PostanoPostano: sub 20 lis 2007, 16:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi naŔ ToŔe,laka ti bila makedonska zemlja!
Molit Ʀemo za tebe i ti moli za nas.
Tvoje pjesme ostat Ʀe u naÅ”im srcima. Zauvijek Ʀemo ih pjevati.

Vjeruj u ljubav u dobru i zlu
Korny

PostanoPostano: sub 20 lis 2007, 17:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike napisa:
Svaka mu ĆØast ali po tome onda može i Gibo biti svet

Laughing

a da, s tim se i ja slažem......mislim, svaka ĆØast ToÅ”i, imao je predivne pjesme, pjesme koje ĆØovjeka dirnu u srce, bio je predivan ĆØovjek...ali oni to sve gledaju nacionalistiĆØki, a meni je to bezveze....uzdižu ga u nebesa jer ga je sluÅ”ao cijeli balkan i jer je doprinjeo ponovnom ujedinjenju balkanskih zemalja na neki naĆØin...mislim, ok - ne osporavam to, ali.......

ne znam baŔ, svetac je ipak...neŔto drugo. I glupo mi je tako gledat na sve ovo.

Otvori sva ĆØula - istinu traži,
da vjerujeŔ u dobro - to svijetu pokaži!
sunny

PostanoPostano: sub 20 lis 2007, 18:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Å”to se tiĆØe toga, ne mogu svrstati Gibu i ToÅ”u. razlika su nebo i zelmlja. kod Gibe ne osjeƦam niÅ”ta u njegovim pjesmama jer ne daje sebe na pravi naĆØin. Dok ToÅ”e, njegovu svaku rijeĆØ mogao si osjetit!
a inaĆØe, ToÅ”e nije volio razlike koji se prave meĆ°u narodima, a zar to svaki svetac nije htio, da svi budemo jedno, da svi budemo djeca Božja! ne govorim sada o teritorijalnim granicama nego o poÅ”tivanju i prihvaƦanju drugih!
a i tko smo mi da govorimo tko je svetac a tko nije! mi smo obiĆØni greÅ”nici, koji nastojimo biti sveti. a titula na zemlji je niÅ”ta jer svi koji udu u Kraljevstvo Božje svi su sveci, prihvatili mi to ili ne!

Trebam Te, Tvoju ljubav, da nad koracima mojim bdije... Tvoju svetost, da mi duÅ”u ranama krije i da usne moje kažu rijeĆØi za kojima žude... Tvoje rijeĆØi Majko, Tvoje rijeĆØi- NEKA MI BUDE!
RIBA-FISH

PostanoPostano: sub 20 lis 2007, 19:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

"da se bar mogu probuditi u svijetu ljubavi...
jer moj je život igra bez granica-umorna priĆØa, trganje stranica...
na kojima niŔta ne piŔe....
da te bar mogu probuditi, kavu ti skuhati...u krevet donijeti...pa te poljubiti....al toga nema i ne postoji....
da se bar mogu zaljubiti....u malu seljanku, na nekom proplanku....gore u svemiru, tako da dolje ne vidim...."

toŔe...bio si poseban....

Moj Isus...Moj Gospod ne postoji nitko k'o Ti !!!
Samo ljubav sve pobjeĆ°uje!!! Smile
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
Dara

PostanoPostano: sub 20 lis 2007, 19:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mislim da je Tose jedini pjevac koji se davao u humanosti do kraja,a na kraju krajeva koji je to pjevac platio od svoje zarade djecaku operaciju tumora mozga i nije htio uzeti novac sto je ostoo od operacije,koji je pjevac spasio 200 ljudi u svojoj zemlji,koji je pjevac bio skroman i slava mu nije predstavljala nista i koji je rekao da ovo sto se njemu dogadja Bog vrsi misiju nad njim a on je samo marioneta,koji je zaista ojevao uvijek sam osmejhom na licu i iz srca a ne zato sto je Tose Proeski,nego koji je to zsiat volio ,koji je to pjevac dao sve svoje plisane igracke dao u dom koje je dobio od svojih obozavaateljica,posjecivao domove kada su ga znali samo u njgovoj zemlji prije nego je bio kao danas jako poznat,koji je pjevac rekao da mu je Bog sve i da se uvijek vraca u crkvi u svoj mir,koji je nosio ili nosi krunicu kao pravi vjernik a ne kao modu,koji je to pjevac za kojeg pricaju da je sirio ljubav i koji je dobio statuu humanosti od Majke Terezije i koji je uvijek cjenio roditelje i kada je bio na vrhuncu slave,svaka cast gibotu i sto je uniceffov kao i tose,ali tose je samo jedan koji je volio sve ljude i za njega nije bilo zlih ljudi,i za kojeg to pjevaca govore kao za tosea da je pravi andjeo koji je hodao po zemlji i sirio ljubav,i koji sve pricaju najbolje o njemu kao covjekku i koji je bio zaista covejk,zao mije ali to je samo tose od tako pozantih ljudi,pjevaca itd.....vjerujem da postoji u svijetu i tako dobrih ljudi,ali da su poznati ne...ako crkva smatra da je to zalsuzio nemojmo protjurjeciti jer on je to zaistta zasluzio,,a dao je obnoviti staru razrusenu crkvu malo dalje od kruseva..dakle,koliko ja znam jedini uz nejga je Rafo koji je dao novac za obnovu crkve...

tose pravi si andjeo...hvala ti sto si svima dao primjerr kako zivjetti i bit covjek....jedna tvoja pjesma kaze ...."da se barem mogu probudti u svjetu ljubavi"...i probudio si se u raju svijetu prave ljubavi....moli se za nas...volimo te...

....Gospodin je moja snaga,moj mir....
BiliƦeva

PostanoPostano: sub 20 lis 2007, 19:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E ToÅ”e je legenda....Pjesme su mu jako dobre, rijeĆØi imaju smisla.....
Ne znam jesam li tužna ili sretna....Stvarno sam sretna jer imamo joÅ” jednog anĆ°ela gore!!!!!!!! Ali kao ĆØovjek, tužna sam jer viÅ”e neƦe pjevati meĆ°u nama..... Naravno osim na cd-ovima....
Neka moli za nas!!!!!!!!

Uvelike zauzdavaj jezik i misli, te osjeƦaje redovito upravljaj Bogu, pa Ʀe se tvoj duh božanski ražariti.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: ned 21 lis 2007, 9:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Koliko malo treba da netko ode u vjeĆØnost.
Skromnost mu je bika vrlina.
OĆØito da Bog dobre ljude izima sebi.

U radu je spas.
Lan Hung

PostanoPostano: pet 26 lis 2007, 11:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I ja bih ovim putem izrazio najdublju suƦut obitelji poginulog.Doista,taj mladi ĆØovjek nas je uĆØio da volimo jedni druge i svi su ga zato oljeli.On je otiÅ”ao,ali Ʀe živjeti vjeĆØno u naÅ”im srcima.PoĆØivao u miru. place
Dara

PostanoPostano: pet 25 sij 2008, 13:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

neznam gdje bi ovo stavila a da se moderatori ne ljute.....

Iako viÅ”e nisi snama ,iako je svima jos tesko s pomiriti stime da te nema,tjesi nas istina da si sada u svijetu ljubavi,i da si dijete meĆ°u anĆ°elima kao da si i najljepsi anĆ°eo.....

TOÅ E SRETAN TI 27.ROƐENDAN......

angel si ti jas peam za tebe
angel si ti te ĆØuvam vo sebe
angel si ti koj samo za mene
može da zapri vreme

andjeo

....Gospodin je moja snaga,moj mir....
AnĆ°eo

PostanoPostano: pet 25 sij 2008, 13:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nažalost, danas ĆØovjek mora umrijeti da bi ga se poÅ”tivalo...

Da nema Boga, ne bi bilo ni ateista.
anĆ°eo mihovil

PostanoPostano: čet 31 sij 2008, 13:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

DA STVARNO VELIKA Å TETA ZA CIJELI SVIJE.BOG GA BLAGOSLOVIO

Ljubav sve pobjeĆ°uje
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum: