HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 15 ruj 2019, 6:11. Pogledaj neodgovorene postove
Koliko vrijedi istina na Forumu mladih HBK?
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
davorseljan

Spol: muško
PostanoPostano: pet 22 vel 2008, 14:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
Hehe da skliska je, ĆØesto se onda zna poskliznuti. Ja ne znam Å”to bih viÅ”e napisao, ĆØim spomenem snenog odmah napadam forum. Litle kad sam rekao da sam ja nevažan forumaÅ”, onda sam mislio na to da ja ipak nisam sveƦenik niti sam u web timu ili admin, stoga ako taj netko ne piÅ”e zbog mene i mojih rijeĆØi ili stavova to se da rijeÅ”iti vrlo lagano. Postoje i admini koji me mogu upozoriti dati opmenu ili tako neÅ”to, za svakog forumaÅ”a ima lijek. Mene admini po tom pitanju dosada nisu upozoravali. I meni su neki forumaÅ”i bili "nezgodni" ali ja im odgovorim, nisam se žalio adminima, stoga ja joÅ” jednom žalim ako je nekoga povrijedilo moje pisanje. Primijetio sam da pahuljica ne piÅ”e, možda zbog mene, meni je žao, ali mi smo razliĆØiti, isto tako igor ne piÅ”e, a mogao bi sad je Milan imao dobar rezultat. Možda to zbog moga pisanja prema njima ali ja nastojim odgovoriti kako je prema meni pisano, dosada me ponavljam admini nisu upozoravali po tom pitanju.
Litlle kažeÅ” da se ne nerviraÅ” al oĆØito je da si se iznervirala juĆØer al dobro možemo to shvatiti jer si ti takva, ali ja nisam otvorio temu, niti sam joj ja dao naslov. Istina nekad je bolje preÅ”utjeti i ne iznijeti miÅ”ljenje, možda se nisam trebao javljati na ovu temu jer sam samim upisom napao forum, al eto javio sam se i Å”to sad takvi sam. Možda je ovo viÅ”e teÅ”ka filozofija i viÅ”e smo zaista preÅ”li godine, možda bi baÅ” bilo dobro staviti dobnu razliku jer i ovdje mlatimo praznu slamu. A to može biti dosadno a nije ni produktivno. Meni je iskreno žao Å”to me smatrate ruÅ”iteljem foruma.

Po meni nisi ruŔitelj foruma.
Svatko od nas je razliĆØit. Svatko ima svoj stav po pitanju neke teme i zato postoji forumi da se može otvoreno raspravit o nekoj zadanoj temi.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
little_angel

Spol: žensko
PostanoPostano: pet 22 vel 2008, 17:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
Hehe da skliska je, ĆØesto se onda zna poskliznuti. Ja ne znam Å”to bih viÅ”e napisao, ĆØim spomenem snenog odmah napadam forum. Litle kad sam rekao da sam ja nevažan forumaÅ”, onda sam mislio na to da ja ipak nisam sveƦenik niti sam u web timu ili admin, stoga ako taj netko ne piÅ”e zbog mene i mojih rijeĆØi ili stavova to se da rijeÅ”iti vrlo lagano. Postoje i admini koji me mogu upozoriti dati opmenu ili tako neÅ”to, za svakog forumaÅ”a ima lijek. Mene admini po tom pitanju dosada nisu upozoravali. I meni su neki forumaÅ”i bili "nezgodni" ali ja im odgovorim, nisam se žalio adminima, stoga ja joÅ” jednom žalim ako je nekoga povrijedilo moje pisanje. Primijetio sam da pahuljica ne piÅ”e, možda zbog mene, meni je žao, ali mi smo razliĆØiti, isto tako igor ne piÅ”e, a mogao bi sad je Milan imao dobar rezultat. Možda to zbog moga pisanja prema njima ali ja nastojim odgovoriti kako je prema meni pisano, dosada me ponavljam admini nisu upozoravali po tom pitanju.
Litlle kažeÅ” da se ne nerviraÅ” al oĆØito je da si se iznervirala juĆØer al dobro možemo to shvatiti jer si ti takva, ali ja nisam otvorio temu, niti sam joj ja dao naslov. Istina nekad je bolje preÅ”utjeti i ne iznijeti miÅ”ljenje, možda se nisam trebao javljati na ovu temu jer sam samim upisom napao forum, al eto javio sam se i Å”to sad takvi sam. Možda je ovo viÅ”e teÅ”ka filozofija i viÅ”e smo zaista preÅ”li godine, možda bi baÅ” bilo dobro staviti dobnu razliku jer i ovdje mlatimo praznu slamu. A to može biti dosadno a nije ni produktivno. Meni je iskreno žao Å”to me smatrate ruÅ”iteljem foruma.

Ivoo, nitko tebe ne smatra ruÅ”iteljem foruma, niti uopƦe postoji neka takva osoba. Nego ti stalno priĆØaÅ” da zbog nekih odluka web teama poput iskljuĆØenja snenog neki ljudi viÅ”e ne piÅ”u. Ali isto tako neki drugi ljudi možda ne piÅ”u zbog neĆØeg Å”to smo ja, ti ili neki treƦi forumaÅ” napisali. Samo sam to htjela reƦi, nikako ne da si ti neÅ”to ruÅ”io.

Živac napisa:
Izgleda da ovdje ipak nije Isus na prvome mjestu, nego Pravilnik.

Pravilnik postoji radi Onoga koji je ovdje na prvom mjestu.

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: pet 22 vel 2008, 20:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Davore hvala lijepa Wink
Litlle sigurno neki ljudi ne piÅ”u zbog iskljuĆØenja snenog al nemojmo se viÅ”e vraƦati na tu temu jer oĆØito to smeta mnogima. Litlle ja znam da svi koji ne piÅ”u nije samo zbog snenog ja sam isto tako nekoliko puta izrazio žaljenje zbog nepisanja klare ali dobro ne moramo ni o tome ako to smeta. Ne moramo o niĆØemu, Å”to se mene tiĆØe u ovoj temi ne moramo viÅ”e uopƦe niÅ”ta pisati ako je to bolje za forum.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
M-o-S

PostanoPostano: sub 23 vel 2008, 13:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Živac napisa:
U biti jedino Å”to se može uĆØiniti i Å”to bi možda zadovoljilo jest da se pod temom "pitanja i odgovori" otvori i treƦa tema u kojoj bi forumaÅ”i mogli komentirati i nadodavati.... vezano u pitanja i odgovore....
Možda to ne bi bilo loŔe?

ja bih takoĆ°er dao glas za ovaj prijedlog... jer i mi ponekad neÅ”to znamo..

razumijem zbog ĆØega mi nemamo pristup pisanju u toj temi, al eto, naĆ°e se i od nas neÅ” pametno.. a ako neko neÅ” krivo napiÅ”e, da baÅ” zabrazdi, može se obrisat.. pa eto..

Htio je ostaviti trag svoj u tebi !!!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: ned 24 vel 2008, 15:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ycteris napisa:
ivoo napisa:
Živac ja sam to primijetio kad si napisao, ne znam Ŕto bih ti rekao, i ja sam mislio neke odgovore komentirati i postaviti dodatno pitanje jer me neŔto zbunilo, u vezi npr onoga da je Adam skupina ljudi, ali zasada nisam. Ne stignem provjeriti sve.

Ovo je sad OT, al baÅ” po tom pitanju moj bivÅ”i vicemagistar nam je objaÅ”njavao kako sama rijeĆØ Adam ne znaĆØi zapravo ĆØovjek nego prije neÅ”to kao ljudi, tako da je ovo skupina ljudi ispravno, samo možda malo nejasno reĆØeno.

ƈovjeĆØanstvo uistinu potjeĆØe od jednog para, od dva ljudska biƦa (nauĆØavanje poznato pod nazivom monogenizam), a ne od nekoliko ljudskih parova (nauĆØavanje poznato kao poligenizam).

Papa Pio XII se jasno odreĆ°uje, "Kada razmatramo neko drugo, pretpostavljeno stajaliÅ”te, kao Å”to je poligenizam, djeca Crkve ne mogu si uzeti toliku slobodu. Jer vjerni ne mogu prihvatiti miÅ”ljenje da su na zemlji nakon Adama postojali i drugi ljudi koji nisu proistekli prirodnim raĆ°anjem od Adama, kao praroditelja svih ljudi, ili da Adam predstavlja odreĆ°eni broj prvih roditelja. Ovakvo miÅ”ljenje je nemoguƦe pomiriti s objavljenom istinom i katehetskim dokumentima Crkve u odnosu na istoĆØni grijeh koji proizlazi iz Adamovog grijeha i prenosi se na svakog ĆØovjeka, kao njegov osobni grijeh, iz generacije u generaciju." (Humani Generis 37)
Katekizam KatoliĆØke Crkve pojaÅ”njava, ""Sveti nas Pavao uĆØi da su dva ĆØovjeka na poĆØetku ljudskoga roda: Adam i Krist"ā€¦Zbog zajedniĆØkog porijekla ljudski rod je jedinstven: [Bog] "od jednog sazda cijeli ljudski rod"" (KKC 359-360, navodeƦi sv. Petra Krizologa i Djela 17,26).
Živac

PostanoPostano: ned 24 vel 2008, 23:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
ƈovjeĆØanstvo uistinu potjeĆØe od jednog para, od dva ljudska biƦa (nauĆØavanje poznato pod nazivom monogenizam), a ne od nekoliko ljudskih parova (nauĆØavanje poznato kao poligenizam).

Noup. Confused

ToĆØnije, imaÅ” ti pravo tako vjerovati. Ja smatram da je razumnije vjerovati drugaĆØije.

Tražite najprije Božje kraljevstvo i pravdu njegovu, a sve drugo Ʀe vam se nadodati.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuICQ [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: pon 25 vel 2008, 0:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da, u pravu si ta je reĆØenica trebala iƦi na kraju posta kao moje vjerovanje i miÅ”ljenje, a ne na poĆØetku posta.
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.