HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 21 stu 2017, 19:21. Pogledaj neodgovorene postove
Sve o Zadru
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
Coje

Spol: muško
PostanoPostano: čet 26 tra 2007, 21:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E, moja zlatousta - skoro bi bolje bilo kad bi jezik pigriza - nego da ti NATO-vci dođu u Zemunik,... ali bojim se da se to baš i ne da spriječiti. Sve se priča o velikoj demokraciji, a mi ćemo ući u NATO preko noći bez ikakvom referenduma... Smeta žabarima, a i mnogim ostalima što su naše prirodne ljepote toliko uščuvane, pa iz svog jala nam daju stvari koje bi tu ljepotu načele, izopačile, srozale,...

Dragi moji Zadrani - je li gotovo popločavanje korza tamo do glavne pošte i još malo dalje??? Kako je živjeti u Zadru koji je prvi put u svojoj povijesti prešao granice poluotoka? Cool Cool Cool

http://www.kumi.hr
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
Zlatousta

Spol: neodređen
PostanoPostano: pon 14 svi 2007, 20:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dašta nego gotovo, još otkad!
A nisi ti odavno bio, a? lepi bil
Ono, jest lijepo, bijeli skupi kamen, trava pošišana pod konac, fina sjajna autobusna stanica gdje je nikad nije bilo,.. i klupe, cvijeće, nove fasade u veselim bojama,... Ne može se reći da nije uredno i lijepo. cvjetic
Da se netko baš šeće i uživa u tome, ne bi se reklo.
Ljudi ti u ova vremena provode vrijeme u trgovačkim centrima, Coje, nije to više ko nekad.
Za moj romantičarski, nostalgični duh, nekako sterilno. Lijepo bez duše.
Takva sam, uvik imam prigovor. kavendisanje
a što da radim,...

Put do raja, o zar je uzvodno do kraja?
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Coje

PostanoPostano: pon 21 sij 2008, 16:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi moji Zadranke i Zadrani!

Premda s malim zakašnjenjem svima vama želim radostan i blagoslovljen dan vaše nebeske zaštitnice svete Stošije. Neka uvijek nad vama bdi i moli za vas zajedno sa Šimom, Donatom i Krševanom.

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
zara

Spol: neodređen
PostanoPostano: pon 28 sij 2008, 15:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hvala ti Coje...

pozdrav i tebi i pozdrav Krasnoj Zemlji u kojoj imaš sreću boraviti!
svaki blagoslov neka te prati!
molitva
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Coje

PostanoPostano: čet 22 svi 2008, 18:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi moji.

Bijah nedavno - gladan ljepote - u hramu ljepote - Zadru. Moja draga Zara mi je pokazala nešto novo na Kalelargi - Kalegru!!! A nitko od Zadrana niti da se pohvali??!

Kod nas u Istri večeri još nisu tako ugodne kao na najljepšoj rivi na svijetu - gdje se može ležati na kamenoj rivi osluškujući tihe zvuke morskih orgulja, promatrajući zvijezde, udišući izmješane fine mirise jasmina, mora,...

Dragi moji Zadrani i Zadranke - lijepo vas pozdravljam iz čarobne Istre i savjetujem: uživajte u ljepotama svoga grada - i za mene. Pojedite koju kuglicu u Donata, a ako poželite lipe spize - prodjite kod "Pet bunara"... Posluga i hrana su izvrsni.

Pusa mome Zadru i vama.

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.