HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 12 pro 2017, 0:51. Pogledaj neodgovorene postove
EP 2008
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
Chico

Spol: muško
PostanoPostano: pet 30 svi 2008, 16:36
PostNaslov : EP 2008
Citiraj i odgovori

ovdje bi mogli komentirati utakmice,pripreme reprezentacija i kaj mislite ko su favoriti
moje mišljnje je da će ovo biti najneizvjesnije prvenstvo.koje bi moglo odlučivati trenutno raspoloženje pojedinca(ronaldo,toni,benzema,anelka,modrić,srna...)
favoriti su ko i uvijek,talijani,njemci,francuzi,nizozemci i portugalci,zanimljivo tri od njih igraju u istoj skupini(nizozemska,italija i francuska) i jedan favorit ispada već u prvom krugu,ako ne i dva jel svi odbacuju rumunjsku u toj skupini a koja može sve iznenaditi,to će definitivno biti neuspijeh za bilo koju tu reprezentaciju,ne znam,meni u toj skupini francuzi izgledaju zreli za ispasti.
u našoj skupini neće biti iznenađenja te mi i njemci idemo dalje
grupa a će biti još jedna tijesna skupina,lagani favoriti su portugalci,a od svih drugih se može očekivati lijepa igra,u dobroj su formi i česi i švicarci koje će nositi i domaća publika,a turci su uvijek opasni iako mislim da su u najlošijem stanju te da će razočarati
grupa d: tu će španjolci glatko proći,iako oni nisu nikad bili momčad za velike domete,mislim da bi ove godine to mogli promjeniti, drugo mjesto koje vodi dalje će bit tijesno poznavajući ruse i grke kako igraju,tu jedna sitnica može presuditi a švede ne treba izbaciti iz te utrke,oni uvijek igraju dobro na prvenstvu
sve u svemu neizvjesno o samog kraja
dark horse bi mogli biti:mi,grci,rusi,rumunji pa čak i švicarci

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
coldplayer

PostanoPostano: pet 30 svi 2008, 17:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mogli bi napisat ovdje i svoje prognoze za Euro.

Očekujem da ćemo najveće iznenađenje biti mi, Rusi i Španjolci. Nama predviđam prvo mjesto u skupini i pobjedu u četvrtfinalu nad Portugalom čiji glavni igrači će biti premoreni od duge sezone. U polufinalu gubimo od Nijemaca koji na kraju osvajaju četvrti naslov prvaka. Švicarci su odlična ekipa, a pogotovo pred svojim navijačima će letit kao nikada. Španjolci će napokon odigrat turnir kak se spada, ali s obzirom na težak ždrijeb do finala (Talijani i Francuzi) teško će srušit još i Nijemce koji imaju neusporedivo lakši ždrijeb i igraju praktički na domaćem terenu. Ruski sport doživljava veliku ekspanziju (prvaci Europe u košarci i klupski i reprezentativni, svjetski prvaci u hokeju, osvajači Kupa Uefa, europski prvaci u pjevanju Very Happy ), imaju fenomenalnu mladu ekipu, još boljeg trenera i iznenadit će mnoge.

Ovako nekako ja to vidim:

Skupina A: Švicarska, Portugal, Češka, Turska
Skupina B: Hrvatska, Njemačka, Austrija, Poljska
Skupina C: Italija, Francuska, Nizozemska, Rumunjska
Skupina D: Španjolska, Rusija, Grčka, Švedska

Četvrtfinale:
Švicarska - Njemačka
Hrvatska - Portugal
Italija- Rusija
Španjolska - Francuska

Polufinale:
Njemačka - Hrvatska
Italija - Španjolska

Finale:
Njemačka - Španjolska

Upaliti šibicu mnogo je korisnije od proklinjanja tame
Benedikt XVI.
angelous

PostanoPostano: pet 30 svi 2008, 19:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a ja bi o skupinama prije rekao

Skupina A: Portugal, Češka, Švicarska Turska

i ostalo kako si napisao za skupine Wink

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i čist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 30 svi 2008, 19:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hej kako će HRvatska i Njemačka igrat u polufinalu ako su u skupini zajedno?...
Ja mislim da se ponovno mogu susresti u finalu!?

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
coldplayer

PostanoPostano: pet 30 svi 2008, 19:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

angelous napisa:

Iznenadit će te Švicarci. Wink Oni su nevjerojatno čvrsta ekipa, sjeti se da su pred 2 godine na SP-u bili prvi u skupini s Francuzima, Korejom i Togom, a ispali su sa prvenstva bez da su primili ijedan gol na cijelom turniru. A sad zamisli kakvi će bit na domaćem terenu pred 50.000 svojih navijača u Baselu. Dvije godine nisu igrali službene utakmice i iščekuju to otvaranje prvenstva. Ići će 200% na svaku loptu, u svaki duel. Ne bih baš bio Česima u koži sljedeće subote...

sv.Franjo legenda napisa:
Hej kako će HRvatska i Njemačka igrat u polufinalu ako su u skupini zajedno?...
Ja mislim da se ponovno mogu susresti u finalu!?

I ja sam se začudio jer je to glup i pomalo nepravedan sistem, ali tako je.
http://en.euro2008.uefa.com/tournament/matches/index.html

Turnir je, kao u tenisu, zapravo podijeljen na gornji dio (grupe A i B) i donji (grupe C i D) tako da se s ovim ekipama iz donjeg dijela (Italija, Španjolska, Francuska) možemo susrest tek u finalu. Nije da nam to ne ide na ruku. Very Happy

Benedikt XVI.
angelous

PostanoPostano: pet 30 svi 2008, 20:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

coldplayer napisa:
angelous napisa:

Iznenadit će te Švicarci. Wink Oni su nevjerojatno čvrsta ekipa, sjeti se da su pred 2 godine na SP-u bili prvi u skupini s Francuzima, Korejom i Togom, a ispali su sa prvenstva bez da su primili ijedan gol na cijelom turniru. A sad zamisli kakvi će bit na domaćem terenu pred 50.000 svojih navijača u Baselu. Dvije godine nisu igrali službene utakmice i iščekuju to otvaranje prvenstva. Ići će 200% na svaku loptu, u svaki duel. Ne bih baš bio Česima u koži sljedeće subote...

pa, bili su i englezi doma, i to im je bila ključna utakmica pa smo ih pojeli Laughing

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i čist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
coldplayer

PostanoPostano: pet 30 svi 2008, 20:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Švicarce ne trenira Steve McClaren. Smile

Benedikt XVI.
ivoo

PostanoPostano: pet 30 svi 2008, 20:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da takav je sustav, iako ja mislim da bi nam bilo lakše i sa Talijanima i sa Španjolcima nego sa Portugalcima, a što se Francuza tiče oni zaista možda neće proći skupinu. Inače da i ja napišem svoja predviđanja li to je više želje jer su u biti moguće sve opcije.
skupina A tu se stvarno dvoumim, da se ne igra u Švicarskoj stavio bih Čehe i Portugalce ali teško je vjerovati da nijedan domaćin neće proći skupinu. Mislim da bi nama najteze bilo sa Portugalom, a ostale možemo pobijediti, s tim da je moguća opcija i da Portugal ne prođe skupinu Wink
skupina B valjda Austrija neće proći a valjda će naši proći, dakle ostaju Poljaci i Nijemci, ja mislim da je Poljska jača nego što mnogi to misle i nadam se da će to osjetiti Nijemci, a ne mi Hrvati Wink Ako utakmica sa Poljskom bude odlučujuća sve je moguće ne bih volio da dođemo u takvu situaciju.
skupina C skupina smrti u kojoj je sve moguće, neka Talijani ispadnu ja ću tako navijati, al se bojim da bi mogli Francuzi ispasti. Možda bi najljepše bilo da prođu Rumunji i Nizozemci Wink
skupina D mislim da prolaze Rusi i Švedi Wink
angelous

PostanoPostano: pet 30 svi 2008, 20:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

coldplayer napisa:
Švicarce ne trenira Steve McClaren. Smile

hehehe hehehe hehehe
i to šta kažeš... Laughing Laughing

Otk 19, 11,14
Chico

PostanoPostano: pet 30 svi 2008, 20:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

skupina a : švicarska i češka(koler u životnoj formi) dalje,portugal najneugodnije iznenađenje prvenstva,pročitana knjiga,niti im ronaldo neće pomoći
skupina b : mi i njemci idemo dalje a poljaci imaju ekipu,možda mogu izvuć nulu sa nama ili njemcima ali ništa više
skupina c : rumunji i talijani dalje,nekako mi nizozemci u zadnje vrijeme ne igraju baš na najvišoj razini,kao i francuzi,ali kod te obje reprezentacije ima puno pojedinca koji jednim potezom mogu presuditi utakmicu
skupina d : najdosadnija skupina sa puno dosadnog nogometa i malo golova.dalje bi trebali proć španjolci i rusi.iako n treba odbaciti niti jednu drugu repku zbog izjednačenih ekipa

za dalje ne bih pogađao,na ispadanje je onda sve moguće

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
coldplayer

PostanoPostano: pet 30 svi 2008, 20:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
skupina D mislim da prolaze Rusi i Švedi Wink

Što su ti se Španjolci zamjerili? Very Happy

Benedikt XVI.
ivoo

PostanoPostano: pet 30 svi 2008, 20:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hehe idemo dalje sa četvrt finalom, nadam se da bi naši prošli i Švicarce i Čehe, dok bi s Portugalom imali grdnih problema ako bi prošao dalje, dok s druge strane ako bi Nijemci prošli našu skupinu mislim da bi prošli i Švicarce i Portugalce jer su to Nijemci, ali mislim da bi ih Česi mogli izbaciti. A cold Španjolci tradicionalno odigraju loše zato sam ih izbacio odmah, iako spadaju u reprezentacije koje igrraju lijepi nogomet, mislim da kod njih nije toliko izražen nacionalni naboj a i liga im je duga itd. A u tom dijelu ako Talijani prođu skupinu prolaze i četvrt finale bez obzira na protivnika, jedino možda Rusi ako bi Hidink uzvratio za nepravedan poraz Australije na SP.
Lux

PostanoPostano: čet 05 lip 2008, 9:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Teško je stvarno prognozirati kako će proći EURO, tko će ga osvojiti, kako će koja repka igrati... Po meni najbitnije je kako se odrade pripreme. Mislim da se to moglo vidjeti na primjeru Grčke 2004., a i pripreme naše repke na posljednja tri natjecanja su bile loše, pa smo uvijek bili treći u skupini. Moram priznati da me i čak sada malo strah, osobito nakon što je Bilić prije par dana rekao kako čeka igrače da prorade.

Skupina A

Švicarska
Švicarci su bili vrlo dobri na SP 2006., cijelo natjecanje nisu primili gol(ispali na jedanaesterce od Ukrajine). Domaćini su i vjerujem da će proći skupinu.
Češka
Više nema Nedveda, Rosicky je ozlijeđen, Baroš i Koller nisu u formi kao prije par godina. Mislim da će proći samo ako Cech bude branio nemoguće.
Portugal
Nisu jaki kao prije nekoliko godina. Jest da C.Ronaldo igra sjajno, ali kraj sezone je pokazao da je malo iscijeđen, a još par reprezentativaca je imalo dugu sezonu.
Turska
Ne bih se kladio ni da će im fanatizam pomoći.

Skupina B

Austrija
Domaćini su se najduže pripremali, i fizički su sigurno spremni. Imati će velike podršku svojih navijača. Kvalitetom su najslabiji, ali neće biti lako, osobito Hrvatskoj u prvoj tekmi.
Hrvatska
Vjerujem da možemo puno, ali me i strah. Šimunić mi je skoro zicer za klađenje da će dobiti crveni ili skriviti jedanaesterac. R.Kovač nije blistao, ali mi se čak čini da je bolje kaj je tek krajem sezone igrao u klubu. Ostali so dobri. Vezni red će mislim biti dobar, a i vjerujem da će Petrić, Klasnić i Budan svojim snažnim udarcima probušiti suparnike.
Njemačka
Jedina repka s tri naslova prvaka Europe. Biti će jaki. Favoriti.
Poljska
Izbornik im je odličan motivator i psiholog, treći u grupi po snazi.

Skupina C

Rumunjska
Ostavili u kvalifikacijama Nizozemce iza sebe. Igrali su odlično. Contra, Mutu, Chivu, Marica mogu itekako zagorčati život velikanima u skupini.
Francuska
Nema više Zidanea, ali neki novi klinci dolaze. Rekacija Domenecha mi se nije svidjela nakon što su upali u skupinu smrti. Mislim da se strašno boji i da nije siguran i tu vidim najveću manu Francuza.
Italija
Cannavaro je otpao, ali svjetski prvaci su favoriti zasigurno.
Nizozemska
Oni su mi strašno nepredvidljivi. Kvalitetu sigurno imaju. Van der Saar je imao odličnu sezonu, možda će im on biti ključan u ovakvoj skupini.

Skupina D

Grčka
Grci zadnjih godinu dana opet igraju kjako dobro, izbornik im je odličan, vjere u sebe imaju, ako im zapuhne vjetar sreće jao si ga drugima.
Švedska
Na zadnja tri natjecanja su prolazili grupu, a imali su vrlo jake protivnike. Nekako mi se čini da ovaj put neće proći, jednostavno nisam vidio dugo neku njihovu kvalitetnu tekmu.
Španjolska
Mislim da ovaj put prolaze grupu i da mogu daleko.
Rusija
Prvenstvo im je počelo u ožujku, sada su taman u super formi, imaju odličnog izbornika... Možda im fali iskustva. Mogu biti veliko iznenađenje. Sposobni su uprskati stvari.

Iz prve tri grupe prolaze Švicarska, Portugal, Hrvatska, Njemačka, Italija i Rumunjska i to zato jer će odnijeti pobjede u prvim tekmama, a iz grupe D idu dalje Španjolska i Rusija.
Dalje je stvarno nemoguće prognozirati. Toliko mi je kombinacija prošlo kroz glavu...
Uh, da naši budu prvi... Cijelo ljeto bi bio party!

Ja sam svjedok Isusa Krista u duhu Don Bosca
coldplayer

PostanoPostano: sub 07 lip 2008, 21:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Odličan Portugal, ostali dosta slabi. Česi su potvrdili da su miljama daleko od one Češke s Eura 2004. i pobijedili su praktički iz jedne jedine šanse. Realnije bi bilo neriješeno. Ovako su Švicarci u teškoj situaciji, ali očekujem od njih da dobiju Turke u drugom kolu i onda na sve ili ništa protiv Portugala koji bi tada trebao već biti plasiran u četvrtfinale.

Ali sutra je dan koji se čekao. zivio

Benedikt XVI.
ivoo

PostanoPostano: sub 07 lip 2008, 22:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da bilo bi realnije da je prva završila neriješeno. Mislim da bi nama najviše odgovarali Česi, ali vidjeti će mo Turska ili Češka, meni je bolji dojam danas ostavila Turska, ali vidjeti će mo. Ni Švicarce ne treba otpisati još.
coldplayer

PostanoPostano: ned 08 lip 2008, 0:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ne znam na temelju čega svi daju prednost Turskoj u odnosu na Švicarce. Istina da ovi nisu ništa posebno pokazali, ali brate nije ni Turska. ak ništa drugo Švica je bar pogodila prečku i imala nedosuđen penal.

sutra očekujem dobru igru naših i minimalnu pobjedu. a u ovoj drugoj tekmi imam osjećaj da bi Poljska mogla biti razvaljena od strane Nijemaca. Smile

Benedikt XVI.
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: ned 08 lip 2008, 10:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Švicarci će se strašno napalit na Turke! mislim da su prije 2 godine zbog nogometa ove zemlje skoro postale neprijateljske!!!
Onaj emre je strašan igrač al Turci imaju mentalitet koji nije pobjednički... Tako mi se jučer učinilo.

e ja ću večeras zbog obveza gledat samo prvo poluvrijeme... tuzan
Nadam se da ćemo riješit utakmicu u prvih 45min.
Najvažnije je ne primit gol u prvih 45min. Čekati da se Austrija malo ispuše a onda će bit na pladnju!

md0711

PostanoPostano: ned 08 lip 2008, 11:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bio sam baš u 10 na misi u Bečkoj katedrali, a kad sam izašao - trg sv. Stjepana, ispred katedrale pun Hrvata u dresovima, također i glavna Koruška ulica kojom sam išao preko kući. Ima ljudi iz svih krajeva Lijepe naše. Izgleda da opće ne bu Austrijanaca na tekmi. I na austrijskoj tv je Otto Barić rekao Austrijancima da je Šimunić stvarno odličan tehničar kako je i sam rekao.

Da i za vrijeme mise vidio sam Juru Radića kako je razgledavao katedralu jako sretan
emma

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 08 lip 2008, 18:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

aaa veseo woohoo navijacica jedna manje! unatoč sucu rajcica

"Bog je tako velik da mu se isplati darovati čitav jedan život." Sv. Terezija Avilska
gogo6ak

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 3:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja jucer nisam gledao tekmu naše repke jer sam bio na misi u katedrali, al sam gledao 2. polovrijeme njemačka i poljska.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 8:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja nisam gledao drugo poluvrijeme jer sam svirao na misi... jako sretan
Bilo 200 ljudi... 9 muškaraca! sa svećenikom 10 jako sretan

ivoo

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 8:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dobro je, pobijedili smo, al uopće nisam zadovoljan sa onim što smo prikazali. Bojim se da sa ovakvom igrom nemamo što tražiti protiv Nijemaca.
Nijemci su u drugoj utakmici opravdali ulogu favorita, i stvarno će nam biti teško protiv Poljaka, al eventualni bod sa Nijemcima puno bi značio za taj zadnji susret.
coldplayer

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 9:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nadam se da će se naši rekuperirat do četvrtka. Ono jučer od 35. minute pa nadalje nije ličilo ni na šta. Kao da gledam lošu reprizu utakmice s Australijom ili Engleskom u Portugalu. A dok se sjetim koliko smo kritizirali Cicu i Barića zbog taktike na tim tekmama. Čini se da je ipak problem u igračima, a ne treneru. Oni ni psihološki ni fizički (što je još tragičnije) jednostavno ne mogu izdržat, a da kod našeg vodstva ne pobjegnu golmanu u krilo i ne stoje na 16 metara od gola (što im Slaven sigurno nije rekao da rade), umjesto da izađu na 40 metara i visoko napadnu njihovu veznu liniju i zadnji red. Izgleda da je bolje za nas da ne povedemo prerano jer inače gledamo ono što se ponavlja na zadnja tri velika natjecanja. Engleska nas je u Portugalu satrala nakon što smo brzo poveli, Australija nešto slično samo s manje golova, a Austrija je preslaba da bi to znala iskoristit.

Bod protiv Nijemaca k'o kuća. I po mogućnosti nek Elf prvi povede.

Benedikt XVI.
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 10:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

cold...
dobro si rekao.
Takodje je vazno napomenuti da mi protiv slabih isto tako i igramo.... Važno je da imamo 3 boda a protiv Njemačke očekujem odličnu igru jer će se igrači po običaju naložiti!
Pobjedom protiv njemačke smo u četvrtfinalu jer Poljaci u tom slučaju moraju praviti golijadu protiv nas a to niti mogu niti znaju!

ivoo

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 10:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Cold dobar post, s tim da je ipak ja mislim greška kod trenera. Barić je forsirao njemačku igru a protiv engleza je postavio taktiku ajme meni, Cico je odbio voditi Eduarda na prvenstvo i bio je pretvrdoglav nije htio priznati grešku. Bilić ima nesreću da se ozlijedio Eduardo, a on nam je zaista postao pola momčadi, sad stvara novu i vidjeti će mo. Ima jedna dobra stvar mi nikad na velikom natjecanju nismo izgubili drugu utakmicu u grupi Wink a Franjo ne bih ja baš tako podcjenjivao Poljake, a kad sam već spomenuo drugu utakmicu u grupi red je spomenuti i treću koju nikad nismo pobijedili, a Poljska je u kvalifikacijama bila ispred Portugala i Srbije.
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.