HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sub 16 pro 2017, 13:03. Pogledaj neodgovorene postove
Veselo braćo kliknimo!!!!!!!!!!!
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
El Gibbor

Spol: muško
PostanoPostano: ned 08 lip 2008, 12:03
PostNaslov : Veselo braćo kliknimo!!!!!!!!!!!
Citiraj i odgovori

Dragi forumaši, ja sam sretan poput malog djeteta. Želim da se svi radujemo i nema veze što je ružan dan, pa zar kiša nije dobra za naša polja i oranice? Želim da se svi radujete samnom i pišete radosne vijesti na ovom mjestu.

Za početak, ja ću napisati kako se radujem što idem raditi. Nema veze što je nedjelja. Barem ću dobiti bolju satnicu, nije li to divno? A kad dobijem plaću, nakon što platim sve režije, račune i ostalo, kupit ću si sladoled - samo jedan doduše, jer neću imat za dva, ali i taj jedan mi je dovoljan. juhuu

Eto, sad ste vi na redu. Što veselije to bolje....i ne zaboravite - smjeh liječi Laughing

Oni koji nikada ne mijenjaju mišljenje, vole sebe više nego istinu.
Joseph Joubert
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Mara

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 08 lip 2008, 14:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ruganje ti je vrlo slatko!!!

Ljubi i čini što hoćeš
davorseljan

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 13:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

El Gibbor, čestitam.
Ja več imam 12 godina staža, a da mi sve prizna imao bi sigurno preko 15 godina staža.
U radu je spas jer na žalost od zraka se ne može živjet.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
El Gibbor

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 14:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

davorseljan napisa:
El Gibbor, čestitam.
Ja več imam 12 godina staža, a da mi sve prizna imao bi sigurno preko 15 godina staža.
U radu je spas jer na žalost od zraka se ne može živjet.

Tako je. Nastavimo u revijalnom tonu.......ja sam radostan jer moram učit i naučit. Biti ću obrazovaniji i bolji veseo

Hm, zašto nitko neće dijeliti sa nama svoje radosti?

Oni koji nikada ne mijenjaju mišljenje, vole sebe više nego istinu.
Joseph Joubert
5rich
mod team

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 15:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

El Gibbor napisa:

Hm, zašto nitko neće dijeliti sa nama svoje radosti?

pa..jedan od glavih razloga je taj da na zabavi imaš pregršt tema tipa: Kako se osjećam sad, Volim/Ne volim,Čime se bavite u životu,Smiješno mi je,Želim si,na kraju krajeva tu je i Forumaška birtija

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vračiš boli,
odbila još nikog nisi, koji za pomoć moli.
Kristijan

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 17:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ne, ima El Gibbor pravo, nema teme gdje možemo vrisnuti svoju trenutnu sreću i samo to, bez ičeg drugog....Osobno sam "Kako se osjećaš sad" napunio svim i svačim što nije sreća!!!

Evo, da prihvatim igru: ja sam sav ekstatičan radi učenja!! Ne znam što mi je, nikad prije nisam umirao od sreće što moram učiti za pet ispita! Možda to ima neke veze s molitvom sv. Antunu, ne znam Smile U svakom slučaju mi je feeling nov i dobrodošao! Zato: JEEEEEEEEEEEJ!!! Učenje!!!

A da vam ne govorim kakav me optimizam puca zadnjih dana, to je nevjerojatno... Da se ne poznam tako dobro, rekao bih da sam netko drugi (ima li smisla u ovoj rečenici? Smile )! Jedino ja mogu biti optimističan kad je cijeli faks do bola u nihilističkom raspoloženju... Hehehehehehe, a sve zato jer sam ponovo počeo redovito moliti, nisam niti znao koliko mi je nedostajalo to Smile Juhu!

Nadam se da je bilo dovoljno radosno, El... Hoće li sad netko drugi?

"Pulsate et aperietur vobis!" (Mt 7,7)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 18:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kristijan napisa:
Ne, ima El Gibbor pravo, nema teme gdje možemo vrisnuti svoju trenutnu sreću i samo to, bez ičeg drugog....Osobno sam "Kako se osjećaš sad" napunio svim i svačim što nije sreća!!!

Evo, da prihvatim igru: ja sam sav ekstatičan radi učenja!! Ne znam što mi je, nikad prije nisam umirao od sreće što moram učiti za pet ispita! Možda to ima neke veze s molitvom sv. Antunu, ne znam Smile U svakom slučaju mi je feeling nov i dobrodošao! Zato: JEEEEEEEEEEEJ!!! Učenje!!!

A da vam ne govorim kakav me optimizam puca zadnjih dana, to je nevjerojatno... Da se ne poznam tako dobro, rekao bih da sam netko drugi (ima li smisla u ovoj rečenici? Smile )! Jedino ja mogu biti optimističan kad je cijeli faks do bola u nihilističkom raspoloženju... Hehehehehehe, a sve zato jer sam ponovo počeo redovito moliti, nisam niti znao koliko mi je nedostajalo to Smile Juhu!

Nadam se da je bilo dovoljno radosno, El... Hoće li sad netko drugi?

mislim da kako se sad osjećaš i slične teme savršeno to obuhvaćaju...jer mislim,možda se varam,ova tema bude čisto offtopic...tak da..

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vračiš boli,
odbila još nikog nisi, koji za pomoć moli.
Kristijan

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 18:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Very Happy Very Happy

"Pulsate et aperietur vobis!" (Mt 7,7)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: sri 11 lip 2008, 15:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sunce moje malo alelujaa

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.