HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 19 kol 2019, 15:06. Pogledaj neodgovorene postove
[sport] KMNL NA NACINALNOJ RAZINI!!!
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
lega

Spol: muško
PostanoPostano: uto 24 kol 2004, 7:23
PostNaslov : [sport] KMNL NA NACINALNOJ RAZINI!!!
Citiraj i odgovori

EJ DRUÅ TVO JA BIH VOLIO KADA BI OVDJE MOGLI REƆI VAÅ E MIÅ LJENJE,PITANJA, ISKUSTVA I Å TO VI UOPƆE ZNATE O KATOLIƈKOJ MALONOGOMETNOJ LIGI AL NA NACIONALNOJ RAZINI ( NE SAMO ONE U ZG. JER VAS JE NAJVIÅ E OD TAMO, JER TO NIJE JEDINA LIGA KOJA POSTOJI U HR. VEƆ SVAKIM DANOM ORGANIZIRAJU SE NOVE LIGE).PUCAJTE OVDJE I AKO IMATE NEKAKVA NEUGODNA ISKUSTVA SA KMNL-OM I TO NE SAMO NOGOMETOM NEGO I DUHOVNOÅ Ć†U U NJOJ A I ONIK ZABAVNIM KARAKTEROM TOG PROJEKTA DA SE TO PROBA ISPRAVITI I UNAPRIJEDITI I PRIBLIŽITI KMNL SVIMA? Laughing hop
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
petrica

Spol: neodrešen
PostanoPostano: uto 24 kol 2004, 13:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e bilo bi super da se jave rijecani, zadrani, mostarci...
a svi jedva cekamo dan da se i split ukljuci pljesak
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
Jo

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 24 kol 2004, 13:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

i Požega se ukljucuje ove godine!!!

Lav je u zraku
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
petrica

PostanoPostano: uto 24 kol 2004, 20:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

svaka cast!!!
lega

PostanoPostano: sri 25 kol 2004, 5:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

malo nas je al nas ima.....
al bit Ʀe nas svakim danom sve viÅ”e to je pohvalno, možda i bude neÅ”to od toga na kraju kad pogledaÅ” sada veƦ ima 6 i sa zagrebaĆØkim prsenom ako ga raĆØnuamo pod jednu ligu 7 liga to je super to viÅ”e nije mala stvar.
Jo

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 26 kol 2004, 18:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ono Å”to je meni super je da sam na kmnl tulumima upoznala puno ljudii povezala se sa maldima iz raznih župa. Dobri su tulumi u Papayi ali mislim da viÅ”e nema one duhovne crte kmnl a ta je bila zajedniĆØka misa za igraĆØe i navijaĆØe. Znam da nas nije doalzilo puno na takve susrete, ali bilo je dobro! Uvijek se samo govori o tulumu u Papayi a nitko viÅ”e ne priĆØa o zajedniĆØkoj misi... To je moje iskustvo! Trebalo bi vratiti i misu! Ako je ima onda sam loÅ”e upucena pa se ispriĆØavam!

Super mi je ideja zavrŔnice za cijelu Hrvatsku i to bi stvarno trebalo graditi da zaživi i bude jako kvalitetno!

Lav je u zraku
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
petrica

PostanoPostano: čet 26 kol 2004, 18:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ah evo imali mi danas prvi sastanak nakon ljeta i skoro sat vremena pricali samo o duhovnosti... bit ce jedna lijepa misa za otvaranje sezone, a onda i mjesecne mise, bit ce duhovnih obnova, hodocasca, odlazaka za novu godinu na taize susret...

ma milina...

a prica se da ce slijedeca zavrsnica Hrvatske biti u Krizevcima - decki se nude i jako su zainteresirani, iako kolko ja znam i slavonci su nudili svoju poznatu gostoljubivost
lega

PostanoPostano: pet 27 kol 2004, 7:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kod nas je duhvnost joÅ” ok, nama Å”teka zabava ali ide na bolje samo smo to malo reorganizirali.Evo mi smo ove godine joÅ” malo postrožili kriterije oko duhovnosti tako da imamo tu nekih novina koje su ĆØak i u pravilnik doÅ”le i svi su se ĆØlanovi skupÅ”tine složili s time.
Å to se tiĆØe zavrÅ”nice mi slavonci bi to preuzeli na sebe, ali nismo joÅ” dovoljno financijski moƦni da to iznesemo i priredimo kako bi htjeli,a neÅ”to povrÅ”no ne želimo raditi (kao npr. Å”to je bila Rijeka), tako da bi mi to možda nagodinu odradili, a za ovogodiÅ”nju zavrÅ”nicu mi kod nas nemamo nikakvu informaciju osim nekih nepotvrĆ°enih priĆØa iz Rijeke, ali mislim, a naÅ”a skupÅ”tina i upravni odbor inzistiraju na odreĆ°enim stavovima,da Ʀe tu biti puno problema sudeƦi po onome Å”to smo vidjeli u Rijeci, a prvenstva veƦ poĆØinju dakle pravila su veƦ dogovorena za narednu sezonu za pojedinu ligu, a za zavrÅ”nicu niÅ”ta?
petrica

PostanoPostano: pet 27 kol 2004, 9:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nasi su decki jucer pricali da ce inicirat sastanak na nacionalnoj razini kad pocnu lige, tak da se vec unaprijed dogovore neke stvari a posebno usklade pravila natjecanja (da ne bi bilo ko u Rijeci)...

i mi smo malo postrozili pitanje sudjelovanja na duhovnim dogadjanjima, takodjer su usli u pravila natjecanja... a novo je da i svaka ekipa kod prijave mora imat popis igraca ovjeren i potpisan od zupnika
lega

PostanoPostano: pet 27 kol 2004, 9:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

TO SA POTPISOM ŽUPNIKA KOD NAS Å LJAKA OD POƈETKA LIGE I TO JE SUPER STVAR I SVAKAO TO TREBA PODRŽATI,A ZA ZAVRÅ NICU TREBA TAJ SASTANAK NAPRAVITI Å TO PRIJE JER RECIMO NAÅ  PRAVILNIK ZA NAREDNU SEZONU JE GOTOV I SKUPÅ TINA GA JE POTVRDILA, PA SE BOJIM DA NE BUDE KASNO TAJ SASTANAK.
petrica

PostanoPostano: pet 27 kol 2004, 9:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kod nas bu ti za to zaduzen zoga pa mu se javi
lega

PostanoPostano: pet 27 kol 2004, 11:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

BUDEM GA NAZVAL DA VIDIM JEL SE NEÅ TO KUHA! Wink
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.