HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 08 pro 2019, 6:40. Pogledaj neodgovorene postove
Vatreni
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Lux

Spol: muško
PostanoPostano: pet 13 lip 2008, 9:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Idemo dalje!!
JuĆØer je Klagenfurt bio grotlo!
Fenomenalna atmosfera tokom dana u gradu.
Jedna ulica dužine 500 metara bila je puna naÅ”ih navijaĆØa, a Nijemci skupljeni tamo oko svoga busa.
U Fanzoni smo malo igrali nagradne igre, ono dobiÅ” znaĆØku, majcu, a trebaÅ” loptom pogoditi u gumu.
Posjetili smo predivnu baroknu katedralu.
Vidli smo iz busa kuƦu od salezijanaca i u ponedjeljak Ʀemo ih posjetiti.
Stadion se, vjerovali ili ne, nalazi u polju (kuruze koliko hoƦete ), vidjet Ʀete na fotki.
Ali stadion je mali, ali lijep.
Atmosfera na stadionu je bila sjajna.
Imao sam super mjesto.
Ni sam ne znam koliko sam izmolio Zdravo Marija za vrijeme utakmice!
Kada smo zabili golove to je bilo neopisivo veselje.
Stadion je od betona i ĆØelika, a par puta se tako tresao, koji dobar osjeƦaj.
OĆØi su mi bile suzne od radosti kako je dobro bilo.
Kasnije smo s Austrijacima gledali tekmu Austrija - Poljska i kad je VastiƦ zabio bilo je ludo.
U ponedjeljak se vraƦamo opet.
KUPUJEM KARTE ZA ƈETVRTFINALE, POLUFINALE I FINALE, igrali naÅ”i ili ne, pa ak znate nekog dilera Wink , javite mi.

Ja sam svjedok Isusa Krista u duhu Don Bosca
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 13 lip 2008, 11:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bravo LUX!!!
Zanimljivost!
znate kako Muslimani ovamo kada gledaju CRO rukomet, tenis, KoÅ”arku il nogomet na FTV..... nariĆØu koliko je Hrvatskih reprezentativaca porijeklom iz BiH...
Malo sam tražio i iznenadio se i sam koliko vatrenih vuĆØe porijeklo iz BiH...Il su im roditelji roĆ°eni u BiH il su i sami ovamo roĆ°eni....

Å imuniƦ (Fojnica)
RakitiƦa(žepĆØe)
Ɔorluka (Derventa)
Srna (MetkoviƦ-LjubuÅ”ki)
Niko KovaĆØ (Livno)
Robert KovaĆØ (Livno)
OliƦa (Posavina)
PranjiƦa (Tuzla)
BaÅ” me iznenadilo koliko ih vuĆØe korijene iz BiH. Ovi su igrali u poĆØetnom sastavu.
a zamjene:

Mladen PetriƦ (BrĆØko).
Leko (Grude)
KlasniƦ(ƈitluk)
Dario Å miƦ(drinovci)

E Bože gdje smo se sve raselili po cijelom svijetu....
AL JEDNO JE SRCE VATRENOOOOOO!!!!!
NEKA PATI KOGA SMETA HRVATSKA JE JEDNA U SRCU!!!!

ne ubij, ni maĆØem, ni traĆØem!
lucija

Spol: žensko
Lokacija: tu...pa tamo...al uvik se vraƦa u Isusov zagrljaj;)
PostanoPostano: pet 20 lip 2008, 22:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A ovo je zbilja bilo tužno place place place ... i za iznervirat se skroz Rolling Eyes Shocked Confused tužan dal da udarim glavom u zid dal da udarim glavom u zid dal da udarim glavom u zid !!!
Ja sam gledala samo produžetke i penale, a i to mi je bilo dosta i previÅ”e! ... A bolji smo i toĆØka!... Al, lopta je okrugla i tako to ide... Makar nismo ispali veƦ u skupini Wink

Nemojmo zaboraviti: ispunjajuƦi Volju Božju prolazi se iznad poteÅ”koƦa... ili ispod njih... ili sa strane. Ali se... prolazi! (Escriva)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuMSNM [Vrh]
pingi

PostanoPostano: sub 21 lip 2008, 7:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da smo u svemu bili bolji od Turske, tu se ne treba ni misliti.
Da nas sreƦa nije poslužila... Tako je to valjda s dobrim i poÅ”tenim ljudima.
Kad kažem dobrim i poŔtenim , mislim na naŔe nogometaŔe
koji su u 120 minuta na travnjaku ostavili svoje srce u duŔu!
ƈula sam neki komentar kako naÅ”i igraju sa srcem. Istina!
Meni se srce stislo kad sam vidila kako je Srna na kraju plakao!
Ali neka, dragi Bog sve vidi i sve zna, nagradit Ʀe On sav njihov trud!
Iako mislim da su naÅ”i Vatreni (bez obrzira na rezultat) veƦ pobjednici.
Ma nek' su oni nama živi i u 1 komadu,
igrat Ʀemo mi joÅ” nomgomet s Turcima! Wink
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: sub 21 lip 2008, 14:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

coldplayer napisa:
ako izgubimo od ovakve Turske, prestajem gledat nogomet.

cold ovo si nedavno napisao al nisam komentirao jer nadao sam se da neƦe doƦi do toga. Al i ja sam nakon Å”to smo 1996 izbaĆØeni sa Eura u naÅ”em proÅ”lom ĆØetvrtfinalu odluĆØio da nikad viÅ”e neƦu gledati nogomet. Tada nas je sa eura izbacio Å”vedski sudac Sundell na jedan prljav i podmukao naĆØin ( to je jedna od najveƦih kraĆ°a Å”to sam ja vidio (sudac dobije zadatak da neÅ”to odradi a ekipa protiv koje radi ostavlja srce na terenu i bori se protiv toga), spomenut Ʀu joÅ” i 1999 Croatia Hajduk 1 1 te možda koÅ”arku Litva Jugoslavija kad je Litva pokradena samo tako, te vaterpolo Hrvatska Italija al je tada Hrvatska ipak uspjela pobijediti) Mogao bih spominjati i finale kupa Croatia Zagreb itd utakmica gdje je sudac odluĆØio npr Italija Australija, Croatia Newcstle itd ali to ne mogu tvrditi da je bio zadatak pod svaku cijenu.
Ali sam onda sluĆØajno pogledao kraj ĆØeÅ”ke i Portigala i zainteresiralo me te pogledao Englesku NjemaĆØku te vidio kako su nesretno ispali Englezi. Nastavio sam gledati nogomet a zadovoljÅ”tinu za ovo izbacivanje sa Eura sam dobio 2 godine kasnije na SP kad smo razbili tu NjemaĆØku i nabili joj kompleks. Å to smo mi za njih pokazali smo i nedavno u grupi. Nakon te moje odluke i gaženja iste odluke viÅ”e stvarno nemam namjeru za niÅ”ta reƦi nikada, jer stvarno se u životu niÅ”ta sigurno ne zna. InaĆØe Å”to se kraĆ°a na sportskim boriliÅ”tima tiĆØe one su u nogometu najmanje.
Ali ovo juĆØer ne spada u tu kategoriju nesreƦa, ovo je stvarno tragedija, doÅ”lo je do pražnjenja emocija, to je ono Å”to samo nogomet može ponuditi, dva sata gledamno nogomet emotivno i napeto a niÅ”ta nema a onda u minut dolazimo do eklstaze i nepunih par sekunda prije konaĆØne erupcije takav Å”ok. Ovo definitivno nije lako preživjeti, a to se vidi po facama igraĆØa kojim Ʀe svima ovo biti veliki biljeg do kraja karijere.
Ali to je nogomet, utakmica je bila izjednaĆØena Turci su bolje krenuli u susret, naÅ”i su se vratili i ja sam mislio da Ʀe pobijediti ali u produžecima su Turci bili bolji i dobro da nismo izgubili. Jedanaesterci su rulet, prije dok nisu uveli jedanaesterce se bacao novĆØiƦ. Tako npr Italija jedini svoj naslov prvaka Europe je osvojila tako Å”to je u finale uÅ”la bacanjem novĆØiƦa, pismo glava. Mi sa eura odlazimo kao neporaženi.
Turci su se isto borili, ostavili srce te su željeli prolaz viÅ”e od iĆØega i zasluzili su bod iako po prilikama mi smo trebali pobijediti, da je OliƦ u prvom dao gol, da Srni nije Rustu obranio u zadnjim minutama, da smo izbili loptu u zadnjim minutama nakon gola KlasniƦa po mom miÅ”ljenju naÅ”eg junaka na ovom Euru. A možda i junaka cijelog Eura ( ne zaboravimo njegovu bolest i njegovu upoornost povratak i na kraju nas je trebao odvesti u polufinale). BiliƦ je po mom miÅ”ljenju dobro vodio momĆØad cijelo prvenstvo jedino mu je falio Dudu koji bi dvoboj dviju izjednaĆØenih momĆØadi odluĆØio u naÅ”u korist. ( To je neÅ”to kao IbrahimoviƦ Å veĆ°anima).
Al Ŕto sad idemo dalje....
Lux

PostanoPostano: sri 25 lip 2008, 11:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam naÅ”u tekmu gledao u Italiji i s obzirom kako je zavrÅ”ilo dobro je da sam tamo gledao jer mislim da bih bio previÅ”e slomljen da sam bio u BeĆØu ili u Zagrebu. Tamo bar tri dana nisam imao nikakve informacije kako su naÅ”i ovo podonijeli.
Kada su Turci zabili gol znao sam da nemamo Å”anse jer to je takva Å”ok da nisi sposoban normalno pucati s 11 metara, a vidjelo se to i dok je BiliƦ iÅ”ao od igraĆØa do igraĆØa.
Turska igra mi se gadi (grĆØka 2004). Bojali su se nabacivati u naÅ” kazneni prostor jer su znali da Ʀe naÅ”i braniĆØi to pokupiti a onda na kraju ubac iz oĆØaja otjera nas u oĆØaj.
Pucali su neŔto iz daljine ali nisu niakvu priliku stvorili.
NaÅ”i su bili daleko bolji. Da je OliƦ zaboi onu gredu nakantali bi mi njih.
PokuÅ”avao sam ovakav praz usporeĆ°ivati s nekim drugima, Liverpool - Milan 2005., Francuska - Italija 2000., Man.Utd. - Bayern 1999., ali siguran sam da je ova naÅ”a utakmica daleko najgori naĆØin na koji možeÅ” izgubiti, da ti zabijeÅ” u zadnjoj minuti, tvoj protivnik u sudaĆØkoj nadoknadi i onda izgubiÅ” na jedanaesterce. Užas. Å okantno. Ostao sam gledati par minuta u strop nakon tekme, do hotela smo iÅ”li Å”uteƦi, spavao sam svega dva sata zbog toga. Nismo zaslužili.
Ali pogledajte kako smo mi poznati navijaĆØi, ima nas po svuda, na telki, u novinama, na internet portalima, hehehe...
POGLEDAJTE
http://www.infoans.org/6.asp?sez=6&sotSez=&doc=2894&lingua=2

ivoo

PostanoPostano: sri 25 lip 2008, 12:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

heh da ja sam se veƦ vidio u BeĆØu na finalu, sve je bilo spremno i karte i put i taj gol kad je netko primijetio da su Turci dali gol. tuzan
Kad sam snimku gledao baŔ se vidjelo to naŔe navijanje drugi produžetak je bilo guŔt sluŔati, baŔ kad su naŔi pali to ih diže....
davorseljan

PostanoPostano: čet 26 lip 2008, 15:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zadnji H-epicentar posvetili smo vatrenima.
Istina da nije nitko doÅ”ao iz saveza niti igraĆØi niti rukovodstvo ali smo se barem na malo posjetili s onima koji su doživjeli BeĆØ i Klagenfurt samu atmosferu.
Kažu da je bilo ne zaboravno.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 27 lip 2008, 10:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hej lux koji si ti meĆ°u njima?
mislim na link iznad?

little_angel

PostanoPostano: pet 27 lip 2008, 10:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nijedan nije on Laughing
(Å”to ne znaĆØi da na slici ipak nije netko od forumaÅ”a Wink )

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
minnie

PostanoPostano: pet 27 lip 2008, 11:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja mislim da lux JE na slici... ili je to onaj drugi deĆØko s foruma o kojem little angel priĆØa... Question Question

Stalno padam na ispitima, proklete stolice.. jako sretan
Korisnički profilPošalji privatnu porukuMSNM [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 27 lip 2008, 12:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ovo treba vidit Wink
http://www.youtube.com/watch?v=NdWNiZha0b8&feature=related

Lux

PostanoPostano: ned 29 lip 2008, 15:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nema mene na fotki jer sam tada bi u Italiji, ali jedan forumaÅ” je na fotki. Laughing

sv.Franjo legenda

PostanoPostano: sub 06 ruj 2008, 23:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dobro smo krenuli.
Hehe jesam se nasmijao kad sam ĆØuo da englezi na poluvremenu imaju 0-0...
Mislim da oni dolaze u Zg sa velikim strahom i respektom.

vjernik

PostanoPostano: ned 07 ruj 2008, 12:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sv.Franjo legenda napisa:
Mislim da oni dolaze u Zg sa velikim strahom i respektom.

Da, bit Ʀemo u psiholoÅ”koj prednosti za razliku od njih.
JuĆØer sam ĆØuo Å timca kako govori tijekom prijenosa... da je dobro Å”ta se sastajemo s Engleskom tako rano tj. bolje sad na poĆØetku kval. dok Capello slaže kockice i uigrava svoj sistem, nego kasnije kad Ʀe Engleska proradit pod njegovim vodstvom i teÅ”ko Ʀe joj protivnici u skupini parirat.
I agree Wink

"Objavljeno ti je, ĆØovjeĆØe, Å”to je dobro,
Ŕto Jahve traži od tebe:
samo ĆØini pravicu,
milosrĆ°e ljubiti
i smjerno sa svojim Bogom hoditi."

Mihej 6, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
vjernik

PostanoPostano: sri 10 ruj 2008, 10:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Na teletekstu piŔe "dolaze nam englezi, stare muŔterije"" Laughing
Dobro sam se nasmijao Laughing

Ŕto Jahve traži od tebe:
samo ĆØini pravicu,
milosrĆ°e ljubiti

Mihej 6, 8
ivoo

PostanoPostano: pon 15 ruj 2008, 16:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hm eto proÅ”le su muÅ”terije i dobro se nasmijale Wink Sad nam odlazak na SP stvarno dolazi u pitanje, sljedeƦa utakmica je jako teÅ”ka i jako važna, ako bi izgubili sveli bi Å”anse za SP na minimum, a znamo da tamo nismo nikad pobijedili, jednom izgubili i jednom nerijeÅ”eno a taj nam je put i sudac dosta pomagao i tako smo se plasirali na SP 1998 Wink
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 15 ruj 2008, 16:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nije ukraina Å”to je bila. Nekada su Rebrov i Shevchenko bili jedan od najjaĆØih tandema na svijetu... danas je to srednja EU klasa...
Jest da smo 1997 imali veliku sreƦu al mislim da smo protiv Turaka i Engleza potroÅ”ili svu nesreƦu. jako sretan
neka bude realan rezultat a to je naravno pobjeda vatrenih!

little_angel

PostanoPostano: pon 15 ruj 2008, 20:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma zbog jedne utakmice se ne sumnja u naÅ”e igraĆØe Wink Makar izgubili s najveƦom razlikom. Izgubili smo i od Nizozemske prije EP-a 3:0 ak se dobro sjeƦam (iako je to bila prijateljska...), pa smo pokazali kakva smo momĆØad i prije toga i poslije toga. LoÅ”e utakmice se dogaĆ°aju i najboljima, nikad se po jednoj ne smije suditi o jednoj momĆØadi. Idemo u Afriku! veseo Cool Laughing

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: uto 16 ruj 2008, 18:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa dobro uvijek treba vjerovati ĆØak iako izgubimo u Ukrajini imamo Å”anse za prolaz. Nekad ih možemo i kritizirati, sad se ne možemo žaliti na nesreƦu, možemo reƦi da smo od Turske ispali nesretno ali Englezi su nas nadigrali i pobijedili jer smo i mi igrali loÅ”e. NaÅ”i kad ih se otpiÅ”e su dobri kad se od njih ne oĆØekuje a kad imaju imperativ onda ide tesko, sjetimo se Austrije na EP, onda su nas otpisali nakon te utakmice pa smo dobili Nijemce, onda su rekli da drugi sastav nema Å”anse protiv Poljske pa smo ih razbili i onda su svi oĆØekivali prolaz Turaka i imali smo imperativ i ispadosmo. Protiv Engleza nam nije trebalo pa smo ih razbili i pobijedili na Wembleyu, a sad smo bili favoriti pa su oni nas....
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: sri 17 ruj 2008, 6:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ima neŔto u naŔem mentalitetu... stalna želja da se dokaže suprotno jako sretan
zato nam idu dobro utakmice u kojima smo podcjenjeni..

Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: lucija
elninjo7

PostanoPostano: sri 15 lis 2008, 13:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Danas je Hrvatska-Andora, a Engleska gostuje u Bjelorusiji.
Nadamo se da Ʀe englezi prosut bar dva boda, a naÅ”i bi trebali napuniti andoru. Treba spomenuti da u ovim kvlifikacijama odluĆØuje gol razlika u sluĆØaju da su da dvije(ili viÅ”e) reprezentacije budu bodovno poravnate.

"Ne boj se, Jakove, crviƦu, Izraele, liĆØinko ja sam pomoƦ tvoja-rijeĆØ je Jahvina-
Svetac Izraelov tvoj je otkupitelj"
Iz 41,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
vjernik

PostanoPostano: pet 09 sij 2009, 12:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

NapuÅ”ta nas Niko KovaĆØ tuzan naÅ” kapetan i veliki voĆ°a!
NeƦe nam bit lako bez njega iako za mjesto konkuriraju 3-4 igraĆØa.
Govori se da Ʀe Ivan JuriƦ, igraĆØ Genoe debitirat za Vatrene u 34. godini Cool Å”ta potvrĆ°uje da nikad nije kasno!

Ŕto Jahve traži od tebe:
samo ĆØini pravicu,
milosrĆ°e ljubiti

Mihej 6, 8
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 09 sij 2009, 13:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

je, niko je bio pravi borac, i dobar ĆØovjek!
moje miÅ”ljenje je da Ʀe njega zamjeniti Ogi. Leko je u silaznoj putanji veƦ 2-3 sezone a pokrivaĆØ manje trĆØi od Ogija. Ovo sa JuriƦem mi nije baÅ” realno al vrijedi pokuÅ”ati Wink

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.