HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sri 11 pro 2019, 15:24. Pogledaj neodgovorene postove
MeĆ°ugorje
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Žan
mod team leader

Spol: muško
PostanoPostano: čet 26 lip 2008, 13:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

El Pepe napisa:
Trebal bi i ti ĆØkometi a ne biskupa PeriƦa u te rivlati al nemreÅ” ti pak je mržnja jaĆØa.
PosluŔnost posluŔnost, pastirima, deca, to je znak da nigdar nebute v krivu.

Pa ti si taj koji ga rivla stalno, ne ja Laughing Joj joj Wink
A koji to pastir kaže da se ne smije vjerovati u ukazanja pa da ga posluŔamo? Wink
A mržnju mogu samo osjetiti pri tebi i tebi sliĆØnima koji se udarate u prsa i ismijavate druge.

Po ovom Ʀe svi znati da ste moji uĆØenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: čet 26 lip 2008, 13:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

El Pepe napisa:
sv.Franjo legenda napisa:
Trebalo bi biti "unlimited" jer mu u kuƦu staje 4,5000 000 ljudi.
Cijela hrvatska i 50 000 slovenaca.

samo ne znam jel ti problem Å”to mole il je problem Å”to su u kuƦi?

Je je ampak Ivan and his family spend May-September in Medjugorje and the rest of the year in the US spreading Our Lady's messages in parishes around the country.
Tip je profiƦ. belji se

znaĆØi niÅ”ta od ovog Å”to si napisao nije problem veƦ si to napisao ĆØisto onako?? pljesak

ne ubij, ni maĆØem, ni traĆØem!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
El Pepe

PostanoPostano: čet 26 lip 2008, 13:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Žan napisa:
El Pepe napisa:
Trebal bi i ti ĆØkometi a ne biskupa PeriƦa u te rivlati al nemreÅ” ti pak je mržnja jaĆØa.

A koji to pastir kaže da se ne smije vjerovati u ukazanja pa da ga posluŔamo? Wink

Veruj u kaj oƦeÅ” al zakaj svoje verovanje rivlaÅ” v ovu Biskupsku konferenciju.
Pak hoƦete raskola delati kakav je v Hercegovini.

El Pepe napisa:
Trebalo bi biti "unlimited" jer mu u kuƦu staje 4,5000 000 ljudi.
Cijela hrvatska i 50 000 slovenaca.

samo ne znam jel ti problem Å”to mole il je problem Å”to su u kuƦi?

Je je ampak Ivan and his family spend May-September in Medjugorje and the rest of the year in the US spreading Our Lady's messages in parishes around the country.
Tip je profiƦ. belji se

znaĆØi niÅ”ta od ovog Å”to si napisao nije problem veƦ si to napisao ĆØisto onako?? pljesak

Problem je sam v tome kaj dela vaÅ” MeĆ°ugorski lobi.

Tak si ja to mislim
Žan
mod team leader

PostanoPostano: čet 26 lip 2008, 13:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

El Pepe napisa:
Žan napisa:
El Pepe napisa:

Veruj u kaj oƦeÅ” al zakaj svoje verovanje rivlaÅ” v ovu Biskupsku konferenciju.
Pak hoƦete raskola delati kakav je v Hercegovini.

DeĆØec dragi, ono kaj ja vjerujem ograniĆØeno je vjeĆØnoÅ”Ć¦u, a ne granicama biskupske konferencije. TeÅ”ki si ti brijaĆØ belji se A kaj se tiĆØe raskola, pa ti ga delaÅ”, izmiÅ”ljaÅ” - bolje reƦi.

El Pepe napisa:
Problem je sam v tome kaj dela vaÅ” MeĆ°ugorski lobi.

Ne, problem je kaj dela VAÅ  ANTImeĆ°ugorski lobi. Naj se delati nevinaÅ”cem Wink

(Iv 13, 35)
El Pepe

PostanoPostano: čet 26 lip 2008, 13:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Joj glete jenu stvar:
If you would like Ivan to speak at your parish, please ask your pastor if he would be interested in extending an invitation to Ivan.
Jedinstvena prilika, navalite. veseo
http://www.medjugorje.org/ivanse.htm

Tak si ja to mislim
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: čet 26 lip 2008, 13:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Citat:
Pa ako ljudi iz HBK idu u MeĆ°ugorje valjda se to tiĆØe i HBK....
ƈista logika.....
InaĆØe nedavno upitaÅ”e kardinala PuljiƦa Å”to se dogaĆ°a u vezi MeĆ°ugorja a on reĆØe da MeĆ°ugorje nije u nadležnosti BKBiH...
Tako da mi ovdje raspravljamo o stvari koja se tiĆØe sveopƦe crkve.
Valjda smo to rijeÅ”ili.... Il Ʀemo opet za mjesec dana?

napisah prije 10 dana.... Laughing Laughing

el pepe napisa:

El Pepe

PostanoPostano: čet 26 lip 2008, 14:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Citat:
ƈista logika.....
InaĆØe nedavno upitaÅ”e kardinala PuljiƦa Å”to se dogaĆ°a u vezi MeĆ°ugorja a on reĆØe da MeĆ°ugorje nije u nadležnosti BKBiH...

el pepe napisa:

I kaj se men dotikavle kaj ti piÅ”eÅ”, ojdi proƦ.
Ampak se ti delaÅ” veƦim od mene i bolÅ”i kaj si iz kraja di se Gospa ukaziva?

Tak si ja to mislim
Žan
mod team leader

PostanoPostano: čet 26 lip 2008, 14:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

El Pepe napisa:
Citat:
ƈista logika.....

el pepe napisa:

I kaj se men dotikavle kaj ti piÅ”eÅ”, ojdi proƦ.
Ampak se ti delaÅ” veƦim od mene i bolÅ”i kaj si iz kraja di se Gospa ukaziva?

Oho, neko je ljubomoran dragi moj belji se Laughing
I sad buÅ” ti govoril ko da bude tu, a ko da ide proƦ palac gore

(Iv 13, 35)
El Pepe

PostanoPostano: čet 26 lip 2008, 14:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Je kak ne, ampak ti probaj meni takvomu povedati kave su to tajne koje se spominaju:
Our Lady has appeared to Ivan every day since June 24, 1981, and has, to date, confided nine secrets.
Umesto da me tak bez ljubavi rivlaÅ” probaj mi objasniti pak su vam reĆØi ljubav mir navek na usnic, dajte se malo probajte tak i ponaÅ”ati. daj ti meni te objasni?

Tak si ja to mislim
Žan
mod team leader

PostanoPostano: čet 26 lip 2008, 14:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

El Pepe napisa:
Je kak ne, ampak ti probaj meni takvomu povedati kave su to tajne koje se spominaju:
Our Lady has appeared to Ivan every day since June 24, 1981, and has, to date, confided nine secrets.
Umesto da me tak bez ljubavi rivlaÅ” probaj mi objasniti pak su vam reĆØi ljubav mir navek na usnic, dajte se malo probajte tak i ponaÅ”ati. daj ti meni te objasni?

Bez ljubavi te rivlam? Ja uopƦe nemam niÅ” protiv tebe nit te imam zakaj mrziti, nit ti želim zlo. VeƦ je jednom netko rekao ovdje, zanimljivo je kak se kod onih koji priĆØaju pozitivno o MeĆ°ugorju osjeti ta neka smirenost i ljubav, dok su u izjavama onih iz antimeĆ°ugorskog lobija ĆØesto prisutni (vidljivo ili prikriveno) srdžba, bijes, nemir, ljutnja, mržnja... Pak ti meni to objasni.
Sve kaj sam ti rekel reĆØeno je s ljubavlju, kak svom bratu katoliku, veƦinom u Å”ali. To kaj to ti doživljavaÅ” ko napad, to se ti zapitaj zakaj je to tak Wink

(Iv 13, 35)
davorseljan

PostanoPostano: čet 26 lip 2008, 15:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gospa se u MeĆ°ugorju ukazala i to stoji.
Samo je druga stvar Ŕto KC joŔ to nije priznala.
Ponavljam i to Ʀu svaki put ponavljat.
Kada ulazim u neki veliki projekt prije svaki put odlazim u MeĆ°ugorje i svaki put prijekt uspije i dade velike rezultate.
Dobar primjer je KatoliĆØka odbojkaÅ”ka liga koju sam pokrenuo i koja svake sezone doživljava da se sve viÅ”e i viÅ”e mlĆØadih okuplja.
Isto tako je bilo kada sam pokretao i blog patera Luke RaĆ°e koji i sada postoji i dobro je posjeĆØen. Sada ga on sam radi a ja sam tu samo rijetko ako negdje zapne.
Gospa MeĆ°ugorska je velika i daje puno ako se molimo njoj.
Mene ne zanima teorija veĆØ djela.
Mene ne zanima Å”to biskup PeriĆØ kaže veĆØ ono Å”to svatko od nas doživljava kada doĆ°e u MeĆ°ugorje i usliÅ”ane molitve.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
gogo6ak

PostanoPostano: čet 26 lip 2008, 17:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nije važno dal se ukazanje dogodilo ili nije, nego je važno da vjerujeÅ” da se takvo neÅ”to dogodilo i da se takvo neÅ”to može dogoditi, a ako se i ukazanje nije dogodilo, tamo se svi ljudi susreƦu (oni koji hodoĆØaste), jer vjeruju i na taj naƦin svjedoƦe svoju vjeru i zajedno sa ostalima slave Boga i Blaženu Djevicu Mariju.
Ja vjerujem.

Isus je rekao: "Vjera te tvoja spasila,..." (ako neznaÅ” gdje to piÅ”e u Bibliji reci javno ovdje i onda Ʀe ti netko napisati gdje to možeÅ” pronaƦi jer siguran sam da veƦina forumaÅ”a zna taj citat pronaƦi u Bibliji.

Nikad ti nije kasno da poĆØneÅ” vjerovati.

Ako u niŔta ne vjerujeŔ onda badava tvoja molitva Vjerovanja.

nadam se da svi znaju na koga je pervenstveno ovo iÅ”lo (onaj s meksiĆØkim imenom)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
El Pepe

PostanoPostano: pet 27 lip 2008, 5:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Malo je ĆØudno da netko, tko stavi u avator sliku gdje se obukao u zastavu koja promovira robstvo i nejednakost crne rase, govori da je njegovo viĆ°enje vjere ispravnije od drugih.
Svi Ʀete znati na koga se to odnosi Wink

Žan napisa:
El Pepe napisa:

Bez ljubavi te rivlam? Ja uopƦe nemam niÅ” protiv tebe nit te imam zakaj mrziti, nit ti želim zlo. VeƦ je jednom netko rekao ovdje, zanimljivo je kak
se kod onih koji priĆØaju pozitivno o MeĆ°ugorju osjeti ta neka smirenost i ljubav, dok su u izjavama onih iz antimeĆ°ugorskog lobija ĆØesto prisutni (vidljivo ili prikriveno) srdžba, bijes, nemir, ljutnja, mržnja... Pak ti meni to objasni.
Sve kaj sam ti rekel reĆØeno je s ljubavlju, kak svom bratu katoliku, veƦinom u Å”ali. To kaj to ti doživljavaÅ” ko napad, to se ti zapitaj zakaj je to tak Wink

PrviƦ:
To ko odiÅ”e mirom znaÅ” ti dobro da ni tak i da mnogi koji djeluju tak kak ti veliÅ” smirane i ljubovce, su zato takvi kaj su na lekovima. Ja ne zameram ak neki kaj su bolesni ideju tam pak njima treba pomoƦi i kam sreƦe da neko tam i ozdravi al toge je pune manje neg se priĆØa i napuhuje.
Druge:
kaj se tiĆØe meĆ°ugorskog lobija jasen je od Klare, tebe pa sad znaÅ” ti koga ste namestili i kaj se delate da bi diskreditirali one kaj se zalažu da se biskupa poÅ”tuje i ceni. Nebum viÅ”e i o tem jer se ti znaÅ”.
Trete:
Ni to bila Å”ala, i zakaj neÅ” reƦi kaj sam te pital neg sipaÅ” osobne kvalifikacije? Trebali bi pokuÅ”ati pisati o temi a ne osobno kvalificirati druge kak ti ĆØiniÅ” meni. dakle kaj se mene tiĆØe pusti ti tu tvoju lubav kaj me guti i daj da povedamo o temi ak moramo?

Tak si ja to mislim
Žan
mod team leader

PostanoPostano: pet 27 lip 2008, 9:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

El Pepe napisa:
PrviƦ:
To ko odiÅ”e mirom znaÅ” ti dobro da ni tak i da mnogi koji djeluju tak kak ti veliÅ” smirane i ljubovce, su zato takvi kaj su na lekovima. Ja ne zameram ak neki kaj su bolesni ideju tam pak njima treba pomoƦi i kam sreƦe da neko tam i ozdravi al toge je pune manje neg se priĆØa i napuhuje.

Ja sam mislil konkretno na ljude koji se javljaju na ovoj temi Wink A oni koji ovdje pozitivno govore o MeĆ°ugorju, ĆØisto sumnjam da su na nekakvim lijekovima pa da su drogirani kak ti to oƦeÅ” nacrtati Wink

El Pepe napisa:
Druge:
kaj se tiĆØe meĆ°ugorskog lobija jasen je od Klare, tebe pa sad znaÅ” ti koga ste namestili i kaj se delate da bi diskreditirali one kaj se zalažu da se biskupa poÅ”tuje i ceni. Nebum viÅ”e i o tem jer se ti znaÅ”.

Naj biti smeÅ”en Wink Aj malo poglejĆØ kad i kak se ko javlja na ovoj temi. Ljudi ovdje dolaze slobodno i piÅ”u svoja iskustva koja su doživjeli u MeĆ°ugorju, a dežurni antimeĆ°ugorski lobi samo ĆØeka tak nekaj da poĆØne sipat svoje kreacije do te mjere da omalovažava i ismijava sve one koji se ovdje javljaju i daju svoje iskustvo vjere. Ovi pozitivci su automatski nekakvi "meĆ°ugorski lobi", samo zato jer su doživjeli neÅ”to pozitivno u MeĆ°ugorju pa govore svoja iskustva drugima. Joooj, ko da te strah da bi sve ovo mogla biti istina Wink
A to kaj se stalno pozivaÅ” na biskupa, nemre niti jen biskup izbrisati iskustvo vjere iz srca onih koji su to doživjeli. I ne znam zakaj imaÅ” dojam da se biskup ne poÅ”tuje. On je rekao svoje miÅ”ljenje i to je u redu. Ak se ne slažemo s njegovim miÅ”ljenjem ne znaĆØi da ga ne poÅ”tujemo. PoÅ”tivanje nekoga ne znaĆØi uzeti njegovo miÅ”ljenje pod svoje. Tak da biskup ne može nikoga natjerati da prihvati njegovo miÅ”ljenje, isto kak ni svi oni silni biskupi i kardinali koji su pozitivno govorili o ukazanjima ne mogu natjerati da se prihvati njihovo miÅ”ljenje Wink To je tak Smile

El Pepe napisa:
...i zakaj neÅ” reƦi kaj sam te pital...

Kaj neƦu pisati? O tajnama? Pa ak su tajne sigurno ti ih nitko ne može nabrojati Wink ImaÅ” u knjizi "TisuƦu susreta s Gospom" sve lijepo podrobno napisano iz prve ruke Wink Svaki vidioc Ʀe dobiti 10 tajni (neki veƦ jesu), od kojih postoje glavne, koje primaju svi vidioci, i postoje neke koje se tiĆØu svakog vidioca osobno. Å to se tiĆØe glavnih tajni, govori se da one navjeÅ”taju neke uznemirujuƦe dogaĆ°aje za ĆØovjeĆØanstvo, ali da se svaka tajna ne mora ostvariti, kako kaže Vicka: "Zato je Gospa rekla da molimo i postimo da Bog svoju srdžbu ublaži". To je otprilike to Å”to se javno zna o tajnama, a kao Å”to rekoh, tajne Ʀe ostat tajne sve dok se ne objave.

(Iv 13, 35)
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 27 lip 2008, 10:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

el pepe napisa:
probaj meni takvomu povedati kave su to tajne koje se spominaju
Shocked Shocked Shocked Shocked

El pepe tvoja priĆØa sve viÅ”e gubi veze sa stvarnoÅ”Ć¦u....
daj se saberi. Neutral Confused valjda znaŔ zaŔto tajnu zovemo tajnom?

nisi meni odgovorio u ĆØem je problem ako
Citat:

During their time in Medjugorje, Ivan's family offers a personal prayer experience for a limited number of pilgrims in their home in Medjugorje.

ajde objasni???

El Pepe

PostanoPostano: pet 27 lip 2008, 10:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bum ti to objasnil kad ti meni kažeÅ” zakaj vam je trebala ona laž da Kardinal ide u hercegovinu dati podrÅ”ku meĆ°ugorju??
I prosil bi te lepe bez osobnih konotacija o tome kaj je stvarnost jer kad bi ti ja otpisal onak kak ste ti i žan meni mene bi zbanirali sigurne baÅ” kak ste i jenem sveƦeniku poriktali Cool
Zakaj se ne držite teme neg prozivate druge ĆØlanove a meni negdo spaja teme pa neznam kaj sam napisal? Si ti to francek delal?

Tak si ja to mislim
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 27 lip 2008, 10:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nama trebala laž? Pa tko smo mi? Pa znaÅ” li tko je uopƦe izjavio to o kardinalu?
Ako ti uzimaÅ” tumaĆØenje nekog novinara kao stav župe MeĆ°ugorja onda stvarno nemam odgovora...
Gdje si to proĆØitao?? VeĆØernji? Jutarnji?

opet mi nisi odgovorio na pitanje od maloprije?

Žan
mod team leader

PostanoPostano: pet 27 lip 2008, 10:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

El Pepe napisa:
Bum ti to objasnil kad ti meni kažeÅ” zakaj vam je trebala ona laž da Kardinal ide u hercegovinu dati podrÅ”ku meĆ°ugorju??

Pepek, zakaj misliÅ” da je to NAMA trebalo? To moraÅ” pitati autora te vijesti zakaj je to napisal. Ak se dobro sjeƦam, ta "bombastiĆØna" vijest pisala je samo u naslovu, dok se u ĆØlanku piÅ”e da bi se to kaj je bil dolje moglo tak PROTUMAƈITI. A zakaj novinari stalno nekaj zmiÅ”ljaju, to naj pitati nas, neg njih Wink

El Pepe napisa:
I prosil bi te lepe bez osobnih konotacija o tome kaj je stvarnost jer kad bi ti ja otpisal onak kak ste ti i žan meni mene bi zbanirali sigurne baÅ” kak ste i jenem sveƦeniku poriktali Cool

Kolko ja znam, svi koji su iskljuĆØeni, iskljuĆØeni su zbog krÅ”enja pravilnika, tak da ak buÅ” ti zbaniran, budi siguran da bu to zbog toga.

El Pepe napisa:
Zakaj se ne držite teme neg prozivate druge ĆØlanove a meni negdo spaja teme pa neznam kaj sam napisal? Si ti to francek delal?

Ak misliÅ” na spajanje postova, onda malo bolje proĆØitaj pravilnik i toĆØku 8. Wink Spajaju se postovi istog autora koji su pisani za redom Wink

(Iv 13, 35)
El Pepe

PostanoPostano: pet 27 lip 2008, 10:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nama trebala laž? Pa tko smo mi? Pa znaÅ” li tko je uopƦe izjavio to o kardinalu?
Ako ti uzimaÅ” tumaĆØenje nekog novinara kao stav župe MeĆ°ugorja onda stvarno nemam odgovora...
Gdje si to proĆØitao?? VeĆØernji? Jutarnji?

opet mi nisi odgovorio na pitanje od maloprije?

http://forummladi.hbk.hr/viewtopic.php?p=138795&highlight=#138795

Citat:
JuĆØer proĆØitah ĆØlanak da nadbiskup BozaniƦ ide u MeĆ°ugorje na obljetnicu ukazanja.
Mislim da je ovo velika potpora samom svetiŔtu.
I dokaz da tamo postoji svetost.
I da to naÅ”i sveƦenici poÅ”tuju.

Tak si ja to mislim
Drosera

Spol: žensko
PostanoPostano: sub 28 lip 2008, 0:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ako ti je lijepo, odi u hercegovinu. ako nije, ne morate iƦi. vjerovanje u ukazanja osobna je stvar. da tamo ima svakakih ljudi, kojima je stalo samo do novca, ima, ko i bilo de drugde. da se na hodoĆØasnicima zaraĆ°uje, naravno da da. meni je tamo vrlo ugodno, ali smatram da sve informacije koje vam netko kaže uvijek treba dobro odvagnuti. imam iskustva s ljudima koji inaĆØe organiziraju put u meĆ°ugorje i ujedno su vodstvo, a jedino kaj delaju je da ljudima ispiru mozak, sve u svrhu samopromocije. samo umjereno i ne dajte se zavesti Wink mislim da je najbolje ne obazirati se na priĆØe iz novina i sliĆØno, jer ako je samo dio negativnih stvari istinit, onda je situacija u najmanju ruku žalosna. zato, slijedi srce i svoj osjeƦaj.

Zemlja ne pripada ĆØovjeku; ĆØovjek pripada zemlji. Sve stvari povezane su kao krv koja ujedinjuje obitelj. Å to god snaĆ°e zemlju snaƦi Ʀe i sinove zemlje. ƈovjek ne tka tkivo života; on je samo struk u tome. Å to god ĆØini tkanju ĆØini i sebi samome.
strma

PostanoPostano: sub 28 lip 2008, 7:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

stvarno ima svaÅ”ta...jednom sam morao spavati s vodiĆØem...e ljudi...nije za priĆØati..
Drosera

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 29 lip 2008, 20:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja znam jednog koji tvrdi da se gospa i njemu ukazuje... a u autobusima (na povratku doma) ĆØita se njegova biografija... katastrofa... cijelo putovanje izgubi smisao nakon takve samopromocije

Zemlja ne pripada ĆØovjeku; ĆØovjek pripada zemlji. Sve stvari povezane su kao krv koja ujedinjuje obitelj. Å to god snaĆ°e zemlju snaƦi Ʀe i sinove zemlje. ƈovjek ne tka tkivo života; on je samo struk u tome. Å to god ĆØini tkanju ĆØini i sebi samome.
strma

PostanoPostano: ned 29 lip 2008, 20:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ovaj moj je umislio da može lijeĆØiti...ima neku metodu nadvijanja nad mladiƦa...
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: ned 29 lip 2008, 21:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Izbjegavajte takve organizatore hodoĆØaÅ”Ć¦a .

El Pepe

PostanoPostano: pon 30 lip 2008, 6:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Izbjegavajte iƦi u nepostojeƦa svetiÅ”ta veƦ idite samo u mjesta koja su odobrena za hodoĆØaÅ”Ć¦e od strane Crkve. Manja je moguƦnost za prevaru. Sama ĆØinjenica da vam netko laže da idete u svetiÅ”te Majke Božje je dovoljan razlog za sumnju u njegove namjere.

Tak si ja to mislim
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.