HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 25 ruj 2017, 0:49. Pogledaj neodgovorene postove
EP 2008
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
sv.Franjo legenda

Spol: muško
PostanoPostano: sri 25 lip 2008, 21:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

joj što mi je drago zbog pobjede u 89 minuti!!!!! YEAAAHHH!!!

malo sam pristran al baš mi je drago. Još samo da Rusi prođu i gledati ćemo odlično finale.

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
gogo6ak

PostanoPostano: čet 26 lip 2008, 3:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eh, a ja sam htio gledati muslimane u finalu. ali šta češ...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: čet 26 lip 2008, 8:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hehe i ja sam htio gledati Turke, al pokazali su da su zasluzeno tu u poolufinalu, neki im nisu predviđali ni prolaz grupe a oni su se za fianle borili do zadnje minute. Pokazali su nam svima kako treba vjerovati i onda je sve moguće. Nisu oni kao Grci igrali antinogomet. Oni su jučer možda odigrali svoju najbolju utakmicu i ispali, ali su zato prije mogli ispasti tako da se sve vrati ali kad se boriš radiš i zeliš i Bog te nagradi tako su oni došli do polufinala. U sportu je najgore podcijeniti protivnika, tako i u životu najgore je podcijeniti i omalovažavati drugoga čovjeka, rad i vjera se uvijek isplati. Nijemci su Poljake rutinirano dobili ( koji su se pokazali jednom od lošijih momčadi, mene su oni negativno iznenadili) tako da su u biti sa jednom pravom utakmicom, onom protiv Portugala ušli u finale. Na prošlom SP tako se Italija provlačila, ali Nijemci su zaista pokazali da je nogomet igra u kojoj pobjeđuju Nijemci ( samo da ne igraju s nama Wink ) Meni je žao što sa ove strane nismo išli u finale mi il Portugal, s tim da je Portugal izgubio jednu utakmicu i bio nadigran a mi nismo nijednu...... al što sad. U finalu ću biti za današnjeg pobjednika, a danas je sve moguće Rusi jednostavno oduševljavaju, samo im možda treba previše gol šansi da ih zabiju, Španjolci su više onako malo rezervirani, prije susreta recimo da sam za Ruse Wink
davorseljan

PostanoPostano: čet 26 lip 2008, 14:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Meni je žao Turaka što nisu u polufinalu.
Njemci garant gube finale.
Nadam se da će Rusi u finale. Oni su iznenađenje ovog prvenstva i nadam se i pobjednici.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
gogo6ak

PostanoPostano: čet 26 lip 2008, 17:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zahvaljujući Hrvatskoj što je Pobjedila u kvalifikacijama Englesku, Rusi dolaze na Euro, a isto tako zahvaljujući i nama, postaju Europski prvaci. Wink
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
minnie

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 26 lip 2008, 20:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a ne ne.... a ne ne rusi idoše kući, Španjolci su ih zgazili, doslovno.

Stalno padam na ispitima, proklete stolice.. jako sretan
Korisnički profilPošalji privatnu porukuMSNM [Vrh]
little_angel

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 26 lip 2008, 21:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A što nema utakmice za 3. mjesto? Shocked

Kak se to odlučilo da je Turska zauzela 3. mjesto? Wink

I zato križat rane neću ja
jer postat one niz će zlatnika
a svi Tvoji Bože teški križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: čet 26 lip 2008, 21:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Na Euru se ne igraju utakmice za treće mjesto, samo na SP.
Ne znam da je netko odredio da su Turci treći možda ako Nijemci pobijede u finalu onda su oni treći jer su izgubili od prvaka al ne bitno. A tko će pobijediti u finalu? Ne znam al imamo prognozera koji dosta točno predviđa... coldplayer Wink
coldplayer

PostanoPostano: čet 26 lip 2008, 22:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

za LP finale sam pogodio da će bit MUFC - Chelsea, ali sam promašio pobjednika (Johne Terryju, šta ima novog?). sad sam opet pogodio finale Eura i ostajem pri prognozi da Nijemci osvajaju, ali bih volio jako da ni ovaj put ne pogodim pobjednika jer šta jes' jes', Nijemci nisu zaslužili naslov. Turci su ih posramili igrom jučer, a ovi su zabili 3 gola iz 3 udarca u okvir.

ali bojim se da Španjolci nisu dovoljno jaki u glavi za ovakvu utakmicu. vidjet ćemo...

Upaliti šibicu mnogo je korisnije od proklinjanja tame
Benedikt XVI.
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 27 lip 2008, 10:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Coldplayeru svaka čast!!!! zivio
da se kladim prvo bi tebe pitao Wink

Pretpostavljam da su turci treći jer su imali bolji rezultat u polufinalu.
To znači da je Hrvatska peta!

I ja isto mislim da su Njemci jači od Španjolaca u glavi... al ko će ga znat... ipak je finale a tu bi moglo odlučit inspiracija 2-3 igrača...
ja držim da će Shweinstieger biti igrač finala.

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
Lux

PostanoPostano: ned 29 lip 2008, 15:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nema na EURU trećih. četvrtih, petih...
Oni koji su izgubili u polufinalu si tepaju da su treći, a oni koji su ispali u četvrtfinalu da su peti.
Uefa ne radi takve plasmane, dakle u analima će pisati da je Hrvatska, bila četvrtfinalist, Turska polufinalist...

Mislim da su Španjolci zaslužili da osvoje EURO prema onome što su dosada pokazali. Igraju lijepo, malo im obrana po meni šteka, možda to Nijemci iskoriste. Ali od Elfa su jedino dobro igrali Schweinstieger i Lahm, a evo ih u finalu. Ma neka bude dobra tekma. Bio sam u petak u Beču i mogu vam reći da mnogi žale kaj mi nismo u finalu jer naše navijanje je najbolje, trošimo više od ostalih, a i repka igra dobro.

Ja sam svjedok Isusa Krista u duhu Don Bosca
ivoo

PostanoPostano: pon 30 lip 2008, 21:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Espana je osvojila Euro, veseo veseo veseo veseo
Ovaj put je nogomet pobijedio Wink
Xavi je proglašen za najboljeg igrača Wink
Mogu reći da je bilo lijepo prvenstvo, šteta za naše zbog nesretnog ispadanja, al bit će opet prilike u nogometu se sve vrati, Špaqnjolci su puno puta imali jake momčadi ali evo tek sad nakon jako puuunoooo vremnena su nešto osvojili. Uz Torresa su se glavni pokazali igrtači Barce uz Ikera Casillasa Realovog golmana, a možda i jednog od najboljih. Pa on je sam držao Reala na vrhu kad je po svim igračkim kriterijima trebao doživljavati debakl unatoč svim zvijezdama i imenu kluba.
Lux

PostanoPostano: uto 01 srp 2008, 8:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Svaka čast Španjolskoj!
Jako mi je drago da je Xavi igrač prvenstva jer mi je on i otprije među najdražim igračima.
Finale je bilo dobro, EURO odličan.
Jako mi je drago da sam bio tamo i iskusio tu atmosferu.
Mislim da je bilo mnogo pozitivnih stvari.
Jedino me ljuti što nas navijače je UEFA opet prikazala u lošem svjetlu, a bili smo najbolji što pokazuje i tugovanje mnogih što hrvati nisu bili ovu nedjelju u Beču.

Ja sam svjedok Isusa Krista u duhu Don Bosca
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.