HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pet 22 ruj 2017, 4:19. Pogledaj neodgovorene postove
PARIZ - HRVATI???
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
igor

Spol: muško
PostanoPostano: sri 31 svi 2006, 14:54
PostNaslov : PARIZ - HRVATI???
Citiraj i odgovori

Da li netko poznaje nekog Hrvata u Parizu?? U 6. mjesecu idem u Pariz, i htio bih upoznati tamo nekog Hrvata, mozda postoji neki klub ili kafic u kojem ce prenositi hrvatske utkamice na svjetskom prvenstvu...
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
veki

PostanoPostano: ned 11 lip 2006, 20:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja neznam
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
andeli apokalipse

Spol: neodređen
PostanoPostano: uto 03 lip 2008, 15:20
PostNaslov : Zašto katolička crkva ne otvori neki web za iseljene hrvate
Citiraj i odgovori

Bio bi red da se katolička crkva aktivnije uključi u povezivanju svojih vjernika u Francuskoj i Hrvatskoj,zašto se katolička mladež ne bi povezela na europskoj razini.Ima katolička crkva svoja crkve i predstavništva diljem europe pa ako im je interes da povežu braću Hrvate u zemlji i inozemstvu neka otvore neki web i forum nakojem će se moči mladež upoznavati i uspostavljati prijateljstva.Ovaj čovjek bi htio upoznati nekog iz Pariza a nema odgovora,žalosno je kako se mi katolici odnosimo jedni prema drugima.Zašto katolička crkva ne bi organizirala zajednička druženja Hrvata iz inozemsva i tuzemstva u svetištima poput Lurda,ali i povezala Hrvatske katolike sa Francuskim i Europskim katolicima.
igor

PostanoPostano: pet 06 lip 2008, 10:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ipak, 2006. kad sam isao u Pariz, upoznao sam na drugi nacin neke Hrvate i lijepo je bilo to druzenje u njihovom centru...

A Matica iseljenika organizira isto neka druzenja Hrvata iz dijaspore, tako ce sljedece godine biti CROLIMPIJADA 2009, i to ce biti velik događaj sljedećeg ljeta...
Ali svakako podržavam ideju da se i Crkva isto tao uključi u aktivnije povezivanje Hrvata iz Europe, pa i iz svijeta...
davorseljan

PostanoPostano: pet 06 lip 2008, 13:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sigurno postoji mjesto gdje se Hrvati okupljaju.
Ne znam dali tamo postoji naša misija, ali sigurno da nešto postoji.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
andeli apokalipse

Spol: neodređen
PostanoPostano: pet 04 srp 2008, 1:33
PostNaslov : Linkovi su kao putokaz hrvatima u svijetu
Citiraj i odgovori

igor napisa:
Ipak, 2006. kad sam isao u Pariz, upoznao sam na drugi nacin neke Hrvate i lijepo je bilo to druzenje u njihovom centru...

A Matica iseljenika organizira isto neka druzenja Hrvata iz dijaspore, tako ce sljedece godine biti CROLIMPIJADA 2009, i to ce biti velik događaj sljedećeg ljeta...
Ali svakako podržavam ideju da se i Crkva isto tao uključi u aktivnije povezivanje Hrvata iz Europe, pa i iz svijeta...
Ako imaš link od toga centra bilo bi lijepo da ga stavis i bar simbolično povežeš iseljenu i domovinsku Hrvatsku. Wink
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.