HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 23 srp 2019, 9:43. Pogledaj neodgovorene postove
Don KaƦunko
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
5rich
mod team

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 16 srp 2008, 18:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
Pa iz ovih linkova se vidi Ŕto je autor tih tekstova htio vidjeti i sve aludira na to Ŕto cold piŔe al je pitanje jel zaista u knjizi piŔe npr ono Ŕto su novinari napisali da piŔe. Tada nisam znala da je Ripper na #######. To objaŔnjava oscilacije u njegovu ponaŔanju Jel to možda samo nadimak toga lika Dudu iz knjige.

baÅ” sam sad tražila taj citat Å”to je vodje boldan...nigdje ga nisam naÅ”la..i uopƦe se ne spominje ni R od Rippera..ne spominje se ni njegov bend...

Citat:

Treba imati u vidu da tu u pitanju nisu samo muž i žena, nego i malo dijete. Kako Ʀe na malu Luciju utjecati kad proĆØita onakve gadosti koje stoje u toj knjizi, Å”to Ʀe joj govoriti druga djeca u Å”koli kada proĆØitaju optužbe i navode da joj je tata drogeraÅ” i ovisnik o #######, protusrpski Å”ovinist i da mu se 16-godiÅ”njakinja trljala o da ne kažem Å”to?

citat iz knjjige : da prvo opiŔem sitaciju,nakon prekida sa stanovitim Dudom,dolazi joj prijateljica iz djeinjstva Ina:
Citat:
Isprva me ispitivala o mom životu,ljubavi,posebno se interesirajuƦi za Dudu.Iznenadila se mojim prioznanjem da joÅ” nismo vodili ljubav i da je on taj koji me odgovara od ĆØina uz opravdanje da sam prmlada i da joÅ” nisam spremna

dalje u knjizi se Dudo ne spominje kao protagonist,veƦ Mina samo žali za njime...prvo silovanje koje je opisano j bilo ono nogometaÅ”a Å ime,a isto tak,...niti jednom rijeĆØu ne piÅ”e da je taj Dudo drogeraÅ” i ovisnik o #######, protusrpski Å”ovinist i da mu se 16-godiÅ”njakinja trljala o da ne kažem Å”to

proĆØitaj knjigu...ne vjeruj baÅ” svemu medijima

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vraĆØiÅ” boli,
odbila joÅ” nikog nisi, koji za pomoƦ moli.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: ivoo
Rainy

Spol: muško
PostanoPostano: sri 16 srp 2008, 23:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ripper se sa Nives ne povezuje u zadnjih nekoliko tjedana koliko traje fama oko knjige veƦ u nazad nekoliko godina (3,4,5 godina)... ne znam toĆØno, al to je fakat stara priĆØa....

ali mene zapravo boli Ć°on tko su likovi ove knjige, meni jednostavno ide na živce Å”to se jedan katoliĆØki sveƦenik gura u ovakav krug ljudi i upotpunjava ovu medijsku sapunicu... a samo zato jer ima problema sa taÅ”tinom i želi biti viĆ°en... sad Ʀe netko reƦi da je i Isusu otiÅ”ao kod Zakeja i Marije Magdalene i bla, bla, bla.... kao prvo don KaƦunko nije Isus, a kao drugo naĆØin koji je odabrao sigurno nije jedini naĆØin na koji je mogao reagirati ako je zaista htio pomoƦi ili Å”to je znam Å”to je uopƦe htio pokazati pojavljivanjem sa Nives DrpiƦ... mogao je lijepo Nives pozvati u crkvu pa porazgovarat s njom, ili doƦi na promociju svojim autom, a ne u limuzini s KULJIÅ EM- kolumnistom Playboya i sa polugolom Nives u autu... i da je na kraju bar neÅ”to pametno rekao i argumentirao svrhu svog pojavljivanja, veƦ je jedva uspio sastaviti par polusuvislih reĆØenica u kojima nije rekao niÅ”ta pretjerano pametno...

kakvu on sliku opƦe Å”alju o sveƦenicima u ostatku druÅ”tva!? kakvu on sliku Å”alje o vjernicima, odnosno, opƦenito o crkvenoj organizaciji!? Å”to bi narod trebao misliti sad nakon ovoga, pogotovo oni neukiji koji u sveƦenicima vide idealtip i životni uzor!? da li je on uopƦe svjestan svoje funckije kao sveƦenika i uloge u danaÅ”njem bla-bla druÅ”tvu!?
naravno, uvijek Ʀe biti onih koji Ʀe napadati Crkvu kakva god ona bila, ali ovakvi samo daju povod viÅ”e za to... jeste gledali red carpet naku veĆØer!? jeste ĆØuli sprdanje onog pederka Delalea (il kak se veƦ zove) i one glupaĆØice kaj vode emisiju na raĆØun don KaƦunka??? I KAJ MU TO ONDA TREBA U ŽIVOTU???? odnosno, KOME TO TREBA U ŽIVOTU (osim njemu samome)????

pa evo, veƦ kruži priĆØa da se DrpiƦ razvodi od Nives, izmeĆ°u ostalog i zbog njezine knjige... i kakvu to onda braĆØnu zajednicu KaƦunko propagira!?

stvarno sam razoĆØaran ovakvim nastupom naÅ”ih katoliĆØkih sveƦenika pogotovo kad znam da zaista postoje ljudi sa duhovnim i inim potrebama o kojima nitko ne brine.... možete me probati razuvjeriti ali moje miÅ”ljenje je da don KaƦunko ne služi previÅ”e na ĆØast hrvatskog sveƦenstva, mislim da nam takvi sveƦenici ne trebaju i da nemamo koristi od njih (mi "obiĆØni" vjernici).... ili budi pravi sveƦenik (želi to i radi s ljubavlju i razumom) ili nemoj biti sveƦenik ("skini se" i naĆ°i sreƦu u poÅ”tenom graĆ°anskom životu)- ovo koketiranje na granici ne podnosim...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: coldplayer
El Pepe

PostanoPostano: čet 17 srp 2008, 5:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ne bi trebalo osuĆ°ivati nikoga kao osobu, vlĆØ. KaƦunko ima kvalitete i ne bih rekao da bi on htio biti dio estrade no u ovom konkretnom sluĆØaju je tako ispalo.
Mislim da bi klerici, opƦenito trebali biti viÅ”e u medijima samo ne na ovakav naĆØin kako je to napravio don KaƦunko s Nives. Ne shvaƦam one, koji pokuÅ”avaju braniti njegovo ponaÅ”anje u tom konkretnom sluĆØaju, pogrijeÅ”io je ali može se to ispraviti. Samo prvo treba priznati sebi da je pogreÅ”il, a ne tvrditi da je ĆØrno belo i obrnuto.

Tak si ja to mislim
Mara

PostanoPostano: čet 17 srp 2008, 7:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Meni su i svi njegovi prijaÅ”nji nastupi bili na razini cirkusa. Osobno mi je žao Å”to biskup ne reagira ni na koji naĆØin.

Ljubi i ĆØini Å”to hoƦeÅ”
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Cordelia
ivoo

PostanoPostano: pet 18 srp 2008, 16:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Rainy napisa:

kakvu on sliku opƦe Å”alju o sveƦenicima u ostatku druÅ”tva!?
pa evo, veƦ kruži priĆØa da se DrpiƦ razvodi od Nives, izmeĆ°u ostalog i zbog njezine knjige... i kakvu to onda braĆØnu zajednicu KaƦunko propagira!?

Pa Å”alje sliku da sveƦenici nisu roboti veƦ je svaki osobnost, i svaki je ĆØovjek za sebe i tako ih treba prihvatiti, isto kao i mi ostali ljudi ima nas sa razliĆØitim preferencijama. Al ono bitno je da su Kristovi i da smo Kristovi. Pustimo mi Å”to priĆØa Red Carpet i Å”to piÅ”e 24 sata i index.hr Na njegovu blogu je meni njegovo objaÅ”njenje sasvim ok pogotovo kad sam proĆØitao post od 5rich u kojem je iznijela Å”to piÅ”e u knjizi a gdje se vidi da su novinari LAGALI kad su ono pisali. Lagali su jednostavno zato da se bolje proda novina. A samo djelovanje don KaƦunka i njegov izbor da sudjeluje na promociji hm to je stvar njegova izbora, isto tako njegove izjave o Severini i ostali medijski nastupi znaju biti od medija potencirani do krajnjih granica. E sad koliko je to pametno ili ne stvar je procjene a mislim da je u nadležnosti njegova biskupa.
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: 5rich
El Pepe

PostanoPostano: pon 21 srp 2008, 5:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
Rainy napisa:

kakvu on sliku opƦe Å”alju o sveƦenicima u ostatku druÅ”tva!?

Pa Å”alje sliku da sveƦenici nisu roboti veƦ je svaki osobnost, i svaki je ĆØovjek za sebe i tako ih treba prihvatiti, isto kao i mi ostali ljudi ima nas sa razliĆØitim preferencijama. Al ono bitno je da su Kristovi i da smo Kristovi. Pustimo mi Å”to priĆØa Red Carpet i Å”to piÅ”e 24 sata i index.hr Na njegovu blogu je meni njegovo objaÅ”njenje sasvim ok pogotovo kad sam proĆØitao post od 5rich u kojem je iznijela Å”to piÅ”e u knjizi a gdje se vidi da su novinari LAGALI kad su ono pisali. Lagali su jednostavno zato da se bolje proda novina. A samo djelovanje don KaƦunka i njegov izbor da sudjeluje na promociji hm to je stvar njegova izbora, isto tako njegove izjave o Severini i ostali medijski nastupi znaju biti od medija potencirani do krajnjih granica. E sad koliko je to pametno ili ne stvar je procjene a mislim da je u nadležnosti njegova biskupa.

Ne bih se složil z tobom. Ja kad velim da je krivo napravil ne mislim da je on loÅ” sveƦenik niti ĆØovek.
Sam da je krivo napravil kaj se pojavio tamo. Da je samo napisal u svom blogu ono kaj je napisal ne bi bil problem ali biti tam na onakev naĆØin. Izvesti Nives (udanu ženu) iz limuzine, da ju potom zaskoĆØe nogometaÅ”i u uskim gaƦicama i te lakrdije tam na promociji, mu nisu nekaj dostojno niti mu je te bile potrebne.
Mislim da njemu samom ne ĆØine dobro oni kaj brane takvo ponaÅ”anje jer se on nemre ni popraviti ak mu se ne veli da je pogreÅ”il.
Trebal bi ga biskup Jezerinec malo presluŔati.

Tak si ja to mislim
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Cordelia
ivoo

PostanoPostano: pon 21 srp 2008, 20:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nigdje ja nisam napisao da ti misliÅ” da je on loÅ” ĆØovjek ili sveƦenik, ja samo konstatiram da svi ljudi nisu isti, to Å”to netko izlazi iz limuzine i pravi cirkus može ĆØak biti i simpatiĆØno, bitna je poruka, bitno je ono Å”to piÅ”e na blogu. Eh da to je moje miÅ”ljenje, tvoje je drugaĆØije i to je ok, ne bi ni bilo u redu da svi imaju isto miÅ”ljenje, al u bitnome se svi slažemo Wink a to je njvažnije. Wink
U svakom sluĆØaju biskup Jezerinac je taj koji mu je nadreĆ°eni i treba poÅ”tovati hijerarhiju. Kao Å”to poÅ”tujemo kod npr pitanja MeĆ°ugorja, tako i kod ovoga sluĆØaja poÅ”tujmo. Mnogi davaju savjete biskupima a i svi imaju svoje miÅ”ljenje al biskupa se treba poÅ”tovati Wink Ako mu ima tko Å”to reƦi to Ʀe mu biskup reƦi Wink
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: El Pepe
cromahalia

PostanoPostano: pet 25 srp 2008, 20:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Osobno bih vjerovala u ispravne i Bogom nadahnute motive don KaƦunka da se pojavi na toj promociji, da se nije onako gurnuo u prvi plan doĆØekujuƦi Nives Celzijus na vratima limuzine, pod bljeÅ”tavim svjetilima reflektora. Da je doÅ”ao kao joÅ” jedan od gostiju, ionako bi izazvao dovoljno medijske pažnje, nije mu trebalo joÅ” i biti prvi pred limuzinom.

ƈitam njegov blog i uglavnom se slažem s njim, piÅ”e smjelo i iskreno. Ali ovakvi njegovi izleti, s TuĆ°manom, pa s registracijom auta, pa ovo sad... Ne znam... kaj je previÅ”e, ni s kruhom nije dobro.

When you are through with the blues, you've got nothing to rest on.
(Mahalia Jackson)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: sub 26 srp 2008, 13:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

cromahalia napisa:

ƈitam njegov blog i uglavnom se slažem s njim, piÅ”e smjelo i iskreno.

E pa to je bitno, mi drugo i ne možemo, tj nije na nama da sudimo, nego da iznesemo svoje miŔljenje, a iz onoga Ŕto piŔe na blogu ono je vrlo dobar blog.
A ono Å”to si rekla o njegovim izletima, hm rekao bih treba ĆØovjeka prihvatiti onakva kakav je, to je dio njegove osobe. A ne moramo se složiti nekad s naĆØinom ili nekim miÅ”ljenjem, al tako je to kod svakog sveƦenika, nije on niÅ”ta posebno. Kod svakoga bi mogli naƦi neÅ”to Å”to nam se ne sviĆ°a a opet neÅ”to drugo Å”to nam se sviĆ°a. Bitno je da je u porukama na prvom mjestu Krist i Ljubav, a ne npr nametanje svoga miÅ”ljenja kao jedinoga ispravnoga.
cromahalia

PostanoPostano: sub 26 srp 2008, 15:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

U naĆØelu se slažem s tobom, ali ipak onaj dio da on nije niÅ”ta posebno ne stoji.

Don KaƦunko je samostalno i odgovorno odabrao biti medijska zvijezda, predmet sprdnje nevjernika i ĆØuĆ°enja vjernika. Vjerojatno je trenutno najeksponiranija osoba u Crkvi u Hrvata. Kao takav, svojim ponaÅ”anjem i potezima naravno da izaziva reakcije i ljudi u Crkvi i ljudi izvan nje.

Dakle, javno komentirati, odnosno kritizirati, poteze nekog sveƦenika koje on povlaĆØi kao dio svojih pastoralnih zadataka, obveza u biskupiji, u njegovom sluĆØaju, djelovanja u Vojnom ordinarijatu, trebalo bi u idealnom sluĆØaju ostaviti onima koji se u takve stvari razumiju.

S druge strane, kad u svoje slobodno vrijeme, pred mnoÅ”tvom kamera i na crvenom tepihu, dolazi ohrabrivati Nives Celzijus u prepriĆØavanju svojeg seksualnog života i noƦnog života grada Zagreba, onda dopusti da se, ĆØak i poneka pobožna duÅ”a, ima pravo zapitati - je li don KaƦunko preÅ”ao granicu ukusa.

Bez obzira na sve, nadam se da mu je, daleko od novinara i znatiželjnih oĆØiju javnosti, stigla oĆØinska opomena biskupa i s njom otrežnjenje, i da Ʀemo i ti i ja i svi mi skupa joÅ” dugo ĆØitati i sluÅ”ati njegove trijezne i nadasve krÅ”Ć¦anske analize suvremenog hrvatskog druÅ”tva i njegovih anomalija.

When you are through with the blues, you've got nothing to rest on.
(Mahalia Jackson)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Cordelia, Rainy
ivoo

PostanoPostano: sub 26 srp 2008, 16:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa ono da nije niÅ”ta posebno se viÅ”e odnosilo na to da je svaki sveƦenik po neĆØemu poseban Wink VidiÅ” on je po tome da je takav kakav, ti si napisala po ĆØemu je to posebno Wink Dakle u tom smislu nije niÅ”ta posebno, svaki ima neku svoju karakteristiku Wink Nigdje ja nisam zamjerio kritiziranje njegovih postupaka ili ako se netko zapita kako ti kažeÅ” da li je on preÅ”ao granicu dobrog ukusa. Kao Å”to on ima pravo iznijeti svoje miÅ”ljenje tako ga imaÅ” pravo iznijeti i ti i ja i bilo tko. Ja sam samo iznio svoje miÅ”ljenje da iz onog Å”to sam proĆØitao na njegovu blogu mi ne izgleda da je doÅ”ao tu da bi ohrabrivao Nives Celzijus u prepriĆØavanju svojeg seksualnog života i noƦnog života grada Zagreba. Naravno i dobre namjere mogu kasnije zavrÅ”iti loÅ”e,a li samo objaÅ”njenje je meni ok i ja ga podržavam, samo joÅ” jednom ponavljam nije na nama da osuĆ°ujemo a ako veƦ treba neÅ”to konkretno uĆØiniti to Ʀe reƦi biskup pa i na naĆØin koji si ti navela;)
Bernard

PostanoPostano: sri 30 srp 2008, 13:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Rado ĆØitam njegov blog jer zna biti vrlo lucidan i zdravo provokativan. Svakako je KaƦunko možda najbritkije katoliĆØko pero u Hrvatskoj u ovom trenutku. MeĆ°utim, ovaj izlazak s Nives iz limuzine ispao je kao da želi biti primijeƦen u javnosti pod svaku cijenu. Ovisi o tomu osjeƦa li se on viÅ”e kao novinar ili kao sveƦenik ili se htio stilizirati u kakvu kristovsku ulogu odlaska na veĆØeru s carinicima i grijeÅ”nicima. Nažalost, nisam tu baÅ” vidio neko katoliĆØko ozraĆØje.

Bog se protivi oholima, a poniznima daje milost.
Rainy

PostanoPostano: pet 19 ruj 2008, 21:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

navodno:

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/don-andzelko-kacunko-izbacen-iz-vojnog-ordinarijata.html

http://www.index.hr/vijesti/clanak/don-kacunko-iz-vojnog-ordinarijata-odlazi-na-velebit-ne-mogu-sutjeti/402800.aspx
El Pepe

PostanoPostano: pet 26 ruj 2008, 13:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Rainy napisa:
navodno:

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/don-andzelko-kacunko-izbacen-iz-vojnog-ordinarijata.html

http://www.index.hr/vijesti/clanak/don-kacunko-iz-vojnog-ordinarijata-odlazi-na-velebit-ne-mogu-sutjeti/402800.aspx

ViŔe nije navodno i on sam je priznao na blogu kako je napravio "promjenu "radne sredine" nakon previranja u koja sam upao sredinom ljeta."
http://angelo1.blog.hr/

Mene ipak zanima je li koji Crkveni medij javio o dogaĆ°anjima oko Don KaƦunka? Ako je netko takvo Å”to proĆØitao, molim neka da linka ili napiÅ”e gdje se to nalazi.

Tak si ja to mislim
davorseljan

PostanoPostano: pet 26 ruj 2008, 15:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Don KaĆØunko je uz patera Luku jedini blog sveĆØenici koji imaju snage neÅ”to pisat o vjeri.,
Ja ga podržavam i žao mi je Ŕto je otiŔao iz Zagreba.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Fra Bubi

PostanoPostano: sri 15 lis 2008, 12:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudi, hvaljen Isus i Marija!!!

Ja sam fra Ivan PintariƦ i dolazim iz Zg! Evo, tek sam se sada prikopĆØao na ovaj forum i to na nagovor prijatelja!! I iskreno jako mi se sviĆ°a. Very Happy Pogotovo zato Å”to ste vi, mladi, tako živi u shvaƦanju okruženja u kojem živimo i Å”to dotiĆØete lijepe teme na koje dajete razliĆØita, ali zapravo vrlo dosljedna obrazloženja!!
otvorio sam ovo pitanje na forumu i poĆØeo lagano ĆØitati komentare. Nisam ih sve proĆØitao ali veliku veƦinu jesam!! Stoga, ne bih htio sada komentirati niĆØiji komentar veƦ Ʀu samo iznijeti Å”to mislim o don KaƦunku.

Don KaƦunko ne bi bio toliko "važan" da nije dio onoga Å”to bi trebao, i Å”to nadam se predstavlja. A to je Crkva! Naime, danas je doÅ”lo vrijeme nažalost kada je sramota reƦi: Ja sam katolik! Ja idem u crkvu! Ja sam dio Crkve! itd... U tom se svjetlu na obrazu Crkve traži i najmanja sitnica prljavÅ”tine koja se onda nažalost protumaĆØi potpuno pogreÅ”no. Zato smatram da don KaƦunkovo pojavljivanje u javnosti nije niÅ”ta glupo i zato se slažem s onim jednim komnetarom (ne sjeƦam se tko ga je napisao, sorry ) da je njegova nakana viÅ”a nego Å”to se ĆØini na prvi pogled! I to je u redu. Ali dao bih vam jednu usporedbu: sjeƦate li se kako je Pavao zapoĆØeo svoj govor u Ateni?! On se prilagodio Atenjanima i zato su ga sluÅ”ali. Iz ovoga slijedi da moramo shvatiti da iako mi imamo dobre nakane one ponekad takve ne ispadnu!! Moramo se prilagoditi! A to ponekad znaĆØi i Å”utiti. Na kraju svega ostaju djela!! A koja su djela ostala sad nakon ove cijele fame?!?!?!?! Pogledajte plodove...
Ne bih htio niÅ”ta viÅ”e komentirati, hoƦu samo reƦi da ne moramo svoje "bisere bacati pred svinje"! One neƦe znati Å”to Ʀe s njima! Držimo bisere koji su nam dani, jer malo smo stado i svako dobro nam je svima na izgradnju i bogatstvo u Duhu!!!

Hvala lijepa! (nadam se da nisam bio previÅ”e dugaĆØak Razz )
ostanite mi dobro! Bog vas blagoslovio i ĆØuvao!!

vozi se
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: sri 15 lis 2008, 12:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hvaljen Isus i Marija i vama! VeleĆØasni dobro nam doÅ”li !
nisam do kraja upoznat sa sluĆØajem KaƦunka... samo bi rekao...
Danas je svakom sveƦeniku lako postati medijska zvijezda i biti stalno u novinama...
Mediji jedva doĆØekaju ljude kao don kaƦunko i daju mu prostor u medijima...
glavno pitanje je zaŔto?
ZaŔto je njima on toliko zanimljiv? U kakvom ga se svjetlu predstavlja? dali ti istupi pridonose?
Opet ponavljam sveƦenicima je danas lako postati medijska zvijezda... O biskupima da i ne priĆØam...

ne ubij, ni maĆØem, ni traĆØem!
Fra Bubi

PostanoPostano: sri 15 lis 2008, 13:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Samo bih htio reƦi da sam ja bogoslov i da studiram, tj. poĆØeo sam studirati! Smile I, "sv. Franjo legenda" ( Shocked ), slažem se s vama!!!

alelujaa
elninjo7

PostanoPostano: sri 15 lis 2008, 13:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Je li istina da KaƦunko vozi skupa auta sa registaracijskim polĆØicama na koji piÅ”e Don Angelo?
Ne možemo ga osuditi, ali meni se cjelokupno njegovo djelovanje u medijima ĆØini kontraporduktivno, bez obzira na njegove namjere.

"Ne boj se, Jakove, crviƦu, Izraele, liĆØinko ja sam pomoƦ tvoja-rijeĆØ je Jahvina-
Svetac Izraelov tvoj je otkupitelj"
Iz 41,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Magali
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: sri 15 lis 2008, 15:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Fra Bubi napisa:
Samo bih htio reƦi da sam ja bogoslov i da studiram, tj. poĆØeo sam studirati! Smile I, "sv. Franjo legenda" ( Shocked ), slažem se s vama!!!

alelujaa

znaĆØi buduƦi veleĆØasni (akobogda) Wink
btw moj nick predstavlja moje miŔljenje o sv.Franji jako sretan Wink

ne znam dali ih don KaƦunko ima al
to sa registracijskim ploĆØicama je vrlo ĆØesta stvar u USA... kod nas je neobiĆØno...

ne ubij, ni maĆØem, ni traĆØem!
Fra Bubi

PostanoPostano: sri 15 lis 2008, 19:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

O tako, tako! ImaÅ” pravo: Sv. Franjo je legenda!!!! Laughing

Ali ja mislim da kod nas nije "normalno" i zato bi se ipak trebalo malo priĆØekati sa tim "zapadnim trendom"! Btw, ljudi zbore da nam nije baÅ” puno dobra doÅ”lo sa zapada?! Rolling Eyes
davorseljan

PostanoPostano: pet 17 lis 2008, 13:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Fra Bubi, dobro doŔao na ovaj forum.
S obzirom da puno toga znaÅ” o KMNL-u preporuĆØam Vam da se pridružite i toj raspravi.
Å to se tiƦe don KaĆØunka, on je sada zvijezda u Lici.
Mnogi Ʀe odlazit kod njega bez obzira gdje djelovao.
Svojim postupcima je posao magnet za medije koji ga prate u stopu.
Ne vidim niŔta loŔe u tome. Barem kada piŔu o njemu ne pisŔu ružno o KC.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Bernard

PostanoPostano: sri 19 stu 2008, 19:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Odajem mu priznanje za hrabrost i za to Å”to se ne krije iza novinarstva, nego jasno daje do znanja da je sveƦenik i ne boji se javno nastupiti. MeĆ°utim, mislim da mu ono s Nives nije trebalo. Možda je imao dobru namjeru, ali otiÅ”ao je predaleko. Gesta, okruženje i ozraĆØje niti najmanje nisu iÅ”li na ruku njegovoj izjavi da joj je htio dati potporu. Igrao je medijsku igru, i njegovo sveƦeniÅ”tvo palo je u drugi i neozbiljan plan, a to se nije trebalo dogoditi. Mediji ga kao sveƦenika nikad neƦe prikazati u dobrom svjetlu, i kao takav nikad neƦe biti medijska zvijezda. MOžda samo ako se pokaže kao loÅ” sveƦenik ili javno napadne Crkvu. Tad Ʀe im biti dobar.

Bog se protivi oholima, a poniznima daje milost.
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: sv.Franjo legenda, Mara
Jeremy

PostanoPostano: čet 20 stu 2008, 15:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Å to to znaĆØi da je Nives naÅ”la mir u braku? Samo treba ĆØekaati razvod koji Ʀe nastupiti prije ili poslije. I kako uopƦe smirila se? Evo je, snima i dalje znamo kakve spotove. To Å”to netko ima obitelj, uopƦe ne znaĆØi da je moralan, dobar ili svet, ona to jasno pokazuje.
Zna se koji su motivi bili iza te knjige, kao Å”to se znaju i motivi one koju je najavila da Ʀe pisati.

MožeÅ” zatvoriti sva vrata i prozore ali to neƦe sprijeĆØiti sv. Duha da napravi propuh.
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: coldplayer
El Pepe

PostanoPostano: pon 24 stu 2008, 12:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Je pak nebumo sad o Nives tema je o don KaƦunku

Tak si ja to mislim
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema