HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 08 pro 2019, 11:45. Pogledaj neodgovorene postove
HNL
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
sv.Franjo legenda

Spol: muško
PostanoPostano: pet 09 svi 2008, 9:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nažalost i sljedeƦe godine Ʀemo gledati isti film, osim ako dinamo ne bude slabiji....
Uz najbolju volju i puno sreƦe trebati Ʀe Hajduku 2-3 sezone da se konsolidira i postane konkurentan Dinamu (privatizacija). S tim da bi Dinamo trebao ostati na istoj razini... al Dinamo je sve jaĆØi zadnjih par sezona....
btw... Hajduk mi ne mora ni biti uvijek prvak.... Može Dinamo i dominirat par godina.... Al ne mogu prihvatit Hajduk koji igra ružno za gledat i bez srca.... to je ono nagore sada.

ne ubij, ni maĆØem, ni traĆØem!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
coldplayer

PostanoPostano: pet 09 svi 2008, 13:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hajduk je u kompletnom rasulu i iduƦe godine nakon Å”to mu odu Cernat, Andric, Verpakovskis, možda KaliniƦ i joÅ” nekoliko glavnih igraĆØa biti jednako loÅ” kao i ove godine, ako ne i joÅ” slabiji. Dinamo je u svakom pogledu, kvalitetom momĆØadi, a pogotovo organizacijski svjetlosnim godinama ispred Hajduka i to se neƦe promijeniti odlaskom Luke ModriƦa.

Hajduk ako sad na ljeto krene otpoĆØetka, odabere jedini ispravni put i orijentira se prvenstveno na vlastiti kadar, iz domaƦe Å”kole baluna, ima Å”ansu postati ozbiljan i konkurentan klub Dinamu za cca 3 godine. dakle, sezoni 2010./2011. Vjerojatno Ʀe i barba Ivo premijer u izbornoj godini malo pogurnut i rijeÅ”it da budete prvaci za 100. roĆ°endan kluba. Da se narod veseli, jel'... Sve do tad, gledat Ʀete dominaciju Plavih, no ipak ne tako izraženu kao u zadnje 3 godine.

Upaliti Ŕibicu mnogo je korisnije od proklinjanja tame
Benedikt XVI.
Lux

PostanoPostano: ned 11 svi 2008, 16:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bio sam juĆØer na tekmi u Maksimiru, bilo je golova.
ModriƦ odlazi.
InaĆØe mislim da nisam bio 10 godina na nekoje tekmi HNL.
Jednostavno ne volim to gledati ĆØak ni na TV.
StraÅ”no loÅ”e se radi s mlaĆ°im pogonima kod nas.
Ali tak je to kod nas u sportu.

Ja sam svjedok Isusa Krista u duhu Don Bosca
vjernik

PostanoPostano: čet 10 srp 2008, 9:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hajduk se ne Å”ali.NeƦe prepustiti titulu prvaka Dinamu tako olako.
Potpisali su Buljt, IbriĆØiƦ, Jertec i Rosso.I kažu da Ʀe joÅ” pojaĆØati momĆØad.
Valjda Ʀe nakon 3 izvjesne sezone ova biti malo neizvjesnija.

"Objavljeno ti je, ĆØovjeĆØe, Å”to je dobro,
Ŕto Jahve traži od tebe:
samo ĆØini pravicu,
milosrĆ°e ljubiti
i smjerno sa svojim Bogom hoditi."

Mihej 6, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
coldplayer

PostanoPostano: čet 10 srp 2008, 10:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bit Ʀe neizvjesnija sigurno nego zadnje 3 sezone (tijekom kojih je Dinamo ukupno skupio 86 bodova (!) viÅ”e od Hajduka), ali ne vjerujem da Hajduk ima momĆØad za prvaka. Ne uz ovakvog Dinama.

Gledao sam Plave u utorak protiv Olimpije i vratio sam se kuƦi sa smijeÅ”kom na licu. Suprotno onome Å”to svi govore, neƦe izostanak ModriƦa biti glavni Dinamov problem (Pe-dro Mo-ra-les, ale, ale, ale), veƦ VukojeviƦa i PokrivaĆØa. Na tom mjestu nemamo adekvatne zamjene, Vrdoljak joÅ” nije ta kvaliteta, a od Chage koji je igraĆØ s vrlo dobrim sposobnostima teÅ”ko je oĆØekivati konstantu jer ĆØovjek nije igrao dvije godine i vidljivo je da se joÅ” traži. TakoĆ°er, otvara se pitanje lijevoga boka koje je odlaskom ƈale spalo na Carlosa (ajme majko) i novog Ibaneza koji je brz i opasan prema naprijed, ali u defanzivi Ʀe ga kvalitetnije momĆØadi buÅ”iti kako se sjete. Ali za HNL vrlo dobar.

Kao Dinamovcu drago mi je da se Hajduk pojaĆØava, valjda Ʀe napokon proƦi 2. pretkolo Kupa Uefa i skupiti neÅ”to bodova za koeficijent, a i veƦi je guÅ”t slaviti naslov kada razlika izmeĆ°u prvog i drugog nije 30 bodova. Smile

Benedikt XVI.
ivoo

PostanoPostano: pet 11 srp 2008, 21:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hajduk Napoli 1 0 Wink
veseo veseo veseo

ove godine sve ukazuje da bi moglo biti dobro, ali....
loÅ”a su iskustva odprije, obrana bi nam mogla biti loÅ”iji dio momĆØadi, osobno mi se sviĆ°a VuĆØeviƦ koji Ʀe tražiti igru i postizanje gola za razliku od Jarnija i KreÅ”iƦa koji su ipak težili defanzivi bez kreativnosti.
SljedeƦe sedmice poĆØinju europska pretkola pa Ʀe mo bolje vidjeti.
Rijeka nam je uspjela izgubiti od Renove iz ƐepĆØiƦa u intertoto kupu momĆØadi koja je bila 5 u makedonskom prvenstvu. Osim dinama zadnjih godina naÅ”i klubovi redom ispadaju od Albanaca, Makedonaca, Maltežana, Ciprana tako da neke priĆØe o jakosti naÅ”e lige ipak ne drže vodu, a dinamo se ove godine samo približio ostatku lige i zato Ʀe biti zanimljivije. Do kraja sezone ako bi se Hajduk uigrao mogli bi postati jaki, al bitan je start zbog psiholoÅ”kog momenta Wink
coldplayer

PostanoPostano: pet 11 srp 2008, 23:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma ovi Maltežani su totalni amateri. Nemaju ama baÅ” nikakve Å”anse osim dva uvjerljiva poraza ni protiv Hajduka ni protiv Slavena. MalteÅ”ki klupski nogomet je tek malo iznad Andore i San Marina. Reprezentacija je ipak druga priĆØa.

Ono Å”to mene zanima je mogu li Slaven, a pogotovo Hajduk napraviti neÅ”to u 2. pretkolu. Hajduk ĆØak ima Å”anse biti i nositelj ukoliko se u Intertoto kupu netko od favorita u južno-mediteranskom dijelu ždrijeba "posklizne". Evo veƦ sutra ako Chernomorets ispadne od Gorice (prva tekma 1:1), a Grasshoppers od Bese (prva tekma 2:1), Hajduk Ʀe 99% biti nositelj u 2. pretkolu i imat Ʀe velike Å”anse proƦi u 1. kolo.
A ako ne bude nositelj potencijalni protivnici mu rangiraju od gotovo neprelaznih poput BeÅ”iktaÅ”a, Deportiva ili Napolija, do prolaznih Litexa, Lokomotiva Sofije, ƈerno More Varna, Hapoela Tel-Aviv itd.

Benedikt XVI.
ivoo

PostanoPostano: sub 12 srp 2008, 13:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da u pravu si cold player, ali to joÅ” jednom pokazuje koliko je naÅ”a liga slaba, Å”to mnogi ne žele priznati, Rijeka je ispadala od Maltežana, a Rijeka je bila bolja od Hajduka. Zato ne bih ja nikoga podcjenjivao ( iako oĆØekujem da Ʀe Hajduk to proƦi lako) i nadam se drugom pretkolu u kojem treba izbjeƦi nositelje jer i ove koje si naveo da bi se moglo proƦi, ja bih radije izbjegao, a daq ih hajduk može proƦi, u svakom sluĆØaju može pa i ove za koje si rekao da su neprolazni, njima je tek poĆØetak priprema a Hajduk Ʀe se pripremiti i uigrati a motiv je veliki da se napokon neÅ”to uĆØini, pa i lani je protiv Sampdorie malo nedostajalo Wink
vjernik

PostanoPostano: ned 21 ruj 2008, 15:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

VeĆØeras derbi Dinamo-Hajduk Razz
Prognoze?
Ma ja bi volio da Hajduk uzme barem bod ako je moguƦe Laughing

Ŕto Jahve traži od tebe:
samo ĆØini pravicu,
milosrĆ°e ljubiti

Mihej 6, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: ned 21 ruj 2008, 21:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da bod Wink
Ma sva tri hehe veseo veseo veseo veseo veseo veseo
VeĆØeras dinama nije bilo nigdje hehe Laughing Laughing Laughing al tako su oni neÅ”to Å”lepaju od poĆØetka sezone i sad su napokon trokirali..... miiir miiir miiir miiir
A Hajduk je dokazao kako se igra srcem a za pobjedu je potrebno da igra IbriĆØiƦ, kad on igra igra i Hajduk, Å”teta Å”to nije bio u formi protiv Deportiva Wink
Hvala ti Bože za ovo veĆØeras molitva molitva molitva molitva
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: ned 21 ruj 2008, 21:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

YUUUUUUPIIIIIIIII!!
Prvenstvo je spaŔeno!
Sad Ʀe biti zanimljivo ĆØitati Å”to Ʀe se pisati sljedeƦih dana!
Napokon je Hajduk pobijedio na Maksimiru, mislim da nije veƦ 7-8 godina...

ivoo

PostanoPostano: ned 21 ruj 2008, 22:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nije 5 godina ono kad je joÅ” RapajiƦ igrao, a prije toga sa GraĆØanom trenerom a prije toga 1992 u prvom prvenstvu i to je to. Evo neÅ”to sam naÅ”ao na netu veĆØeras pa pogledajmo http://vinovo.magnify.net/video/Dinamo-Zagreb-vs-Hajduk-Split-0
vjernik

PostanoPostano: pon 22 ruj 2008, 11:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jedan ĆØovjek se kladio na Hajduk i uložio 35 000 kn... bilo juĆØer na HRT-u 2.
Ne znam, zar je moguƦe bit toliki luĆ°ak ili je ĆØovjek neÅ”to znao mislioc

Anyway, drago mi je da je Ajduk pobidija belji se

Ŕto Jahve traži od tebe:
samo ĆØini pravicu,
milosrĆ°e ljubiti

Mihej 6, 8
ivoo

PostanoPostano: uto 23 ruj 2008, 16:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Znao je ĆØovjek da je dinamo loÅ” Wink Pa nisu odigrali ove sezone 1 kvalitetnu utakmicu. Najbolje ti o tome govori posjet tribinama, pa skoro je bilo viÅ”e Hajdukovih navijaĆØa na tribinama Wink
Al je zanimljiva jedna druga stvar, kako svi nakon poraza dinama poĆØinju priĆØati o namjeÅ”taljkama Wink Nekad je zaista teÅ”ko ĆØestitati boljemu Wink
Da ne idete dalje, pogledajte Å”to je to dinamo odigrao bolje protiv Sparte. Ne znam na temelju ĆØega to dinamo trebao biti u nekoj prednosti. Jedino je bilo pitanje kako Ʀe Hajduk odigrati, da li kukaviĆØki ili hrabro uzeti ono Å”to se nudi cijelu sezonu. Hajduk je puno puta odigrao kukaviĆØki na Maksimiru ali sada nije i logiĆØno da je doÅ”la ta pobjeda. Wink
vjernik

PostanoPostano: sri 24 ruj 2008, 10:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
Al je zanimljiva jedna druga stvar, kako svi nakon poraza dinama poĆØinju priĆØati o namjeÅ”taljkama Wink Nekad je zaista teÅ”ko ĆØestitati boljemu Wink

Ok , ali budi iskren, jesi vjerovao da Hajduk može pobjedit Dinamo u gostima nakon 5 bezuspjeŔnih godina gostovanja na maksimiru??
Ako jesi onda svaka ĆØast.
ƈinjenica je da je Dinamo sada loÅ”iji nego ikad u tih 5 godina kad Hajduk nije uspio do slavlja na Maksimiru.
Ma da kažem neÅ”to...Nisam ja navijaĆØ Dinama, nego ga simpatiziram viÅ”e nego Hajduka.
A i nebi imao niÅ” protiv da osvoje prvenstvo Wink
Glavno da ga je Depor proÅ”ao pa sad Hajduk može dobit koga hoƦe Laughing

Ŕto Jahve traži od tebe:
samo ĆØini pravicu,
milosrĆ°e ljubiti

Mihej 6, 8
Ponosna_Hrvatica

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 24 ruj 2008, 12:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ne znam zaŔto, ali ova 1. HNL mi ima nekak gorak okus.
IgraĆØi Dinama bi trebali dobro razmislit o svojoj igri jer pomeni je ista negledljiva.

Kao koŔuta Ŕto za vodom žudi,
žudim za Tobom ja...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuMSNM [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: sri 24 ruj 2008, 21:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hehe a ima gorak okus kada dinamo gubi hehe Wink Al tko gubi ima pravo da se ljuti, vidiÅ” meni ova HNL baÅ” nekako se ĆØini dobra i zanimljivija bi napokon mogla biti ne dosadna kao dosada Wink A vjernik naravno da sam vjerovao u pobjedu Wink Al ja sam vjerovao i u pobjedu protiv Deportiva, a Deportivo se izvukao al vjernik ne znam Å”to Deportivu valja da je proÅ”ao kad se sad u prvom kolu nije baÅ” proslavio Wink

PS. I naravno da Ʀe Hajduk biti prvak, jedino može zaprijetiti Slaven Belupo al on Ʀe s vremenom oslabiti nadam se Wink
gogo6ak

PostanoPostano: čet 25 ruj 2008, 4:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dinamovac sam i navijam za dinamo, ali mi je drago Å”to je hajduk pobjedio jer mrzim mamiƦai ono Å”to on radi.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: čet 25 ruj 2008, 8:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hehe gogo ne valja mrziti.... jako sretan
Al se slažem s tobom da je MamiƦ ako izuzmemo financije prava katastrofa od predsjednika i loÅ”a reklama za Dinamo... al nažalost danas je novac jedino mjerilo u modernom nogometu i dok imaÅ” novaca praktiĆØki si nepotopiv.

i nadam se da Ʀe "zagora" u kupu dogurati daleko... hehe jedno obiĆØno selo je izbacilo osijek... Usporedbe radi "10x manje od Dugog sela" jako sretan

angelous

PostanoPostano: čet 25 ruj 2008, 12:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

http://sportal.vecernji.hr/vld/sportal/navijaci/3174111/index.do

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i ĆØist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: čet 25 ruj 2008, 21:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

coldplayer napisa:
Hajduk je u kompletnom rasulu i iduƦe godine nakon Å”to mu odu Cernat, Andric, Verpakovskis, možda KaliniƦ i joÅ” nekoliko glavnih igraĆØa biti jednako loÅ” kao i ove godine, ako ne i joÅ” slabiji. Dinamo je u svakom pogledu, kvalitetom momĆØadi, a pogotovo organizacijski svjetlosnim godinama ispred Hajduka i to se neƦe promijeniti odlaskom Luke ModriƦa.

Hajduk ako sad na ljeto krene otpoĆØetka, odabere jedini ispravni put i orijentira se prvenstveno na vlastiti kadar, iz domaƦe Å”kole baluna, ima Å”ansu postati ozbiljan i konkurentan klub Dinamu za cca 3 godine. dakle, sezoni 2010./2011.

hehe hehe hehe hehe
coldplayer

PostanoPostano: pet 26 ruj 2008, 12:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
coldplayer napisa:

Hajduk ako sad na ljeto krene otpoĆØetka, odabere jedini ispravni put i orijentira se prvenstveno na vlastiti kadar, iz domaƦe Å”kole baluna, ima Å”ansu postati ozbiljan i konkurentan klub Dinamu za cca 3 godine. dakle, sezoni 2010./2011.

hehe hehe hehe hehe

Vidjet Ʀemo tko Ʀe se smijati na kraju sezone. Jedna pobjeda u pet godina ne mijenja niÅ”ta. Koliko vidim na tablici je prvi joÅ” uvijek Dinamo. Smile

Benedikt XVI.
ivoo

PostanoPostano: pet 26 ruj 2008, 20:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hehe je prvi je uz utakmicu viŔe Wink

Samo bih ĆØestitao KoprivniĆØancima na joÅ” jednoj kvalitetnoj utakmici Wink
Šteta samo Ŕto protiv CSKA nisu izdržali zadnjih deset minuta Wink
valentina

Spol: žensko
PostanoPostano: pet 26 ruj 2008, 21:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Citat:
dinamovac sam i navijam za dinamo, ali mi je drago Å”to je hajduk pobjedio jer mrzim mamiƦai ono Å”to on radi.

Nije lijepo mrziti nekoga! A Å”to ti je moj roĆ°ak skrivio?

"O, kada bih od svojega života mogao uĆØiniti neÅ”to priprosto i jednostavno,poput bambusove frulice koju Gospodin ispunjava glazbom!"
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
coldplayer

PostanoPostano: pon 29 ruj 2008, 0:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
Hehe je prvi je uz utakmicu viŔe Wink

NeŔto gledam tablicu danas, kad ono Hajduk joŔ uvijek ima manje bodova od Dinama... Cool

Benedikt XVI.
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.