HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sub 25 svi 2019, 1:30. Pogledaj neodgovorene postove
Animatori po biskupijama
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Magali
mod team

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 07 kol 2008, 19:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sunny iz Splita me potakla na ovaj post...

Kako bi bilo lijepo da se animatori povežu...
koliko smo jedni druge upoznali na Modravama, LoŔinju...
pa bilo bi dobro napraviti susret...
pa da objedinimo ideje...
i uĆØinimo neÅ”to...
jer na nama "mladima" svijet ostaje...
Zar ne???

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si naŔao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
davorseljan

Spol: muško
PostanoPostano: pet 08 kol 2008, 8:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pozivam sve animatore da mi se javi.
Radi se o tome da bi pokuÅ”ali preko njih reklamirat H-epicentar na podruĆØima na kojima djeluju.
Htjeli bi da se na svakoj misi mladih i na župnim misama ĆØita poziv svima za ove humanitarne veĆØeri.
Svaki mjesec u oĆØi same veĆØeri dobivali bi plakate, flajere i pozivnicu za samu veĆØer. Podizali bi je bilo gdje se dogovorimo. Pozivnica bi se ĆØitala na misama a plakat lijepio na oglasnu ploƦu. Flajeri bi se djelili svima zainteresiranima.
PodrÅ”ka povjenenstva za mlade ZagrebaĆØke nadbiskupije postoji i povjerenik je ĆØest gost veĆØeri. Isto tako imamo podrÅ”ku ureda za mlade HBK koji nas isto tako podržavaju.
Isto tako pozivamo sve koji bi željeli plakat za svoj faks, Ŕkolu, posao ... da mi se isto tako jave.
Prvi H-epicentar u novoj sezoni bit Ʀe u listopadu u Salonu.
Posebna tema postoji.
Možete mi se javljat na pp, mail ili broj 0959001888.
Hvala na suradnji.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Magali
mod team

PostanoPostano: pon 17 stu 2008, 10:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Animatori...
ima li tko popis svih animatora u nadbiskupiji...?

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si naŔao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
biser

Spol: muško
PostanoPostano: pon 17 stu 2008, 15:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a vjerojatno vlĆØ. Domagoj (Dodo)

. . . Jer velik si, ĆØiniÅ” djela velika, nitko nije kao TI . . .
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Magali
mod team

PostanoPostano: sri 19 stu 2008, 8:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

biser napisa:
a vjerojatno vlĆØ. Domagoj (Dodo)

Da znam trebali bi njega kontaktirati.

A o ĆØemu je rijeĆØ.
Prije smo imali diskusiju vezano za susret svih animatora.

To polako postaje tradicija, ako su animatori bili na LoÅ”inju jer tako ostaju u kontaktu s ostalima iz grupe, ali bilo bi fora da napravimo neki popis svih animatora u zemlji po biskupijama, radi nekih odreĆ°enih slanja poziva, moguƦe suradnje, meĆ°usobne povezanosti, zajedniĆØkih duhovnih obnova i sliĆØno.

Magali
mod team

PostanoPostano: uto 25 stu 2008, 12:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi animatori zagrebaĆØke nadbiskupije, potaknite svoje mlade da sudjeluju u pripremama za dolazak Spasiteljev.
U prilogu možete pogledati najavu i poziv naŔeg povjerenika

Najave u zagrebaĆØkoj nadbiskupiji za advent

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.