HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 22 ruj 2019, 10:45. Pogledaj neodgovorene postove
Zbor mladih ZagrebaĆØke nadbiskupije
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Jopica

Spol: žensko
PostanoPostano: sub 20 ruj 2008, 7:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ej ljudi ja sam bila nekad davo ĆØlan zbora, a veƦ se dugo želim ukljuĆØiti u duhovni zbor
mene zanima jel smeta ak ne znam pjevat iz dijafragme i oƦemo li to nekako nauĆØiti?
inaĆØe imam podnoÅ”ljiv glas, na momonte ĆØak ok i dosta dobar sluh...tak da nisam baÅ” izgubljen sluĆØaj.

"Molitva" je poniznost ĆØovjeka, koji priznaje svoju duboku bijedu i veliĆØinu Boga kojemu se obraƦa i kojemu se klanja na naĆØin da sve oĆØekuje od Njega, niÅ”ta od sebe.
Sv. Josemaria Escriva
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: sub 20 ruj 2008, 10:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jopica napisa:
ej ljudi ja sam bila nekad davo ĆØlan zbora, a veƦ se dugo želim ukljuĆØiti u duhovni zbor
mene zanima jel smeta ak ne znam pjevat iz dijafragme i oƦemo li to nekako nauĆØiti?
inaĆØe imam podnoÅ”ljiv glas, na momonte ĆØak ok i dosta dobar sluh...tak da nisam baÅ” izgubljen sluĆØaj.

to se može vrlo lako nauĆØit ako imaÅ” volje.. link

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vraĆØiÅ” boli,
odbila joÅ” nikog nisi, koji za pomoƦ moli.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
biser

Spol: muško
PostanoPostano: sub 20 ruj 2008, 22:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

...i ode joÅ” jedno slavljenje Gospodina pjesmom, molitvom, duhom...
Meni je bilo predivno, barem sa mojeg pogleda. Cool veseo

Dal je tko bio na bdijenju u katedrali?...kakvi su dojmovi na zbor Laughing a i na samo bdijenje?

. . . Jer velik si, ĆØiniÅ” djela velika, nitko nije kao TI . . .
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
IvanM

PostanoPostano: uto 23 ruj 2008, 20:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Faljen Isus i Marija!

Prije par dana naĆØuo sam da je osnovan Zbor mladih ZagrebaĆØke nadbiskupije, a možda i najbolje mjesto za provjeru te informacije je baÅ” ovaj Forum na koji povremeno svratim (do sada uvijek pasivno). I zaista, novi Zbor je roĆ°en...

BraƦo moja i sestre, kad smo uz Božju pomoƦ zapoĆØinjali sa Zborom mladih Varaždinske biskupije, nismo niti smjeli pomiÅ”ljati kakvi bi sve mogli biti plodovi. A po plodovima se stablo poznaje. Dragom Bogu hvala, plodovi su mljac! Very Happy

Posebno sam sretan Å”to se konaĆØno i druge (nad)biskupije odvažuju na ovaj veliki iskorak kojeg je Gospodin zapoĆØeo u Varaždinu, a za kojeg sam siguran da Ʀe ga nastaviti diljem Lijepe naÅ”e! Vama ZagrepĆØani želim puno Božjeg blagoslova u služenju kojeg ste zapoĆØeli. Siguran sam da Ʀemo se (nadam se vrlo brzo) sresti i suraĆ°ivati. BVB!

Ivan MalbaÅ”iƦ,
voditelj Zbora mladih Varaždinske biskupije
www.zmvb.org
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
biser

PostanoPostano: uto 23 ruj 2008, 21:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Oo, uvijeke!

Hvala na podrÅ”ci, a i jedva oĆØekujem suradnju izmeĆ°u zbora veseo

...nadam se da ovo ĆØita i naÅ”a voditeljica Marina Laughing

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: sri 24 ruj 2008, 8:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Žan napisa:
davorseljan napisa:
Dobro je da je krenulo.
Samo, ovo mi smrdi na neŔto.
Sukob interesa i opet namjeŔtanje poslova.
Brat od povjerenika i njegova žena su voditelji.
Mogli su stavit nekog neovisnog, ovako je oĆØito da se opet radi i dobivaju poslovi po vezi.
Nemam niŔta protiv nikoga ali to se moglo bolje i kvalitetnije rijeŔit.

Sukob interesa? O ĆØemu ti brate priĆØaÅ”? Shocked
Å to ti znaÅ” o voditeljima zbora i koliko su kvalificirani i kvalitetni? Aj priznaj da nemaÅ” pojma Wink

Dragi Žan
U KEFI sam pjevao od 1991 do 1999 godine
U NavjeŔtenju sam pjevao od 1999 do 2006 godine.
Novinarski sam pratio duhovnu glazbu i sada je pratim.
Volim pikanterije.
Osoba sam koja je prva javno progovorila o plagijatima u duhovnoj glazbi. Prvi sam napisao da je Crveni plaŔt plagijat.
Osoba sam koja do sada imam napisano i objavljeno puno ĆØlanaka o duhovnoj glazbi.
ƈak sam imao zabranu dolaska na Uskrsfest. Moj urednik sa Duhovne scene je tada dobio po prstima.
Puno toga znam o duhovnoj glazbi, pogotovo ono Ŕto se nebi smjelo pisat.
Ovo sa skukobom interesa naŔeg povjerenika za mlade jer stavlja brata za voditelja nadbiskupskog zbora mladih je jedan od tih.
Nije sve divno i krasno.
Doboljno sam lud da piŔem pikanterije o duhovnoj glazbi i onda kada nitko to ne želi objavit.
Podržavam ovaj zbor samo mi smeta Å”to su se opet voditelji birani preko veze a ne preko natjeĆØaja.
Ima puno kvalitetnijih zborovoĆ°a od njih.
To je ĆØisti sukob interesa.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
ancha

PostanoPostano: sri 24 ruj 2008, 9:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mislim da se tu opet pretjeruje u kritiziranju dobrih incijativa... imala sam priliku poslusati ovaj novi zbor i na Bistrici i na bdijenju u Katedrali... sasvim dovoljno da mogu reci da su stvarno dobri, narocito ako se uzme obzir kratko vrijeme u kojem su oformljeni... Sto se voditelja tice, moze im se samo cestitati na hrabrosti koju su pokazali kad su pristali u vrlo kratkom vremenu preuzeti organizaciju i postavljanje na noge zbora pred kojim je itekakva buducnost... poznajem neke clanove zbora i pricali su mi o probama i pristupu voditelja duhovnoj glazbi... i drago mi je da su se bas oni odlucili preuzeti vodstvo Smile jer ih nece uznemiriti ovakva podbadanja sa strane, posebno sto se tice natjecaja za voditelje zbora.. buduci da je osnivanje zbora i krenulo netom nakon ljeta, a hodocasce na Bistricu je pocetkom rujna, odrzavanje natjecaja (ukljuci ovdje i zalbeni rok i sve ostale peripetije koje nam donosi efikasni hrvatski administracijski postupak) bi nam uskratio uzivanje u prvom nastupu zbora... uostalom, voljela bih cuti koji zbor provodi natjecaj kad biraju voditelja zbora... nekako sumnjam da ih ima previse...
meni nije namjera napadati nicije misljenje, ali za kritike na odabir voditelja bi prvo trebalo poslusati kako oni to rade... i uzeti u obzir da za sve skupa nije bilo bas previse vremena...
Cestitke zboru jos jednom, bilo je lijepo slusati vas u Katedrali. Smile I dao Bog da bude sto vise ovakvih mogucnosti da ga slavimo uz pjesmu i molitvu! veseo

...pamte me mnoge provincijske pruge...
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Žan
biser

PostanoPostano: sri 24 ruj 2008, 9:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

biti Ʀe joÅ” prilika veseo
hvala ancha Wink

davorseljan

PostanoPostano: sri 24 ruj 2008, 10:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ancha napisa:
Mislim da se tu opet pretjeruje u kritiziranju dobrih incijativa... imala sam priliku poslusati ovaj novi zbor i na Bistrici i na bdijenju u Katedrali... sasvim dovoljno da mogu reci da su stvarno dobri, narocito ako se uzme obzir kratko vrijeme u kojem su oformljeni... Sto se voditelja tice, moze im se samo cestitati na hrabrosti koju su pokazali kad su pristali u vrlo kratkom vremenu preuzeti organizaciju i postavljanje na noge zbora pred kojim je itekakva buducnost... poznajem neke clanove zbora i pricali su mi o probama i pristupu voditelja duhovnoj glazbi... i drago mi je da su se bas oni odlucili preuzeti vodstvo Smile jer ih nece uznemiriti ovakva podbadanja sa strane, posebno sto se tice natjecaja za voditelje zbora.. buduci da je osnivanje zbora i krenulo netom nakon ljeta, a hodocasce na Bistricu je pocetkom rujna, odrzavanje natjecaja (ukljuci ovdje i zalbeni rok i sve ostale peripetije koje nam donosi efikasni hrvatski administracijski postupak) bi nam uskratio uzivanje u prvom nastupu zbora... uostalom, voljela bih cuti koji zbor provodi natjecaj kad biraju voditelja zbora... nekako sumnjam da ih ima previse...
meni nije namjera napadati nicije misljenje, ali za kritike na odabir voditelja bi prvo trebalo poslusati kako oni to rade... i uzeti u obzir da za sve skupa nije bilo bas previse vremena...
Cestitke zboru jos jednom, bilo je lijepo slusati vas u Katedrali. Smile I dao Bog da bude sto vise ovakvih mogucnosti da ga slavimo uz pjesmu i molitvu! veseo

Naveo sam koliko sam dugo u duhovnoj glazbi i da pratim sve Å”to se dogaĆ°a.
Po meni jer sam ih Ʀuo u katedrali nisam bio oduÅ”evljen s onim Å”to sam Ʀuo. Naprotiv, to ne liƦi na jedan zbor mladih.
JoÅ” jednom koja sluĆØajnost da je voditelj zbora, brat od povjerenika za mlade u nadbiskupiji. To i slijepac vidi. ZaÅ”to npr nije izabran npr Goran KovaƦiĆØ koji je dugo vodio zbor mladih u Gorici ili Å urina koja vodi zbor mladih u zupi Sveta Obitelj. Ili netko od ĆØlanova grupe Fides?
Ono Å”to treba tom zboru je pod hitno mjenjanje zborovoĆ°a jer doslovce ovo Ʀe opet otiƦ u javnost. Doslovce obeƦavam.

* opaska Web teama: izbrisan neprimjereni dio posta.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: sri 24 ruj 2008, 14:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

davorseljan napisa:

to ne liƦi na jedan zbor mladih.
JoÅ” jednom koja sluĆØajnost da je voditelj zbora, brat od povjerenika za mlade u nadbiskupiji. To i slijepac vidi. ZaÅ”to npr nije izabran npr Goran KovaƦiĆØ koji je dugo vodio zbor mladih u Gorici ili Å urina koja vodi zbor mladih u zupi Sveta Obitelj. Ili netko od ĆØlanova grupe Fides?
Ono Å”to treba tom zboru je pod hitno mjenjanje zborovoĆ°a jer doslovce ovo Ʀe opet otiƦ u javnost. Doslovce obeƦavam.

svaki poĆØetak je težak..normalno je da nakon 3 probe zbor ne zvuĆØi savrÅ”eno,ali Bože moj, treba vremena..
nije sve u kvantiteti,nekaj je i u kvaliteti,i ne želim dovoditi u pitnje niĆØij dugogodiÅ”nji rad, ali ja prva ne bih uzela nekoga iz Fidesa za voĆ°u jednog takvog zbora..osim toga,zaÅ”to bi se sve na naÅ”oj duhovnoj glazbenoj sceni moralo svoditi na 5-6 ljudi koji pjevaju u svih 10 aktivnih i poznatijih zborova(karikiram)..sigurna sam da su izabrani sposobni,a ne podobni ljudi...nije to lak i mali posao,taj psoao traži puno žrtve i odricanja,a danas se nalazi mali broj ljudi koji se odrilĆØu svog slobodnog vremena za druÅ”tvenu korist..a osim toga, sigurna sam da se vaÅ” povjernik nije jedno jutro digel i rekel: o gle kak je danas lepi dan,baÅ” bi ja danas mogel osnovati Zbor mladih zgb nadbiskupije,samo da nazovem brata dal bu on htel biti voditelj....
sigurna sam da je joÅ” struiĆØnih ljudi(ne samo glazbenika,nego i teologa,sveƦanika,itd) bilo pozvano da daju svoje moiÅ”ljenje o tome,sigurna sam da je joÅ” glazbenika i zborovoĆ°a bilo predloženo za mjesto voditelja,ali nemaju svi volje,želje i vremena za tak nekaj..

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vraĆØiÅ” boli,
odbila joÅ” nikog nisi, koji za pomoƦ moli.
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Žan
minnie

PostanoPostano: sri 24 ruj 2008, 19:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

davorseljan napisa:

Po meni jer sam ih Ʀuo u katedrali nisam bio oduÅ”evljen s onim Å”to sam Ʀuo. Naprotiv, to ne liƦi na jedan zbor mladih.

To Å”to si ti kao to kažeÅ” dugo u duhovnoj glazbi ne znaĆØi da možeÅ” pljuvati po svemu i svima. Kako si uopƦe možeÅ” dopustiti da tako priĆØaÅ”? Da si bio na ijednoj probi ili na bilo koji drugi naĆØin pokuÅ”ao upoznati voditelje i naĆØin na koji se na probi "radi" ne bi ti ni na kraj pameti bilo da se ovak ponaÅ”aÅ”. InaĆØe, voditeljica zbora Marina je jedna vrlo draga osoba, koja stvarno živi svoju vjeru i to se vidi na njoj, može nam biti samo uzor i uvjerena sam da nitko od zboraÅ”a nema niÅ”ta protiv nje niti njezinog muža (Domagojevog brata). Da ima ikakvih problema s njima, uvjerena sam da bi se oni koji pjevaju u zboru pobunili protiv toga a ne da ti to moraÅ” ĆØiiti! Sve dok je nama dobro pod njihovim vodstvom, nikakav sukob interesa nije u pitanju. I nije to neko prestižno mjesto voditelja zbora, u koje se želi "uvaljati" nekoga iz svoje familije. Nema puno ljudi koji bi željeli žrtvovati svoje vrijeme i živce.
A ako ti se ne sviĆ°a kako zbor pjeva, nemoj dolazii na naÅ”e nastupe, mi sigurno ne Ʀemo biti tužni Wink

Stalno padam na ispitima, proklete stolice.. jako sretan
Korisnički profilPošalji privatnu porukuMSNM [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Žan, klara, 5rich, Neyc
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: sri 24 ruj 2008, 20:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ej pa nisam ni primjetio ovu prepirku do veĆØeras... jako sretan
Evo ako mogu par rijeĆØi kao netko tko živi daleko od Zg i nije nikako povezan sa time...

Jedino mjerilo voditelja zbora treba da bude i biti Ʀe rezultat. SasjeƦi neÅ”to u startu nikada nije dobro. Pogotovo ako netko prilazi radu u najboljoj namjeri.
Ako postoji npr. preporuka i ako je Davor u pravu onda je odgovornost joÅ” veƦa za obje osobe.
Dakle , rezultat (glazba) Ʀe biti ono po ĆØemu Ʀe se moƦi ocijeniti rad. Ako ljudi budu nezadovoljni zborovoĆ°om onda ga je lako zamjeniti....
Po ovome Å”to piÅ”u ĆØlanovi zbora ĆØini mi se da su prezadovoljni i zato bi dao podrÅ”ku voditelju zbora.
Ako u jednoj obitelji ima viŔe talentiranih ljudi onda sam sretan zbog njih. Ako je netko talentiran i kvalificiran onda treba dobiti priliku.
A siguran sam da mladih ZagrebaĆØke nadbiskupije ima kvalificiranog zborovoĆ°u.

TakoĆ°e želim naglasiti da nije dobro pristupati duhovnoj sceni na naĆØin žutog tiska.

ne ubij, ni maĆØem, ni traĆØem!
El Pepe

PostanoPostano: čet 25 ruj 2008, 5:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

davorseljan napisa:

Å to se tiĆØe navedenih "alternativa" sigurno neki ne bi ni prihvatili to mjesto jer bolje zaraĆ°uju kad sviraju za Ninu BadriƦ. Ljudi su profesionalci pa nemaju ni vremana.

Tak si ja to mislim
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: klara, sv.Franjo legenda
smjeŔko

PostanoPostano: čet 25 ruj 2008, 7:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi Davore!!!!
Time Å”to se hvaliÅ” kak si prvi napisao da je Crveni plaÅ”t plagijat nisi se baÅ” proslavio,kolko znam glazbeno su dokazali na nekoj komisiji koja se oko toga digla da nije plagijat,znaĆØi napisao si laž,može te podsjeƦat na neku pjesmu,ali znaĆØi struĆØno je dokazano da plagijat nije!!!!
Ti Davore imaÅ” puno ideja za neke projekte,al ti projekti se skoro nikad ne ostvare,zaÅ”to,zato Å”to nemaÅ” ljude s kojima bi to realiziro. Hvala Bogu da naÅ” povjerenik ima ljudi s kojima može ostvarivat projekte pa bio mu to i brat. Da je izabrao nekog iz Fidesa bilo bi zaÅ”to nije izabrao Emilija,da je izabrao Gorana bilo bi zaÅ”to nije ƈedu,da je ƈedu zaÅ”to nije Roberta.....i tako dalje i tako dalje.....hvala Bogu da je u dosta kratkom roku izabran voditelj zbora i da se to pokrenulo,a ne kak je i ancha napisala da se ide otvarat natjeĆØaj za voditelja....kritiziraj ih po njihovom radu,a ne po tvojim predrasudama zato jer znaju povjerenika. Tek su krenuli pa daj im malo vremena da se skupe,uhodaju,a onda kritike piÅ”i,a ne samo zato jer te živcira jer se znaju,jer su u rodu. I to kak piÅ”eÅ” ko da su zapravo doÅ”li u predsjedniÅ”tvo vlade pa Ʀe imat ne znam kakve plaƦe,povlastice,privilegije..kakvi oni imaju privilegije,primili su se jedne velike obaveze koju puno njih ne bi prihvatilo...hvala Bogu da su to htjeli preuzet na sebe!!! Prestani biit gluh na ovo Å”to ti ĆØlanovi zbora priĆØaju,ako ih oni tolko hvale i ak su zadovoljni s njima daj ti zaÅ”uti veƦ jednom i priznaj da si nekad u krivu!!!!!!
El pepe isto si dobro napisao,opet vidim da i tu situaciju dosta dobro znaŔ pa si me samo opet joŔ viŔe vratio na staru potragu.

LJUBAV UVIJEK POBJEƐUJE!!!!
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Žan, El Pepe, klara, biser, 5rich
Žan
mod team leader

PostanoPostano: čet 25 ruj 2008, 9:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

davorseljan napisa:
Podržavam ovaj zbor samo mi smeta Å”to su se opet voditelji birani preko veze a ne preko natjeĆØaja.
Ima puno kvalitetnijih zborovoĆ°a od njih.
To je ĆØisti sukob interesa.

Trebao je i Isus napraviti natjeĆØaj za izbor apostola pa ne bi bilo sukoba interesa, jel da? Sigurno da je bilo kvalitetnijih od ribara, carinika i sliĆØnih. Rolling Eyes

davorseljan napisa:

Å to Ʀe otiƦi u javnost, da je osnovan nadbiskupijski zbor mladih i da su svi oduÅ”evljeni osnivanjem osim nekog/ih pojedin(a)ca koji ima(ju) vlastite interese? Wink Aj priznaj da je stvar u tvojoj opƦoj ogorĆØenosti na povjerenika, jer ti ne odgovara na mejlove zbog h-epicentra i jer on prihvaƦa samo razgovor i dogovor uživo belji se Wink Å irenje vlastitih frustracija samo "zagaĆ°uje zvuĆØni prostor", kak bi rekel moj profesor iz osnovne, tak da se ostavi toga na ovom forumu, ali i inaĆØe. Sukob interesa postoji u tvojoj glavi i to je tako. Mislim da svi potencijalni glazbenici koji su mogli preuzeti vodstvo zbora podržavaju osnivanje i napredak zbora te da nisu frustrirani Å”to nisu pozvani. Svatko se ima priliku ostvariti, svatko na svoj naĆØin i tamo gdje mu Bog da priliku. Pustimo lovaĆØke priĆØe i podržimo one koji žele svojim radom slaviti Boga jako sretan

Po ovom Ʀe svi znati da ste moji uĆØenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: smjeÅ”ko, minnie, klara, biser, Ico, 5rich, logica, Neyc, ancha
Neyc

PostanoPostano: čet 25 ruj 2008, 23:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

napisao sam cijeli post al mi se komp zgasio!!! tuzan

ugl ukratko:: mel in orde, fel in corde---kaze stara latinska poslovica da je ja ne prevodim na svoj nacin

Citat:
A ako ti se ne sviĆ°a kako zbor pjeva, nemoj dolazii na naÅ”e nastupe, mi sigurno ne Ʀemo biti tužni
daj dodi!!ja cu biti tuzan
place

Citat:
Trebao je i Isus napraviti natjeĆØaj za izbor apostola pa ne bi bilo sukoba interesa, jel da? Sigurno da je bilo kvalitetnijih od ribara, carinika i sliĆØnih. ovo je super receno,iako ma nema veze...

diplomiro sto se tice pjesme Tvoj crveni plast dokazano je da ista pjema nije plagijat... ====LJUDI TREBA ZAKONE CITAT!!! diplomiro

pozz svima

kad je sljedeca proba!? bend

Tamo gdje srca ima
gdje život slavi se(O DA)
slijedim korake
(MOG PASTIRA)
davorseljan

PostanoPostano: pet 26 ruj 2008, 7:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja ovaj zbor ne podržavam i bit Ʀu kritiĆØan u pisanju.
To Ŕto nadbiskupija radi na osnovu dogovora a ne preko mail-va druga stvar.
Å to se tiƦe svega gosti prvog H-epicentra je upravo VIS koji vodi upravo brat od MatoÅ”eviƦa, Sve boje ljubavi.
OĆØito je da se sloboda pisanja i miÅ”ljenja ne podržava.
U duhovnoj sam glazbi veƦ jako dugo i imam svoja mjerila, dobrog i loÅ”eg. Pjevao sam u dva jako kvalitetna zbora.

U radu je spas.
ancha

PostanoPostano: pet 26 ruj 2008, 9:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Za osobu koja je toliko dugo u duhovnoj glazbi mogao bi bar znati da se radi o Bozja Slava bandu, a ne o Sve boje ljubavi. Toliko. Bitno da se kritizira, zar ne?

...pamte me mnoge provincijske pruge...
cromahalia

PostanoPostano: pet 26 ruj 2008, 20:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ƈula zbor u Katedrali na molitvenom bdijenju, ĆØisto solidno.
DoduÅ”e smatram da pljeskanju nije mjesto u crkvi, pa mi je na želudac loÅ”e sjeo onaj zadnji dio sa Dajemo ti slavu i Uskrsnuo, a koliko pratim vatikanska zbivanja, vjerujem da se i kardinalu Bertoneu na takav glazbeni izriĆØaj lagano želudac pobunio.
No, lijepo i skladno zvuĆØe, lijepi aranžmani. Onaj solo na Moj Isus je totalno nepotreban, jer to je bila molitva, a pjesmu svi znaju, a ne koncert, ali to su sve neke moje male zamjerke. Vjerujem da, ako Ʀe raditi s dobrom voljom, da Ʀe sve sjesti na svoje mjesto i da Ʀe zbor biti sve bolji i bolji.

When you are through with the blues, you've got nothing to rest on.
(Mahalia Jackson)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: sub 27 ruj 2008, 16:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Božja Slava Bend je gost prvog H-epicentra u sezoni. Sigurno Ʀe doƦi i mnogi zboraÅ”i ih ĆØuti ili možda im se pridruže na stejĆ°u.
S obzirom da mi je dosadilo natezat se s vama.
Dobro. Priznajem poraz.
Dat Ʀu im vremena da se poprave tj izbjegavat Ʀu njihove nastupe da opet ne doưem u napast pisat komentare.
Želim im puno sreĆØe u radu.

U radu je spas.
Dy

PostanoPostano: ned 28 ruj 2008, 15:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ej ljudi!! Da li možda netko zna kada je sljedeƦa proba zbora (i gdje) i da li možemo samo doƦ na probu i tamo se pridružiti zboru? Question

Vjerujem da bi mnogi mladi iz Zagreba koji pjevaju u zborovima mladih u svojim župama doŔli... Very Happy

On te ljubi s tobom uvijek ostaje
kada pritisnu te boli ta ljubav jaca postaje.
Kad te neka druga mora lažnim sjajem privuku
Bog te opet prima k sebi tvojoj duŔi daje luku.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
biser

PostanoPostano: ned 28 ruj 2008, 17:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Koji žele pjevati i pridružiti se zboru mogu kontaktirati vlĆØ. Domagoja, povjerenika za mlade, u povjerenstvu,

na mail: mladi@zg-nadbiskupija.hr
na broj: 01/ 48 94 866;
098/92 84 277

Magali
mod team

PostanoPostano: sri 26 stu 2008, 8:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hej...kako je bilo u ponedjeljak na probi.
Spremate li kakav nastup???

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si naŔao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
biser

PostanoPostano: sri 26 stu 2008, 12:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

bilo je jako dobro...

pjevamo na taize molitvi 6.12.(subota) u katedrali u 20h

Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Magali
Magali
mod team

PostanoPostano: pet 19 pro 2008, 9:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sam da kažem da ste bili fenomenalni u katedrali...jedva ĆØekamo vaÅ” novi nastup.

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si naŔao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.