HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 22 tra 2018, 4:36. Pogledaj neodgovorene postove
Mreža pomoći
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
sike

Spol: muško
PostanoPostano: čet 11 svi 2006, 16:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudi,ajmo ovako:ima nas odasvud,u Bogu hvala,dobrim smo kontaktima,a nije nam ni teško putovati okolo pa jeste li za da ovdje razvijemo mrežu pomoći?

Tu mislim na to da ako netko od nas zna neku osobu ili više njih koje su potrebne nečega(hrana,školski pribor,školske poduke,odjeća,obuća)ili još bolje,ako imaju nešto što smatraju da bi od sebe mogli drugima dati(mogu biti neke obične stvari ili neki naši talenti),pa da se ovdje oglasimo i tako kroz našu komunikaciju pokušamo pomoći onima kojima je pomoć potrebna.

Što kažete?

Gospodine,kome da idemo?Ti imaš riječi života vječnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Korny

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 11 svi 2006, 16:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja se slažem! jako sretan Evo mi npr. u školi već 2 god. za Božić skupljamo igračke, školski pribor i sl. za domove za napuštenu djecu, a sad kao maturanti imamo akciju skupljanja brašna za Caritas, umjesto da se razbacujemo (nadam se da će upaliti.......) Wink

Nešto tog tipa? Question pitam se ja sad! fora
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
sike

PostanoPostano: čet 11 svi 2006, 22:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Korny napisa:
Ja se slažem! jako sretan Evo mi npr. u školi već 2 god. za Božić skupljamo igračke, školski pribor i sl. za domove za napuštenu djecu, a sad kao maturanti imamo akciju skupljanja brašna za Caritas, umjesto da se razbacujemo (nadam se da će upaliti.......) Wink

Nešto tog tipa? Question pitam se ja sad! fora

Bravo Korny za to što radite! jako sretan
Da nešto tako,samo primjenjeno na ovaj forum
Da pojasnim ukratko:
Dakle,što ja mogu dat od sebe da drugom pomognem? Možda nešto materijalno a možda nešto što mi je Bog dao kao talent.
A isto je važno ako sam svjestan da nekom mogu enkako pomoći,a tu nas ima puuuuuuuno pa ako ja osobno ne mogu,možda netko drugi može.. Wink

Poanta je da ovdje komuniciramo o konkretnim slučajevima:navedemo npr.osobu koju znamo da joj je pomoć potrebna ili imam nešto doma što mislim da bi nekom moglo pomoći pa to ovdje navedem..

Shvaćate?

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
sike

PostanoPostano: pet 12 svi 2006, 11:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo,da započnemo:

Znam puno obitelji koje imaju školsku djecu a ne mogu si priuštiti sve ono što je potrebno za školu pa i jedna olovka,torba,bilježnica može puno pomoći!

Isto tako ako netko na području Rijeke može dati vitrinu za dvije starije gospođe, kao i vrtić za jednu siromašnu obitelj s malim djetetom

sike

PostanoPostano: pon 29 svi 2006, 11:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike napisa:
Ljudi,ajmo ovako:ima nas odasvud,u Bogu hvala,dobrim smo kontaktima,a nije nam ni teško putovati okolo pa jeste li za da ovdje razvijemo mrežu pomoći?

Tu mislim na to da ako netko od nas zna neku osobu ili više njih koje su potrebne nečega(hrana,školski pribor,školske poduke,odjeća,obuća)ili još bolje,ako imaju nešto što smatraju da bi od sebe mogli drugima dati(mogu biti neke obične stvari ili neki naši talenti),pa da se ovdje oglasimo i tako kroz našu komunikaciju pokušamo pomoći onima kojima je pomoć potrebna.

Što kažete?

Tri tjedna su prošla nakon ovog a ništa..Nismo baš za akciju,ha? place

sike

PostanoPostano: sri 07 lip 2006, 13:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike napisa:
Evo,da započnemo:

Znam puno obitelji koje imaju školsku djecu a ne mogu si priuštiti sve ono što je potrebno za školu pa i jedna olovka,torba,bilježnica može puno pomoći!

Isto tako ako netko na području Rijeke može dati vitrinu za dvije starije gospođe, kao i vrtić za jednu siromašnu obitelj s malim djetetom

Jel zna netko od vas ovdje u Rijeci i oklici bilo kakvu potrebitu obitelj ili pojedinca nek dostavi podatke ovdje pa ćemo pomoći
A isto tako, zašto ne bi i forumaši van Rijeke na taj način pomagali drugima?
Inače,čemu sve ove rasprave na forumu vode,a kamoli naša vjera..

sike

PostanoPostano: ned 09 ruj 2007, 23:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jednom našem korisniku Prihvatilišta koji si je našao posao i iznajmio sobu da bi se osamostalio, potrebna je pećica/grijalica pa ako imate ili znate nekog tko ima a u Rijeci je ili blizu..

sike

PostanoPostano: čet 27 ruj 2007, 11:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mladoj obitelji u potrebi iz Rijeke(lani im je izgorila curica u požaru)potreban je frižider pa ako znate nekog da ima..

I u Prihvatilištu je gotovo stalno potrebna hrana te ostale kućne potrepštine..Bog vas blagoslovio ako uspijete nešto učiniti!

Zita

PostanoPostano: čet 22 stu 2007, 21:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo da malo podsjetim na ovu sikinu ideju koja nekako nije zaživjela, a mislim da je vrijedna... Dakle ako netko od vas zna neku osobu kojoj treba neka konkretna pomoć (pročitaj postove iznad Wink ) može to ovdje napisati, pa možda netko od forumaša toj osobi ili osobama može pomoći!

Samo se srcem dobro vidi. Bitno je očima nevidljivo.
Magali
mod team

PostanoPostano: čet 22 stu 2007, 22:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja imam jednu prijateljicu iz župe koja nikako ne može naći posao zbog svoje bolesti. Ako netko zna neki jednostavniji posao (čuvanje klinaca, osobu za čišćenje, peglanje, il mozda ljepljenje deklaracija il slično) nek mi se javi na pm...pa ću javiti detalje.
Tnx...

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
sike

PostanoPostano: ned 16 pro 2007, 22:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike napisa:

Što kažete?

Citiram sam sebe da prvenstveno sebe pokrenem a onda i sve vas potaknem da se pomaganjem drugima bolje povežemo!
Dakle, ako ne tko za nekog pojedinca ili obitelj kojima mi forumaši možemo pomoći... Ma,npr.samo ako znate da nekoj starici u XY gradu treba kućuću počistiti ili okrečiti ili nacjepati drva,a ne možete to sami..možda na ovom forumu ima još netko iz vašeg grada koji može i želi pomoć..

Evo,magali je u prethodnom postu napisala!Ajmo zagrepčani!raspitajte se za neki poslić za tu ženu!

Mash

PostanoPostano: sub 29 stu 2008, 17:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Heej svima Very Happy

ne znam gdje da ovo stavim, nije me bilo predugo, pa se više
baš ne snalazim Embarassed

no, potrebna mi je pomoć, pa evo- neka moderatori razmjeste ovaj
moj post ako ne pripada ovdje..

dakle:
Citat:
Ako ima netko tko zna matematiku i tko je voljan
davati besplatnu poduku jednoj potrebitoj učenici 8.razreda- molim da mi se javi, beskrajno hvala!!!

Bog sa vama +

"Iskustvo nas uči
da je ljubav jaka i nesavladiva kao smrt"

papa Grgur IX. sv.Elizabeti

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.