HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 25 ruj 2017, 0:53. Pogledaj neodgovorene postove
PLES
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
tonkica

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 14 stu 2006, 16:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jako volim plesati...
još kao mala išla sam na folklor...a pošto mi roditelji imaj uneke medalje s plesa naučili su me....tak da jedva čekam svadbe ili neke zabave da plešem s tatom kojem to ide odlično...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Korny

PostanoPostano: sri 15 stu 2006, 8:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e tonkica, onda smo ti i ja slične... Wink

ja isto jaaako volim plesati, plešem u folkloru još i danas, a plesala sam i neke druge plesove kad sam bila manja......sad baš za to i nemam vremena..... Confused Rolling Eyes

al zato kad idem van se isplešem za sljedećih mjesec dana Laughing
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
jagodica bobica

PostanoPostano: sub 18 stu 2006, 15:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

"tarzan" je moja furka loooool

If the cow says "mu", does the Mu says "cow"??
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
pocahontas

PostanoPostano: sub 18 stu 2006, 19:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

napokon netko tko voli folklor!!! jeee!!!! Ja plešem već 12 godina. Svojedobno sam tu ostavila jedan dulji post o plesu ali je netragom nestao. No nema veze. Dakle, jako volim ples i svima bi ga preporučila! Ako netko iz Zagreba želi plesati a ne zna gdje bi... neka mi se javi! Jer ples je zakon!!! Zato... budite rasplesani... jako sretan (i opet fali smile-ić koji pleše!)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuICQ [Vrh]
teta Jeja
mod team

PostanoPostano: sri 29 stu 2006, 12:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

i ja volim folklor i plesala sam ga 10 godina (uz neke pauze i preseljenja iz FA u FA, iz KUD-a u KUD...) - od četvrtog osnovne. al' obveze ne daju više ... place place place

Svevišnji, dični Bože, rasvijetli tamu moga srca
i daj mi pravu vjeru, čvrstu nadu i savršenu ljubav, osjet i spoznaju,
o Gospodine, da izvršim tvoju svetu i istinitu zapovijed.
Žan
mod team leader

Spol: muško
PostanoPostano: ned 14 sij 2007, 11:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zašto ljudi plešu? razmislja Odakle ples na ovom svijetu? Laughing Wink

Neki ga obožavaju, a neki pak zaobilaze u najširem krugu Rolling Eyes
Koja je tajna plesa? Što bi rekli ovi prvi drugima? Wink Ili što bi rekli drugi prvima? Laughing Wink

Po ovom će svi znati da ste moji učenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
tonkica

PostanoPostano: ned 14 sij 2007, 14:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sam da velim....
bila sam na nekoj feštici sa zborom povodom kraja sezone... bilo je fenomenalno .... naplesala sam se s jednim tipom.....moram priznati da tip stvarno dobro pleše...bilo je super... još su me zvali od doma da pitaju kaj je z menom, zakaj ne zovem da dojdu po mene....
stvarno super....
banana

PostanoPostano: pon 15 sij 2007, 14:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Žan napisa:

Neki ga obožavaju, a neki pak zaobilaze u najširem krugu Rolling Eyes

Ajme, ja i ples - baš nikako Shocked
Jednostavno što se toga tiče imam dvije lijeve.. Rolling Eyes

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
iwich

Spol: neodređen
PostanoPostano: ned 12 kol 2007, 9:46
PostNaslov : ???
Citiraj i odgovori

Ja volim plesat...završila sam tečaj u plesnoj školi "Tactus" i "H-8" tak da nešto znam plesat...i volim nekad na svadbama zaplesat...sa bracom (Matheus)

"Sinovi zemlje svoju ljubav izražavaju ružama, a Gospodin kao poruku svoje ljubavi šalje trnje."
Sv. Terezija Avilska
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
little_angel

PostanoPostano: sub 05 tra 2008, 18:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jel ko gledao film Step up 2 koji je sad u kinima? Wink

ja jesam, baš mi se sviđa gledat kak izvode te sve plesne akrobacije Laughing
zna netko od vas tak plesat? Cool

ak vas zanima, pogledajte trailer http://www.youtube.com/watch?v=vngJ1pWXYnU

I zato križat rane neću ja
jer postat one niz će zlatnika
a svi Tvoji Bože teški križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Bubica

PostanoPostano: ned 06 tra 2008, 15:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kak sam se samo razveselila kad sam ugledala topic: "ples"... veseo
odmalena plesem sve i svasta, ali aktivno treniram nekih 8 godina akrobatski rock'n'roll, a nesto manje od godinu dana i latino-americke i standardne plesove... i kolko god mi je tesko uz fax bit svaki dan po cca 5 sati u dvorani, tolko, i puno vise, uzivam u tome i ne mogu si ni zamislit dan bez dvorane i plesa...moja ekipa se smije, al kad lose napisem ispit, a pisemo ga u vrijeme kad bih trebala biti na treningu, ja kazem: "Zao mi je samo propustena treninga!" na sto ovi umiru od smijeha i ne mogu vjerovat da netko moze tak nesto provalit dok su svi ukomirani raspravama o rjesenjima...
mislim, vjerojatno zvucim ko neka frikusa, al stvarno je tak...kad jednom pocnete plesat, navucete se i gotovo!nisam u zivotu srela osobu koja je se bavila plesom i koja je pozalila, i koja ne bi htjela i dalje trenirati, samo u drugacijim uvjetima...

Svi koji ste zainteresirani za ples...aktivirajte se malkice i vidjet cete da je zapravo grad pun plesnjaka, tecajeva (cak i po pristupacnijim cijenama) i ekipe koja se kroz to genijalno i zdravo zabavlja! dosta info mozete pronaci i ovdje na forumu, preduhitrili ste me... Wink
Osim toga, mi na faxu npr. imamo razne sekcije u koje se studenti ukljucuju umjesto nastave tzk-a, pa izmedu ostaloga imamo i sekciju drustvenih plesova i to je fakat predobro...pa, malo se raspitajte, mozda i na vasem faxu ima nesto takvo, a ako i nema, mozda bi moglo biti... Laughing sve je na vama! Wink

"Neka te blagoslovi Gospodin i neka te čuva!
Neka te Gospodin licem svojim obasja, milostiv neka ti bude! Neka pogled svoj Gospodin svrati na te i mir ti donese!" (Br 6, 24-26)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuMSNM [Vrh]
vicky

PostanoPostano: ned 06 tra 2008, 18:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Žan napisa:
Zašto ljudi plešu? razmislja

iskreno rečeno - ja plešem jer uživam u tome.
inače sam totalni promašaj za sport i bilokakvu fizičku aktivnost, ali kada treba plesati tu sam prva. ne mogu reči da sam neki posebni talent, ali trudim se

otkad znam za sebe plešem - moja mama tvrdi da sam kao mala plesala čak i na zvuk od usisavača plesi plesi

za mene ples nije samo kretanje uz muziku.
ples je radost, druženje, veselje, zabava,.... puno, puno toga.

Zgrćite sebi blago na nebu, gdje ga ni moljac ni rđa ne nagrizaju i gdje kradljivci ne potkapaju niti kradu. Doista, gdje ti je blago, ondje će ti biti i srce. (Matej 6:20-21)
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiša pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: ned 06 tra 2008, 19:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam oduvijek zapravo htio naučit plesat. Uvijek kad sam vidio ljude kak plešu sam se htio ubacit, al budući nisam znal nisam ni mogel. Baš gledam neke svoje gornje postove od prije godinu-dve di velim kak bi htio naučit plesat al nikak da se trgnem. E pa u međuvremenu se i jesam trgnul, prošle godine sam si napokon priuštil i to i tak da sam krenul na ples. Nažalost samo na koji mjesec, već dosta prije toga sam imao u planu selidbu i tak prestao ja sa plesom. Al pred par mjeseci sam se vratio nazad u rodni Stupnik i već si par mjeseci govorim kak bum nazval instruktoricu da vidim kad ima termine da nastavim. Smile Al još niš od toga. Srećom na faksu imamo opciju plesa u Martinovki umjesto tjelesnog (FSB+FF) pa malo nadoknađujem a ujedno i odrađujem tjelesni. Smile
Jedino po pitanju plesnjaka, nikak da nađem nekaj kaj mi paše. Prije sam znal ić na Stross, tam je inače nedeljom od 22 plesna večer i odlična je glazba a i ima hrpa ljudi iz plesnih škola, bilo instruktora bilo učenika pa možeš i naučit od njih. Al budući da živim van Zagreba, zadnji bus mi nedeljom ide u pol 22, tak da to u pravilu otpada. Ima dosta plesnjaka po gradu, al na većini mjesta je salsa, dok se klasični i ostali latino američki malo teže nađu, bar dosad nisam uspio. Načuo sam još za neka, al za većinu se više ni sjećam kaj su rekli di je. Mislim može se nać plesnjaka di ima neki bend kaj svira, al to uglavnom ispadne svatovski repertoar i nema pre velike izmjene stilova, dok recimo na Strossu baš mješaju tak da se fino sve prođe.
Daklem sad bum malo zašutil Smile

Veće ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: ned 06 tra 2008, 21:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Završio sam 2 stupnja plesa sa djevojkom... krenuli smo na treći prije 2mjeseca al nas nije bilo dovoljno pa je profa odustao sa tim stupnjom...

Žan, ljudi koji izbjegavaju ples su uglavnom stidljivi .... Vremenom im postane jako odbojno plesat... menije ples kao pjevanje i sviranje... Svatko bi volio znati!

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
vicky

PostanoPostano: pon 21 tra 2008, 21:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da se pohvalim - upisala sam se na plesni tečaj. iako znam plesati ovo mi je više radi neke rekreacije i novog društva.

Yc potpuno te razumijem u vezi plesa i prijevoza - i ja imam sličan problem. živim u okolici dugog sela i zadnji vlak imam u ponoć - ko pepeljuga, tak da bez auta (kojeg nemam) se mogu fućkat.

malo ću prošnjofat kad krenem na tečaj pa ak dobijem kakvu pametnu ideju javim ti, a ti isto, molim te, piši ak čuješ kaj

Zgrćite sebi blago na nebu, gdje ga ni moljac ni rđa ne nagrizaju i gdje kradljivci ne potkapaju niti kradu. Doista, gdje ti je blago, ondje će ti biti i srce. (Matej 6:20-21)
valentina

PostanoPostano: pet 02 svi 2008, 21:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma meni je ples super, nemam baš vremena voljela bih otići malo na tečaj pa naučiti nešto što još ne zanam i malo poboljšati sadašnje. Valjda ću jednom!

"O, kada bih od svojega života mogao učiniti nešto priprosto i jednostavno,poput bambusove frulice koju Gospodin ispunjava glazbom!"
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
Čarapa

PostanoPostano: ned 07 pro 2008, 23:22
PostNaslov : PLES=LJUBAV
Citiraj i odgovori

PLES je moja prva ljubav od svih mojih ljubavi=)
ja ples volim u tolikoj mjeri da bi plesala i na mozarta i na celine dion,i sve živo=) veseo veseo veseo
obožavam balet=)
obožavam i sve plesove što se plešu u paru=)kao npr.valcer,tango,chachacha........sve je to presavršeno=)
obožavam i moderne plesove iako ovdje nije o tome riječ,hip hop je isto ok=)
volim i stepat,iako to još službeno ne znam,al da se sve naučit... belji se Razz
ples,ples,malo toga me više obraduje i ispunjava od toga.......
naravno...kako za koga....za mene je PLES nešto urođeno veseo
pozdrav svima koji se trude voljeti ples a NE VOLE GA...to mi je simpatično,držte se veseo
I ZAPAMTITE,ČOVJEK KOJI PLEŠE NE MOŽE IZGLEDATI GLUPO Very Happy Laughing Laughing
BTB!!!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuMSNM [Vrh]
fratar

PostanoPostano: pon 08 pro 2008, 0:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zanimljivo, inače sebe smatram antitalentom za plesanje, ali u zadnje vrijeme sve je oko mene u znaku plesa, upoznao sam u posljednjih nekoliko mjeseci barem 5-7 ljudi koji se bave plesom, a neki idu na tečajeve, redovito pratim Ples sa zvijezdama i s mnogim prijateljima pričam o raznim plesovima... čudno je to... nemam blage

"A sada: ostaju vjera, ufanje i ljubav
- to troje -
ali najveća je među njima ljubav." 1 kor 13,13

andjelcic
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 08 pro 2008, 9:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

fratar napisa:
Zanimljivo, inače sebe smatram antitalentom za plesanje, ali u zadnje vrijeme sve je oko mene u znaku plesa, upoznao sam u posljednjih nekoliko mjeseci barem 5-7 ljudi koji se bave plesom, a neki idu na tečajeve, redovito pratim Ples sa zvijezdama i s mnogim prijateljima pričam o raznim plesovima... čudno je to... nemam blage

ples te muči njofra! Laughing Wink

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.