HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretranik Pretranik lanstvo lanstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sri 17 srp 2019, 17:10. Pogledaj neodgovorene postove
[glazba]BOŽIÆNI KONCERTI
Zaponi novu temuOva tema je zakljuana: ne moe ureivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedea tema
Autor Poruka
davorseljan

Spol: muko
PostanoPostano: pet 05 pro 2008, 11:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Možda doðem u Varaždin.
Moram vidjet kako voze busevi taj dan za povratak.

U radu je spas.
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
MatejD

PostanoPostano: sub 06 pro 2008, 15:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Advent na Šalati
Dobrotvorni koncert Nadbiskupske klasiène gimnazije iz Zagreba
za udrugu Zdenac

12. prosinca 2008. u 19.30
Voæarska 106

Na koncertu æete imati priliku kupiti božiæne darove za svoje bližnje: božiæne èestitke i ukrase koje su izradili uèenici i profesori skole, autentiène suvenire, slike i originalni nakit iz zemalja treæega svijeta te radove djece iz misija i volontera udruge Zdenac. Svrha koncerta je prikupljanje sredstava za izgradnju misijske kuce...

Vjeèna je ljubav Njegova!
Korisniki profilPoalji privatnu poruku [Vrh]
sunny

Spol: ensko
PostanoPostano: et 11 pro 2008, 9:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo najava...
dana 21. prosinca 2008. održat æe se božiæni koncert u crkvu Svetoga Frane s poèetkom u 20 sati. Na koncertu æe pjevati :
VIS Dujam
VIS Znak mira
VIS Izidor
VIS Via Crucis
VIS Rijeè
VIS Dominik
VIS Gospa od Zdravlja
VIS Mihovil
VIS Sperantes
VIS Gloria

Svaki vokalno instrumentalni sastav æe otpjevati po dvije Božoæne pjesme. Svi ste dobro došli !!!! Smile

Trebam Te, Tvoju ljubav, da nad koracima mojim bdije... Tvoju svetost, da mi dušu ranama krije i da usne moje kažu rijeèi za kojima žude... Tvoje rijeèi Majko, Tvoje rijeèi- NEKA MI BUDE!
Zahvalu i podrku autoru ovog posta dali su: sv.Franjo legenda
5rich
mod team

PostanoPostano: pon 15 pro 2008, 9:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Daklem,prvi Adventsko-božiæni koncert je iza nas...
Bilo je preprepredivno...iako je put bio podosta naporan,generalna proba teška,kor visoko( za ns kojima noge klecaju na visinama),ali, kad krene koncert,pa se sjetite komu pjevate,pa vidite ljude koji su došli na kocert,a fala Bogu bila ih je podosta,pa oni od srca s vama pjevaju pjesme koje znaju,a pažljivo slušaju one koje ne znaju, i kad u crkvu ulaze sluèaji prolaznici,pa ostanu na koncertu..ma sav umor nestaje..jednostavno nešto prelijepo...a da ne budem skromna, stariji zboraši kažu da je to najbolji koncert do sad bio...svi smo dali sve od sebe,i hvala vam Dubrovèani na gostoprimstvu,i najveæem pljesku...

ako želite èuti ove "anðeoske glasove" ( rijeèi dubrovaèkog biskupa), još stignete nas doæi vidjeti u Koprivnicu i Varaždin( gdje je veeeliko finale,iako na svakom koncertu dajemo sve od sebe) veseo veseo veseo

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vraèiš boli,
odbila još nikog nisi, koji za pomoæ moli.
Zahvalu i podrku autoru ovog posta dali su: sv.Franjo legenda
penziæ

PostanoPostano: pon 15 pro 2008, 9:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

5rich napisa:
Daklem,prvi Adventsko-božiæni koncert je iza nas...
Bilo je preprepredivno...iako je put bio podosta naporan,generalna proba teška,kor visoko( za ns kojima noge klecaju na visinama),ali, kad krene koncert,pa se sjetite komu pjevate,pa vidite ljude koji su došli na kocert,a fala Bogu bila ih je podosta,pa oni od srca s vama pjevaju pjesme koje znaju,a pažljivo slušaju one koje ne znaju, i kad u crkvu ulaze sluèaji prolaznici,pa ostanu na koncertu..ma sav umor nestaje..jednostavno nešto prelijepo...a da ne budem skromna, stariji zboraši kažu da je to najbolji koncert do sad bio...svi smo dali sve od sebe,i hvala vam Dubrovèani na gostoprimstvu,i najveæem pljesku...

ako želite èuti ove "anðeoske glasove" ( rijeèi dubrovaèkog biskupa), još stignete nas doæi vidjeti u Koprivnicu i Varaždin( gdje je veeeliko finale,iako na svakom koncertu dajemo sve od sebe) veseo veseo veseo

da...da... veæ se po celoj biskupiji prièa o koncertu... pljesak
samo, nemojte se ispucati još sad u koprivnici, ostavite nekaj i za varaždin!
5rich
mod team

PostanoPostano: sub 20 pro 2008, 14:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

i drugi AB koncert je iza nas...

osobno dok sam vidjela kolko ljudi je bilo sam izgeldala ovako:
i ovako:
crkva je bila puna...koncert je bio odlièan s obzirom na kašnjenja i malo upjevavanja..i kaj reæi osim hvala Božeku i Koprivnièancima...
a vi još imate jednu priliku da nas vidite i èujete..u Varaždinu,sutra u 19:30 u katedrali Uznesenja Bl.Djevice Marije veseo veseo veseo

osjecanka

PostanoPostano: sub 20 pro 2008, 18:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

28.12. iza vecernje svete mise u zupi "Preslavnog Imena Marijina", u Osijeku, zbor mladih ce imati svoj kratak koncert.

Svi smo mi andjeli sa samo jednim krilom, moramo se zagrliti da bismo mogli letjeti!
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
Magali
mod team

PostanoPostano: uto 23 pro 2008, 8:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ponosno predstavljam koncerte dragih mi zborova:

Dragi prijatelji
ponosni smo sto vas mozemo pozvati na bozicni koncert zbora mladih 'Bozja kapljica' zupe Sv. Nikola biskup - Stenjevec 2.
Koncert ce se odrzati 26.12. u 19 sati (nakon vecernje svete mise). Na programu su hrvatske i strane bozicne pjesme, a bit ce i instrumentala, prigodnih tekstova i (prica se) iznenaðenja...
Jako bi nas veselilo da se odazovete u sto vecem broju i podijelite s nama sve sto smo pripremili za vas.
Vidimo se u Stenjevcu!

Uz Bozji blagoslov,
zbor mladih 'Bozja kapljica', Stenjevec 2

Božiæni koncert zbora mladih "Allegro" iz župe sv. Ivana Nepomuka Stupnik-Luèko održati æe se nakon veèernje svete mise koja poèinje u 19 h u župnoj crkvi sv. Ivana Nepomuka u Luèkom.
Pozvani ste svi da se odazovete i radosno uz ovaj mladi zbor proslavite blagdan Svete obitelji.
BVB

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
Zahvalu i podrku autoru ovog posta dali su: Jopica
penziæ

PostanoPostano: uto 23 pro 2008, 8:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

5rich napisa:
i drugi AB koncert je iza nas...

osobno dok sam vidjela kolko ljudi je bilo sam izgeldala ovako:
i ovako:
crkva je bila puna...koncert je bio odlièan s obzirom na kašnjenja i malo upjevavanja..i kaj reæi osim hvala Božeku i Koprivnièancima...
a vi još imate jednu priliku da nas vidite i èujete..u Varaždinu,sutra u 19:30 u katedrali Uznesenja Bl.Djevice Marije veseo veseo veseo

pljesak pljesak pljesak
zbilja ste to lijepo otpjevali. pogotovo mislim da je ivan bilposebno nadahnut. bilo nas je nekoliko iz naše župe, veæini je to bilo prvi put da su došli na neki takav koncert i bili su oduševljeni.
kipak, meni osobno užitak slušanja je bil umanjen zbog èinjenice da su u petak nekoliko èlanova izbaèeni iz zbora. ne bih ulazio u razloge i nebih time umanjivao ljepotu vašeg pjevanja! pljesak pljesak pljesak
Zahvalu i podrku autoru ovog posta dali su: 5rich
5rich
mod team

PostanoPostano: uto 23 pro 2008, 9:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

penziæ napisa:

pljesak pljesak pljesak
zbilja ste to lijepo otpjevali. pogotovo mislim da je ivan bilposebno nadahnut. bilo nas je nekoliko iz naše župe, veæini je to bilo prvi put da su došli na neki takav koncert i bili su oduševljeni.
kipak, meni osobno užitak slušanja je bil umanjen zbog èinjenice da su u petak nekoliko èlanova izbaèeni iz zbora. ne bih ulazio u razloge i nebih time umanjivao ljepotu vašeg pjevanja! pljesak pljesak pljesak

hvala hvala...
da,nažalost zbor je napustio jedan tenor ak se ne varam place place place
ne bih ulazila u razloge,ali sigurna sam da nije Ivan donio bez razloga takvu odluku Wink Wink

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Zaponi novu temuOva tema je zakljuana: ne moe ureivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne moe otvarati nove teme.
Ne moe odgovarati na postove.
Ne moe ureivati svoje postove.
Ne moe izbrisati svoje postove.
Ne moe glasovati u anketama.