HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 19 ruj 2017, 18:41. Pogledaj neodgovorene postove
Izraelci diskriminiraju kršćane u Jerusalemu
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
andeli apokalipse

Spol: neodređen
PostanoPostano: sub 14 vel 2009, 1:18
PostNaslov : Izraelci diskriminiraju kršćane u Jerusalemu
Citiraj i odgovori

Kršćani u Izraelu mole Židove da prestanu pljuvati po njima

Citat:
A few weeks ago, a senior Greek Orthodox clergyman in Israel attended a meeting at a government office in Jerusalem's Givat Shaul quarter. When he returned to his car, an elderly man wearing a skullcap came and knocked on the window. When the clergyman let the window down, the passerby spat in his face. The clergyman prefered not to lodge a complaint with the police and told an acquaintance that he was used to being spat at by Jews. Many Jerusalem clergy have been subjected to abuse of this kind. For the most part, they ignore it but sometimes they cannot.

On Sunday, a fracas developed when a yeshiva student spat at the cross being carried by the Armenian Archbishop during a procession near the Holy Sepulchre in the Old City. http://www.haaretz.com/hasen/pages/ShArt.jhtml?itemNo=487412&contrassID=2&subContrassID=5&sbSubContrassID=0&listSrc=Y&itemNo=487412 copya:

Zašto nema reakcija iz Vatikana Katoličke ili Pravoslavne crkve,zašto ne tuže Izrael na europski sud za ljudska prava ovo je diskriminacija po vjerskoj osnovi. Shocked
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Lux

Spol: muško
PostanoPostano: sri 18 vel 2009, 15:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Strašno. Ima toga dosta. Nažalost kršćana je sve manje u Svetoj Zemlji. Dok sam bio na križnom putu u starom Jeruzalemu, muslimani su nam okretali leđa, a židove nismo u tom trenutku susreli.

Ja sam svjedok Isusa Krista u duhu Don Bosca
sv.Franjo legenda

Spol: muško
PostanoPostano: sri 18 vel 2009, 16:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

papa će uskoro opet u izrael!
Upravo poradi tog razloga... Možda će netko pomislit da je to zbog nesporazuma sa židovima il zato što je izrael važan... A u stvari on ide poradi Katolika koji izumiru .....
Nedavno sam imao priliku poslušat jednog izraelca(iliti palestinca) katolika i rekao mi je da tamo muslimani imaju izreku...
"Nakon subote dolazi nedjelja" tj nakon što se obračunamo sa židovima onda ćemo sa vama.

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.