HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pet 20 lis 2017, 23:25. Pogledaj neodgovorene postove
Kristfest u Osijeku
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
sunshine20

Spol: žensko
PostanoPostano: sub 19 svi 2007, 9:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo i prvih dojmova
emanul-odličan
fides-razočaravajuć,da nisam bila na dužnosti zaspala bi
sarah kelly-fenomenalna
moya brennan-sviđa mi se
DJ andy hunter-neopisivo dobar,tolko je podigo atmosferu da su plesali ljudi za koje ja znam da inače nikad ne plešu...

večeras jedva čekam gospel zbor iz londona...

a sutraa........rock večer...

vi ste svijetlost svijeta!!!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
osjecanka

PostanoPostano: ned 20 svi 2007, 13:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

.................

Zadnja promjena: osjecanka; uto 22 svi 2007, 14:45; ukupno mijenjano 1 put.

Svi smo mi andjeli sa samo jednim krilom, moramo se zagrliti da bismo mogli letjeti!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
mrvica85

PostanoPostano: pon 21 svi 2007, 11:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudi kristfest je bio zakon...upravo smo se vratili iz Osijeka... jako sretan

Ništa ne vuče tako snažno i ne povezuje tako čvrsto kao tanka nit ljubavi.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
sunshine20

PostanoPostano: pon 21 svi 2007, 17:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hvala vam svima koji ste došli.....

meni je bilo stvaarno odlično i nezaboravno...nadam se da se vidimo i slijedeće godine jako sretan

osjecanka

PostanoPostano: pon 21 svi 2007, 18:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

.................................

Zadnja promjena: osjecanka; uto 22 svi 2007, 14:45; ukupno mijenjano 1 put.

Svi smo mi andjeli sa samo jednim krilom, moramo se zagrliti da bismo mogli letjeti!
sunshine20

PostanoPostano: pon 21 svi 2007, 19:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

budem to predložila što si rekla..Wink

fratar

Spol: muško
PostanoPostano: sub 05 tra 2008, 14:38
PostNaslov : KRISTFEST 2008
Citiraj i odgovori

Dragi prijatelji i ljubitelji moderne kršćanske glazbe!
Želim samo skrenuti pažnju na to da uskoro dolazi KRISTFEST 2008.
(22.-25. 05. 2008.)
Ove godine nam dolaze:
PRAISE OF THE LORD GOSPEL CHOIR(Italija)
LEAF(Poljska)
KRISTINA(Rijeka)
NOVO SVITANJE(Zagreb)
ŽELJKA MARINOVIĆ i ČEDO ANTOLIĆ(Zagreb)
i mnogi drugi.....

Ove godine možda manje spektakularno ali još uvijek vam nudimo vrhunski program, jedinstven u Hrvatskoj, uskoro više na http://www.kristfest.com/

(čuo sam da će ove godine biti nekih vrlo kvalitetnih radionica i nešto više duhovnih sadržaja)

"A sada: ostaju vjera, ufanje i ljubav
- to troje -
ali najveća je među njima ljubav." 1 kor 13,13

andjelcic
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
osjecanka

PostanoPostano: sub 05 tra 2008, 16:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nadam se da ce ovaj put biti malo bolje stanje sa ulaznicama. Prosle godine se morala kupiti karta za sva tri dana. Embarassed Doduse dobila sam kartu (hvala kapelanu, pardon zupnom vikaru). Bilo je odlicno!

fratar

PostanoPostano: ned 06 tra 2008, 22:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

osjecanka napisa:
Nadam se da ce ovaj put biti malo bolje stanje sa ulaznicama. Prosle godine se morala kupiti karta za sva tri dana. Embarassed Doduse dobila sam kartu (hvala kapelanu, pardon zupnom vikaru). Bilo je odlicno!

Još je rano za govorit kako će ove godine bit sa ulaznicama, ali ja još uvijek tvrdim da je 120kn za 15 koncerata vrhunskih izvođača povoljno, razmisli samo treba te ljude dovesti ovamo, smjestit ih, nahraniti, a za domaće glazbenike, dakle za samo jedan koncert platiš 50-250kn
cijena pojedinačnog koncerta prošle godine iznosila bi 8kn tj. 24kn ako si došla na samo jedan dan.
Wink Wink Wink

- to troje -

andjelcic
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: pon 07 tra 2008, 5:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zanima me smještaj u Osjeku za vrijeme Kristfesta.
Dali je moguće jer bi ove godine bio na cijelom festivalu i došao bi kao press.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
osjecanka

PostanoPostano: pon 07 tra 2008, 8:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

fratar napisa:
osjecanka napisa:

Još je rano za govorit kako će ove godine bit sa ulaznicama, ali ja još uvijek tvrdim da je 120kn za 15 koncerata vrhunskih izvođača povoljno, razmisli samo treba te ljude dovesti ovamo, smjestit ih, nahraniti, a za domaće glazbenike, dakle za samo jedan koncert platiš 50-250kn
cijena pojedinačnog koncerta prošle godine iznosila bi 8kn tj. 24kn ako si došla na samo jedan dan.
Wink Wink Wink

Nisam ja mislila za cijenu za sve koncerte ukupno, vec znam, da su neki ljudi htjeli doci samo jedan dan, a ne ostale.

fratar

PostanoPostano: pon 07 tra 2008, 14:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

davorseljan napisa:
Zanima me smještaj u Osjeku za vrijeme Kristfesta.
Dali je moguće jer bi ove godine bio na cijelom festivalu i došao bi kao press.

Ja ti još niš neznam, ove godine nisam u organizaciji, al mogu se raspitat pa ti još javim
osjecanka napisa:
Nisam ja mislila za cijenu za sve koncerte ukupno, vec znam, da su neki ljudi htjeli doci samo jedan dan, a ne ostale.

Pa mogli su doći, ali je svejedno bila 120kn, samo se o tome radilo, sa tom ulaznicom si mogao doći na sva tri dana ili samo jedan ili dva kak je tko htio

- to troje -

andjelcic
davorseljan

PostanoPostano: uto 08 tra 2008, 14:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Imam još 9 dana starog godišnjeg odmora tako da bi ovo dobro došlo da se malo maknem iz Zagreba.
U Osijek bi došao kao novinar.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
M-o-S

PostanoPostano: sri 09 tra 2008, 13:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da ja pitam... a ka d je krist fest u nas?? kojih dana? fala jako sretan

Htio je ostaviti trag svoj u tebi !!!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
fratar

PostanoPostano: sri 09 tra 2008, 14:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa to sam već napisao od 22. do 25. 5. 2008 Wink

- to troje -

andjelcic
fratar

PostanoPostano: sub 19 tra 2008, 12:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo malo detaljnije o KF2008 jako sretan
i nezaboravite posjetiti http://www.kristfest.com

K R I S T F E S T 2 0 0 8.
Kršćanski festival mladih
Prijedlog projekta
Moto: Slavi Gospodina!
Vrijeme i mjesto održavanja: Osijek - Tvrđa, 22. – 25. svibnja. 2008.
Opis projekta:
Budući da je Kristfest već tradicionalan, prepoznatljiv je kao:
Ekumenski, jer je otvoren prema svim Crkvama i crkvenim zajednicama.
Međunarodni, jer su sudionici iz inozemstva i Hrvatske.
Poseban je, jer glazbenici dolaze na poziv, koncerti se održavaju uživo te festival promiče i svekolikoj javnosti predstavlja suvremenu kršćansku glazbu.

Kao medij prenošenja poruke evanđelja Kristfest koristi moderne izričaje privlačne i primjerene mladom čovjeku. Kristfest pri tome stavlja naglasak na četiri aspekta:

1.Riječ: (govor) predavanja, okrugli stolovi, tribine
2.Djelo: (kreacija) radionice
3.Umjetnički izričaj: pjesme, duhovna glazba (naglasak je na glazbenom izričaju, ali ne isključuje niti druge oblike umjetničkog izražavanja poput likovnog, plesnog, dramskog itd.)
4.Osobno svjedočenje vjere: glazbenici, umjetnici, predavači, sudionici tribina i okruglih stolova svjedoče o svom vlastitom kršćanskom putu.

Ciljevi projekta:
1.Evangelizacija svih dobnih skupina, a osobito mladih.
2.Popularizacija suvremene kršćanske glazbe.
3.Razvijanje i podupiranje ekumenskog dijaloga i upoznavanja.
4.Susreti kršćanskih umjetnika iz različitih zemalja svijeta, njihovo upoznavanje te kroz ostvarene kontakte unapređivanje vlastitog umjetničkog rada.
5.Sajam kršćanskih knjiga i popularizacija kršćanske literature.

Raspored događanja na Kristfestu 2008.

22. 05. 2008. – Četvrtak
20.00 - 21.30 – Otvorenje Kristfesta
(Svijeće zapaljene u obliku križa u dvorištu franjevačkog samostana; možda neka kombinacija sa djecom i balonima;)
Pozdravi
Pozdravna riječ organizatora festivala
Pozdravna riječ pokrovitelja
Pozdravna riječ predstavnika ekumenskog povjerenstva
Nastup zborova:
Mješoviti zbor župa sv. Luke
Zbor mladih župe sv. Luke
Zbora pravoslavne Crkve (treba odrediti)!
Nastup zbora „Nebo“ iz Zagreba
23. 05. 2008. – Petak
Program Kristfesta 2008. u petak počinje prije podne u 9,00 sati u crkvi sv. Mihovila u Tvrđi. Nakon uvodnog obraćanja i prigodnog duhovnog nagovora fra Maria Knezovića sudionici će se po osobnom izboru rasporediti po radionicama.
9,00 – Uvod u dan i duhovni nagovor
Nagovor drži: fra Mario Knezović
Mjesto održavanja: Crkva sv. Mihovila, Tvrđa
10:00-12:00 - Radionice
15:30-17:00 - Radionice
Radionice petkom tematski su odvojene i nevezane jedna s drugom.

Radionica 1: ˝Mladi i ekumenizam: Europa i mi˝ /pozvati srednje škole i gimnazije/Radionica se sastoji od uvodne prezentacije koja obrađuje dokumente mladih s Europskog ekumenskog skupa u Sibiu i skupa u Strasbourgu na kojem je potpisana Carta Oecumenica. Uključuje i kratko predstavljanje glavne ekumenske organizacije mladih te njihove ogranke u Hrvatskoj. Nakon uvoda mladi će u grupama razgovarati o svojem ekumenskom angažmanu na lokalnoj razini te idejama kako u našoj zemlji povećati svijest u svojoj generaciji o potrebi oživljavanja konkretnih inicijativa kod nas. U zajedničkoj raspravi može se donijeti mala zajednička rezolucija kao znak dobre volje i izraz želje da se nešto konkretno pokrene.
Voditelj radionice: Petra Pajdaković Sebek (14. 04. nove informacije)
Mjesto održavanja: isusovačka gimnazija

Radionica 2: ˝Taizé duhovnost i ekumenski put˝ /pozvati mlade iz župa, pjevači i čitači/Cilj radionice je upoznati zajednicu iz Taizéa, molitvu, pjesme, tišinu i ikone koje označavaju '' duhovnost Taizéa''. Zajednička molitva, obraćenje srca i međusobno upoznavanje jesu važna načela ekumenizma. Kako izgleda ekumenizam u praksi, u životu zajednice iz Taizéa, na susretima koji organiziraju saznajte kroz ovu radionicu!
Voditelj radionice: Matko Ujvary Ceh
Mjesto održavanja: isusovačka gimnazija
Maksimalan broj sudionika: 50 učesnika

Radionica 3: ˝Identitet Isusa Krista - tko je Isus˝. /pozvati druge kršćanske zajednice protestantske pravoslavne.. (studenti)/ Radionicu organizira Momir – STEP/Radionica je za studente i starije srednjoškolce. Cilj je upoznavanje osobe Isusa Krista kroz interaktivnu radionicu i biblijski tekst Evanđelja po Marku. Usporedba naše individualne slike o Isusu i Isusa kakav je prikazan u Bibliji. Nakon zajedničkog uvoda sudionici se dijele na manje grupe (10-ak osoba). Svaki sudionik dobiva jedno Evanđelje na poklon.
Voditelj radionice: STEP – grupa mladih
Mjesto održavanja: kapelica franjevačkog samostana
Brij sudionika 50 – 60

Radionica 4: ˝Ponesimo svijetlo u naš dom˝. /za djecu predškolskog osnovno-školskog uzrasta/Radionica ima za svrhu omogućiti svakoj osobi napraviti svoju svijeću koju može ponijeti kući. Radionica je otvorenog tipa i korisnici se mogu priključiti radionici u bilo kojem trenutku te ostati dijelom radionice do izrade svoje osobne svijeće.
Voditelj radionice: Udruga za rad s mladima 'Breza'
Mjesto održavanja: dvorište franjevačkog samostana

Radionica 5: „Fotoaparatom svjedočimo vjeru“
U radionicu su pozvani fotoamateri, različite dobi. Treba imati digitalni fotoaparat i dobru volju za sudjelovanje u radionici. Brij sudionika će se odrediti naknadno.

Radionica 6: ˝Labirint˝.
Ovaj je Labirint interaktivno duhovno iskustvo ispunjeno aktivnostima koje pomažu da se usredotočimo na aspekte našeg duhovnog putovanja s Bogom. Podijeljen je na tri glavna dijela: otpuštanje, usredotočavanje i utjelovljavanje, odnosno put prema središtu, središte i put od središta prema izlazu. Na putovanju prema središtu razmišljamo o otpuštanju onog što nas priječi da ostvarimo odnos s Bogom i drugim ljudima. Središte je mjesto gdje nam se pruža mogućnost molitve i opuštanja u Božjoj prisutnosti. Putovanje prema izlazu služi razmišljanju o tome kako susret s Bogom utječe na naš odnos prema samima sebi, drugim ljudima i planetu (Božjem stvorenju).
Otvorena je 23. i 24. svibnja.
Voditelj radionice: grupa mladih
Mjesto održavanja: blagovaonica 1 franjevačkog samostana

20.00 – 21.30 – Koncert 1: ˝Kristina˝ (Rijeka, Hrvatska)
21.30 – 23.00 – Koncert 2: ˝Novo svitanje˝ (Zagreb, Hrvatska)
Mjesto održavanja: Dvorište franjevačkog samostana
24. 05. 2008. – Subota
Program Kristfesta 2008. u subotu započinje, kao i dan ranije u petak, prije podne u 10,00 sati u crkvi sv. Mihovila u Tvrđi. Duhovni nagovor održat će fra Mario Knezović, a tema će prigodno našoj biskupijskoj godini biti kršćanska obitelj.
10.00 – Duhovni nagovor. Tema: ˝Kršćanska obitelj˝ Predavanje popratiti pjesmama mladih iz različitih gradova.
Nagovor drži: fra Mario Knezović
Mjesto održavanja: Crkva sv. Mihaela
12.00 – otvorenje izložbe u Galeriji franjevačkog samostana. Na otvorenju svira violinist iz Srijema.
IZLET /za goste/ Turističko upoznavanje Osijeka i okolice
20.00 – 21.30 – Koncert 3: ˝Praise the Lord Gospel Choir˝ (Milano, Italija)
21.30 – 23.00 – Koncert 4: ˝Leaf˝ (Poljska)
25. 05. 2008. – Nedjelja
Kontemplacija:
14.00 – 17.00 - ˝Kršćanska šutnja˝ - Susresti Boga u tišini
- Dokumentarni film o kartuzijancima ˝Velika tišina˝ -u galeriji Waldinger
- Adoracija, klanjanje pred presvetim
- Prigoda za duhovni razgovor i/ili ispovijed
Mjesto održavanja: Crkva sv. Križa
18.00 – Sveta misa u franjevačkoj crkvi
20.00 – 21.30 – Koncert 5. Željka Matinović i Čedo Antolić
22.00 – Zatvaranje Kristfesta
Završna riječ organizatora
Dramska predstava ˝Lifehouse˝ (voditelj Igor Grubišić)
Sajam kršćanske knjige
Kao posebna manifestacija unutar Kristfesta organizirat će se Sajam kršćanske knjige. Sajam će biti otvoren u petak, 23. i subotu, 24. tijekom prijepodneva i poslijepodneva. Knjige, CD-i, DVD-i, različiti suveniri i nabožni predmeti moći će se nabaviti na sajmu po popustu – tj. po povoljnijim cijenama, nego bi to bio slučaj u stalnoj prodaji. Na sajmu će se moći kupiti i predmeti koje izrađuju kršćani u misijskim zemljama te se na taj način može izravno poduprijeti misijski rad.

- to troje -

andjelcic
osjecanka

PostanoPostano: sub 19 tra 2008, 15:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mene zanima ovaj koncert zborova, d ali je to konacni popis ili ce se jos neki zborovi pozvati? Jer je tako nesto bilo prije dvije godine!

mala_ive21

PostanoPostano: sub 19 tra 2008, 16:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Lani mi je popis izvođača puuuuno bolje izgledao bend
nadala sam se vidjeti neki žešći bend kao što je lani bilo .... Laughing

ove godine to postaje malo drugačije,radionice,druženja...
super je to,podržavam ideju,samo....
ja to nekako drugačije zamišljam.
malo mi u svemu tome ima glazbe,....Ima još svjetskih imena na čijem bi se dolasku trebalo poraditi. Laughing

navijam za sacred warrior slijedeće godine bend

.. kako bismo mogli uživati u nekoj stvari, ako je ne bismo ljubili? Ljubav prethodi i nadi. Jer nadamo se samo onome što ljubimo. Ljubav prethodi i mržnji. Jer mi mrzimo zlo samo za volju ljubavi koju gajimo prema dobru. (Franjo Saleški, Teotim)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
fratar

PostanoPostano: ned 20 tra 2008, 22:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

osjecanka napisa:
Mene zanima ovaj koncert zborova, d ali je to konacni popis ili ce se jos neki zborovi pozvati? Jer je tako nesto bilo prije dvije godine!

Da to je konačan popis, bit će još manje poznatih domaćih(iz BiH te dolje iz Dalmacije) "predgrupa" koje će svirati prije glavnih koncerata
mala_ive21 napisa:
Lani mi je popis izvođača puuuuno bolje izgledao bend
nadala sam se vidjeti neki žešći bend kao što je lani bilo .... Laughing

ove godine to postaje malo drugačije,radionice,druženja...
super je to,podržavam ideju,samo....
ja to nekako drugačije zamišljam.
malo mi u svemu tome ima glazbe,....Ima još svjetskih imena na čijem bi se dolasku trebalo poraditi. Laughing

navijam za sacred warrior slijedeće godine bend

E to ti je ove godine tako iz par jednostavnih razloga, dakle Kristfest je festival kršćanske glazbe i kulture stoga pošto smo malo zanemarili ovaj kulturni dio odlučili smo se malo više staviti naglasak na to ove godine, a što se tiče koncerata, ove godine je malo manje spektakularno jer cilj je privući domaću publiku koja još nije upoznata sa mnogim svjetskim izvođačima, pa smo odlučili malo usporiti....
a osim toga ovo je tek 4. festival, tko zna što nas još čeka na u budućnosti Wink

- to troje -

andjelcic
davorseljan

PostanoPostano: pon 21 tra 2008, 9:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja razmišlajm doči u Osijek na festival. Ako uspijem stižem u petak navečer.

U radu je spas.
fratar

PostanoPostano: uto 24 vel 2009, 23:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo vam prenosim post sa Đakovačko-Osiječke nadbiskupije Smile
spvh napisa:
Ove godine, od 14. do 16. svibnja, Grad Osijek i Udruga za promicanje kršćanske kulture „MIR I DOBRO“ organiziraju već tradicionalni Festival kršćanske kulture i suvremene kršćanske glazbe KRISTFEST.

To je peti po redu Festival koji promovira kršćansku kulturu, a u glazbenom dijelu promiče suvremenu kršćansku glazbu. Održava se u baroknoj Tvrđi. Festival je svojim programom namijenjen svim kršćanima, a posebice mladima.

Budući da je već tradicionalan prepoznatljiv je kao:
Ekumenski, jer je otvoren prema svim Crkvama i crkvenim zajednicama.
Međunarodni, jer su sudionici iz inozemstva i Hrvatske.
Poseban je, jer glazbenici dolaze na poziv, koncerti se održavaju uživo a glazbenici prenose mladima svoje iskustvo susreta s Bogom.
Festival je pastoralnog, odgojnog i preventivnog karaktera.

Ciljevi Kristfesta su:
mladima na njima prihvatljiv i razumljiv način približiti osobu Isusa Krista, za njega ih oduševiti i usmjeriti ih prema kršćanskim vrijednostima koje mogu osmisliti ljudski život, prenijeti im jezikom suvremene kršćanske glazbe (gospel, rap, pop-rock), jezikom koji mladi dobro razumiju, pozitivne poruke jednakopravnosti, nenasilja, mira, ljubavi, jedinstva među ljudima i zaštititi ih od negativnih utjecaja ovisnosti o drogi, alkoholu, cigaretama, nemoralu i liječiti još uvijek prisutne traume i duševne rane nastale kao posljedice rata.
Ovi se ciljevi ostvaruju kroz dobro organizirane radionice koje se održavaju dva puna dana.

Iako se ovakvi festivali već duže vremena organiziraju diljem Europe on je u Hrvatskoj jedinstven kulturni događaj pa su od samog početka za njegovu organizaciju veliko zanimanje pokazali grad Osijek, Osječko-baranjska županija, vjerske zajednice te ustanove koje se brinu o obrazovanju i odgoju mladih.

Ove godine glavni gosti na Kristfestu bit će poznata glazbena grupa Gen Rosso iz Italije. Oni su u mogućnosti ostvariti sve ciljeve koji se od festivala očekuju. Sa svojim programom već su gostovali po čitavom svijetu. K nama dolaze u vrijeme kada se u Hrvatskoj širi nasilje posebno među mladima što zabrinjava našu društvenu javnost. Odgovorni za odgoj mladih, pa i sami mladi nastoje se na različite načine suprotstaviti tom rastućem zlu što je hvalevrijedno. Međutim uvjereni smo da će nastup glazbene grupe Gen Rosso, kroz svoje radionice (uključeno je 300 mladih), koncerte, a pogotovu mjuzikl JAKI BEZ NASILJA biti snažan poticaj da se mladi odluče za nenasilje i da prihvate sve pozitivne sadržaje koje im nudi kompletan projekt KRISTFESTA.

Video najava Kristfesta 2009.:

- to troje -

andjelcic
davorseljan

PostanoPostano: čet 26 vel 2009, 15:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja ću ove godine sigurno doći. Barem preko vikenda.

U radu je spas.
fratar

PostanoPostano: ned 24 svi 2009, 11:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Želim sam reći, ove godine je Kristfest bio FANTASTIČAN Smile
Gen Rosso su zaista napravili spektakl, da čovjek ne povjeruje da su 200-tinjak naših srednjoškolaca u 3 dana radionica uspjeli sve to. Mjuzikl je bio preprepredobar, mislim da to može potvrdit svatko tko je bio prošlu subotu u dvorani Gratski vrt u Osijeku Wink
A moram pohvaliti i lokalne zborove i band-ove koji su nastupilli dan ranije, zaista imamo odličnih zborova, iako su me se najviše dojmili grupa iz Zenice

- to troje -

andjelcic
spvh

Spol: neodređen
PostanoPostano: ned 24 svi 2009, 12:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

BJELOVARSKI SREDNJOŠKOLCI I ŽUPA SV. ANTUNA PADOVANSKOG NA KRISTFESTU

Mladi iz naše župe, ali u prvom redu bjelovarski srednjoškolci u 4 busa u subotu 16. svibnja 2009. bili su u Osijeku, na Kristfestu.
Svima nam je Kristfest bio nepoznanica. Znali smo da će nam dan ispuniti razgledavanje osječkih znamenitosti, ali i parka prirode Kopački rit. Uvečer, kad smo stigli pred novu dvoranu raspitivali smo se, onako među sobom, ali i fra Željka Paurić koji nas je dočekao, kakav je to zapravo musical, koliko će biti izvođača i dal' je zanimljiv.
Dvorana se lagano punila. Ispred nas pozornica ko s najboljih koncerata… Netom pred početak došao je i biskup Đuro Hranić. Spektakl je mogao početi… Do 23 sata bili smo bez daha zbog radnje koja je prikazala istinski život mladih, tragediju i konačno poruku: budimo JAKI BEZ NASILJA!

Sve to smo snimili i stisnuli u 15-ak minuta našeg videa:
http://www.viddler.com/explore/spvhanto/videos/2/

"U mrkloj noći vidimo -ponekad kroz vlastite suze - najljepše zvijezde"
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
fratar

PostanoPostano: ned 24 svi 2009, 12:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

super video, i ja sam na njemu, ja sam onaj s crnom Kristfest Majicom i plavom KF kapom, "domaćin" busa br. 2 Smile hehe

- to troje -

andjelcic
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.