HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretranik Pretranik lanstvo lanstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 14 lis 2019, 13:45. Pogledaj neodgovorene postove
ANEGDOTE - zašto baš meni?!
Zaponi novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedea tema
Autor Poruka
sv.Franjo legenda

Spol: muko
PostanoPostano: sub 28 srp 2007, 11:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dobru si temu izvukao... Very Happy Very Happy
evo jednu od mog prijatelja...
Njih su èetvorica braæe a najmlaðeg od 4 god. su nauèili pogrešno šta znaèe neki izrazi (glup-nešto pozitivno) (dobar- da je nešto loše)....
I jednom njihov tata silazi niz stepenice a mali ko iz topa izvali!
Tata jesi se lijepo obrijao ko "totalni kreten" luda baba Very Happy Very Happy Very Happy

ne ubij, ni maèem, ni traèem!
Korisniki profilPoalji privatnu poruku [Vrh]
barby

Spol: ensko
PostanoPostano: pon 13 kol 2007, 10:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eto da podijelim s vama jednu "tragediju"iz mog djetinjstva..ja sam bila živahno dijete i moj tatek je uvijek bio prisiljen trpjeti moje reznorazne bedastoæe..mislim kaj se tièe igranja...obožavala sam kad bi me onako bacao u zrak,to mi je bilo super..pa sam ga uvijek time davila..imala sam tad 4 godine i bacao stari mene tak u zrak..sjedio na kauèu koji je imao drvene naslonjaèe za ruke..i malo je fulao,pa ja pala na naslonjaè... Laughing ...i dobila jedan lijepi gips na ruci... Smile ....kao što pretpostavljate,više mi to nije bilo fora....

Stvoreni smo da bismo voljeli:sva je draž življenja za one koji vole.Budite radosni,neustrašivi!
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailMSNM [Vrh]
klara

PostanoPostano: pet 17 kol 2007, 19:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kako sam danas in the mood za pravljenje kolaèa,
prisjetih se jednog neugodnjaka otprije ...

kad je moj potomak bio u u 1. razredu osnovne škole,
doðem u školu i nasmije mi se uèiteljica:
"ooooooooo, stiže mama koja peèe kolaèe kaj se zliju" ...
ostadoh Shocked Confused i žena mi zatim pojasni:
uèili su geometrijska tijela,
i zadala im je da nacrtaju bilo koji predmet u obliku valjka ...
i misli moje dijete, misli, al nikako da smisli ...
vidi ga da se muèi i kako bi mu pomogla veli:
"ma znaš, sigurno ... kojeg oblika je ono èime mama razvalja tijesto za kolaèe?"
dijete i dalje grunta, uèiteljica æe:
"ma znaš kad zamijesi tijesto i onda uzme to da ga razvalja..."
a dijete slegne ramenima:
"al kad moja mama peèe samo one kolaèe kaj se zliju!"

Mr. Green Mr. Green

uèiniti dobro, a zatim otiæi bez buke ...
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mail [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: et 30 kol 2007, 14:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo jedne od juèer...

idem ja doma iz škole ( ne pitajte kaj radim pod praznicima u školi) i mama me nazove da se požurim doma, i ja se požurila, a pošto je ulica u kojoj živim trenutno in construction, cijela je puna rupa, te za kanalizaciju, plin, vodu i kaj ja znam sve ne....a iskop za kanalizaciju ide baš isdpored moje ograde,i sad ja u žurbi, neda mi se koraèati do vrata po tom blatu i8 idem ja kroz lesu koja mi je na daljinsko upravljanje,ali može se otvarat i ovak kad je iskljuèeno daljinsko upravljanje, i sad kak imamo postavljene tlakavce do lese je jedan red tlakavci ostal a ispred toga rupa od 30 cm širine i stanem ja jednom nogom na rubnjak, a drugom na taj red tlakavci i probam otzvoriti lesu,ali nemrem..i ništ mislim si ja..bum se pomaknula koji cm desno i prešla prek ograde ( to mi nije strano) ali kak sam se jednom nogom vraæala na travu poskliznula sam se i upala u rupu duibine cca 1 i 20....koji neugnjak...a ulica puna tipova....sreæom, samo sam se ogrebla poo nozi,natukla ruku i sredila malo koljeno....ništ strašnoga Wink

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vraèiš boli,
odbila još nikog nisi, koji za pomoæ moli.
tkoko

PostanoPostano: et 06 ruj 2007, 22:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dobro je da nisi teze nastradala

ja cesto bubnem rijecima npr. drzim katehezu koja zavrsava odricanjem od zla i sotone... (kao prije krstenja) to je jako ozbiljan i vazan dio a ja procitam: Odrices li se sotonike? a kaj je najbolje niti nisam skuzila te se nisam niti ispravila...

ovo je jedna iz osnovne skole: bila sam jedna od najaktivnijih na vjeronauku i cesto bi vlè. mene pitao odg kada drugi nebi znali. i jednom on prica i prica i upita kako se zove pokret koji ujedinuje sve krscane a ja kao iz topa (naglas) Ateizam! rajcica

...
Pa da mi je i dolinom smrti proæi,
zla se ja nebojim, jer ti si sa mnom.
Tvoj štap i palica tvoja
utjeha su meni.
...
molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva
little_angel

PostanoPostano: et 13 ruj 2007, 15:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo jedne friške Cool

Prekjuèer sam išla s mamom i sestrom u mercator (znate, to vam je onaj vejiki duæan sa puno hrane Laughing ). Kad smo došli do kase, sestra i ja stavljale smo stvari u vreæice, dok je mama plaæala. I tako ja stavljam stvari, i odjednom mi se u ruci stvori neki snop vreæica. Pitam ja sestru pa kaj je mama ovo kupila (misleæi da su to one vreæice za smeæe...), sestra kaže da nema pojma, i ja stavim to u naše vreæe... Kad me prodavaèica èudno pogledala, i kad mi je mama rekla da ostavim to, da su to njihove vreæice (znate onaj snop vreæica što uvijek stoji iza kase), shvatila sam da sam upravo ukrala vreæice iz duæana Laughing Onda sam se jako Embarassed Embarassed i doslovno pobjegla van od srama zeleni zeleni zeleni

Plavusha navijacica

I zato križat rane neæu ja
jer postat one niz æe zlatnika
a svi Tvoji Bože teški križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
kike_ri

PostanoPostano: et 13 ruj 2007, 16:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a evo jedne od nedavo.. mi framasi za malu gospu bili smo na pizzi. nas jedno 20ak.. zauzeli pola restorana.. i tako dok smo cekali pizzu, sokovi su vec dosli, odlucili smo zaigrati jednu igru.. i sve je bilo ok dok ja nisam pocela mahati rukom i prolila cilu casu svoga soka po stolu.. ma dobro, ok, svima se zna desit.. no kad sam isla brisati stol (s krpom po koju sam morala ici u kuhinju), prolila sam i sok od frenda koji je sjedio pokraj mene.. mislim da reakciju svih prisutnih mozete zamislit.. svi su uzeli svoje sokice u ruke i nisu se odvajali od njih.. ahh...

Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: uto 23 lis 2007, 7:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

upravo sam èestitla roðendan frendu kojemu zapravo i nije roðendan.Laughing Embarassed Laughing Laughing Embarassed Laughing ...ko na pan reklami....Laughing Embarassed Laughing

M-o-S

PostanoPostano: uto 23 lis 2007, 19:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

5rich napisa:
upravo sam èestitla roðendan frendu kojemu zapravo i nije roðendan.Laughing Embarassed Laughing Laughing Embarassed Laughing

lol ... i meni je jedna osoba danas èestitala roðendan,a nije mi roðendan.. Laughing

Htio je ostaviti trag svoj u tebi !!!
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
majèe

PostanoPostano: et 25 lis 2007, 18:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Heh... baš tako... zašto baš meni!?
Kod nas u gimnaziji, na velikom odmoru za užinu donose listnato pecivo... U veæini razreda 10min pre kraja drugog èasa neko ode da kupi užinu za ceo razred, tako ja u mom, veæ èetiri godine...
I danas sam fino skupila novce za pice, rolnice, šta ko veæ hoæe... I kako smo imali ispravak iz pismenog nisam stigla da sve saberem (koliko èega)...
Otišla i kupila... stvaila keèap onima koji su tražili, i kad sam se vratila u uèionicu, kako sam dodavala jednu picu sa keèapom drugarici, pica mi je ispala... help me Naravno morala sam otiæi po još jednu...
onda me je druga pitala gde je moja pica? a ja sam skužila da nisam dobro upisala (ima dve vrste)... i onda sam se vratila dole po nju, meðutima kako se prodala, uzela sam dve rolnice (kako mi je drugarica i rakla da uzmem ako ne bude bilo tih "posebnih")...kad sam se vratila nazad bilo je viška dve rolnice i jedno èokoladno mleko... a ja sam imala manje novaca...
I onda sam skužila šta sam uradila... Embarassed Nisam si napisala da treba da kupim "posebnu" picu, veæ sam napisala 1 pica i ispod toga 2 rolnice.... tako da kad sam otišla da kupujem, veæ sam zaboravila ko mi je šta rekao... I za tu drugaricu kupila 1 picu i 4 rolnice... i još jedno èokoladno mleko... rajcica alaj sam kuharica luda baba majko mila alaj sam kuharica rajcica
uh... sva sreæa da to pecivo prodaje jedna komšinica, tako da mi je zamenila za novce...
i tako... ako mi se ovo još koji put desi dajem ostavku na mestu blagajnika u razredu...baj baj Ko mi kriv kad sam neopisivo smotana...
buhahahaha

Voliš li me?
Iv 21,17
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailYIMMSNMICQ [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: et 25 lis 2007, 18:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha

seko,al si zmotana....

angelous

PostanoPostano: et 25 lis 2007, 19:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

buhahahaha buhahahaha

dobra, dobra..

a još bolje što je meni treba vjeènost da to sve pohvatam buhahahaha buhahahaha

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i èist.''

Otk 19, 11,14
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
MARIJA

PostanoPostano: pet 26 lis 2007, 7:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

maloprije sam u liftu jednoj gospoði zamalo voæe zdrobila Embarassed ili...što veæ biješe u vrecici.

http://www.youtube.com/watch?v=B7kcKczSrDo&feature=related
Korisniki profilPoalji privatnu porukuICQ [Vrh]
majèe

PostanoPostano: uto 30 lis 2007, 13:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

angelous napisa:

a još bolje što je meni treba vjeènost da to sve pohvatam buhahahaha buhahahaha

Rolling Eyes
zašto baš meni? Rolling Eyes Wink

Voliš li me?
Iv 21,17
banana

PostanoPostano: sub 03 stu 2007, 11:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Prošle nedjelje sam sa još jednom curom sa frame išla odnesti paket namirnica..
Do te žene nikada prije nismo išli, a smsom mi je reèeno da samo pokucam, otvorim vrata i uðem jer je žena nepokretna te da samo hrabro odem naprijed preko prepreka te odmah poènem prièati o hrani, Trsatu Wink !

Imala sam zapisnu adresu ali kako je to bila zgrada od 25 katova nije bilo lako pronaæi pravi stan. Prešvrljale smo nešto po sanduèiæima i uoèivši prezime koje smo tražile otišle na liftom do tog kata.
Kada smo došle do stana sa ploèicom na vratima na kojoj je pisalo prezime koje smo tražili nekoliko puta sam zakucala i stisla kvaku kad ono zakljuèano.Hehe, ja opet za kvaku i ništa, pa malo jaèe pozvonih...
I na vratima nam se pojavila jedna starija žena ( meni sve nešto èudno jer mi je reèeno da je ova nepokretana ali eto...) Nešto sam poèela prièati o frami, Trsatu, pitala sam ju i je li ona gða XY, je li ona ta treæoredica koju tražimo! Haha, tada je ova pomislila da smo Jehovini svjedoci pa je poèela govoriti da ide u crkvu da odemo mi od nje èa, kojoj sekti pripadaju ti treæoredci.. ( a baš sam se dobro nasmijala u sebi Laughing )
Objasnih joj tada neke stvari i svidjelo se oèito ženi pa nas je pozvala u svoj stan!
Isprièala nam prièa i prièica. Rekla nam je da ima još jedna žena sa XY prezimenom i da je kat iznad..

A dobro, sada barem malo suosjeæam sa Jehovama... Wink

Bog moj i sve moje!
5rich
mod team

PostanoPostano: sri 12 pro 2007, 20:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e sad..ne znam jel ovo smešno ili tužno...ali..podijelit æu sa vama

U školi imamo ove godine dan jelki, tj svaki razred, profesori i ravnatelj imaju svoj bor koji ukrase kak znaju i umiju,a neutralni promatraèi æe doæi i izabrati najdomišljatija i najljepša tri( prvi dobiva nagradu od 777 kn, drugi 555, a treæi 333 kn u razrednu blagajnu)...i moj razred odluèio okiti bor sa lampicama, bordo crvenim mašnicama i ukrasima(nemrem reæi kugliacama ) od meda i pèelinjeg voska(budem vam uplodala slike od par,ima preklranih oblika,pogotovo štalica)....a to vam ima prilièno lijep miris...i danas nam je ženica koja je radila ukrase donesla...i sad mi gledamo kaj sve ima( od jaslica, anðelèeka, onih konjiæa, crkvica, srèeka,sunèeka, itd), i doðe jedan kolega iz razreda, i veli joj kak vam lepo ti medenjaki mirišu i pojede jednoga...mi nismo znale dal da se plaèemo ili smijemo...veli da su i fini...jel bi on još....da smo mu dale....

Korny

PostanoPostano: sri 12 pro 2007, 21:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hehe, sad kad sam vidjela da mi je ova tema 'naranèasta' Laughing , sjetih se da sam pred mjesec dana napravila tešku glupost i htjela to podijeliti s vama pa sam na kraju zaboravila Laughing Rolling Eyes Laughing

Naime, jednog dana hodam ja po Rijeci....trèim s busa prema bolnici do dermatologice na kontrolu....i tak ja idem i idem i doðem do zebre na kojoj je semafor i uredno stanem....meðutim, kužim ja da ljudi prolaze pored mene, auta stoje....gledam u semafor i èudim se što se to dogaða...i tako ja stojim, stojim, ljudi me èudno gledaju....i taman kad sam napravila prvi korak (mislim, ako idu drugi ljudi, zašto ne bi i ja?!), upali se CRVENO svjetlo...!!! buhahahaha Embarassed buhahahaha Embarassed buhahahaha Embarassed buhahahaha Embarassed buhahahaha

no comment Shocked Laughing Laughing

Otvori sva èula - istinu traži,
da vjeruješ u dobro - to svijetu pokaži!
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 04 sij 2008, 14:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kao dijete najviše sam se bojao èike iz aviona! Kad bi mi netko rekao vozi se

"eto èike iz aviona" ja bi svim trkom skace bježao kuæi... To je bilo predškolsko razdoblje. I danas se sjeæam straha ali ne znam zašto sam se bojao jako sretan nemam blage

majèe

PostanoPostano: ned 13 sij 2008, 12:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

heh, opet ja sa anegdotom Rolling Eyes

Na susretu u Ženevi, bila sam smeštena dosta daleko, pa sam putovala oko 1,5h i presedala
Tako sam krenula posle jedne veèernje molitve kuæi. (Ile, Sike one kad sam vas srela)
Prekoputa mene u vlaku su sedele dve cure iz Poljske. I mi zapoèele prièu, i prièale, prièale i prièale. I u svoj toj prièi ja nisam izašla u nekom Moržu, veæ sam produžila dalje za Iverdon... heh kad sam skontala Shocked Onda sam brzo presedala za Lozanu, i tamo èekala oko 1h za Morž Neutral Veæ sam se pomirila da æu predsilvestarsku noæ provesti na najgoroj stanici u Švicarskoj, gde se okupljaju narkomani, i ostala comp (jedina opasna stanica, jer kod njih gotovo da kriminala ni nema)
No onda me je nazvala moja porodica i kasnije došla po mene. Hvala Bogu da su imali moj broj moba, jer da nisu, ne znam gde bih danas bila Rolling Eyes

Voliš li me?
Iv 21,17
neptun01

PostanoPostano: sri 16 tra 2008, 15:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ima jedna anegdota..5rich ju zna..
dogodila se u petak, trebali smo pisat nac ispite iz engleskog..ja zaspao, kasnije se dogovorimo u razredu da umjesto 6 neopavdanih platim 70 kn u raz blagajnu..pouka: ne isplati se duže spavati Very Happy

Tvoj dodir je u meni odagnao bijeg, obnovio zavjet, slomio ponos da ne ostanem, ne padnem dolje (opet). Opet sasušen žeðam za Tobom i veèeras, ovaj put zaista obnavljam svoju vjeru spašen u Tvojoj milosti i ljubavi.
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: uto 29 tra 2008, 19:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo nekaj kaj mi se dogodilo nedavno...pouka..nikad se ne zezaj s imenima...

nedavno je kod mene bila jedna mama curica imenom Orhideja,od maminog bratiæa kæi, ona ima seku Rahelu,koja se trebala zvati Loza(ali ozbiljno,ne zezam se i ne lažem,sreæom bilo je pametnih ljudi koji su ih odgovrili), i sad im se rodio brat...i kad je ta mala bila kod mene,nekaj smo se mama i ja razgovarale o djeèjim imenima, i skometiram ja da kak su krenuli,malom dat ime Tulipan Laughing Laughing (ne bi bila ja da nekaj je skomentiram), i par dana posle doðemo mi kod njih, i pošto tad još nisu imali ime za maloga,pitaju oni Orhideju kak bi ona htela da se beba zove..a mala ko iz topa: Pa meni se sviða Petrin prijedlog da se zove Tulipan...meni se smrknulo pred oèima, pocrvenila sam ko paprika, i mislila zemljo otvori se majko mila aaa

5rich
mod team

PostanoPostano: uto 29 tra 2008, 19:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

imam još jednu..od danas ujutro

veæ sam prije negdi napisala da volonetrski radim na radiju,i imam emisiju jednom do dvaput mjeseèno...i danas frendica i ja komentiramo državnu matzuru i prosvcijede i za kraj ja želim nešto reæi nekaj važnoga i poènem: i još je vrlo bitno za reæi,tj važno je znati i muk, tišina,...poènem zamuckivati i izvalim ko oz topa:jkoj ispiravam se,zaboravila sam kaj sam htela reæi zaljubljeni eto ti na sad hehehe hehehe
moja suvoditeljica,i cura u montaži su se tak smijale da smo morali podiæi muziku na dije minute da se smire Laughing Laughing

Anny

PostanoPostano: pon 16 ou 2009, 17:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

uhhhh

mislim da sam i ovdje pitala ima li tko pjesmu "Gospodin Isus upita, što ljudi kažu tko sam ja..."

uglavnom, na jednom forumu sam tražila tu pjesmu i rekla kako ju ja imam ali mi se ne sviða izvedba. Žena užasno pjeva itd... skoro sam popljuvala ženu
ajme majko

i sinoæ mi se javi jena forumašica koja kaže da se samo zbog mene javila i da je ona ta èija mi se pjesma ne sviðe.
Uhh pitam se ja sad! pitam se ja sad!
pokušala sam se izvuæi; ma sviða se meni pjesma, rijeèi su super (što je istina) ali mi je izvedba malo neobièna Shocked

Dami la mano, voglio restar per sempre insieme a Te
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 16 ou 2009, 17:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Anny napisa:
uhhhh

mislim da sam i ovdje pitala ima li tko pjesmu "Gospodin Isus upita, što ljudi kažu tko sam ja..."

uglavnom, na jednom forumu sam tražila tu pjesmu i rekla kako ju ja imam ali mi se ne sviða izvedba. Žena užasno pjeva itd... skoro sam popljuvala ženu
ajme majko

i sinoæ mi se javi jena forumašica koja kaže da se samo zbog mene javila i da je ona ta èija mi se pjesma ne sviðe.
Uhh pitam se ja sad! pitam se ja sad!
pokušala sam se izvuæi; ma sviða se meni pjesma, rijeèi su super (što je istina) ali mi je izvedba malo neobièna Shocked

hehe kako je mali svijet Wink

klara

PostanoPostano: pon 16 ou 2009, 19:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Anny napisa:
uhhhh

ajme majko

sori, al moram: buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha
obièno se takve stvari meni dogode ...

hehe, znam komentar, jer sam ti mailala to što si tražila ... Wink Laughing

e, sad: to pjevaju Fidesi ...
razmislja ... što znaèi ... mislioc Cool

uèiniti dobro, a zatim otiæi bez buke ...
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Zaponi novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne moe otvarati nove teme.
Ne moe odgovarati na postove.
Ne moe ureivati svoje postove.
Ne moe izbrisati svoje postove.
Ne moe glasovati u anketama.