HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pet 20 srp 2018, 18:22. Pogledaj neodgovorene postove
Promocija knjige našeg forumaša, magiveka
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
Jopica

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 12 ožu 2009, 15:04
PostNaslov : Promocija knjige našeg forumaša, magiveka
Citiraj i odgovori

Eto kad se magivek ne hvali pošetno, onda ću ja malo.

Ovo prebacujem sa druge teme, da svi koji žele doći mogu lijepo videjeti datum.

citiran magivek:
˝Kako reče Davor: knjiga će biti dostupna preko njega (a i ja ću bar nakratko naletiti do Zg-a sljedeći tjedan), cijenu ćemo odrediti po izdavaču (a to se moram još čuti s čikom nakladnikom, pa ćemo to javiti naknadno...).
Knjiga će se dostavljati poštom u cijelu Hrvatsku (molim vas, računajte u tom slučaju i poštarinu), ako javite točnu adresu a niste u prilici doći do Zg-a.
Za one u Zagrebu će isporuka ići osobno po dogovoru sa Davorom (ili sa mnom, ako sam ja u Zg-u)

Knjiga nosi naslov "Bog je tako ljubio svijet..."
Izdavač je "naklada sv. Antuna" u Zagrebu...

Što se same knjigice tiče (sad će me opet linguisti ispravljati, ali ovo im namjerno radim, he he!): ima svoju jako zanimljivu priču nastajanja... radi se o tumačenju evanđeoskih izvještaja Muke a poseban naglasak je stavljen na pastoralnu korist Muke...

Promocija knjige će prema sadašnjem planu biti 18.3. u 20 sati u knjižari sv. Antuna (to još moram utvrditi, ali to ćemo vam javiti) i bilo bi fora da se tamo vidimo...
Isto tako za one, koji imaju vlastiti prijevoz i smještaj u Beču, bit će svečana promocija knjige i u Hrvatskoj katoličkoj misiji u Beču, 21.3.2009.
Počinjemo u 17:30 sa križnim putem, u 18 sati je svečana misa zahvalnica a potom samo predstavljanje knjige. Pa ako se kome da, meni će biti drago...

Za detaljnije informacije mi se najbolje javite na mob +43 650 634 82 50 ili +385 99 685 28 15...

Dakle 18.03.2009, promocija knjige "Bog je tako ljubio svijet..."
u knjižari Sv. Antuna na Kaptolu

molim autora da na ovu temu javlja sve moguće promjene oko promocije.
mislim da je ovo zaslužilo temu, ja dolazim sigurno, davor vjerovatno isto tako, nadam se još neki od naših forumaša.

"Molitva" je poniznost čovjeka, koji priznaje svoju duboku bijedu i veličinu Boga kojemu se obraća i kojemu se klanja na način da sve očekuje od Njega, ništa od sebe.
Sv. Josemaria Escriva
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: magivek, Magali, klara
davorseljan

Spol: muško
PostanoPostano: čet 12 ožu 2009, 15:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja dolazi sigurno.
Kako bi trebao biti i distributer kada knjiga dođe u prodaju kupovat će se kod mene u knjižnici svaki dan od 9 do 17 sati ili iza toga po dogovoru.
Od 28.3 do 20.4 sam na godišnjem odmoru tako da ćemo se u tom periodu dogovarat mobitelom oko knjiga.
Moj broj mobitela je 0959001888.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: magivek
Jopica

PostanoPostano: čet 12 ožu 2009, 17:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Krasive!!!!
Samo mala napomena: Davor radi u NSK.

"Molitva" je poniznost čovjeka, koji priznaje svoju duboku bijedu i veličinu Boga kojemu se obraća i kojemu se klanja na način da sve očekuje od Njega, ništa od sebe.
Sv. Josemaria Escriva
Specijalac

PostanoPostano: čet 12 ožu 2009, 18:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja se nadam da bum uspio doći a i kupiti knjigu. ali to se još čujemo

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

BVB
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Magali
magivek

PostanoPostano: pet 13 ožu 2009, 12:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dopuna, koja je dogovorena jutros:
Budući da će na službenom predstavljanju knjige sav prihod prodaje ići nakladniku i da će biti sigurno i ljudi sa strane, forumašima ćemo pružiti priliku da već u srijedu oko podneva u NSK-u dođu do knjigice (a i autora, hehehe).
Davora ću zamoliti da stavi točno vrijeme i mjesto tog dodatnog susreta.

A svima vama preporučam u molitve prevoz knjiga do Beča da i tamo sretno stignu...
davorseljan

PostanoPostano: pet 13 ožu 2009, 13:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Što se tiće dodatnog susreta za sada vodim pregovore da to bude u podne u restoranu NSK na 6 katu.
Malo povučeno mjesto na koji se dolazi kružnim stepenicama.
U krajnjem slučaju bit će u holu knjižnice.
Svi koji ćete doći autima javite mi se pa ću Vam omogučit da parkate na službeni parking i tako izbjegnete pauke koji kruže oko zgrade.
U ponedjeljak u podne ću imat sve definirano.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: magivek
magivek

PostanoPostano: pet 13 ožu 2009, 14:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Upravo sam zvao izdavača. Pomenuti termin za promociju, srijeda, 18.3.2009 u 20 sati u knjižari sv. Antuna je potvrđen a kako sad stvari stoje, doći će i fra Bonaventura Duda....jupiiii! veseo

Imam pitanjce za forumaše: ima li netko kameru, kojom bi bio spreman i voljan snimiti službenu promociju u knjižari sv. Antuna i meni onda spržit na DVD? Ako da, pliz javite se!
Hvala unaprijed!
davorseljan

PostanoPostano: pet 13 ožu 2009, 14:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja mogu snimit na svoj fotić.
Koliko je to kvalitetno teško je za reći ali svaki puta je dobro ispalo.

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: uto 17 ožu 2009, 11:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Podsjetnik na sutrašnji veliki dan za našeg magiveka.
Sada mi se javio da je ušao u Lijepu našu.
Sutra je pomocija knjige navečer na koju ste svi pozvani.
U četvrtak je forumaški susret točno u podne u NSB-u na 6 katu (nadam se da će biti dovoljno mjesta ili na terasi na 5 katu) svakako u restoranu gdje možemo pričat. Tu ćete moći kupit knjige jer će prihod od promocije ići izdavaču, a od mini promocije u NSK, njemu.
Cijena knjige će biti 50 kuna.

U radu je spas.
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Jopica
Pancho

PostanoPostano: uto 17 ožu 2009, 21:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hm, može li se samo tako ući u NSB? moraš biti član, jelda?

When someone ignores you, sing louder.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Magali
mod team

PostanoPostano: sri 18 ožu 2009, 8:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

DANAS JE VEEELIKI DAN!!!
Fakat sam ponosna kao i mnogi drugi na našeg Magiveka... veseo veseo

Hej kaj forumaški u četvrtak a ne danas????
rezervirajte mi jednu knjigu al ne stignem do NSB-a.

Uglavnom tko sve dolazi navečer???
Hoćemo se naći oko 15 do 8 ispred kod Capucinera??? a poslije promocije možemo na kavicu ak će naš Magivek imati vremena...

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: sri 18 ožu 2009, 10:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pozdrav svima od Magiveka, Jopice i mene iz mog labosa gdje upravo radimo distribuciju knjige.
Nalazimo se kako je Magali napisala.
Iza možemo na kavu.
Što se tiće mini forumaškog susreta došlo je do nesporazuma između mene i Magiveka.
Ipak je sutra podne u NSK na 6 katu (oni koji nemaju iskaznice neka me nazovu pa ću ih ja uvest, ali onda neka dođu na službeni ulaz jer ih jedino tako mogu uvest). Isto to vrijedi za službeni parking.
Što se tiće onih koji ne mogu doći neka se i oni javi jer ćemo se dogovorit kada njima odgovara.
Broj mobitela je 0959001888 .

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: sri 18 ožu 2009, 12:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Večeras između 19 i 19:50 sati bit će prodaja knjiga kod mene ispred katedrale za forumaše jer prihod od promocije idu izdavaću a ne magiveku. Sve što se kupi kod mene ide njemu. I iza promocije će se moći kupit kod mene u Kapucineru.

U radu je spas.
Jopica

PostanoPostano: čet 19 ožu 2009, 8:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo malog izvještaja:
Promocija je počela u 20 sati u prostoru knjižare Sv. Antun, kratak govor imao je direktor knjižare,
zatim je uslijedio dirljiv govor o. fra Bonaventure Dude, iz kojeg mi je ostala ona rečenica : Čovjek sam sebi najveći križ.
Nakon toga jako dobro pripremljen govor našeg dragog autora Iveka, iz kojeg smo naučili još malo više o njemu i procesu nastajanja knjige. Magali nam je bila jako dirnuta pa je malo i šmrcnula Wink a i svi mi pomalo .
Nakon toga imali smo malu zakusku, razgovor ugodni, fotkanje, potpisivanje knjigica i posvete (time se bavio autor).
I na kraju večeri otišli smo na kaficu, i ugodno se razgovarali i šalili.

Ovom prilikom zahvaljujem autoru i prijatelju magiveku što nas je pozvao da obilježimo taj dan i za još puno puno toga, i isto tako moram pohvaliti našeg Davora koji je prostajao vani sa punim ruksakom knjiga čekajući kupce.
Davor također nastavlja "dilati" knjigu ( u NSK možete doći po nju također), a ako netko želi naručiti knjigu poštom, samo neka mu se javi, on će poslati knjigu, naravno poštarina je nekih 7 kn za zg, ali ako nemate vremena ili vam nije zgodno doći na kaptol (Sv. Antun) ili u NSK, nije ni to loše.

Čujemo se kad pročitam!! Wink

Sv. Josemaria Escriva
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Felicita
magivek

PostanoPostano: pet 20 ožu 2009, 19:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Koristim priliku da svima, koji su bili na promociji, zahvalim na tom prisustvu. Jest da moj govor nije bio pripremljen Shocked ali sad sam ga preslušao na snimci i dobro je ispalo... Drago mi je da ste to podjelili sa mnom.
Knjigica se može nabaviti kod Davora (ima nekoliko postova iznad, kako doći do njega i knjigice).
Specijalac

PostanoPostano: pet 20 ožu 2009, 21:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja sam zabrljao. Nisam stigao ( zapravo, sjetio sam se tek kad je bilo kasno) Embarassed place tuzan
Ali knjigu bum nabavil (i to što prije)

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

BVB
Jopica

PostanoPostano: sub 21 ožu 2009, 6:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mi smo ti još do 23 sata bili gore na kafici, kraj knjižnice.

Sv. Josemaria Escriva
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.