HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: čet 17 lis 2019, 15:52. Pogledaj neodgovorene postove
Susret krizmanika s kardinalom
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
bananko

Spol: žensko
PostanoPostano: sub 08 ožu 2008, 15:30
PostNaslov : Susret krizmanika s kardinalom
Citiraj i odgovori

evo poŔto sam ja bila dio logistike(redar-ica) sudjelovala sma na ovom susretu. a me zanima od vas koji su bili na kako vam je bilo...itd....
nadam se da Ʀe malo viÅ”e od neÅ”to lepi bil ostati aktivno u svojim župama.
ja sam osobno vidjela kako je par cura dirnuo skeĆØ, nadam se da Ʀe on i utjecat malo na njih zeleni

...ako te nije, pronaŔla ljubav potraži me
bit Ʀu ko prije, na istom mjestu
svu ljubav skrit Ʀu od svih....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
M-o-S

Spol: muško
PostanoPostano: sub 08 ožu 2008, 22:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

heej... mene zanima ovo. neznam o cem se radi. mozes mal pojasnit, molim.. i kakav je to skeĆØ bio.

hvala Smile

Htio je ostaviti trag svoj u tebi !!!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: pon 10 ožu 2008, 6:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam bio na doĆØeku svih koji su dolazili autobusima.
Bilo je kiŔe i dosta hladno.
Nakon toga sam za vrijeme susreta bio u dvorani.
Iznenadilo me je Ŕto su bili relativno mirniji nego proŔlih godina.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Lux

PostanoPostano: pon 10 ožu 2008, 9:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

M-o-S napisa:
heej... mene zanima ovo. neznam o cem se radi. mozes mal pojasnit, molim.. i kakav je to skeĆØ bio.

hvala Smile

To je zapravo jedan lijepi igrokaz, a možeŔ ga pogledati ovdje
http://www.youtube.com/watch?v=xx2jHrxAVmo

Siguran sam da je ovo bio najbolji susret krizmanika s kardinalom do sada.
Bilo je ĆØak 5 tisuƦa krizmanika. Bili su najmirniji od sada.
Mislim da je program bio vrlo dobar. Nije trajo predugo, bio je raznolik i zanimljiv. Organizacijski je sve dobro proŔlo.

Ja sam svjedok Isusa Krista u duhu Don Bosca
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: pon 10 ožu 2008, 11:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nisam bil tam, u to vrijeme smo haraĆØili obroncima Medvednice, al kolko ĆØujem mora da je bilo puno bolje nego proÅ”lih godina. InaĆØe nakon toga ne samo da se izbjegavalo govorit previÅ”e o tome, a i onda je u pravilu bilo o tome kak je bila strka, al ove godine sam se iznenadil kad su dva župnika priĆØala da kak je bilo dobro i kak se suprotno oĆØekivanjima nije imalo problema s krizmanicima. E sad kak je to izgledalo "dole na terenu" meĆ°u njima? Wink

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
bananko

PostanoPostano: pon 10 ožu 2008, 14:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pa ono bilo je onih krizmanika u pravom skladu sa svojim godinama i ponaÅ”anjima...ali eto ako ih je bilo toliko puno, a nisu bili zloĆØesti, onda se može reƦi da je bilo uspjeÅ”no...
a etio moj posao je bio rasporediti ih da se ne raÅ”trkaju po tribinama, nego da prvo popunimo prve redove,a onda prema gore. a oni naravno odmah gore, pa ti za njima gore da siĆ°u dolje, jer Ʀe se ianĆØe praviti da te ne ĆØuju. pa me sada malo listovi bole place
a bio ej progra u redu, malo je teže bilo u poĆØetku da se ustanu i poĆØnu malo plesati, ali eto malo pomalo su se dizali, ali opet ne svi. ono ipak neƦe se entko ustat pa Ʀe eto vidjeti drugi kako pleÅ”eÅ”, ajme bruke, a i mora se pokazati da si faca....
a i nije bio program suhoparan i naporan

M-o-S

PostanoPostano: pon 10 ožu 2008, 16:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Lux napisa:
M-o-S napisa:

hvala Smile

To je zapravo jedan lijepi igrokaz, a možeŔ ga pogledati ovdje
http://www.youtube.com/watch?v=xx2jHrxAVmo

Siguran sam da je ovo bio najbolji susret krizmanika s kardinalom do sada.
Bilo je ĆØak 5 tisuƦa krizmanika. Bili su najmirniji od sada.
Mislim da je program bio vrlo dobar. Nije trajo predugo, bio je raznolik i zanimljiv. Organizacijski je sve dobro proŔlo.

hvala ... pogledat cu Smile

Htio je ostaviti trag svoj u tebi !!!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: uto 11 ožu 2008, 6:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ycteris napisa:
Nisam bil tam, u to vrijeme smo haraĆØili obroncima Medvednice, al kolko ĆØujem mora da je bilo puno bolje nego proÅ”lih godina. InaĆØe nakon toga ne samo da se izbjegavalo govorit previÅ”e o tome, a i onda je u pravilu bilo o tome kak je bila strka, al ove godine sam se iznenadil kad su dva župnika priĆØala da kak je bilo dobro i kak se suprotno oĆØekivanjima nije imalo problema s krizmanicima. E sad kak je to izgledalo "dole na terenu" meĆ°u njima? Wink

Program je bio dobar.
Zanimljiv.
Kardinal je bio kratak i jasan.
Svi su odradili sve kako treba i ono Ŕto je najvažnije. Bilo je dovoljno redara Ŕto je proŔlih godina bio velik problem.
Voditeljica programa Sanja Doležal bila je ona koja je nosila program kao i Domagoj.
Nove su snage u uredu za mlade Ŕto je dobro.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
bebachica_07

PostanoPostano: čet 13 ožu 2008, 11:14
PostNaslov : moj dojam
Citiraj i odgovori

ja sam bila...u ulozi krizmanice Very Happy ...i bilo je oke...ovi sto su prosle godine bili rekli su da je njima bilo koma,ali nama je bilo oke...ali di su nas bas pored zvucnika smjestili Evil or Very Mad Rolling Eyes ...a ovo sto je netko napisao da smo sjedili...nama se fakat nije dalo...meduostalim brukat se pred deckima... Laughing ...ugl...organizatoru svaka cast pljesak palac gore
bananko

PostanoPostano: čet 13 ožu 2008, 13:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma znam ja da je bad brukat s epred simpatijom, deĆØkima itd i nekim curama koje su face i tako to... a kako su neke cure mogle ustati i deĆØki isto....veseo
kraj zvuĆØnika, nismo htjeli smjeÅ”ati, ali je doÅ”lo viÅ”e ljudi od oĆØekivanog pa smo morali....sorry:(

Lux

PostanoPostano: čet 13 ožu 2008, 14:47
PostNaslov : Re: moj dojam
Citiraj i odgovori

bebachica_07 napisa:
ja sam bila...u ulozi krizmanice Very Happy ...i bilo je oke...ovi sto su prosle godine bili rekli su da je njima bilo koma,ali nama je bilo oke...ali di su nas bas pored zvucnika smjestili Evil or Very Mad Rolling Eyes ...a ovo sto je netko napisao da smo sjedili...nama se fakat nije dalo...meduostalim brukat se pred deckima... Laughing ...ugl...organizatoru svaka cast pljesak palac gore

BaÅ” sam sretan kaj netko od krizmanika piÅ”e. Vama se to sada ĆØini da se brukate, ali nije tako... Uostalom, nadam se da ƦeÅ” s vremenom sve shvatiti, kak je zapravo dobro to. No nema veze kaj ste sjedili, bitno je da vam se svidjelo i ima joÅ” puno dogaĆ°anja na koja se isplati iƦi pa se raspitaj u svojoj župnoj crkvi ili pitaj mlade koji su aktivni u crkvi.
Stay cool! Wink

davorseljan

PostanoPostano: ned 23 ožu 2008, 17:59
PostNaslov : Re: moj dojam
Citiraj i odgovori

Lux napisa:
bebachica_07 napisa:

BaÅ” sam sretan kaj netko od krizmanika piÅ”e. Vama se to sada ĆØini da se brukate, ali nije tako... Uostalom, nadam se da ƦeÅ” s vremenom sve shvatiti, kak je zapravo dobro to. No nema veze kaj ste sjedili, bitno je da vam se svidjelo i ima joÅ” puno dogaĆ°anja na koja se isplati iƦi pa se raspitaj u svojoj župnoj crkvi ili pitaj mlade koji su aktivni u crkvi.
Stay cool! Wink

Slažem se Lux.

U radu je spas.
Lux

PostanoPostano: pon 09 ožu 2009, 18:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Svi koji žele pomoƦi u ovogodiÅ”njem susretu krizmanika s kardinalom neka
mi se jave na pp. Susret je 21.3. a svi vi koji bi mogli biti redari raĆØunajte da Ʀe te biti potrebni od 11h do 16h 15:30h. Ovo je naÅ” naĆØin da pomognemo krizmanicima, pa dajmo svoj doprinos. Hvala!

Pancho

PostanoPostano: sub 21 ožu 2009, 20:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

tko je bio? dojmovi?

When someone ignores you, sing louder.
biser

PostanoPostano: sub 21 ožu 2009, 21:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pancho napisa:
tko je bio? dojmovi?

Meni je super bilo, ne znam kak je bilo proÅ”le godine, al sad mi je bilo super. Samo kaj se tiĆØe glazbe ova dvorana nije baÅ” akustiĆØna, previÅ”e se jeka javlja...al kad se sve to zanemari susret je bio super. Posebno me dirnuo skeĆØ, koji mi uvijek ostavi poseban trag na srcu. Dvorana je bila puna. Smile

. . . Jer velik si, ĆØiniÅ” djela velika, nitko nije kao TI . . .
Pancho

PostanoPostano: sub 21 ožu 2009, 22:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam isto bio prvi puta ove godine (bio sam redar). ƈini mi se ok sve skupa. BSB su dobro zabavljali krizmanike, a odliĆØna ideja je ono animiranje plesom. Jedino je problem kad netko neÅ”to govori, ne ĆØuje se jer priĆØaju svi (a možda bi i razglas trebao biti malo jaĆØi).
SkeĆØ je bio najbolje primljen ali ga na žalost nisam vidio jer sam držao krizmanike na oku. :/
biser

PostanoPostano: sub 21 ožu 2009, 22:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pancho napisa:
Ja sam isto bio prvi puta ove godine (bio sam redar). ƈini mi se ok sve skupa. BSB su dobro zabavljali krizmanike, a odliĆØna ideja je ono animiranje plesom. Jedino je problem kad netko neÅ”to govori, ne ĆØuje se jer priĆØaju svi (a možda bi i razglas trebao biti malo jaĆØi).
SkeĆØ je bio najbolje primljen ali ga na žalost nisam vidio jer sam držao krizmanike na oku. :/

BSB i Nadbiskupijski zbor mladih Wink ...ja sam u zboru...

Da, nije se sve razumjelo i zbog priĆØanja, ali i zbog toga Å”to je takva dvorana. Zvuk se jako odbija i razglas nije mogao puno u tome pomoƦi.

. . . Jer velik si, ĆØiniÅ” djela velika, nitko nije kao TI . . .
Pancho

PostanoPostano: sub 21 ožu 2009, 22:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ah da, naravno, zbor, moja greÅ”ka :) dobri ste :) vas Ʀu komentirati ne drugom mjestu ;)
davorseljan

PostanoPostano: ned 22 ožu 2009, 23:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam i ove godine bio redar.
Bilo je preko 4000 kriznamika i ovaj put nas je bilo dovoljno. Ukupno 62 redara.
Ne znam kako je vama koji ste bili u nutra ali mi vanjski smo se smrznuli i jedva doĆØekali da uĆ°emo u nutra.
Iza toga smo opet bili vami dok zadnji kriznanik nije otiŔao.
Å to reƦi nego.
Neki su nam lagali su nam u oƦi. Kao fol idu u nutra i produže prema izlazu.
Nekoliko ih se ĆØim je poĆØelo pokupilo i otiÅ”lo.
Neke su grupe doŔle doslovce u 14:10 kada je Kardinal ulazio.
Nakon zavrÅ”etka neopisivi stampedo. Dobro je Å”to nije bilo ozljeĆ°enih. Naravno svi sa cigaretama u rukama.
Å teta je Å”to nisam imao fotiĆØ da ovo snimim.

U radu je spas.
Pancho

PostanoPostano: pon 23 ožu 2009, 8:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hehe i ja sam bio vani!
no nisu baÅ” svi bili sa cigaretama, u biti je velika veĆØina bila ok, pogotovo ako pogledaÅ” u kojim su oni godinama.
a bilo bi bolje da je i joŔ viŔe redara, no bilo je u redu i ovako.

When someone ignores you, sing louder.
davorseljan

PostanoPostano: uto 24 ožu 2009, 16:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Svi koji su sudjelovali na susretu krizmanika pozvani su u ĆØetvrtak u 20:30 sati u crkvu sv. Obitelj na misu i na pizza party.

U radu je spas.
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Magali
Lux

PostanoPostano: sri 25 ožu 2009, 9:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da, sutra je party za sve one koji su pomagali na susretu.
Mislim da je susret bi vrlo dobar. Od 5 tisuƦa 14-godiÅ”njaka moraÅ” oĆØekivati da Ʀe biti onih koji Ʀe htjeti zapaliti, biti bahati i tak, ali tih je bilo jako malo u odnosu na 5000. Redari su jako dobro obavili posao. Svaka ĆØast i hvala svima koji su volontirali, uĆØinili su veliko doboro djelo.

Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Magali, Pancho
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.