HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 25 ruj 2017, 0:58. Pogledaj neodgovorene postove
Michael Jackson
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
sv.Franjo legenda

Spol: muško
PostanoPostano: pon 29 lip 2009, 16:03
PostNaslov : Michael Jackson
Citiraj i odgovori

Michael Joseph Jackson (Gary, Indiana, 29. kolovoza 1958. - Los Angeles, Kalifornija, 25. lipnja 2009.), ...............
Šta vi mislite?

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Pancho

PostanoPostano: pon 29 lip 2009, 19:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

njegova glazba mi se nikad nije baš sviđala. ako je uopće on pisao glazbu koju je izvodio. je li?

When someone ignores you, sing louder.
Žan
mod team leader

PostanoPostano: pon 29 lip 2009, 19:36
PostNaslov : Re: Michael Jackson
Citiraj i odgovori

sv.Franjo legenda napisa:
Šta vi mislite?

Najprije želim reći - o njemu osobno mogu govoriti samo oni koji su ga i osobno poznavali, tako da mi je žao što su ga mnogi ljudi po kratkom postupku osudili na osnovu nekih predrasuda, manipulativnih informacija iz medija izrazito upitne istinitosti itd. Bog će mu suditi, a ne mi koji ćemo doći pred istog Suca.

Što ja mislim o Michaelu Jacksonu? Ne znam baš njegove pjesme da bih mogao nešto reći o njima, najbolje se sjećam jedino one 'Heal The World' (1992. osnovao je humanitarnu organizaciju istog imena) koja mi je jako lijepa te muzike iz 'Billie Jean', a na osnovu nekih videa (npr. i npr. Smile) mogu reći da je bio izvanredan plesač Smile

Po ovom će svi znati da ste moji učenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: vjernik, fratar
fratar

PostanoPostano: uto 30 lip 2009, 0:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Njegovu glazbu sam kao klinac obožavao, čak sam imao(iako bi zaista volio znati gdje je to nestalo) kompletnu kolekciju njegovih pjesama na CD-ovima...
uglavnom, što mislim o njemu? neam neko mišljenje... a nekako samo mogu reči da me njegova smrt nije iznenadila jer se već zbog raznih operacije i svega što si je napravio polako raspadao tak da me nije iznendadilo...

"A sada: ostaju vjera, ufanje i ljubav
- to troje -
ali najveća je među njima ljubav." 1 kor 13,13

andjelcic
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: uto 30 lip 2009, 11:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pisao je svoju glazbu.

ja sam ga slušao jedno vrijeme kao klinac... nisam ga nikako slušao preko 15 godina , pa sam se zadnjih dana malo prisjećao njegove glazbe.
Moram reći da tu ima mnogo fenomenalne glazbe. njegova biografija je jedan fenomen!
Žan reče da o njemu mogu suditi samo oni koji su ga osobno poznavali... ja bi želio ovo reći:

neke njegove pjesme su toliko nadahnute je teško vjerovat da je taj čovjek loš iznutra.
kada su prije nekoliko godina pokazivali onaj takozvani šokantni dokumentarac o njemu , ljudi su svakako komentirali a meni je najšokantnija njegova izjava "kada te svi gledaju kao čudaka i ponašaju se prema tebi kao čudaku, onda se počneš tako i osjećati"
Od tada ga jako žalim.... Ako su one optužbe iz 1993 neistinite, zamislite samo kroz koji je pakao prošao nedužan.
kao dijete je zlostavljan, obolio je od raka kože i imao je od ranije bolest kože zbog koje je izgubio boju...
osamdesetih je opekao glavu zbog čeka je pola života nosio periku.
Nos je slomio krajem sedamdesetih i jedan plastični kirurg mu je loše napravio posao zbog čega nije mogao disati i tako je krenulo....

usprkos svemu uvijek je bio pozitiva i angažiran humanitarno. I napravio je pjesme koji će inspirirati generacije.
njegov stil galzbe nije meni skroz po ukusu al umjetnički su neosporive... Ima tu dvadesetak pjesama koje će se pamtiti......

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Žan, vjernik, davorseljan
vjernik

PostanoPostano: uto 30 lip 2009, 18:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da, slažem se sa Franjom i Žanom.
Svašta se govorilo,pričalo...neki su ga voljeli, drugi osuđivali zbog raznih stvari, možda najviše "pedofilije".
Za tu izjavu koju si rekao Franjo da je rekao Jackson, nisam znao a i meni je također žao kako je odgovorio.
Ima jedan problem inače kod tih popularnih javnih osoba.
Ljudi stvaraju od njih "božanstva" , oni postaju bogati i slavni.
Nitko od nas ljudi nije imun na takve promjene u životu.
Tko zna kako je zapravo živio život izvan pozornice i u kojoj mjeri je sva ta slava utjecala na njega?!
Žao mi je što je umro kao musliman. tuzan

"Objavljeno ti je, čovječe, što je dobro,
što Jahve traži od tebe:
samo čini pravicu,
milosrđe ljubiti
i smjerno sa svojim Bogom hoditi."

Mihej 6, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: sri 01 srp 2009, 6:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

O njemu se svašta pisalo i govorilo.
Na žalost njega više nema ali ostavio je duboki trag u svim životima jer njegove pjesme su obilježile jedno vrijeme.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.