HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 20 stu 2017, 13:19. Pogledaj neodgovorene postove
Spajalica: Prvi vjerski sustav za profile i upoznavanje
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
hrvoje

Spol: neodređen
PostanoPostano: pet 02 vel 2007, 11:11
PostNaslov : Spajalica: Prvi vjerski sustav za profile i upoznavanje
Citiraj i odgovori

Na portalu www.kriz-zivota.com otvorena je Spajalica - mjesto susreta i komunikacije na kojem svi registrirani korisnici dobivaju priliku za međusobno upoznavanjem s ciljem dopisivanja, sklapanja novih poznanstava, prijateljstava i veza.

Spajalica omogućuje svakom registriranom korisniku uređenje osobnog profila, koji je podijeljen u nekoliko tematskih cjelina, a koje pak omogućuju što jasnije predstavljanje drugim korisnicima. Uz to, sustav omogućuje i postavljanje svojih fotografija uz profil te pretraživanje profila po različitim kategorijama.

Napravite i vi svoj profil na www.kriz-zivota.com/spajalica
Pozdrav! jako sretan

Nešto sasvim novo
www.kriz-zivota.com
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Daisy Adaire

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 13 vel 2007, 14:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja sam bila znatiželjna i odmah se registrirala... čini se da nije loše... bar mi je dosad bilo presmiješno... jedino me malo muči što je ta spajalica nekako nepregledna...

Live. Love. Laugh.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
Čokolada
isključen

Spol: muško
PostanoPostano: uto 13 vel 2007, 16:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Samo što ima malo registriranih cura iz moga kraja i nijedna nije stavila sliku. tuzan Meni se osobno ne dopada ovakav način upoznavanja.Nekako mi to djeluje umjetno i previše geek (reče šahista) buhahahaha .Ali ako se nađa neka zgodna dalmatinka kojoj bi se ja svidio (malo vjerojatno Rolling Eyes ) ne bi se bunio.Samo da je lijepa i da nije pametna,ostalo je manje bitno. Laughing
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Daisy Adaire

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 13 vel 2007, 16:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Čokolada napisa:
Samo što ima malo registriranih cura iz moga kraja i nijedna nije stavila sliku. tuzan Meni se osobno ne dopada ovakav način upoznavanja.Nekako mi to djeluje umjetno i previše geek (reče šahista) buhahahaha .Ali ako se nađa neka zgodna dalmatinka kojoj bi se ja svidio (malo vjerojatno Rolling Eyes ) ne bi se bunio.Samo da je lijepa i da nije pametna,ostalo je manje bitno. Laughing

pa mislim ono, čokolado draga, (il da bolje napišem čokolado dragi, da ne bi ispalo ko zadnji put), nije ti to samo za hodanje il tak nešt... ima tu i časnih sestara i fratara, bogoslova... i daisy adaire... Laughing

piše lijepo i krasno da je to i za dopisivanje... baš kakti se ti i ja znamo dopisivat preko pp-a, hehe! jako sretan

Live. Love. Laugh.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
davorseljan

Spol: muško
PostanoPostano: pon 13 srp 2009, 15:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam se ovih dana registirao ali za sada nema rezultata.
Tu i tamo nešto dođe preko iskrice ali to nije to.
Koja su Vaša iskustva s time.
Moj brat ima več nekoliko propalih veza preko iskrice i sada je konačno našao osobu svog života.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.