HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 20 stu 2017, 5:35. Pogledaj neodgovorene postove
Trsat
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
Žan
mod team leader

Spol: muško
PostanoPostano: uto 29 svi 2007, 16:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mrvica85 napisa:
sljedeći put svi nosimo majice sa nadimcima,ok ?

Hehe Laughing i o tome smo pričali na Trsatu jako sretan Definitivno ćemo napravit majice našeg foruma tako da budemo prepoznatljivi (a i bit ćemo žive reklame Wink) Čim završe ispiti, primit ću se posla Cool Wink

mrvica85 napisa:
Ne mogu virovat Žan da si dobia mog Lea,njega nikad nije dosadno slušat,on nama stalno priča o tom obraćenju.... jako sretan

Ma Leo me oduševio svojim svjedočenjem jako sretan Pošto sam bio animator, dao sam mu više prostora za pričanje, predivno je iznosio svoja iskustva, upravo o tome kako treba živjeti Evanđelje jako sretan

Po ovom će svi znati da ste moji učenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
ToNkIć

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 29 svi 2007, 18:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Trsat.........

Josh jedan Framashki susret u nizu....... Pochetna euforija.....pripreme.....odkazivanje zbog shkole i bilance.....bezvoljnost.....mirenje sa situacijom......wow.....ipak promjena.......ukrcavanja u afto i poooooooolazak!!!!!!

Svaki susret ostaje mi urezan u pamchenje...... Posebice framashki jer uvijek budu chudesni.....nekako....ma prekrasni.......mirni.......u duhu......bez problema.......
Ali sada sam ostala prazna.....mozda zbog neke vrste nepripremljenosti.....doshla sam ko' paket, propustila upoznavanje u grupama, predstavljanje, a ponekad mi bash taj sam pochetak ima veliku vaznost.... Ali shto me josh vishe razocharalo bili su framashi....ne vjerujem..... Samo me zanima......gdi su oni to bili? S kojim ciljem su doshli uopche na susret? Ma mogli su ostat doli sa svojom Torcidom i svi bi bili mirni.......

Ali zato vidjeh mnogo (pre)dragih mi pipola...........Moji Trsachani, buduche bratstvo, legende moje!
Pa onda cijela delegacija "umirovljenih" metuzalema koji se nikako ne mogu protjerat.....s njima se uvijek sjetim trenutaka kada sam prvi puta chula i doshla na Framu....prije kojih 10 god.... Wink
Ali 'ko me posebno razveselio........moj zaruchnik Faktor X, Tweety, Zvonac, Papuchar......Hehehehehe! Nisam ga prepoznala! Kao prvo, vishe nema frchkavu kosu Shocked , nema Cool sunchane naochale (u zatvorenom Laughing ), ali i dalje svira gitaru! Wink

Hehehehehe! Ma sve loshe stvari ne zasluzuju da budu pohranjene u sjechanju, tako da che i to brzo isparit, ali zato sve ostalo, i jurcanje po kishi u nedjelju.....ostaje za duuuuugo sjechanje........ jako sretan jako sretan jako sretan

Pusek svim pajdovima, a posebice stoki! belji se

"...ON je moj Bog, moj Bog
moja nada moje sve..."

"...ponekad neizgovorene rijechi kazu vishe nego izgovorene...."

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
MARIJA

PostanoPostano: uto 29 svi 2007, 19:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

BILO YE ODLICHNO NA tRSATU!!!!!
BILO JE LIJEPO VIDJETI VAS SVE!!!!!!
BILO JE LIJEPO I KAD JE PLJUŠTALO!!!!!
hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop pusa

http://www.youtube.com/watch?v=B7kcKczSrDo&feature=related
Korisnički profilPošalji privatnu porukuICQ [Vrh]
pingi

PostanoPostano: sri 30 svi 2007, 8:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kako mi je ža što nisam bila s vama... place
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
mrvica85

PostanoPostano: sri 30 svi 2007, 10:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jučer sam saznala da nas je prijatelj snima i stavia na Youtube,pa svima kojima je žao šta me nisu upoznali,imate priliku vidit me,pod naslovom Trsat,pod intervjuom sam,sa žutom kapom. Laughing Wink

Ništa ne vuče tako snažno i ne povezuje tako čvrsto kao tanka nit ljubavi.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
fratar

PostanoPostano: sri 30 svi 2007, 18:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Baš je lijepo čitati sve ove izvještaje sa Trsata, koliko su svi oduševljeni, kad to sve vidim sjetim svoga prvog Trsata i kako je utjecao na mene,.... jako sretan

Moram priznati da mene ovogodišnji Trsat nije toliko oduševio, vjerojatno zbog toga što me cijelo vrijeme držala nekakva nostalgija za nekim dobrim starim vremenima i framašima koje je teško naći ovih dana... nemam blage
No s druge strane, moram reći da je bilo i zaista posebnih trenutaka, osobito mi je drago zbog jednog razgovora s časnom Monikom iz Otoka kojoj se i na ovaj način zahvaljujem. Fenomenalne su mi bile radionice, ja sam bio u kontemplaciji koju je vodio fra Ivan Matić i mogu samo reći da je bilo posebno jer tako nešta opisivati zaista nema smisla jako sretan
Posebno mi je drago što sam sreo neke forumaše, Little Angel(za one koji neznaju L.A no njoj sam rekao da ju neću nikad tako zvati belji se ) Žan, konačno upoznah Metalca, a bili su ti i Tonkić i Magivek, banana, Korny, Ycteris, MARIJA, Srki, Sike i mnogi drugi da sad ne nabrajam sve, a moram i napomenuti da je tu bio jedan meni posebno drag prijatelj i stari forumaš Dado(Davor iz Beća)... Lijepo je bilo vidjeti toliko dragih ljudi okupljenih na jednom mjestu.! POZDRAV SVIMA!!! pusa Wink jako sretan

"A sada: ostaju vjera, ufanje i ljubav
- to troje -
ali najveća je među njima ljubav." 1 kor 13,13

andjelcic
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiša pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: čet 31 svi 2007, 6:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mrvica85 napisa:
jučer sam saznala da nas je prijatelj snima i stavia na Youtube,pa svima kojima je žao šta me nisu upoznali,imate priliku vidit me,pod naslovom Trsat,pod intervjuom sam,sa žutom kapom. Laughing Wink

Heheh, ko bi rekel, ima i mene tu Smile

Nego, kog zanima, stavil sam ja i one clipove s predstavljanja ZG područja na Youtube pa tko hoće nek pogleda:

Frama - ZG područje
Franjevački hod - Marš 2006.

Veće ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Žan
mod team leader

PostanoPostano: čet 31 svi 2007, 13:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Šteta što se već od petka nije pjevala himna susreta... Do nedjelje bi pjevali ko ptičice Laughing Wink

Ycteris napisa:
Nego, kog zanima, stavil sam ja i one clipove s predstavljanja ZG područja...

Ja sam mislil da su reflektori bili krivi što se onaj isječak iz Matrixa nije niš vidio, a sad kad gledam ovo na ju-tjubu vidim da je problem u samom fajlu, eh eh Wink

Po ovom će svi znati da ste moji učenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Korny

PostanoPostano: čet 31 svi 2007, 19:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Žan napisa:
Šteta što se već od petka nije pjevala himna susreta... Do nedjelje bi pjevali ko ptičice Laughing Wink

Da, baš sam si i ja to razmišljala.....šteta što se to tek u nedjelju otpjevalo prvi put, a pjesmica je baš lijepa.....mogli smo već u petak početi... Confused

Haha, evo prve kritike Laughing
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
magivek

PostanoPostano: čet 31 svi 2007, 19:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Slažem se sa Žanom, iako je to sad kritika. Sjećajući se svojih prvih susreta na Trsatu, znam, da se tada himna pjevala od prvog dana i da su ju u snimljenom obliku puštali i za vrijeme obroka i to po više put.
Himna je inače super! Dali postoji notni zapis himne, koji bi se mogao mailat?
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiša pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: pet 01 lip 2007, 13:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Himna se pjevala od drugog dana, sam kaj je problem kaj se ni reklo voditeljima programa il nama kaj smo svirali da ju pjevamno dok smo svi tam neg se pjevala u pauzama dok su svi jeli il nekaj radili okolo. Tak da smo ju nakraju tek u nedelju pred svima odsvirali/odpjevali prvi put... tuzan

Žan napisa:
Ja sam mislil da su reflektori bili krivi što se onaj isječak iz Matrixa nije niš vidio, a sad kad gledam ovo na ju-tjubu vidim da je problem u samom fajlu, eh eh

Ne znam za tebe, al ja doma a i di sam god dosad gledal sam najnormalnije videl (osim na Trsatu na projektoru naravno Wink). Sama scena je dost tamna tak da ak je vani presvjetlo jasno da bu se od odsjaaj slabo vidlo, al inače je (meni bar) najnormalnije...

Veće ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
vjernik

PostanoPostano: pon 25 kol 2008, 20:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Danas sam čuo nešto što me jako razveselilo.
Pedesetak mladih iz Rovinja i okolice sprema se na hodočašće u Trsat i to pješice veseo
Kreće se valjda u srijedu 3.9. a dolazi se u subotu 6.9.
Ide se i s Porečko pulskom biskupijom, al ovo prvo mi zvuči primamnjivije.
Bit će to predivno iskustvo mladih hodočasnika Razz
Možda ću se pridružiti ali me usmeni ispit može odgovorit Cool, al nek Gospa odluči Wink

"Objavljeno ti je, čovječe, što je dobro,
što Jahve traži od tebe:
samo čini pravicu,
milosrđe ljubiti
i smjerno sa svojim Bogom hoditi."

Mihej 6, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Magali
mod team

PostanoPostano: uto 26 kol 2008, 18:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Prolazih danas pored Trsata...
Šteta što nisam mogla navratiti u svetište...
Ali dojmio me se toliko križni put...
i toplina crkve...
a i toplina i duhovnost fratara...

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
valentina

PostanoPostano: uto 26 kol 2008, 19:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam u subotu bila na Trsatu bilo stvarno lijepo iskustvo

"O, kada bih od svojega života mogao učiniti nešto priprosto i jednostavno,poput bambusove frulice koju Gospodin ispunjava glazbom!"
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
vjernik

PostanoPostano: sub 29 kol 2009, 17:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ako Bog da 5.9 hodočastim sa župom u Trsat.
Volio bi upoznat još forumaša i nadam se da hoću Very Happy

što Jahve traži od tebe:
samo čini pravicu,
milosrđe ljubiti

Mihej 6, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
banana

PostanoPostano: uto 01 ruj 2009, 7:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

vjernik napisa:
Ako Bog da 5.9 hodočastim sa župom u Trsat.
Volio bi upoznat još forumaša i nadam se da hoću Very Happy

Supeeeeer! Smile Vi ste do 12 i pol, 13h na Trsat, jel tak?

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
vjernik

PostanoPostano: uto 01 ruj 2009, 8:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mislim da da.
Tako smo i lani došli ali se nisam javio Embarassed
Vidimo se Razz

što Jahve traži od tebe:
samo čini pravicu,
milosrđe ljubiti

Mihej 6, 8
vjernik

PostanoPostano: sri 02 ruj 2009, 17:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

banana napisa:
Supeeeeer! Smile Vi ste do 12 i pol, 13h na Trsat, jel tak?

U 11 imamo misu tako da smo prije tamo... Wink

što Jahve traži od tebe:
samo čini pravicu,
milosrđe ljubiti

Mihej 6, 8
vjernik

PostanoPostano: sub 05 ruj 2009, 15:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Vratio se sa Trsata.
Ajmeee puhalo gore nego u Senju Laughing imao kratke rukave i sad uživam posljedice - temperatura tuzan
Bio na kavi s Cojetom i nisam sreo bananu ni siketa al bit će prilika Wink

što Jahve traži od tebe:
samo čini pravicu,
milosrđe ljubiti

Mihej 6, 8
banana

PostanoPostano: sri 09 ruj 2009, 11:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

vjernik napisa:
Vratio se sa Trsata.
Ajmeee puhalo gore nego u Senju Laughing imao kratke rukave i sad uživam posljedice - temperatura tuzan
Bio na kavi s Cojetom i nisam sreo bananu ni siketa al bit će prilika Wink

Niste foraaa...
Ja od 7h pa do 14h bila na Trsatu, u biti i dužeee jer sam ručala gore u samostanu.. Heh! Wink

Za kaznu, obojica morate doći ponovnooo, al pješke, trsatskim stubama... Wink

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.