HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sri 20 ruj 2017, 2:06. Pogledaj neodgovorene postove
Klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
hilarije

Spol: muško
PostanoPostano: sub 07 ožu 2009, 0:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jopica napisa:
uPS, nisam htjela zahvalit.. malo sam krivo stisla

joj hilarije baš mi je krivo kaj si došo oko 12, pa evo gore je Magali napisala da je klanjanje u pola 8 navečer, dakle u 19 i 30, sada će biti i ranije i od 19 sati.
dođi drugi puta, molim te, biti će nam lijepo.

A navecer!
Ja mislio cijeli dan.
Hvala na informaciji.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Magali
mod team

Spol: žensko
PostanoPostano: sub 07 ožu 2009, 8:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hilarije napisa:
Jopica napisa:
uPS, nisam htjela zahvalit.. malo sam krivo stisla

joj hilarije baš mi je krivo kaj si došo oko 12, pa evo gore je Magali napisala da je klanjanje u pola 8 navečer, dakle u 19 i 30, sada će biti i ranije i od 19 sati.
dođi drugi puta, molim te, biti će nam lijepo.

A navecer!
Ja mislio cijeli dan.
Hvala na informaciji.

Drugi put ćeš nadam se doći, a uskoro će biti i jedna nova najava pod zag. nadbiskupijom pa svrati i tamo...
Jučer je bilo prekrasno...
Iako na samom klanjanju nisam bila predugo, ljudi koji su bili vani i evangelizirali toliko su otvorili svoja srca svima, a i strancima koji su bili oduševljeni jednostavnošću klanjanja...i štovanja Presvetog Oltarskog Sakramenta...

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: ned 08 ožu 2009, 0:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Meni se svaki put poklopi sa dopisnom teologijom koja je u isto vrijeme ali sam to nadoknadio jučer na klanjanju povodom početka proljetnog dijela Katoličke malonogometne lige.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
banana

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 07 ruj 2009, 20:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Volim klanjanja! Very Happy

Doživljavam ih kao uistinu posebnu priliku, priliku da svome Bogu kažem, predam sve. Svu zahvalnost, sve brige, molitve...
Možda se katkada i previše zapletem u tim svojim riječima, želeći Mu, dok je tamo pred nama reći sve, zaboravljajući da On to moje "sve" ionako već zna.. Wink i da je tamo jer želi da budemo zajedno, mi i On!

Priznajem, ima klanjanja tijekom kojih uistinu postoje oni posebni osjećaji, ima onih tijekom kojih baš ništa ne osjećam... no, nastojim biti svjesna da osjećaji nisu važni.., bitan je Isus, On koji je u Presvetom stvarno prisutan za vrijeme klanjanja baš pred nama, baš u toj crkvi, baš na tom oltaru... Very Happy

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: vjernik, Žan
Žan
mod team leader

PostanoPostano: ned 27 ruj 2009, 20:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

corpusdomini.hbk.hr jako sretan web stranica kapele sveudiljnog euharistijskog klanjanja u Zagrebu Smile

Po ovom će svi znati da ste moji učenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.