HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 24 ruj 2017, 10:36. Pogledaj neodgovorene postove
Navijači s i(li) bez navodnika
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
sike

Spol: muško
PostanoPostano: sri 12 lis 2005, 23:10
PostNaslov : Navijači s i(li) bez navodnika
Citiraj i odgovori

Opet se ponovila Malta..Jel bilo tada opravdanja za svu štetu - nije
Jel tam to bilo dosta da naučimo na svojim greškama - nije
Ponovilo se opet i večeras u Budimpešti. Sad nam više nisu krivi susjedi(Srbi,Slovenci)nego se međusobno mlatimo na utakmicama repke..
I mi bi htjeli Euro 2012..Sramota!Bolje da se pokrijemo ušima!
Čast onim iznimkama koji idu zbog nogometa na tekme,ali zar uvijek mora biti ta neka grupa koja će sve pojvariti..Ili je takvih grupa malo više?
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
fat drummer

PostanoPostano: čet 13 lis 2005, 17:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kao armada i torcida su skrivile ovaj incident
koji luzeri... mogli su bar tuc policajce jer je to hrvatskije! i velikodostojnike jer je to narodna pravda! i vranjesa jer je to dozvoljeno!

nikad vise ne idem na utakmicu koja je ikako povezana s hrvatima na bilo koji nacin (igra hrvatski igrac, igra se u hrvatskoj, igra se u okolici hrvatske, netko od igraca je jednom cuo za hrvtasku)

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
zole

PostanoPostano: čet 13 lis 2005, 22:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jako su mi digli tlak! stvarno sam zelio da dobijemo to EP, ali nakon madjarske... ma, ko ce uopce vise htjeti sa nama u kandidaturu? NITKO! i to zasluzeno! zamislite sad koje ce procedure morati prolaziti svi oni koji budu htjeli otici pogledati hr na SP u NJE? covjece... a sve zbog bar budala! i unatoc katolickom forumu, unatoc paznji o neosudjivanju, usudjujem se reci da su to budale! a sad kad si mislim... cisto katolicki pogled: 'a jesam li se ja kad pomolio za divlje navijace?' Embarassed Embarassed

Srebra i zlata nema u mene, ali što imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista Nazarećanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim ćete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
zole

PostanoPostano: pet 14 lis 2005, 20:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hahah... ne mogu odolit a da ne posaljem....

Srebra i zlata nema u mene, ali što imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista Nazarećanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim ćete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
fat drummer

PostanoPostano: sub 15 lis 2005, 11:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da, divlji navijaci...
mislim da njima molitva ne moze pomoci.

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
sike

PostanoPostano: pet 03 vel 2006, 12:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ne bi bili naši kad ne bi ovako nešto izazvali..

"Usprkos bojazni o mogućim navijačkim neredima, utakmica između Hrvatske i Srbije i Crne Gore protekla je bez većih incidenata, ali manji izgredi su zabilježeni ispred dvorane.
Prema za sada neprovjerenim informacijama, u jednom od kafića pored dvorane Kreutzbleiche u St Gallenu skupina hrvatskih navijača je napala dvojicu srpskih navijača i nanijela im lakše tjelesne ozljede.
Lokalna policija za sada šuti o incidentu, a beogradski B92 javlja kako je desetak hrvatskih navijača uhićeno. "

Da ne ispadne kako smo mi uvijek nevinašca..

Gospodine,kome da idemo?Ti imaš riječi života vječnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
sike

PostanoPostano: uto 14 vel 2006, 13:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

HNK Rijeka je došla na vrlo rizičnu ideju da se uklone visoke ograde na Kantridi i to se već učinilo sad pred jadranski derbi s hajdukom.Prvo su otpili ograde na pola na centralnoj tribini a onda bi taj eksperiment trebali napraviti i na zapadu gdje je Armada.Krajnji cilj je ukolniti sve ograde sa stadiona,po uzoru na Engleze i druge zemlje gdje su nekad na stadione dolazili vandali i divljali a sad već godinama nema ispada od strane navijača.
Ali tamo s eitekako poradilo na zakonu o navijačima dok kod nas je to još uvijek mrtvp slovo na papiru

sike

PostanoPostano: čet 16 ožu 2006, 21:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ako su članovi Torcide prebili Luku Bonačića, onda je stvarno nogomet u Splitu (a može se reći i u cjeloj Hrvatskoj) skoro pa mrtav. Takav čin nema nikakvih opravdanja. Zgražamo se kad se potuku navijači ali da se kukavički tuče trener jednog kluba..

Najbolje je stavit ključ u nogometnu bravu kod nas!

ivoo

PostanoPostano: sub 18 ožu 2006, 0:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bonacic je veceras izasao iz bolnice na vlastitu odgovornost iako su lijecnici predlozili još dan bolnickog tretmana. Izasao je sa šalom Torcide jer zna da ovo nisu učinili navijači. Ide u Rijeku bit ce na tribinama. Inače svatko normalan će osuditi ovaj čin premlacivanja.
Iako je svakome najlakse po navijacima bio bi red i reci da navijaci nisu najveci problem u nasem nogometu oni su samo posljedica i reakcija da tako recem. Nogomet je kao i drustvo prepun prevara namjestaljki itd i onda netko reagira burno ne moze podnijeti nepravdu onda se njega napada a ne napada se onoga tko je ucinio nepravdu. To je isto kao sto u drustvu u kojem imas tolike nepravde oni veliki sa dobrim vezama i zaledem se izvuku a onda obican razocaran covjek učini glupost i odgovara, neki se ubijaju vrse samoubojstvo. Samoubojstvo je cin nasilja prema sebi, huligani rade cin nasilja prema drugome, a jesu li krivi i jesu li oni uzrok problema ili posljedica nerjesavanja problema ili nepravednog rjesavanja.
Huliganu bi trebalo po zakonu zabranio da dolazi na utakmice i stavi ga u zatvor par godina, al tko da to učini. Jer odakle nasim sucima moralno pravo to učini kad npr puštaju nekoga tko pregazi sa autom dvije curice i onda pobjegne sa autom( ono u Makarskoj ako se sjecate) ili ako prave zločine ljude se uopce ne kaznjava.
Evo jedan ilustrirani primjer.
Ako ti slucajno voziš bez upaljenih svjetala paltices kaznu 500 kn al ako vozis pijan, nevezan i iznad ogranicenja neces nista plati vec ces dati autogram ako si netko poznat( to ne mora biti cak ni netko jako poznat, mozda ako si i nepoznat a das štogod policajcu nista nece biti, naravno poznati ne treba nista davati, osim možda autograma)
sike

PostanoPostano: uto 28 ožu 2006, 12:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Možda ovome tu nije baš mjesto al da ne otvaram novu temu:

Slavonski nižerazredni derbi između Mladosti iz Vođinaca i Sinđelića iz Trpinje okončan je općom tučnjavom igrača i navijača. Na goste je krenuo i jedan bager. Tuklo se i u Laslovu, gdje su se uključili i Mađari.

Utakmica 17. kola Prve županijske lige na području Vukovarsko-srijemske županije između momčadi Mladosti iz Vođinaca i Sinđelića iz Trpinje, sela s većinskim srpskim stanovništvom, završila je masovnom tučnjavom igrača i navijača.

Predsjednik Mladosti Tihomir Marošević tvrdi da je fitilj koji je potpalio požar bila provokacija gostujućih igrača. "Zazivali su vojvodu Sinđelića, dizali tri prsta i hvatali se za genitalije. U tome je prednjačio njihov igrač Radovan Palić, koji je pročetnički orijentiran", rekao je Marošević u Sportskim novostima.

Čelni čovjek Sinđelića Pavle Marić je sve, naravno, vidio drukčije: "Naš klub je osnovan 1927. i preživio je tri države. Nakon utakmice, tradicionalno se okupimo na centru i pozdravimo: 'Sin-đe-lić!' Inače, u Vođincima nas je pokrao sudac. Do 75. minute vodili smo 2:0, a onda je sudac dosudio dva izmišljena penala za domaće." Marošević uzvraća: "Točno da je suđenje bilo domaćinsko, ali to je uobičajeno u našoj ligi."

Gosti iz Trpinje, sela iz okolice Vukovara, svlačionicu i Vođince napustili su tek uz pomoć interventne policije. Došli su s minibusom i pet automobila, a "samo zahvaljujući razumu ništa nije oštećeno pri pohodu bagerom jednog domaćeg navijača", tvrdi Marić.

Šora i u Laslovu

Zbog tučnjave stotinjak navijača, u Laslovu je u 86. minuti prekinut derbi Druge županijske lige između Laslova 91 i BSK-a iz Bijelog Brda. Policija je ustvrdila da su se sukobili pričuvni gostujući igrač Marko Borojević i domaći navijač, nakon čega su se žestoko sukobili navijači obaju klubova.

Laslovo je braniteljsko selo u kojemu većinu stanovništva čine Mađari, a manjinu Hrvati. U Bijelom Brdu većinsko je srpsko stanovništvo. Tajnik BSK-a Marko Mišanović tvrdi da se njihov navijač Luboljević spašavao bijegom preko polja, a M. Ivanović je zbog udaraca odvezen u Osijek na traumatologiju.

Navodno je još nakon prvog poluvremena netko iz gostujućeg kluba pokušavao kontaktirati s Miloradom Pupovcem, piše Večernji list...

Chico

PostanoPostano: pon 24 tra 2006, 21:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ajde da i ja kao umirovljeni navijač napišem nešto na ovu temu.mora netko i braniti navijače.

nema te utakmice koju bi ja propustio do unazad 2 godine,bilo rukomet,tenis,vaterpolo,nogomet,hokej.....(osijek,varaždin,split su mi najdraža gostovanja,nažalost nisam bio u rijeki na gostovanju) i tako krečući se po tim krugovima skužiš tko je kakav.
mogu komentirati trenutno stanje u udrugi navijača dinama,od kad se osnovala udruga boysi su se dosta kultivirali,megjutim od prelaska kranjčara u hajduk došlo je do malog raskola u udrugi,na opće iznenagjenje nekih ljudi tamo više ih je bilo ekstremno nastrojenih nego blaže nastrojenih prema njemu,većina ovih drugih je otišla,neki su hvala bogu ostali i daju ovim ekstremnima glas razuma.e sad najveći problem je što svi ekstremni(možemo ih nazvati hooliganima) idu na gostovanja ne zbog nogometa već zbog mogućih nereda,trenutni omjer jednih i drugih je negdje 70:30 za loše,megju vogjama naravno,a zna se što je histerija mase,dovoljno je da dvoje troje krene,počne huškat druge i evo panike,tipičan primjer je kranj,vaterpolo,kad sam vidio kak su se rasporedili po tribin,rekao sam bratu:bit će nereda,znaju oni kak se treba rasporedit po tribini.meni se to sve zgadilo,da nebi još niti kriv nit dužan završio u zatvoru,zato što volim svoj klub a ima budala na svijetu. pa zato niti ne idem više na tekme osim kojih većih

nije problem u navijačima več što se dodvorava navijačkim vođama,strpati ih u zatvor ako naprave glupost,da izgube posao pa više nikad neće raditi gluposti

no dobro,dosta za ovaj post

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
Maki

PostanoPostano: sub 20 svi 2006, 16:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma naši su navijači zlatni može se reći kao Englezi naspram npr. Poljaka i Rusa. Evo na stranici http://www.tribina.co.yu/2006/audiovideo/video.html možete vidjeti video zapise njihovih tučnjava. Oni se nađu na livadi i međusobno se udaraju. Ne znam zašto, al eto za razliku od naših nikome neštete, barem na taj način i makar se ispušu donekle. Zamislite da tu energiju iskoriste na demoliranje izloga, javnog prijevoza i ostalog što se nađe pod njihovom rukom. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: pon 15 sij 2007, 11:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Tko bi rekao da se na tenisu mogu ljudi poklati kao Hrvati i Srbi na 15.godišnjici samostalnosti Hrvatske

Šteta da "mi" i "oni" nemamo igrače golfa ili curlinga pa da se i tamo koljemo!

Churo

Spol: neodređen
PostanoPostano: sri 14 vel 2007, 1:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

citam malo ove vase upise o navijacima..i zelim vas samo upozorit na jednu stvar a to je da NE generalizirate.

14.2.2000.-14.2.2007.
M-o-S

PostanoPostano: ned 07 lis 2007, 12:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike napisa:
Ne bi bili naši kad ne bi ovako nešto izazvali..

Nisu to naši!!! To su oni koji nevole Hrvatsku i hrvatski narod, izazivaju nered, da bi Hrvatska imala štete... i ima.

Htio je ostaviti trag svoj u tebi !!!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Chico

PostanoPostano: pon 08 lis 2007, 11:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a kaj velite na onog primitivca koji je bacio nož prema igralištu,zlu ne trebalo al na tom putu moglo je pogoditi bilo koga(novinare,vatrogasce,modrića....)
ali to je opet pojedinac,slažem se sa churom

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
ivoo

PostanoPostano: pon 08 lis 2007, 12:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da, nemojmo generalizirati, u masi se svasta dogodi ali morate znati da ima ljudi sa druge strane koji uvijek krive navijače za sve i samo se javlja onda kod njih revolt i onda oni negativniji dolaze do izrazaja. Problem u našem nogometu nije u navijačima već onima koji vode klubove. Navijačko divljanje je samo posljedica ali za riješiti neki problem treba riješiti uzrok. A divljaka će uvijek biti. Pogledajte Italiju, Španjolsku itd.
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 08 lis 2007, 16:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Problem je što jedan dio Torcide (takozvani torcidaši) ili BBB dolaze na 2-3 utakmice godišnje i onda prazne sve frustracije ....
Zvuči isfurano al to nisu pravi navijači već jadnici koji idu na te 2-3 utakmice u potrazi za neredom i adrenalinom... (sukobi i sl..)

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
ivoo

PostanoPostano: uto 13 stu 2007, 22:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hm Franjo a nisi ovdje osudio divljanje huligana u tvome gradu za vrijeme gradskog derbija i noc prije i podnio nam izvještaj.
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: sri 14 stu 2007, 11:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ovo ranije sam mislio općenito i naveo sam 2 najveće skupine koje rade najviše problema.
Ovo ovamo ti je više na etničkoj razini al svejedno ja bi ih sve pozatvarao...

http://www.bljesak.info/modules.php?name=News&file=article&sid=53800

Drago mi je što si ovo spomenuo... Evo ovdje možete pogedati kako jadno ovo izgleda... Inače, ovi momci na snimci su Muslimani koji su došli na Bulevar pred franjevački samostan... a tek koliko je jadna policija....

sv.Franjo legenda

PostanoPostano: ned 20 sij 2008, 12:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo što se sinoć dogodilo kod nas u Čitluku. Tuga i jad

Jutros na kavi u Čitluku je glavna tema pa i ja saznah!
Sinoć oko 2 poslije ponoći 40-tak BBB-a na silu su ušli u disko i unjeli čitav repertuar (palice....) Napravili su nered pa su istjerani napolje gdje su razbili dvadesetak auta. Prebili su security i policiju koja ih je uspjela rastjerati i nastavila loviti po Hercegovini. Danas cijeli dan poicija patrolira po Čitluku i Međugorju.

sv.Franjo legenda

PostanoPostano: ned 20 sij 2008, 12:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

http://www.index.hr/vijesti/clanak/bad-blue-boysi-u-diskoteci-u-citluku-izazvali-masovnu-tucnjavu/371603.aspx

http://www.poskok.info/index.php?option=com_content&task=view&id=11512&Itemid=1

Specijalac

PostanoPostano: pet 02 lis 2009, 0:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nakon super tekme, išo sam na net da pogledam komentare i nabasam na ove "naše" navijače, ali van stadiona (makar nije nekakva razlika) i razmišljam si kako možda nebi bilo loše da se dinamo (ili hrvatski klubovi) izbaci iz europe na neko vrijeme. Znam da bi to bilo užas (sam sam simpatizer dinama) ali mislim da se neće ništa napraviti s navijačima dok se ne dogodi nešto stvarno rigorozno. a mislim da hrvatska previše pati zbog "naših" navijača koji vole dinamo, zagreb i hrvatsku više nego svoju mamu. Kakva smo mi to turistička destinacija ako naši vlastiti "turisti" razmontiraju svaki grad, mjesto ili benzinsku pumpu na kojoj se nađu. Neka se niko ne uvrijedi ali ogorčen sam kako niko ništa ne poduzima radi toga a navijači se još deru "sloboda navijačima", a 99.99999% građana nesmije ni prošaputati "želimo na stadijone i nemojte me/nas sramotiti .

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

BVB
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: sv.Franjo legenda
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 02 lis 2009, 8:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da, stvarno je tužno što se danas više priča o huliganima nego o dinamu koji je igrao sjajnu utakmicu.
slažem se da bi napokon trebalo učiniti nešto rigorozno. ne trebamo čekati da nas Uefa izbaci nego da kao englezi, lijepo zabranimo svojima da idu u inozemstvo na par godina a onda da se krene u obnavljanje stadiona jer drukčije neće nikad privući obične navijače.

da pravo kažem, mislim da je HNL i predobar kakve navijače ima.
stadioni prazni, a oni koji dolaze samo prave nered.

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.