HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: čet 21 ruj 2017, 5:13. Pogledaj neodgovorene postove
Harry Potter
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
Gladijator

Spol: muško
PostanoPostano: sri 28 lis 2009, 19:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

angelous napisa:
i nama su i babaroge, i čarolije iz bajki pružane...
pa nas se ispravljalo s vremenom..što u školi, što doma, što smo sami shvaćali
Moraš priznati da mi ovakvo ispiranje mozga nismo doživjeli,bar ja nisam jer se nesjećam takvih filmova za djecu.Danas znamo da pretežno televizija i internet odgajaju djecu jer se obitelj sastane tek za većerom i svako u svoju sobu za svoj televizor.Preporučio bih svima da pročitaju knjigu od fra.Josipa Blaževića-Proroci novog doba,gdje idealno objašnjava fenomen Harry Potter.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
angelous

PostanoPostano: sri 28 lis 2009, 20:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e pa to što se roditelji ne bave svojom djecom nemoš trpat pod ono da Harry ispire mozak.
Istini za volju...djeca su manje s roditeljima nego prije...naravno da to utječe na njihov razvoj...al za to nije kriv HP

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i čist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Gladijator

PostanoPostano: sri 28 lis 2009, 21:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

angelous napisa:
e pa to što se roditelji ne bave svojom djecom nemoš trpat pod ono da Harry ispire mozak.
Istini za volju...djeca su manje s roditeljima nego prije...naravno da to utječe na njihov razvoj...al za to nije kriv HP
Naravno da nije kriva Hrvatska Pošta.U filmu se sve vrti oko magije koja se prikazuje kao nešto dobro,o vještičarstvu i ostalim glupostima,i zato im je današnje vrijeme kada su roditelji sve manje s djecom,došlo ko kec na desetku.Ponavljam još jednom,nabavi si knjigu od fra.Josipa i samo malko zagrebi ispod površine,i bit će ti puno jasnije.Ja ju imam ali mi se neda prepisivati.Čovjek je pisao magisterij na tu temu na Gregorijani u vatikanu.ZBOGOM BRATE!!!!!!!!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
angelous

PostanoPostano: sri 28 lis 2009, 21:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dobro..ako budem u prilici naći ju...uzet ću je za čitanje...
Very Happy

nema potrebe za prepiranjem...ljudi smo Very Happy

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i čist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.