HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: čet 21 ruj 2017, 17:45. Pogledaj neodgovorene postove
Susreti animatora i formacije u zagrebačkoj nadbiskupiji
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
Magali
mod team

Spol: žensko
PostanoPostano: pet 27 ožu 2009, 11:44
PostNaslov : Susreti animatora i formacije u zagrebačkoj nadbiskupiji
Citiraj i odgovori

SUSRETI ANIMATORA I FORMACIJE

Dragi animatori,
Povjerenstvo za pastoral mladih u zadnjih nekoliko mjeseci organizira razlicite susrete za animatore.
Tu spadaju i duhovne obnove i formacije mladih.
U zadnjih nekoliko susreta tema je sv. Pavao buduci da je ovo godina sv. Pavla.

Ovdje ćemo stavljati sve obavijesti vezano za ovakva događanja.

Sljedeći susret je:

30. ožujka 2009. g. na Kaptolu u 20 h

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Pancho
Pancho

Spol: muško
PostanoPostano: pet 27 ožu 2009, 11:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja ću doći, pa ako će još netko, mogli bi se naći

When someone ignores you, sing louder.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
davorseljan

Spol: muško
PostanoPostano: ned 29 ožu 2009, 20:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja ću isto doći jer je Matošević pozvao i nas predstavnike KMNL-a na ovaj događaj. tj susrete.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Patrisha

PostanoPostano: ned 29 ožu 2009, 20:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Doći ću i ja najvjerojatnije... Smile
Magali
mod team

PostanoPostano: pet 17 tra 2009, 17:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi animatori,
molim daljnje obavijesti vezano za ovu formaciju...
hoće li biti susreta u 5 mj. i kada je...
hvala...

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
Patrisha

PostanoPostano: uto 05 svi 2009, 14:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

PROSLIJEĐUJEM INFORMACIJU OD DOMAGOJA:

Dragi mladi,
pozivam vas na duhovnu formaciju animatora koja će se održati u ponedjeljak 11. svibnja s početkom u 19:50 u prostorijama Pastoralnog instituta, Kaptol 29a. Gost predavač je don Damir Sojić, studentski kapelan, a tema je "Teologija+tijelo=svetost" i "Poimanje tijela kod sv. Pavla".
Povjerenik Domagoj

....ja idem sigurno, nadam se da se vidimo Very Happy
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Magali
Magali
mod team

PostanoPostano: pon 05 lis 2009, 11:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi animatori,
danas nakon ljetne stanke prvo okupljanje na formaciji animatora Zagrebačke nadbiskupije...

na starom mjestu u isto vrijeme - Kaptol, od 19:30...

Svi ste dobrodošli...

Magali
mod team

PostanoPostano: pet 30 lis 2009, 7:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Prenosim:

...Ujedno Vas pozivam na naš drugi ovogodišnji susret duhovne formacije animatora koji će se održati u ponedjeljak 2. studenog u 20 h u prostorijama Nadbiskupijskog pastoralnog instituta (Kaptol 29a). Tema susreta je „Ti si skriveni talent“, a imati ćemo posebnu gošću.

Prije formacije u 19.30 biti će kratki susret svih voditelja i animatora za susret Hrvatske katoličke mladeži u Zadru iduće godine.

Vidimo se i Bog vas ljubi!

Povjerenik Domagoj

Magali
mod team

PostanoPostano: pon 30 stu 2009, 14:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

INFO ZA ANIMATORE:

Duhovna formacija animatora mladih
Nastavljaju se i naši susreti duhovne formacije animatora mladih. Sljedeći je susret predviđen za ponedjeljak, 7. prosinca u 19.50 sati u dvorani Vijenac na Kaptolu. Nastavit ćemo razmišljati o temi "Ti si skriveni talent": u prvom će dijelu povjerenik Domagoj imati razmatranje nad evanđeljem o talentima, a poslije će Ivona govoriti o važnosti svakog pojedinog talenta (karaktera osobe). Vjerujem da će biti jako interesantno pa vas pozivamo da dođete u što većem broju.
Magali
mod team

PostanoPostano: čet 04 ožu 2010, 10:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi animatori, proslijeđujem vam info od našeg povjerenika Domagoja:

Pozivamo vas na pripremni sastanak povodom Susreta hrvatske katoličke mladeži u Zadru u ponedjeljak, 8. ožujka s početkom u 20 sati u dvorani Vijenac Nadbiskupijskog pastoralnog instituta (Kaptol 29).
....
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.