HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pet 22 ruj 2017, 2:51. Pogledaj neodgovorene postove
Zajednice mladih u Splitu
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
vony

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 03 lis 2007, 14:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Eto da se ne piše samo o Frami, pritom ne mislim ništa loše - dapače, ja bi vam rekla par riječi o salezijanskim animatorima u Splitu na Kmanu!
Dakle to je župa Marije Pomočnice Kršćana, jedina salezijanska župa u Splitu, ima nas oko 30 - ak istina malo nas je al ipak nas ima.... Nalazimo se dva puta tjedno, jednom na sastanku i drugi put na oratoriju gdje radimo s djecom... Eto ako koga još zanima nešto slobodno neka pita... Pozz Wink
BTW imamo svoju web str koja glasi www.salezijanska-mladez.com eto pa mozda vam da odgovor na neka pitanja... Wink

...nije lako razumjeti način na koji gospodin postupa...ono što je učinio i čini, to je jedino i uvijek za naše dobro....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuMSNM [Vrh]
Bepo

Spol: muško
PostanoPostano: uto 11 ožu 2008, 12:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Drago mi je da se negdije skupljaju ljudi u crkvi na način da ih povezuje Isus.
Ja sam sa Žnjanj. U našoj župi je početkom godine započelo druženje na način da se po dvanaest obitelji nalazi zajedno jednom u mjesecu. Do tada imamo zadatak pročitati neki dio iz Biblije, a onda sa župnikom pričamo i razmišljamo o pročitanome. Svake prve subote u mjesecu je misa za sve obitelji,a prije mise je krunica koju uvijek predvodi druga zajednica obitelji. Inače, jedini zadatak ovog druženja je obveza da se u obitelji počme čitaiti biblija i svaki dan članovi obitelji moraju izmoliti bar deseticu krunice. Trenutno se nalazi pet zajednica po dvanaest obitelji. Nije zanemarivo.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
pupie

PostanoPostano: uto 02 ruj 2008, 21:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo mene zanima FRAMA u GOSPE OD ZDRAVLJA....jel mogu dobit koju informaciju kad,di šta,kako???

hvala unaprijed thank you nemam blage
davorseljan

PostanoPostano: sri 03 ruj 2008, 14:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pupie napisa:
evo mene zanima FRAMA u GOSPE OD ZDRAVLJA....jel mogu dobit koju informaciju kad,di šta,kako???

Web stranica frame je: http://framagoz.890m.com/ .
Tamo imaš sve informacije.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: pupie
perina

PostanoPostano: sri 03 lip 2009, 10:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pupie napisa:

Susreti se redovito održavaju u vjeronaučnoj dvorani u samostanu Gospe od Zdravlja s početkom u 20,00 h. Teško je predočit susrete nekome ko na njima nije nikako bia pa je zato bolje OSOBNO doć i vidit, doživit, proživit...

Inače...nova adresa web stranice je www.frama-goz.org
...pa ko želi, nek navrati na stranicu - ili još bolje na susret uživo... cvjetic

Mi čekamo... pusa

Mir i Dobro!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
slomljenokrilo

PostanoPostano: čet 04 lip 2009, 7:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

čekamo čekamo Cool
agape

PostanoPostano: sub 27 ožu 2010, 20:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pozdrav svima iz Kaštela iz zajednice Bl.Ivan Merz Smile
Radimo uglavnom s mladima 7. i 8. r. osnovne ozbiljnije, a (trenutno imamo stanku) malo prilagođenije i za djecu 4-6. r.
Stariji se uglavnom angažiraju ili u crkvi ili u molitvenoj zajednici i kao animatori mlađima Smile

Mene zanima ako zna (lara možda) itko za karizmatske zajednice u Splitu - tko, što, gdje, kada, kome se javit? Bila bi jako zahvalna!
Malo nas je, al bitno da nas ima Wink

Možete mi raditi sjenu, ali svjetlo je u meni!!!
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.