HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 19 ruj 2017, 13:33. Pogledaj neodgovorene postove
Susret hrvatske katoličke mladeži u ZADRU 2010.!!!
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
osjecanka

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 04 svi 2010, 9:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mi smo u Ninu!

Svi smo mi andjeli sa samo jednim krilom, moramo se zagrliti da bismo mogli letjeti!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
angelous

Spol: muško
PostanoPostano: uto 04 svi 2010, 21:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

i tamo su naši iz biskupije Very Happy

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i čist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: čet 06 svi 2010, 23:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam u ??? 15 km od Zadra.
Danas ću znati nakon susreta sa kapelanom.
Inaće krećem u 6:15 što je prvi bus uz Zagreba za koji znam da kreće tako rano i dolazimo u Zadar u 11 sati.
Forumaški je na jedan kod trajekta za Preko u 13 sati i drugi je u 15 sati na Višnjiku kod ulaza.
Bit će fotke za sve koji neće ići.
Naravno da čemo molit za sve Vas.
P.S. dospio sam na naslovnicu blogova Križa života Smile .

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
angelous

PostanoPostano: pet 07 svi 2010, 12:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

na fejsu ima otvoren event za susret Very Happy

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i čist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: pon 10 svi 2010, 0:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dobro jutro svima.
Netko radi i u jutarnje sate.
Forumaški susret je održan i to jedan glavni i nekoliko sporednih.
Sve u svemu bilo je zanimljivo i zbilja daj Bože da se ponovi.
Slika tokom dana.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Felicita

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 10 svi 2010, 14:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kako vam je bilo u Zadru? Di ste bili?

Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: sub 15 svi 2010, 22:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo fotke sa forumaškog susreta.
Fale mnogi.
Svima VELIKI POZDRAV, MA GDJE BILI.

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: sub 15 svi 2010, 22:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo moje reportaže. Ova verzija je za forum mladih HBK, i postoji nekoliko verzija koje su u biti iste.

Došao je i taj dan. Valjalo je poči put Zadra na susret Hrvatske katoličke mladeži.
Vrijeme baš i nije obečavalo. Tokom jutra padala je kiša kao da je to bio blagoslov pokojnog Zadarskog biskupa Pređe. Sam Zadar dočeo nas je raširenih ruku. Tako je bilo cijelo vrijeme boravka tamo a zatim je tako bilo i kod domačina svih nas tj u 90 župa Zadarske biskupije koje su primile sudionike na počinak i druženje drugod dana.
Mladi su u Zadar dolazili do oko 13 sati. Čak se i po koji zalutali autobus mogao nači na poluotoku gdje su mladi imali priliku zavirit u Zadarske starine i upoznat se sa prošlošću. Vrijeme se tokom dana proljepšavalo da bi u oči same procesije zasjalo i sunce. To su neki iskoristili za prvo ovogodišnje kupanje u Zadarskom moru.
Procesija koja je išla od Kalelarge do sportskog centra na Višnjiku počela oko 13:45. Križ i zastava susreta nosili su mladi. Zatim je sve to postavljeno na oltar. Kažu da je procesija trajala oko 4 sata jer ipak tu je bilo preko 40.000 sudionika.
Program je počeo odmah po dolasku prve skupine da bi se nastavio molitvom krunice koju su predvodili mladi različitih biskupija kao i misa o kojoj je sve rečeno več ranije. Što se tiće glazbe to je bilo slabo jer je nastupio samo zbor mladih Zadarske biskupije. Za razliku od Varaždina gdje je glazbeni program ipak bio bogatiji.
Nakon mise mladi se nisu dali prema svojim autobusima koji su ih odvozili do njihovih domačina u kako sam naveo preko 90 župa zadarske biskupije.
Kada su mladi stizali nisam doznao ali sam doznao da je ovaj susret protekao bez izgreda. Sve u dostojanstvu kako i slići ovakom susretu. Kola Hitne pomoći imali su posla jer je nekoliko mladih krivo stalo ili su su nezgodno pali.
Drugi dan svaka župa domačin imala je svoj program.
Na kraju u povratku svaki autobus imao je i izlet iznenađenja. Tako je večina Zagrebpčana i Sisčana završila na Rastokama, mada su autobusi samo za ovaj susret imali besplatanu vozarinu po autocesti.

U radu je spas.
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.