HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: čet 21 ruj 2017, 17:43. Pogledaj neodgovorene postove
Holywin - bdijenje uoči Svih Svetih
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
Angelina

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 01 stu 2009, 11:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I zar stvarno nitko neće ništa pohvaliti? Rajku ili Nema love ili sv. Vida ili silnu strpljivost ljudi koji su gledali i divili se, zanemarujući čak i nedostatak kisika... Tko je još vidio poštivati primarne fiziološke potrebe...
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Anny

PostanoPostano: ned 01 stu 2009, 14:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma ljudi moji, bilo je prekofenomenalno Very Happy

super mi je bilo ono s baltazarom hehe

a tek talijan i 24 djece hehe, svaka čast glumcu veseo

e da, pozdrav Magali i sorry jer se nisam upoznavala s drugima

Dami la mano, voglio restar per sempre insieme a Te
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Magali
Magali
mod team

PostanoPostano: pet 22 lis 2010, 14:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudići,
tko ove godine ide na hollywin...
eto poziva i ovdje...

5. HOLYWIN (svetost pobjeđuje) - "BIRAM RAJ"

Dragi mladi prijatelju!

Veliko nam je zadovoljstvo i ove godine pozvati Te na misno bdjenje uoči Svih Svetih koje će se održati 31. listopada 2010. s početkom u 18:30 sati u župnoj crkvi sv. Blaža.
Misno bdjenje predvodit će župni vikar vlč. Ivica Budnišćak, a za glazbeni dio pobrinut će se novonastali bend duhovne glazbe "Sveta vatra". Nakon misnog slavlja, u dvorani
kinoteke održat će se 5. HOLYWIN pod geslom "BIRAM RAJ", na ko...jem ćemo pobliže upoznati sv. Ivana Fishera, sv. Ignacija Lojolskog te sv. Hildegardu!

S obzirom da je kinoteka postala mali prostor na broj posjetitelja, ove godine nudimo i "Holywin2" koji će se održati 6. studenog 2010., a započet će s misnim slavljem u 18:30
koje će predvoditi župnik vlč. Zvonimir Sekelj, a župni zbor "ESPRIT" koji ove godine slavi 10 godina, svojim pjevanjem uveličat će misno slavlje. Predstave o životima, već gore
navedenih svetaca, održat će se u 20 sati u dvorani kinoteke iza crkve.

Ulaznice za ova dva susreta možete kupiti po cijeni od 10 kn u SKAC klubu u Palmotićevoj ulici 31 (dvorište bazilike Srca Isusova), u Zagrebu, svakim radnim danom od 16 - 18 sati,
a možete ostati i na ugodnom druženju uz čaj ili kavu. Prodaja ulaznica započinje 13. listopada 2010.

S obzirom da je broj karata ograničen, pozivamo Te da se što prije požuriš po svoju kartu.

Zahvaljujemo na povjerenju koje nam dajete iz godine u godinu.

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.