HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 22 srp 2019, 16:37. Pogledaj neodgovorene postove
Duhovna obnova u Krku
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Srki

Spol: muško
PostanoPostano: uto 16 stu 2004, 8:19
PostNaslov : Duhovna obnova u Krku
Citiraj i odgovori

Duhovna obnova Frame Trsat održala se od 12.11 do (igrom sluĆØaja) 15.11.2004. u samostanu karmeliƦana u Gradu Krku. Neka svi ovdje iznesu svoja svjedoĆØanstva.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
sike

PostanoPostano: uto 16 stu 2004, 11:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Srki,možda si trebao svima naÅ”ima prvo otvorit internet raĆØun jer osim mene, tebe, Daniela, Å”ljunĆØice i Darije..drugi su bez neta pa s ene mogu javiti tako da se baÅ” i neƦeÅ” puno naĆØitati svjedoĆØanstava.
Å to se mene tiĆØe, ovo mi je bila najbolja duhovna obnova do sada,zato Å”to smo se toliko meĆ°usobno povezali. I toliko mi je drago Å”to je bio Zoran i tako nam neke stvari detaljno objasnio,poput važnosti sakramenata ispovjedi i euharistije.
Sve u svemu, Ŕteta Ŕto i drugi naŔi nisu bili i to da definitivno moramo ponoviti.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Dara

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 17 stu 2004, 7:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bilo je fenomenalno.....najvise ni se svidjelo zajednistvo svi smo cijelo vrijeme bili zajedno,nije bilo nikakvih odvajanja.......sve mi je bilo predivno neopisivo,ali najvise mi se svidjela molitva pred Presvetim,tu molitvu sam podjelila sa sandrom...........igre su isto bile cool,najvise horor-pogodi ubojicu.....STETA STO MOST NIJE BIO ZATVOREN JOS 7 DANA!i najbolje od svega je bilo sto smo se jos vise povezali jedni s drugima,a i hrana je bila super jelda Daniel? belji se
Srki

PostanoPostano: čet 18 stu 2004, 9:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bilo je super, no ne mogu izdvojiti koja mi je bila bolja-u ƈabru ili Krku. Svaki susret i svaka duhovna obnova su lijepi i zapamƦeni na poseban naĆØin. Kako Daria kaže, i meni se najviÅ”e svidjelo zajedniÅ”tvo te predavanje fra Zorana. Misa je bila isto lijepa, a i svaka jutarnja ili veĆØernja u onoj maloj kapelici. Nas tridesetak se ugura u nju i zajedno molimo i pjevamo i stvara se jedan poseban ugoĆ°aj. VeĆØernji program sa igrama je bio fenomenalno smiÅ”ljen-posebno horori. Bilo je dobro i u radu po grupama, a razgovor udvoje je bio neÅ”to najljepÅ”e.

ZakljuĆØak: Treba biti viÅ”e duhovnih obnova!
Sanders

PostanoPostano: sub 20 stu 2004, 16:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma legendarno je bilo! Zajednistvo se osjetilo, posebno me Zoki i klanjanje odusevilo, definitivno u korizmi moramo ponoviti nesto slicno..
I da ispovijed kod karmelicana koji je drzao misu (ne znam mu ime) mi je bila nesto posebno..Uspio sam se povezati sa svojom ovcicom vise (Marinom)...Uistinu posebno i potrebno!

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Marin_Trsat

Spol: neodrešen
PostanoPostano: uto 30 stu 2004, 13:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo napokon nakon nekoliko mjeseci odsustva i mene na forumu pa odmah naletih na ovu temu, moj komentar je da je bilo stvarno izvrsno.
klopa je bila super,ona zlahtina krcka je bila super, a na duhovnoj razini osjetila se Bozja prisutnost, a najvise u nedjelju kad smo morali ostat na Krku. SVE POHVALE MOM PASTIRICU, zaista me iznenadio, i ucinio obnovu zanimljivijom Laughing

VRS-NSMV-SMQL-IVB
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
sunshine20

PostanoPostano: sri 01 pro 2004, 8:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pozdrav svima..jako mi je drago Ŕto vam je uistinu bilo lijepo na duhovnoj obnovi...i Ŕto je Gospodin izlio u vaŔa srca more blagoslova..
ostanite mi svi u Gospodinu do iduƦeg susreta ovdje na forumu..hehe a možda i na Trsatu jako sretan

pusa svima i drago mi je zbog vas.. hop

vi ste svijetlost svijeta!!!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: pon 06 pro 2004, 12:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hvala ja sam Å”to si se uopƦe javila na ovu temu! Od srca želim da svako naÅ”e bratstvo osjeti zajedniÅ”tvo kakvo smo mi osjetili!
Blagoslovljeni bili!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
sunshine20

PostanoPostano: pon 06 pro 2004, 23:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pa naravno Sike vi trsaĆØani ste mi najbolji ljudi.. jako sretan !kakoo se ja vama ne bi javila..

meni je takoĆ°er drago Å”to možemo biti povezani duhom...Gospodin nas je sve obilato nagradio..pusa svima jako sretan

vi ste svijetlost svijeta!!!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.