HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 22 ruj 2019, 10:45. Pogledaj neodgovorene postove
[ostale teme] PREDSJEDNIƈKI IZBORI!!!!!
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
frajer
iskljuĆØen

Spol: neodrešen
PostanoPostano: pon 20 pro 2004, 8:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Samo malo, kad je Letica bio u liberalima?
I kad je to njeova kujica ignorirala Merkatovog psiƦa?
To su sve bitne stvari za izbor predsjednika ...
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
merkat

Spol: muško
PostanoPostano: pon 20 pro 2004, 13:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Cvjetkus u pravu si, treba barem glasat za nekoga tko nema Å”anse da dobije ako se veƦ ne želi utjecat na politiku koja toliko utjeƦe na nas da od oĆØaja mnogi neznaju kaj Ʀe, pa ni ja...
Jel ako ne ispune, veƦ Ʀe netko ispuniti....

BigShoot, Letica je bio nezavisni kandidat na tudjim listama ....
Pa dugo vremena ga je ignorirala, njegova TajĆØi ( poklon Franceka) je tak fina da mog kloÅ”ara nikad nije Å”ljivila a to je vjerujem da dijeliÅ” moje miÅ”ljenje državno-nacionalni problem. I ja to ne opraÅ”tam. Shocked
To su presudne stvari za predsjednika ! ƈak mislim da ih treba stavit u ustav, dakle nije bitna Å”kola, iskustvo, poÅ”tenje, afere,...nego baÅ”, to, odnos kuĆØnih ljubimaca prema kuĆØnim ljubimcina obiĆØnih graĆ°ana ! Rolling Eyes

Å to Ʀe mi život bez vjere ?
Å to Ʀe mi vjera bez života ?
sike

PostanoPostano: pon 20 pro 2004, 13:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dobro,uvjerili ste me i definitivno sams e odluĆØio za Ɔiru nakon gostovanja kod Malnara. ƈovjek je proÅ”ao na mojem "ispitu" po pitanju abortusa, istospolnih brakova, Crkve..
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
merkat

PostanoPostano: pon 20 pro 2004, 13:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sike ma to je cisti populizam , i PaÅ”aliƦ je rakao kako nikad nije varao ženu nit je spavao s ikim osim nje i to ne prije braka pa ne znaĆØi da je dobar.
Kaj se ƈire tiƦe dovoljno mi je kaj mi je od frenda tražio papriku da igra u repki....
Makar svidja mi se u mnogim stvarima kao na to kad ga pitaju svidja li mu se neke mlada žena odgovori da nije pedofil i kako je to neukusno. Naime tako bi se svaki gospodin trebao ponaÅ”ati, dakle ima Å”arm, stil i zna kaj su prave vrijednosti i ne srami ih se, dakle u pravu je , samo kaj je licemjeran, zaboravlja na joÅ” neke stvari koje ĆØini, jel pravi ĆØovjek osim hvalisanja opƦeprihvatljivim vrijednostima bi trebao se suoĆØit sa svojim manama a on to ne ĆØini.

sike

PostanoPostano: pon 20 pro 2004, 13:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A tko je savrÅ”en..HoƦu reƦi da mi se svidjela ona gesta kad je slijepom deĆØku u emisiji odmah iskeÅ”irao 10.000 kn i potaknuo i druge da daruju. Istina, ima para ali kad bi to napravili drugi predsj.kandidati..Pa nek je licemjeran,ali se pokazao kao ĆØovjek!A i glavno mi je da potiĆØe studente da glasaju,koji se najmanje odazivaju izborima a i želi vratiti vrijednosti branitelja,koje se od junaka pretvorilo u zadnji Å”ljam u ovom druÅ”tvu.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
fat drummer

PostanoPostano: uto 21 pro 2004, 18:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma mene smeta kaj oni govore o toj promjeni ustava kao da je to gotova stvar. eto doso sam na vlast, sad cu promijenit ustav, pa cu na tenis...
nije ustav par carapa da se mijenja svako malo
najvisi zakon drzave, neka vrsta ideala koje smatramo svojima i nama prirodjenima pa cemo sad mjenjat ustav svako malo. ok, ovlasti predsjednika nisu neki ideali i slobode al opet, nemoze se mijenjat ustav i obecavat prmijene ustava kao dio predizbornog programa

kandidat treba izac s progamom u kojem ce se pokazat kao elokventan, smiren i nesklon ekscesima (otpadaju rojs, ciro, kovacevic), mora imat umjerene stavove (pa-pa pasalic) mora imat stavove (pa-pa letica, koji je pandan politicke kurve, pardon my french) mora imat neku moralnu snagu i politicki autoritet (zbogom petrak, rajh i onaj tip s dugom kosom)
djurdju, jadranku, stipu i borisa necu dirat jer ih smatram relativno ozbiljnim kandidatima (relativno, mind you)
ne treba predsjednik pricat kako ce povecat proracun ili dat place mungosima, on s tim nema veze
on mora dat utisak osobe koja nas NECE osramotit u bruxellu ili new yorku, nekoga tko moze razgovarat s socijal demokratima i liberalima, nekoga tko ce smirit strasti kad sabor izglasa kretenski proracun ili izglasa izmjene i dopune zakona o izmjenama i dopunama zakona a da nema kvorum...
tak ja zamiljam predsjednika

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
frajer
iskljuĆØen

PostanoPostano: uto 21 pro 2004, 20:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

... I joÅ” bih dodao da predjsednik ne može biti vicmaher koji ne govori ama baÅ” niti jedan strani jezik i kad ima toliko putra na glavi (Solidum ... Cementara koju nije on htio zmuljati nego njegova kƦer Confused ) da je smijeÅ”no kad on govori o sukobu interesa (pa, pa stipo).

TakoĆ°er bi kandidat trebao imati svoje stavove, a ne biti predsjednikova tajnica, a kao njegova predsjednica (jer sigurno ne bi bila naÅ”a, a joÅ” manje moja) ona bi bila izvrÅ”ni organ koji provodi stranaĆØku, HDZovu politiku. ZnaĆØi Jadranka pa-pa.

S druge strane kandidat mora biti ozbiljan, a ne da triput promijeni miÅ”ljenje hoƦe li se kandidirati ili neƦe. (Pa pa Borise).

I konaĆØno, ne znam Å”ta bi rekao protiv ƐurĆ°e, ona mi je zapravo OK, ali ajde ... i taj kandidat se ne bi smio slikati u pozi Sharon Stone bio on muÅ”ko ili žensko. (papapa ƐurĆ°a).

I da, Fat, ako si htio reƦi da je nezgodno izabrati predsjednika jer su svi s manama, da to se slažem.

I mislim da Ʀu glasati za Leticu o kojem ti ipak malo znaÅ”.
igor

PostanoPostano: uto 21 pro 2004, 21:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

za predsjednika republike u hrvatskoj bitno je imati osobu s puno iskustva, inteligentnu i ako je moguce da to bude netko na duze vrijeme, a ne da se mijenja stalno.. predsjednik republike ti je kao kralj u kraljevinama.. to je LA PERSONA DI RIFERIMENTO DEI CITTADINI, ako shvacate sto zelim time reci.. kao CIAMPI u italiji, on ti je legenda i simbol italije, a glavna uloga mu je govoriti "NASE JEDINSTVO TALIJANA JE NAJBITNIJE, ITALIJA MORA BITI UJEDINJENA" i slicno tomu...

zbog svega navedenoga smatram da je MESIC najbolji izbor..
merkat

PostanoPostano: uto 21 pro 2004, 21:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bez obzira sta mislim o moralnoj vrijednosti Stipe, Igor je ipak najblizi po meni istini.
Naime brijemo o predsjedniku koji u nasem parlamentarnom sustavu ipak je bas ono sta je napisao Igor, a fore kako ce bilo tko od njih sta mijenjat su za malu djecu, jel u tom sustavu bez sabora nemoze nit na wc.
Jel jedno s cime nam se predsjednik moze ulagivat je oce li ic na brione, oce li spavat u vili zagorje i takve minorne stvari a ustvari njegovo je da kao neki maneken se smjeska po svijetu, prezentira vladina djela, razvija diplomatke odnose koji su ionako samo gluma jel se gleda u odnosima zemalja samo susti interes.
Stipe je stari iskusni lisac, prljav ali koristan igrac, bas kao Mato Neretljak ! Laughing
I siguran sam da ce pobijediti, sto nam na kraju krajeva i nije toliko bitno, bitniji su nam parlamentarni i lokalni izbori, no to je tema za sebe.

igor

PostanoPostano: uto 21 pro 2004, 23:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nadam se da ce stipe pobijediti jos u prvom krugu da ne moramo trositi bezveze previse novaca i za drugi krug, koji je ionako beskorisan...

a za parlamentarne stvarno necu imati pojma za koga dati glas...

sve mi se cini da ce moj glas (poslije jako jako puno premisljanja i vaganja svih strana) otici LSu. odnosno stranci ciji je program dosta normalan, i stranci koja je vrlo pragmaticna i trudi se s malo obecanja puno uraditi i raditi... upoznao sam i osobno zlatka kramarica, i svidio mi se kao covjek. vrlo realan, veoma inteligentan i mislim da je sposoban...

jedino sto me muci je cinjenica da liberali sigurno nece dobiti vecinu glasova, a praviti neke koalicije s ovima iz desnice, ili ne daj boze ljevice bas i nije neki posao....
jesus freak

PostanoPostano: sri 22 pro 2004, 0:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja sam definitivno najzadovoljniji borisom, zbilja se vidi da covjek ne odustaje. nije uspio na parlam. izborima ali ipak ide dalje. zna sto kao predsjednik moze i zna sto hoce. ima fantasticne stvavove rema crkvi, haagu i braniteljima, prema (zapustenoj) slavoniji i pstalim dijelovima koji se slepaju. da mogu dao bi dva glasa, al ne mogu. odite na iskon i pronadjite si njegov interview...

Gospodin ti je oprostio grijehe. Idi u miru.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
jesus freak

PostanoPostano: sri 22 pro 2004, 0:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo da se ne trudite samo ja vam naso link pa ako vam nije mrsko pogledajte... plus jos slusao sam njegov interview na HKRu... fantasticno!
http://www.iskon.hr/vijesti/radna/page/2004/11/25/0239006.html

Gospodin ti je oprostio grijehe. Idi u miru.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
merkat

PostanoPostano: sri 22 pro 2004, 6:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Igore raspitaj se za program liberala pa i reci kako gldaju na odnos crkve i drzave, pitanje abortusa i umjetne oplodnje, istospolnih brakova i posvajanja djece istih pa vidi dali se i tada uklapaju u tvoju sliku.
Kaj se tice dopadljivosti znaj da je to njima posao....i vjeruj da nitko ne dolazi viskoko u politici samo sa smjeskom i vrijednim radom...

freak hvala za link, dijelim tvoje misljenje o karakteru Borisa Miskica !
Covjek je zakon samo kao dobar ,i vrijedan sigurno nece uspjeti a i da uspije nemoze on sam ama bas nista protiv drzavnog aparata i mafije, no glasat cu za njega jel je moralan, makar da predje 5 % da si povrati vlastit novac koji ulaze u kampanju za razliku od ostalih koji trose nas( mozda nit chiro) .

fat drummer

PostanoPostano: sri 22 pro 2004, 9:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

letica je super
danas je nezavisni kandidat koji se veze uz desnicu
bio je savjetnik predsjednika tudjmana
bio je ban jelacic
napao je slovenske granicare u uniformi bana jelacica al bez lipicanca i zamjenio je pusku s kosarom voca
bio je na celu tensikog saveza pa su nestale neke pare
jos imam par primjedbi na njegov odnos prema novinarima i njegov docirajuci stav prema mladima

al letica je inace ok... nije li nekad bio i u ljevici?

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: sri 22 pro 2004, 9:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

merkat napisa:
freak hvala za link, dijelim tvoje misljenje o karakteru Borisa Miskica !
Covjek je zakon samo kao dobar ,i vrijedan sigurno nece uspjeti a i da uspije nemoze on sam ama bas nista protiv drzavnog aparata i mafije, no glasat cu za njega jel je moralan, makar da predje 5 % da si povrati vlastit novac koji ulaze u kampanju za razliku od ostalih koji trose nas( mozda nit chiro) .

Da, slažem se s vama, sad neƦe nikaj postiƦ, al ko zna, jednog dana...
Treba vremena da ga ljudi upoznaju i ĆØuju za njega, a onda Ʀe veƦ i imat nekakve Å”anse, možda veƦ na sljedeƦim parlamentarnim izborima...

fat drummer napisa:
bio je ban jelacic
napao je slovenske granicare u uniformi bana jelacica al bez lipicanca i zamjenio je pusku s kosarom voca

Laughing Laughing Laughing

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
frajer
iskljuĆØen

PostanoPostano: sri 22 pro 2004, 9:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

danas je nezavisni kandidat koji se veze uz desnicu ---da, i?
bio je savjetnik predsjednika tudjmana ---da, i?
bio je ban jelacic ---da, i?
napao je slovenske granicare u uniformi bana jelacica al bez lipicanca i zamjenio je pusku s kosarom voca ---da, i?
bio je na celu tensikog saveza pa su nestale neke pare ---naravno, nemaŔ niŔta konkretno, jel tako?
jos imam par primjedbi na njegov odnos prema novinarima i njegov docirajuci stav prema mladima ---Molim? Jel ti to ozbiljno!? On je jedini koji se dotakao konkretno mladih, ostali samo naĆØelno trabunjaju. Njegov su izborni stožer ĆØovjeĆØe na proÅ”lim izborima ĆØinili sve redom mladi ljudi.

Ma mislilm fat, stvarno si se pos*** ...

Iz nekog nejasnog razloga ti letica nije drag i sad tu piŔeŔ bajke.
igor

PostanoPostano: sri 22 pro 2004, 10:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

oni koji se bilo kako vezu za vise SMJESNU nego ULTRA DESNICARSKU stranku HSP nisu dobrodosli kod mene...

letica jest inteligentan i pametan covjek, ali kao predsjednik ne bi bio dobar, to sam siguran...
i to sto se vezao za HSP samo da bi usao u parlament, mislim da je totalno bezveze.. i meni se ne svidja
merkat

PostanoPostano: sri 22 pro 2004, 15:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Možda bi bilo malo pristrano kad bih sad branio Leticu, no i on i njegova žena su vrlo poÅ”teni ljudi bez obzira Å”ta selo priĆØa, eto znam to iz prakse.

Ivan Merz : " ...ta mora da je jako dobar taj ĆØovjek kad ga toliko progone...." !

igor

PostanoPostano: sri 22 pro 2004, 17:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

moze on biti posten koliko zeli, ali za predsjednika nije...

sto se tice liberala, vidio sam im program i shvatio sam ono sto si napisao... sad mi je jasno... nisam to prije vidio, iako sam mislio potajno da oni zastupaju te teze kao sto je BRAK HOMOSEKSUALACA, protiv cega sam ja JAKO JAKO...

i tako ja ostadoh bez nekog logicnog izbora za koga cu glasovati na sljedecim parlamentarnim izborima...

MESIC za predsjednika, a poslije ne znam...
sike

PostanoPostano: čet 23 pro 2004, 12:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

igor napisa:
sto se tice liberala, vidio sam im program i shvatio sam ono sto si napisao... sad mi je jasno... nisam to prije vidio, iako sam mislio potajno da oni zastupaju te teze kao sto je BRAK HOMOSEKSUALACA, protiv cega sam ja JAKO JAKO...

i tako ja ostadoh bez nekog logicnog izbora za koga cu glasovati na sljedecim parlamentarnim izborima...

Zato sam se ja odluĆØio za Ɔiru jer se ĆØovjek izjasnio po tom pitanju, s ĆØime se i ja i ti slažemo
frajer
iskljuĆØen

PostanoPostano: čet 23 pro 2004, 13:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ƈiji si program ĆØitao, LetiĆØin program za predsjednika, program LS ili HSLS-a?

ƈini mi se da si ti sve pobrko ...
fat drummer

PostanoPostano: čet 23 pro 2004, 18:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

aha znaci ok je kad netko tko se kandidira za predesjdnika pravi budalu od sebe oblaceci se ko ban jelacic (inace najveci nepriajtelj republikanskog poretka i najveci sin slavne nam monarhije) al nije ok kad se slika u halterima
ajde frajeru ako se itko posro...

letica je za zadnje parlamentarne izbore upao u menzu sc-a, dobio besplatan tanjur pun lignji, zatim upao studentima koji su sjedili do mene i mirno rucali i krenuo im nesto baljezgat o vaznosti mladih, kako se mora izac na izbore itsl. mislim koja nekultura. ja njemu ne upadam dok ruca i ne govorim o svom politickom programu. zasto ih jednostavno nije pusio na miru nego im je
a) pokvario rucak politikom
b) dao besplatnu kemijsku s hsp-ovim logom
c) pojeo besplatan tanjur duplih porcija lignji (ili mene ona gospodja iz nekog razloga zakine svaki put pa dobijem duplo manju porciju)

s tim da je tocka b) jos i najgora jer bi te netko mogao povezat sa hsp-om

da letica je uzeo pare iz hts-a i dao ih kao kredu svom frendu isto kao sto je mesic krao pare iz mecelja, zeljezare, nasicecementa itsl...
nemam ja nista protiv letice, samo kazem da je nevjerojatno da netko tako nacitan i gradjanski osvijesten moze u deset godina prometnut se iz ljevicara u gotovo ekstremnog desincara i imat takve ispade nekulture na nacionalnoj televiziji kao letica na predstavljau svih kandidata u onom restoranu na hrt-u
u cem je problem? jel ljevica postale desnica? ne znam... ajde ok da je preso iz ljevice u centara ili iz centra u ljevicu al promijenit polove potpuno?!?!?!?!?! osim ako netko nece tvrdit da je hsp centar

merkat

PostanoPostano: čet 23 pro 2004, 19:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da na pocetku bude jasan , moja glas ide Miksicu
Jedna moja frendica je prije par godina kod Sokola na pravu polagala branila seminar gdje je navela jedan clanak britanski u kojem je jedno istrazivanje pokazalo kako su ljudi koji glasaju za hdz ispodprosjecno inteligentni. N ispitu ju nije rusio ali joj je rakao da zbog te opaske sa seminara ima ocjenu nize !
Na internom portalu jedne tvrke u kojoj su 90 % viskokobrazovani vodi Miskic !
Fatdrumer, vjeruj mi frajer mi je tu namanje drag no u pravu je ovaj put.
Letica nikad nije bio ljevicar, nego nezavisan, bio je Tudjmanov savjetnik kada je hdz jos valjao a smatran "strankom opasnih namjera" te nekim ultradesnicarima i nacionalistima. To za tenis je mogao napisat obican novinarski poltron neke medijske masinerije. Da se ja npr. probijem u politici i da budem posten vrlo lako bi mogao ocekivati da netko napise da sam homoseksualac.
Jedno slika u medijima a jedno u stavrnosti. Mogao bih to potkrijepiti vlastitim iskustvima koje sam dozivio i reci nesto o nekim poznatim licima, ali tko bi i vjerovao ? I zasto bi ? A vjeruje se onima koji imaju toliki utjecaj i koji je jako upitan, mislim na nezavisnost!

igor

PostanoPostano: čet 23 pro 2004, 21:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da, ali ciro bas i ne bi bio dobar predsjednik...

frajeru... LETICA NIJE BAS SASVIM NORMALAN.... toliko...

sto se tice moje teorije da bi trebali glasati za mesica... pa, recimo da sam promijenio misljenje danas, kad sam cuo direktno od mesica sto misli o zabrani pobacaja...
jedino dvoje, sto se ja sjecam, koji su rekli da bi zabranili pobacaj su kosorka i rojs... neka me netko ispravi ako grijesim....

tako da poslije ovoga stvarno ne znam za koga glasati...

mozda se smislim do nove godine....
igor

PostanoPostano: čet 23 pro 2004, 21:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

inace i miksic je rekao da ne bi zabranio pobacaj... to sam bas dobro zapamtio... pogledajte malo to...
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.