HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pet 20 ruj 2019, 10:35. Pogledaj neodgovorene postove
[ostale teme] PREDSJEDNIƈKI IZBORI!!!!!
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
frajer
iskljuĆØen

Spol: neodrešen
PostanoPostano: pon 27 pro 2004, 15:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

PrihvaƦam ...
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
fat drummer

Spol: muško
PostanoPostano: pon 27 pro 2004, 15:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike napisa:
zabrana abortusa je prvi korak kojis e mora napraviti a onda iƦi dalje na edukaciju.

a ok, al ja ti kazem da to tako ne ide
ako nesto zabranis nista se nece promijeniti
uostalom tesko bi bilo koncipirati zakon kojim bi se to zabranilo

dobar mi je post od vashe, samo da mesic nije na pantovcaku... bilo bi zakon da mozes glasat protiv nekoga, da mu se oduzme glas

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
frajer
iskljuĆØen

PostanoPostano: pon 27 pro 2004, 15:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma daj fat ... ne mogu vjerovat ...

Kad se razgovara o zabrani abortusa o ako želiÅ” ispasti pametan onda trewba reƦi da se sa zabranom niÅ”ta ne postiže, da Ʀe se i dalje abortusi raditi i ... trla baba lan ...

Pa da, kao Å”to se dogaĆ°aju i kraĆ°e i ubojstva i sve ostalo Å”to zakoni jedne pravno ureĆ°ene zemlje (a i nemora biti neÅ”to ureĆ°ena...) zabranjuju. ƈujeÅ”, ZABRANJUJU.

Prema tome, argument nije sam po sebi razumljiv, ako si to mislio.
dado-kozari bok

PostanoPostano: pon 27 pro 2004, 20:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

frajer ,kak ti ne kužiÅ” nije rijeĆØ o naÅ”im ljudima ovdje u hrvatskoj.rijeĆØ je o svim ljudima van hrvatske koji ma je hrvatska rodna gruda,majka koja bi trebala paziti.
a kak vidim ti si pun predrasuda prema bosancima,tim viÅ”e Å”to si i mene svrstao u bosance ĆØim sam progovorio neÅ” o bosancima.
zar stvarno misliÅ” da su zagorci,ili turopoljci il bilo tko u istoj situaciji kak i onaj tam preko.,e onda si stvarno zabrazdia

Aj' živili
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
igor

PostanoPostano: pon 27 pro 2004, 21:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mislim da bi trebalo dozvoliti sve i NISTA ZABRANJIVATI... treba dozvoliti da se svi ubijaju bez ikakvih KAZNI jer te kazne su "kontraproduktivne".... jednostavno, kad su zabranjena ubojstva ona se vrse pod nehigijenskim uvjetima i vise ljudi automatski umire.. mislim da ako UBOJSTVO ne bi bilo ZABRANJENO, manje ljudi bi stradalo... to je sigurno....

Laughing Laughing Laughing
vasha

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 27 pro 2004, 23:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi frajeru, žao mi je Å”to nisi dovoljno pažljivo napisao moj post (priznala sam da sam ga grubo napisala), jer da si to uĆØinio vidio bi slijedeƦe:
1. nisam rekla fuj MesiƦu nego fuj obeƦanjima koja se nikada ne izvrÅ”avaju
2. nisam nigdje rekla da mi se gadi samo zbog toga Å”to pljuje po Hercegovcima, nego sam taj primjer istaknula (jer mi je najbliži), ali sam naglasila da to ĆØini pored svih ostalih svojih gluposti. A zbog svojih izjava, ne samo o Hercegovcima, nego i uopƦe o Hrvatskoj kao agresorskoj zemlji, neumjesnih viceva na raĆØun pokojnog predsjednika te zbog djela kao Å”to su sramotno svjedoĆØenje u Haagu i prodaja željezare Sisak zaista ga treba biti sram i ja da sam na njegovom mjestu ne bi mogla pogledati ljudima u oĆØi, a kamoli se opet kandidirati i hvaliti se nekakvim svojim uspjehom.
3. primjeƦujem da si neupuƦen u stanje u Hercegovini jer da jesi, bilo bi ti jasno zaÅ”to se Hercegovci toliko ĆØuju i viĆØu - priliĆØno je jadno toliko blatiti ljude koji žive za Hrvatsku i koji bi zadnju kap krvi dali za nju i kojima je Hrvatska sve na svijetu, a ide se ĆØak dotle da se tvrdi da Hercegovci uopƦe nisu Hrvati. Sramota!

Valentina
merkat

PostanoPostano: uto 28 pro 2004, 8:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Igore totalno si promaÅ”io formu ali i vjeru, naime ako Bog dragi ne odobrava ono Å”ta ti odobravaÅ” i misliÅ” "sigurno" da je tako moram ti reƦi da ne da sumnajm u tvojui inteligenciju nego u vjeru !
Neznam odakle ti smatraŔ Ŕto je "sigurno", to samo zna dragi Bog , a na nama je da ga ponizno sluŔamo i slijedimo bez obzira na sve, jel samo on zna Ŕta je najbolje za nas !
BaÅ” i tome je zamka, jel vjerovanje u kratkoroĆØno, Å”to ĆØak uopƦe nije toĆØno je smijeÅ”no prema dugoroĆØnom a ono je spasenje ĆØovjeĆØanstva, jel Isus Ʀe doƦi i drugi put na zemlju i bojimk se da Ʀe "poginuti" mnogo ljudi koji pametuju i "znaju" Å”ta je dobro a Å”ta ne , ne obaziruƦi sa Njega !

Å to Ʀe mi život bez vjere ?
Å to Ʀe mi vjera bez života ?
merkat

PostanoPostano: uto 28 pro 2004, 8:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dado istina, baÅ” sam o tome mislio kad sam rekao kako je žalosno kaj se mi odriĆØemo bosne i vojvodine, a upravo je to odgovor i Vashi , žalosno je Å”ta na temelju lopova koji su doÅ”li iz hercegovine na vlast u zagreb temeljimo miÅ”ljenje na hrvatima iz hercegovine koji poÅ”teno i puni vjere žive u hercegovini. I Vasha ja ne mislim da herecegovci nisu hrvati, mislim da su ustvari primjer kakav hrvat treba biti !

igor

PostanoPostano: uto 28 pro 2004, 8:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ti me uopce ne poznas merkat, i zato nemoj pricat gluposti...
frajer
iskljuĆØen

PostanoPostano: uto 28 pro 2004, 8:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nisam upuƦen u stanje u Hercegovini jednako kao Å”to ni oni nisu upuƦeni u stanje ovdje.
ƈinjenica je da se kroz politiku željelo da oni budu i istoj državi s nama ovdje, zapravo, na to su navlaĆØili upravo "politiĆØari" iz Hercegovine, i zbog toga uradili mnogo zala, to znam.

Problem je u svijesti, nitko njih ne odbacuje, ali dajte shvatite vi u Hercegovini da se nalazite u drugoj državi i Hrvatska se ne može ponaŔati kao da smo u istoj državi.

A ti Dado kao nisi Bosanac?! Ajde, okani me se ...

Jednostavno shvatite da i ostali ljudi imaju svoje živote i svoje probleme. Danas da bilokoga pitaŔ da li misli da država skrbi za njega rekao bi da ne skrbi, ne zato Ŕto je to njegov subjektivni doživljaj, nego zato Ŕto je to suha istina.

Da ima viŔe para onda bi Hrvatska viŔe brinula i za nas ovdje i za vas tamo. Ali para nema ...
vasha

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 28 pro 2004, 9:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi frajeru, istina je da Hrvati iz Hrvatske veƦinom nisu upuƦeni u stanje u Hercegovini, ali Hercegovci su itekako upuƦeni u stanje u Hrvatskoj! A stanje Hrvata u Hercegovini je toliko žalosno i jadno da slobodno mogu reƦi da ponovno proživljavaju tlaku Hedervarya, Beograda i ostale mnogobrojne rodbine! Iako ĆØine jedan od konstituivnih naroda u BiH, zabranjuje im se hrvatski jezik, hrvatski programi u Å”koli, hrvatska povijest, hrvatski radio, hrvatska televizija, hrvatsko sveuĆØiliÅ”te, hrvatske novine... Ajde ti poÅ”alji svoje dijete da govori tzv. bosanskim jezikom, da uĆØi kako su Hrvati bili agresori na BiH, kako su vrÅ”ili genocid... I joÅ” neÅ”to, Å”to se tiĆØe toga "mi smo u jednoj, vi ste u drgoj državi", ne možeÅ” to uopƦe primijeniti na Hercegovinu, jer je naÅ” položaj, naÅ”a povijest, naÅ”a situacija takva i toliko specifiĆØna da se prema nama treba tako i odnositi, nitko ne traži od Hrvatske da uzdržava Hercegovinu, ali Hrvatska treba stati iza nje, a ne gaziti i pljuvati kao Å”to to dragi nam predsjednik ĆØini. Ja bi bila sretna kad bi ti doÅ”ao ovdje i vidio malo situaciju i kako narod doslovno diÅ”e za Hrvatsku. I joÅ” neÅ”to, da se dotaknem i Domovinskog rata, da samo znaÅ” koliko je Hercegovaca iÅ”lo u Hrvatsku boriti se i ratovati, koliko ih dade svoj život! Isto kao Å”to su i Hrvati iz Hrvatske dali svoj život za Hercegovinu! I zasmetala me rijeĆØ "hercegovizacija" jer shvati jedno - Hercegovci su Hrvati koliko i ti i to je isto kao da kažeÅ” "slavonizacija", "istrijanizacija" i ne znam ti Å”ta joÅ”, zato malo promisli!

Valentina
dado-kozari bok

PostanoPostano: uto 28 pro 2004, 9:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

živio govrnik
živila vasha

ako ti frajeru hercegovce ne smatraŔ hrvatima onda možeŔ odmah potrgati svoju domovnicu.hrvatsku naravno.
ti oĆØito imaÅ” iskrivljeno viĆ°enja toga Å”to je i tko je sve hrvat,a povijest da ne poznajeÅ” i da je pokuÅ”avaÅ” zatomiti da ne govorim

Aj' živili
frajer
iskljuĆØen

PostanoPostano: uto 28 pro 2004, 11:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Super su mi tipovi tipa Dade koji zakljuĆØuju na naĆØin novoobraƦenih Hrvatina s poĆØetka 90 proÅ”log stoljeƦa: Ako nisi neukusno glasan u vikanju da si Hrvat onda si možeÅ” domovnicu potrgati i baciti je u smeƦe jer ti nisi nikakav Hrvat. Takvih Hrvatina koje "znaju" kako biti Hrvat mi je veƦ puna kapa i smatram neukusnim njihovo nabacivanje nacionalnim.

Znam, teŔko je biti Hrvat kako se spada ...

Nego Dado, Å”to misliÅ” u ustaÅ”ama i Anti PaveliƦu?
To su bili pravi hrvati, jelda?
dado-kozari bok

PostanoPostano: uto 28 pro 2004, 13:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

iskrerno da ti velim mrzim antu paveliƦa,jer on za mene nije bio niÅ” drugo doli marioneta kojom su upravljali talijani i ostali.a onda kao prava kukavica pobjega van zemlje.za mene je pravi ĆØovjek bio vlatko maĆØek.no sumnjam da ti znaÅ” neÅ”to viÅ”e o njemu,a ako da onda malo promisli o svojim rijeĆØima ,i o tome kako druge osuĆ°ujeÅ”.

a Å”to se tiĆØe "novopeĆØenih" hrvata ,ima razlika.
ali dopusti da ti ja ispriĆØam jednu istinitu priĆØu ali i ironiĆØnu.
vidiÅ” moj otac je u zagreb doÅ”a 78. znaĆØi nije novopeĆØeni hrvat poput onih koji su doÅ”li 90-ih.ja se rodih u zagrebu 87. i te godine u yugoslaviji je bilo pravilo da ti u rodnom listu piÅ”e nacionalnost od oca.tako da meni pod ncionalnost piÅ”e bosanac a roĆ°en u zagrebu,u srcu.a zatim ovi koji su doÅ”li u hrvatsku 90-ih njihova djeca u rodnom listu imaju nacionalnost -hrvat.zar to nije ironiĆØno?
ja sam i na sud iÅ”ao da bih to promjenio jer ja želim da mi tako piÅ”e,ali na to oni meni odgovaraju da oni nissu kompetentni.ĆØak da bi se u krajnjem sluĆØaju trebalo iƦi i do pantovĆØaka.
ironija je gledajuƦi da je neki klinac roĆ°en tu 92 hrvat a ja nisam.nemam niÅ” protiv takvih no zar nebi trebalo svima biti isto.no dobro Å”to je tu je.glavno da ja znam tko sam

a primjetio sam frajeru da ti ĆØak malo brkaÅ” katolike bosance i hrvate bosance.dvje velike razlike.a sam znaÅ” da hrvatska nije samo u hrvatskoj pa mi nije jasno zaÅ”to onda stalno napadaÅ” ljude van hrvatske.ne napadaÅ” one u americi ,australiji,oĆØito imaÅ” pik na bosance,al prvenstveno mislim na kak ti kažeÅ” "novopeĆØene" hrvate koji su doÅ”li tu 90-ih.
spusti se malo tuzan

Aj' živili
igor

PostanoPostano: uto 28 pro 2004, 13:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

istina je to da Hrvatska drzava nema puno novaca skrbiti se ni za svoje gradjane a kamoli za dijasporu... ali u toj dijaspori daleko najzapusteniji su bili Hrvati iz Vojvodine, dok su daleko najpodrzaniji bili Hrvati iz BiH. To je objektivna istina..
ja uopce ne ocekujem nesto bog zna sto od hrvatske drzave, ali ocekujem da nas cuju, da nas priznaju da postojimo i da makar malo pokazu da im je stalo do nas ovdje... to je bitno... bitna je gesta, ponasanje, mnogo vise negoli samo novac... naravno, neka pomoc je uvijek dobrodosla, ali nije to najvaznije... bitna je dobra volja... a mi se moramo sami potruditi dobiti novca i od ove tu drzave u kojoj zivimo...

napokon stvari krecu nabolje, upoznao sam novog generalnog konzula u subotici i cini mi se kao stvarno sposoban covjek.. i to je jako bitno, imati sposobne ljude koji su spremni pregovarati i zalagati se za jednu stranu..

dakle, ponavljam jos jednom... ono sto ja ocekujem od Hrvatske i hrvatskih politicara jest da se sjete da nas tu ima i da nam daju makar moralnu podrsku (sto i cine, primjerice dolaskom nekih politicara na manifestacije kulturnog tipa u subotici) u ovim stvarima koje mi tu radimo...

to je i savjet za sve ostale Hrvate u dijaspori... malo vise se truditi da sami nesto naprave, a ne samo da ocekuju pomoco izvana...
wind

PostanoPostano: uto 28 pro 2004, 14:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

vasha napisa:
I zasmetala me rijeĆØ "hercegovizacija"

Ŕto je to "hercegovizacija"?
kad je nastala "hercegovizacija"?
kakve su posljedice i uĆØinci te "hercegovizacije"?
jel "hercegovizacija" nestala ili joÅ” traje?
ko su ĆØlanovi te "hercegovizacije"?

alo ljudi o ĆØemu se ovdje priĆØa?
generalizacija neĆØega?
merkat

PostanoPostano: uto 28 pro 2004, 14:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Igore, situacija u vojvodini je žalosna, ja tamo viÅ”e nemam nikoga no imam prijatelja, pomalo se i sramim države koja se ne brine za interese svoga ugroženoga naroda u susjednoj otetoj državi, mojem djedu u osobnoj piÅ”e mjesto roĆ°enja srbija makar kad se on rodio bila je hrvatska no kaj sad, mi smo takav narod koji gleda svaki svoja posla, nema zajedniÅ”tva, uvijek nam je stranac bitniji od naÅ”eg ĆØovjeka, zato i jesmo strancima sve rasprodali pa i duÅ”u koja Ʀe ulaskom u europu joÅ” viÅ”e bit gažena. Eto žena iz mog kvarta Vesna PusiƦ plaĆØe i vodi oess da nas posrami nad desetak srba u hrvatskoj koji nemaju struje a nema srama da prizna kolike tisuƦe ljudi hrvata živi u krajnjoj bijedi zbog njene politike, pitao bih ju ja koliko zna o ubijanjima u vojvodini i protjerivanju ljudi 90-ih i jeli digla glas za njih ?! Naravno da nije, al danas nakon kaj je netko sruÅ”io spomenik hrvatskom krvniku koji je na studenske pobune prijetio tenkovima na Zagreb i odgovoran za udbaÅ”ka ubojstva, Tita, traži antifaÅ”istiĆØke prosvjede, kao da se neko zamara faÅ”istima i antifaÅ”istima koji ustvari nit ne postoje, oni su svi aveti proÅ”losti i time se bavi umjesto da se primi svoje struke i pokuÅ”a reƦ koju pametnu ( a nema ju ) glede gladi i siromaÅ”tva hrvatskih graĆ°ana.

fat drummer

PostanoPostano: uto 28 pro 2004, 15:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

frajer napisa:
ma daj fat ... ne mogu vjerovat ...

Kad se razgovara o zabrani abortusa o ako želiÅ” ispasti pametan onda trewba reƦi da se sa zabranom niÅ”ta ne postiže, da Ʀe se i dalje abortusi raditi i ... trla baba lan ...

Pa da, kao Å”to se dogaĆ°aju i kraĆ°e i ubojstva i sve ostalo Å”to zakoni jedne pravno ureĆ°ene zemlje (a i nemora biti neÅ”to ureĆ°ena...) zabranjuju. ƈujeÅ”, ZABRANJUJU.

Prema tome, argument nije sam po sebi razumljiv, ako si to mislio.

e moj frajer da citas sto si napisao primjetio bi logicku pogresku
naime abortus je danas dozvoljen
kradja, ubojstvo na mah, otmica nisu...
razlika lezi u tome sto je jedan dio ljudskog djelovanja (negativnog doduse) zabranjen, a drugi nije. promjena tog statusa neminovno dovodi do anomije ili djelomicne anomije prema durkheimu
zamisli da se zabrani ubijanje zivotinja
tvoja ili moja subjektivno arbitrarna definicija abortusa kao ubojstva ovdije je nevazna jer mi nismo oni koji cine ili podupiru abortus
ovdje se radi o drustvu

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
merkat

PostanoPostano: uto 28 pro 2004, 18:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

fat drummer , da problem je drustva al sta mi nismo dio drustva, sta mi ne utjecemo na njega ? Barem glasom na izborima, eto ja isto znam da ce Mesic pobijediti u drugom krugu izbora no dat cu svoj skromni prilog za Miksica, eto bas danas je oko 18:30 do 19:15 imao razgovor sa novinarem Bilicem i rekao je stvari koje i sam podupirem, jos me i nasmijao kada je rekao kako je smijesno kad toliko saborskih zastupnika sjedi u saboru a nikakva korist od njih Laughing
Sad da ne duljim ako je netko od vas proucavao programe kandidata sto primjecuijem da malo tko radi neka kaze sta konkretno ga veze uz nekog kandidata, sto se ekonomije tice pogotovo.

Frajer, malo je mladja, naime Francek mu ju je poklonio dok mu je Letica bio savjetnik, znaci oko 91, 92 godine. A cuj nit moj nije vise mladic, jos malo pa ce 9 godina, vec ga zovem staro zanovijetalo.

igor

PostanoPostano: uto 28 pro 2004, 19:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

i mene je jako iznerviralo kad sam vidio kolka se buka digla oko srusenog spomenika Titu, koji je pobio toliko ljudi koliko je pobio i ante pavelic, ili draza mihajlovic i jos neki teroristi na ovim prostorima...

jako me nervira ta podjela... osudit fasizam i nacizam, a za komunizam reci samo PA TO JE BILA PROMASENA IDEOLOGIJA i kraj... a zrtve????

mislim da se moraju zabraniti spomenici kako Tita, tako i ostalih koji su radili negativne stvari, i koji su negativno se odnosili prema hrvatskom narodu... dosta mi je hvalospjeva titu.....
merkat

PostanoPostano: uto 28 pro 2004, 20:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Tu se slazemo Igore, naime zbroj komunistickih zratava iako se jako razlikuju mnogi u procjenama pogotovo jel se ne racunaju zrtve mirnodopskih vremena, je visestruko veci od zbroja svih zrtava ostalih ideologija koje si pominjao, pa ako su jedne zabranjene...

wind

PostanoPostano: uto 28 pro 2004, 21:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

al tito je i dio antifaÅ”izma.. a europi se jako sviĆ°a kad mi kažemo da smo antifaÅ”isti..
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: uto 28 pro 2004, 22:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E pa, upravo u tome se nalazi uzrok mnogih naÅ”ih problema, upravo u tome Å”to mi želimo da se svidimo Europi. A svi dobro znamo da Europa ĆØesto nije u pravu i da mnogo toga Å”to dolazi iz Europe i Å”to mi ĆØinimo da se svidimo Europi je zapravo loÅ”e za nas. Al oĆØito nikog nije briga Å”to je neÅ”to loÅ”e za nas, glavno da se mi svidimo Europi... Rolling Eyes

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
fat drummer

PostanoPostano: sri 29 pro 2004, 9:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da ti si dio drustva, a ne njegov reprezentivni uzorak
problem je u tome sto od 4,5 mil hrvata recimo da su 3,6 mil katolici. od toga
su 1,8 mil zene katolkinje i 1,8 mil muksarci.
ostatak su muslimani, zidovi, baptisti,evangelici, i sto vec ne. svi su protiv abortusa. abortus je ubojstvo
zakljucujem da samo ateisti(kojih je Cool cine abortus, sto znaci da za 20 godina u hrvatskoj vise nece biti ateista
ili
svi lazu. pa i katolici. i muslimani. zidovi. baptisti. i u jednakoj mjeri i vecem postotku cine pobacaj od ateista. stoga, da, problem je u drustvu. koje laze i zavarava samo sebe. i zato mislim da se naprasnom kriminalizacijiom abortusa nista ne bi postiglo

igor

PostanoPostano: sri 29 pro 2004, 10:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

tito antifasista... hajmo mu uzeti kao to za dobro...

ali onda bismo i kod najvecih povijesnih kriminalaca mogli naci neke dobre stvari, a da li to znaci da bismo trebali zaboraviti lose koje su te iste osobe ucinile????? NE, NIKAKO!!!!!!

i hitler je cinio i dobre stvari.... pa i milosevic.........
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.