HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sub 17 kol 2019, 17:33. Pogledaj neodgovorene postove
[sport] Sveci-nogometasi
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
zole

Spol: muško
PostanoPostano: pon 15 ožu 2004, 12:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E da Petar stoper!!!

A zasto Anto stoper???

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: pon 15 ožu 2004, 14:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja bi antu u napad jer za njega kazu da mu se neki ljudi vise mole nego isusu,a napadace navijaci obozavaju..
za peru se slazem,dobili smo pravog stopera!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Sanders

PostanoPostano: pon 15 ožu 2004, 14:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

moze, moze...predlazem i sv. Pavla kao poluspicu
a da ne budu sve skoro decki sv. Klaru na poziciju krilnog

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
zole

PostanoPostano: pon 15 ožu 2004, 23:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ili cemo klaru u odbojkasice??

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Jo

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 16 ožu 2004, 11:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A ne, Klaru cemo u odbojkasice, sto ce ona sa svim tim deckima? Laughing Laughing

Lav je u zraku
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
sike

PostanoPostano: uto 16 ožu 2004, 12:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A tko ce onda Majci Terezi pomoci nositi ona nosila za vrijeme prekida dok igrac lezi na terenu?
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Jo

PostanoPostano: uto 16 ožu 2004, 14:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa kao igracica ionako to ne bi cinila! Naci cemo mi vec pomoc M.T.-i

Lav je u zraku
zole

PostanoPostano: uto 16 ožu 2004, 14:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hahahhahahah Laughing Laughing Laughing

Pomoci se joj Samson!!! hehehe (nije svetac, u pravom smislu rijci, ali kao staro zavjetni lik...)

sjetio sam se jednog napadaca: Sv. Ilija!!! Njega inace vezemo uz grmljavinu, ali je on pokazao kako je nas Bog pravi Bog i dotukao one (zaboravih kako se zovu...) takav nam treba u napadu da razara protvinice mreze!

sike

PostanoPostano: uto 16 ožu 2004, 14:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

To je neki pravi napadac-razarac,tipa Bopksic,Vieri,ali jos jaci!
Jo

PostanoPostano: uto 16 ožu 2004, 14:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kad smo vec kod starozavjetnih, a da uzmemo i Mojsija! Razdvojio Crveno more, pobjegao sa cijelim narodom (momĆØadi) pred neprijateljem koji mu nije mogao nista, odveo narod u slobodu (citaj pobjedu)

Lav je u zraku
zole

PostanoPostano: uto 16 ožu 2004, 14:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hehhe... pa da!

Eh, sad vec imamo dobar dio ekipe...

sike

PostanoPostano: uto 16 ožu 2004, 14:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Trebaju nam pametni ljudi za logistiku momcadi,pa da Mojsija stvaimo kao sportskog direktora?
zole

PostanoPostano: uto 16 ožu 2004, 14:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Tako je! On je izveo momcad iz Egipta... heheh

Pa nek nas on vodi u pobjede.... oki!!!

zole

PostanoPostano: uto 16 ožu 2004, 15:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da sumiramo... (3-5-2)

TRENER: don Bosco - neko predlozio

SPORTSKI DIREKTOR: Mojsije - Razdvojio Crveno more, pobjegao sa cijelim narodom (momĆØadi) pred neprijateljem koji mu nije mogao nista, odveo narod u slobodu (citaj pobjedu). Trebaju nam pametni ljudi za logistiku momcadi.

FIZIOTERAPEUT: Majka Terezija (to ne treba objasnjavat)
MEDICINKSKO OSOBLJE: Samson - pomoci ce nositi ona nosila za vrijeme prekida dok igrac lezi na terenu

GOLMAN: car Konstantin - branio krscane

LIBERO: sv. Petar - jer ima kljuceve Crkve, pa isto tako i kljuceve obrane

LIJEVI STOPER: Maximilijan Kolbe - Covjek je bio neustrasiv cak i u logoru pa da nece moci zaustaviti tudje napadace!

DESNI STOPER:

DESNI BOK: bl Ivan Merz - zbog brzine kojom je postao svet, a tako kratko zivio da ga stavimo na bok. Treba nam brzo krilo!

LIJEVI BOK:

DEFANZIVNI VEZNI: Alojzije Stepinac - sta je on razgradio "supranickih napada"...

DEFANZIVNI VEZNI:

OFENZIVNI VEZNI(playmaker): Sv. Franjo - jer je taj covjek promjenio svoj zivot pa zivote druigih,totalni zaokret,pa nam je vazan ako nam u igri ne krene bas najbolje,on svojim domisljatim potezima moze puno toga promjeniti

NAPADAC: sv. Ilija - Njega inace vezemo uz grmljavinu, ali je on pokazao kako je nas Bog pravi Bog i dotukao one (zaboravih kako se zovu...) takav nam treba u napadu da razara protvinice mreze!

NAPADAC:

za sada jos u kombinaciji za momcad:
sv. Stjepan
sv. Pavao
sv. Leopold Mandic
sv. Anto
? ? ?

lovrijo

Spol: neodrešen
PostanoPostano: sri 17 ožu 2004, 13:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dragi moji,nemojte me razapet ali ja mislim da bi na mjesto glavnog veznog (playmakera) -svaka cast franji ali tu bi isao neki papa svetac - mozda pio,honorije inocent...
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
sike

PostanoPostano: sri 17 ožu 2004, 13:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Vidi ti framasa koji bi sv.Franji uzeo dirigentsku palicu u ekipi!Pa Franjo je ondasnji Zvone Boban!Oni iz perugie nikad nisu mohli nista Asizu jer tu je bio Franji kao play.A ni sada Perugi bas ne ide..
A zasto ovi pape?Obrazlozi malo javnosti!
lovrijo

Spol: neodrešen
PostanoPostano: sri 17 ožu 2004, 21:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pa framasu moj, ipak je franjevacka obitelj samo jedan ud crkve, ne bolji ili vazniji od drugih (nemojte me sad dati pod prodane duse) ali ipak papa treba imati primat, papa drzi (i treba drzati) sve konce u rukama, drzi cijelo stado na okupu i ima zadacu usmjeravati ga. makar onda bi im moglo ici trenersko mjesto, ali da sad ne kompliciramo i ne ulazimo u konflikt sa salezijancima zbog don bosca koji ima svoje zasluge. dakle papu za playmakera da usmjerava akcije. ne znam jesu li oni pape koje sam nabrojio sveti (inocent, honorije- pa nisu ni bas ovi pape toliko iskljucujuci prema nasem franciseku,imali su i oni nesto zajednicko-storija oko pravila reda)...dajte vi teolozi jos vas sud o tome.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
zole

PostanoPostano: sri 17 ožu 2004, 23:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hmmm... nisam previse strucan, ali lovrijine rijeci imaju smisla...

Jo

PostanoPostano: čet 18 ožu 2004, 11:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pametno zboris! Papa bi trebao biti glava i vodja svega! A grane (franjevci, salezijanci... ) dio te cjeline! Predlazem Ivana XXIII, zbog njegove bliskosti i truda oko naroda! Nekako mi je on bas super papa! Laughing

Lav je u zraku
sike

PostanoPostano: čet 18 ožu 2004, 12:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ajde moze,neka vam bude!Ali vec u ekipi imao sv.Petra-prvog papu!Koliko ih je bilo do sada,samo s papama mozemo sloziti toliko momcadi da za njih organiziramo svjetsko prvenstvo!
zole

PostanoPostano: čet 18 ožu 2004, 23:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a da mi to malo srezemo? hehe

Ono - vuk sit i ovce cijele?

Neka bude Sv. Petar kapetan momcad! Al sad mi se po glavi mota...
danasnji papa! Nije svetac, ali samo zato sto je jos ziv! Mislim da se slazete, ali taj je covjek stvarno toliko toga pokrenuo, ucinio i sredio da zasluzuje mjesto organizatora igre!!! Sta kazete? Uotalom, nije li fora da je glavni organizator proglasio nekoliko hrvatskih svetaca i da smo ga svi mi vidjeli uzivo???

Franju cemo onda gurnit u napad, a Ignacija stavit na drugi bok! On je bio vojnik, a i utemeljio je jedan vrlo bitan red! Mnogo je ucinio, plodove njegove duhovnosti beru svi... tako ce i njegove lopte sa boka koristiti svi!
jel stima???

zole

PostanoPostano: sri 24 ožu 2004, 23:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E nesto mi se mota po glavi ovih dana: zasto ne bi stavili na krila Franju i Ignacija? Oni su osnivaci vrlo bitna dva reda u Crkvi! Na njihovim krilima bi bili uspjesniji??? sta kazete???

sike

PostanoPostano: čet 25 ožu 2004, 11:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dobar prijedlog Zole!Dobro je kad izrotiramo neke igrace da provjerimo kako ce se snaci na razlicitim pozicijama.Bit ce to vrhunska momcad!
Sanders

PostanoPostano: pet 26 ožu 2004, 10:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A kako bi se ta momcad zvala?
Ajmo prijedlozi...

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
sike

PostanoPostano: pet 26 ožu 2004, 11:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Saints definitivno!kao americke momcadi u hokeju,rugbyju,hokeju,ali ispred imaju naziv grada,a kako je ovo nasa nacionalna momcad,nek se jednostavno zove CROATIA SAINTS
Nisam bas originalan,ha?
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.