HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sub 24 kol 2019, 13:55. Pogledaj neodgovorene postove
*** ForumaŔki susret!! ***
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Ycteris

Spol: muško
Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: pet 04 ožu 2005, 22:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo, upravo se vratih sa križnog puta (na otvorenom) na Ksaveru, gdje se ujedno održao i susret Frama grada Zagreba, a imali smo i mali forumaÅ”ki susret. Od forumaÅ”a su prisutni bili spavanko, dado-kozari bok (zvan slomljeni), Domac, Annabel i moja malenkost. Prisutan je bio i JP, al on je odmaglio nekam... Bilo je super, malo smo pretrpili hladnoƦe, al Å”to je to u usporedbi sa svime je sve Isus pretrpio za nas...

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
dodododoprecjednik

PostanoPostano: pet 04 ožu 2005, 22:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

i yc je zaboravio nadodat jednu stvar...
da smo se bas super proveli na ksaveru poslije toplog caja, krasevih napolitanki...
organizirao sam jedno grudanje vani...i bas je bilo super...
doduse, zavrsio sam u snijegu i naspoali su me(i to posteno) al nema veze...
tko riskira...

Hvaljen budi, Gospodine moj....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Ycteris

PostanoPostano: pet 04 ožu 2005, 23:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jooooj, kak sam mogao to ne spomenut! Bilo je odliĆØno, a najbolje je bilo kad su svi veƦ poĆØeli izlazit, i izaÅ”ao fra Zvonko s Kozari boka i onda svi na fratra! Naravno, svi su dobili takav tretman, a neki su bili skroz puni snijega (primjerice Domac i Ivica). Al Siget je dominirao, iako smo bili samo Danijel i ja, razbili smo ih u ne baÅ” zavidnim omjerima (nekad je bilo i viÅ”e od 3:1). Al bilo ja stvarno zabavno. Domac, ovo moramo ponovit!

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
dado-kozari bok

Spol: neodrešen
PostanoPostano: pet 04 ožu 2005, 23:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

samo neÅ”,ja sam pija vino,nekima djelio bajadere.ali stvarno mislim da ni fer gaĆ°ati jednog Ā”SLOMLJENOGĀ”.ƈekajte sam kad budem ima dvi ruke ponpvno.gotovi ste

Aj' živili
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Annabel

Spol: žensko
PostanoPostano: sub 05 ožu 2005, 0:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma Yct nije J.P. nikuda pobjegao, i njega smo pooooÅ”teno nas dvije cure naÅ”opale... al' Domac... ti si dobio... svaka ti ĆØast! Kad se onih 5 leglo na tebe na hrpetinu snijega... ja sam mislila da si mrtav! Ja imam neku svoju fobiju od toga... kad te ljudi zatrpaju... da neƦeÅ” moƦi doƦi do zraka... da ak vriÅ”tiÅ” nitko te ne ĆØuje... ma zaboravite... uglavnom... Yct, kad su one 2 sigeƦanke rekle da vi KAO vodite 2:0, moraÅ” priznati da smo vam onda pokazali...

Nemrem vjerovati da si zaboravio spomenuti gore u prvom postu ovo grudanje... fakat je bilo super! hop hm hm

Domac di si ti kasnije nestao? Ja se opƦe ne sjeƦam kad si otiÅ”ao... Rolling Eyes jako sretan
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Annabel

PostanoPostano: sub 05 ožu 2005, 0:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E da, upoznala sam Dadu, koji je na pol zagipsan jako sretan , jer nam je priĆØao kako on obožava extremen sportove, pa smo svi morali stati s grudanjem kad je on izlazio van.. Rolling Eyes Laughing ...i spavanka sam upoznala... i joÅ” neke cure... mislim da su sa Sigeta-zaboravila sam kak se zovu... Embarassed
arkandeo

PostanoPostano: sub 05 ožu 2005, 7:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Danas imamo susret u Katedrali nemojte zaboraviti. Wink

Tko je kao Bog?
arkandeo

PostanoPostano: pon 14 ožu 2005, 7:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ovaj vikend se odvio jedan predivni susret troje forumasa na PKP-u. Yc nesto sprema za subotu tako da nebute rekli da niste znali. Wink

Tko je kao Bog?
Ycteris

PostanoPostano: uto 15 ožu 2005, 22:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da ponovim i ovdje, u subotu u Å”est - pol sedam, kak ko može doƦ imamo susret u smjeÅ”kinoj birtiji! (da ne bi bilo zabune, mislim na onu pravu, ne na cyber verziju jako sretan)

Coje

PostanoPostano: čet 17 ožu 2005, 13:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudi, kako je vama lijepo tako se družiti,.. To djeluje tako izazovno za nas koji smo daleko,... Grozno!! Confused Confused Confused Laughing Laughing Laughing

Možda nije loÅ” onaj sikeov prijedlog da se mi koji gravitiramo Rijeci nalazimo negdje u Rijeci,... Tako bismo i mi imali lijepe druÅ”tvene veĆØeri kao Å”to ih i8mate vi u metropoli?? Wink Å to misliÅ” Sike? jako sretan jako sretan jako sretan

http://www.kumi.hr
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: čet 17 ožu 2005, 13:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa ja sam uvijek za zdravu konkurenciju.. jako sretan
ja nagovorim sadaÅ”nje i buduƦe forumaÅ”e iz Rijeke,a ti evo Coje za poĆØetak smisli kad bi se mogli naƦi!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
sike

PostanoPostano: ned 20 ožu 2005, 13:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A moji specijalizirani forumaÅ”ki susreti na 5 minuta nastavili su se neki dan s Heartsong. Pridružio se i Daniel (tko se njega joÅ” sjeƦa.. jako sretan ) u birtiji a onda je Heart morala natrag na pevaljku.
SlijedeƦi put smo dogovorili susret u kazaliÅ”tu gdje Ʀe pjevati neku od opera jako sretan
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Ycteris

PostanoPostano: uto 29 ožu 2005, 22:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dakle, evo upravo se vratih s h-epicentra (zaprao prije nekih sat vremena kad sam ovo poĆØeo pisat), veĆØeraÅ”nja tema je bila buĆ°enje, a gost/domaƦin bio je zbor NavjeÅ”tenje iz Velike Gorice (u kojem pjevaju Ariadne, Gandalf(f), Apolon i Niko II(I) poznat). Kolko sam dosad vidio po izvjeÅ”tajima, ovo je bio najmnogobrojniji susret forumaÅ”a ikad ... il bar kolko je zapisano. Dakle, bili su (nemojte se ljutit ak nekog sluĆØajno izostavim, bilo vas je stvarno puno):

Arki, SmjeÅ”ka, Sunce, ToNkIƦ, dado-kozari bok, Spavanko, SiGmA, Mash, Mia, Annabel, Ariadne, Gandalf, Apolon, Ancha, ĆØini mi se da sam i majusku vidio i naravno moja malenkost Ycteris aka "pleÅ”uƦa bakica" Mr. Green Rekli su mi da su bili i Niko II poznat i davorseljan, al njih nisam uspio uhvatit, takoĆ°er je bila i jedna buduƦa forumaÅ”ica koju trenutaĆØne prilijke sprijeĆØavaju da se uĆØlani: Thlaspi

E pa mislim da bi to otprilike bilo to, nadam se da nisam nikog preskoĆØio jer Ʀe me onda opet stalno kurit zbog toga...

Mash

PostanoPostano: pet 29 tra 2005, 22:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

AJMO ZG FORUMAÅ I, BUƐEENJEEEEEEEEEEEEEEE Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation jako sretan

Dakle, u koliko neŔto pogrijeŔim molim SmjeŔku da ispravi, jer ona ipak viŔe zna jako sretan

1. PRVI SUSRET FORUMAÅ A JE NA OBEƆANJIMA U KOZARI BOKU sad u NED- poĆØetak sa Misom u 18:30

2. DRUGI SUSRET JE U SMJEÅ KINOJ BIRTIJICI U PON , joÅ” se ne zna kad, vrlo vjerojatno u 18:30, no bit Ʀe i kasnijih dolazaka Cool hop hop hop

DOƐITEEEEEEEEEEE Exclamation Exclamation Exclamation jako sretan
BVB

"Iskustvo nas uĆØi
da je ljubav jaka i nesavladiva kao smrt"

papa Grgur IX. sv.Elizabeti

pingi

PostanoPostano: sri 04 svi 2005, 12:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ƈitajuƦi ove vaÅ”e retke shvatila sam da se ekipa s foruma popriliĆØno poznaje meĆ°usobno, da se upoznajete s onima koje ne znate i da odlazite skupa na susrete mladih, na bdijenja, na kupanja, itd. Lijepo je to! jako sretan
No, imam ja jedan prijedlog za sve vas sa Foruma: Å”to kažete da vi, na jedan vikend, doĆ°ete ovamo u Zvonimirov grad, u Knin, pa da onda i ovdje organiziramo jedan takav susret? To mi je evo ovog trenutka palo na pamet, pa možda bi to i bila prilika da vas sve onda i ja upoznam, buduƦi ovog ljeta ostajem doma. A i mojim mladima u župi bi se to, sigurna sam, jako svidjelo! pljesak
Ako vam se sviĆ°a ova ideja, ako ste za (naravno, susret bi organizirala negdje u 6. ili poĆØetkom 7. mjeseca, kad bude lipo toplo vrime Cool ), javite se, pa da onda to i provedemo u djelo! belji se
ƈekam vaÅ”e komentare i prijedloge!
davorseljan

PostanoPostano: sri 18 svi 2005, 20:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo, prijedlog.
Novi susret na H-epicentru..
Bit Ʀe dobro. Sada sam se vratio sa sastanka.
Gost je STEP. Oni Ʀe se predstaviti na svoj specifiĆØan naĆØin. VeƦ sada se zna da dovode svoje glazbene goste. To je VIS Snaga mira. Oni Ʀe uživo nastupiti.
Zatim specijalno za ovu priliku za 25-ti H-epicentar bit ĆØe po specijalnoj cijeni i tri koktela.
Naravno tu su i nagradna igra i sve ostalo Ŕto ide uz svaki H-epicentar.
Tu je i naÅ”i DJ-i koji Ʀe se brinuti da u Papayi bude dobra atmosfera.
U humanitarnom dijelu mislimo na teÅ”ko bolesnog Danijela SubotanoviƦa.
Cijena ulaza je i dalje 10 kuna.
Mislim da je ovo dovoljno dobrih razloga da veƦ sada utorak 24.5 rezervitare za Papayu i roưendanski H-epicentar.

U radu je spas.
smjeŔko

PostanoPostano: pet 03 lip 2005, 20:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi moji forumaÅ”i dugo se nismo družili pa bi veƦ bilo i vrijeme....pa zato najavljujem naÅ”e sljedeƦe druženje.....ko može i želi može se pridružit u nedjelju na misi u 12h na kaptolu kod franjevaca,pod tom misom su i obeƦanja,znam da Ʀe neki od nas sigurno tamo biti prisutni....a ostatak pozivam u 17h na druženje u SmjeÅ”kinu birtiju.....a onda bi svi skupa mogli zapjevat-kako je dobro,vidjeti te opet Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile ,doƦi Ʀe nam i naÅ”i dragi forumaÅ”i iz Rijeke,Danijel,Mathe i sike,a možda se joÅ” neko od njih odluĆØi za dolazak.ZnaĆØi nedjelja,17h SmjeÅ”kina birtija

LJUBAV UVIJEK POBJEƐUJE!!!!
smjeŔko

PostanoPostano: pon 06 lip 2005, 4:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Je,vidjeli se mi,okupili i bilo je baÅ” lijepo vidjeti vas sve opet i uživat u vaÅ”em druÅ”tvu,posebna hvala mojem Malom Mati koji je potegnuo ĆØak iz Pazina da bi stigo,suuuuuper ste dragi moji,pusa

Zita

PostanoPostano: pon 06 lip 2005, 8:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Stvarno je bilo super i drago mi je Ŕto sam vas sve napokon upoznala onako za pravo! jako sretan jako sretan

Jedno VELIKO HVALA matheu, sikeu, Danielu i Draženu! Stvarno od srca! ne moram niŔta objaŔnjavati
klara

PostanoPostano: pon 06 lip 2005, 8:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a ja vas opet nisam mogla vidjet... place

al zato H V A L A na prekrasnom iznenaĆ°enju iz SB... skoro ste mi osmijeh oko glave razvukli... jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan

uĆØiniti dobro, a zatim otiƦi bez buke ...
Chiara

PostanoPostano: pon 06 lip 2005, 20:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nemres vjerovat i ja bila Smile

I BILO SUPEEEEER

Sve mogu u Onome koji me jaĆØa!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
smjeŔko

PostanoPostano: ned 19 lip 2005, 19:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sutra u ponedjeljak Ʀemo se opet naƦi dragi moji forumaÅ”i u 18h u smjeÅ”kinoj birtiji,nadam se da Ʀu vas puno puno viditi tamo jer nam dolazi i naÅ”a draga pingi iz knina Smile Smile Smile Smile Smile Smile

pingi

PostanoPostano: sri 22 lip 2005, 11:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi moji! Upravo sam stigla s puta, i nisam mogla odolit da vam se odmah ne javim. Zahvaljujem svima na toploj dobrodoÅ”lici, na vaÅ”em druÅ”tvu i vremenu koji ste mi posvetili. Bilo mi je jako lijepo ova protekla 2 dana, i na kavi u birtiji, i u Hepicentru! Sretna sam, jer sam vas sve upoznala, i smjeÅ”ku, i ycterisa, i chiaru, i zvekija, i arkija, i logicu, i vashu, i annabel... belji se Stvarno ste super, simpa i dragi! Moram priznati da me nikada nigdje nisu ovako doĆØekali kao ekipa s Foruma!!! PozdravĆØek i pusa svima! Wink
davorseljan

PostanoPostano: sri 22 lip 2005, 21:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pingi drago mi je si bila u Zagrebu i da si usput skoknula na hepicentar. Ja sam sinoƦ imao koncert sa zborom u Gorici tako da sam u Zagreb stigao negdje oko pola jedan u noƦi.
Nadam se da ƦeÅ” uskoro opet doƦi a ja u nedjelju dolazim u tvoje susjedstvo t.j. na Modrave.
InaƦe draga ekipo koja ovo ĆØitate 7.7 na KNI chatu kreƦu susreti.

U radu je spas.
sike

PostanoPostano: uto 28 lip 2005, 12:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

RADNI VIKEND FORUMAÅ A

subota, 9.7.

do 13.30h - okupljanje u Zg-u i polazak za dom
15h - ruĆØak
16h - radionica - 1. dio
18h - dueli 1.krug
20h - veĆØernja molitva
21h - Igre za bolje meĆ°usobno upoznavanje

nedjelja, 10.7.

8h - ustajanje
8.30h - doruĆØak
9.00h - jutarnja molitva
9.30h - radionica 2. dio
13h - ruĆØak
14.00h - igre
16h - dueli 2. krug
18h - misa
- odlazak kuƦama

Prijavite se Å”to prije,smjeÅ”taj je besplatan a troÅ”kove hrane Ʀemo podijeliti
Za sad lista izgleda ovako:
1. Nemo
2. sike
3. zita
4. Thlaspi
5. Natty
6. Daniel
7. SmjeŔko
8. fratar
9.mash
10.Mathe
11. Chi
12. klara
13. Mia
14. Annabel
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.