HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 13 lis 2019, 21:07. Pogledaj neodgovorene postove
[ostale teme] armagedon....
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
merkat

Spol: muško
PostanoPostano: uto 19 tra 2005, 14:02
PostNaslov : [ostale teme] armagedon....
Citiraj i odgovori

...pocinje....

http://www.vecernji-list.hr/newsroom/zanimljivosti/267366/index.do

Å to Ʀe mi život bez vjere ?
Å to Ʀe mi vjera bez života ?
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
vedrana

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 19 tra 2005, 18:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

spasi nas Bože... u povijesti su sve velike civilizacije propale kada su se perverzarije tog tipa poĆØele tolerirati u druÅ”tvu (od stare grĆØke, rima, pa na dalje).. oĆØito smo i mi u silaznoj putanji... samo Å”to nažalost u ovo vrijeme imamo dovoljno razvijenu znanost i tehnologiju da napravimo puno veƦe zloĆØine protiv života, ljudskog dostojanstva i naravno Gospodina.... place place place

...samo Tebi da se klanjam, samo Tebi predam sve, da Te ljubim srcem cijelim, kao Marija Isuse...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuICQ [Vrh]
dodododoprecjednik

PostanoPostano: uto 19 tra 2005, 20:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

OĆØe naÅ”, koji jesi na nebesima, sveti se ime tvoje, doĆ°i Kraljevstvo tvoje, budi volja Tvoja, kako na nebu tako i na zemlji, kruh nas svagdanji daj nam danas i ne uvedi nas u napast nego izbavi nas od zla.Amen!

Zdravo Marijo, milosti puna, Gospodin s tobom, blagoslovljena ti medu zenama i blagolsovljen plod utrobe tvoje Isus, Sveta Marijo, Majko Bozja, moli za nas gresnike sada i na casu smrti nase.Amen!

Slava Ocu i Sinu i Duhu Svetomu, kako bijase na pocetku tako i sada i vazda i u vijeke vjekova.Amen!

MOLIMO ZA NJIH! ! !

Hvaljen budi, Gospodine moj....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: uto 19 tra 2005, 20:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kuda to ovaj svijet ide... place place place

u ovakvim situacijama ne preostaje nam drugo nego moliti se...

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
Coje

PostanoPostano: uto 19 tra 2005, 20:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ako se netko sjeti podatka koliko na Zemlji ima nuklearnog oružja onda Ʀe bez daljnjeg promiÅ”ljanja zakljuĆØiti da mi moÅ¾Ć¦emo imati Armagedon svake sekunde. Atomskog oružja imamo toliko da možemo Zemlju pretvoriti u "supernovu" - a ako joj se smilujemo možemo preko 360 puta zbrisati život s lica Zemlje (ljudski i životinjski) - preživjet bi evetualno mogle neke znatno mo9dificirane vrste,...

MeĆ°utim, iako sve ovo ljudi znaju žive kao da je Armagedon straÅ”no daleko - upravo obratno od onoga kako su živjeli krÅ”Ć¦ani u prvim krÅ”anskim zajednicama.

NAÅ”e je živjeti svoj život u punini - svaki trentak kao da nam je posljednji,... Ako tako živimo sasvim je svejedno kad Ʀe doƦi Armagedon,... Cool Cool Cool

http://www.kumi.hr
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
pingi

PostanoPostano: sri 20 tra 2005, 15:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ProĆØitala sam veƦ ranije danas ovaj ĆØlanak, i sav moj komentar na to je bio: Bože saĆØuvaj! Doista, ĆØovjek ne zna kako bi reagirao na ovako neÅ”to i Å”to bi rekao... Confused
Vidimo Å”to nam se to dogaĆ°a svakoga dana i kamo idemo, pa nam je onda (na neki naĆØin) i za oĆØekivati ovako neÅ”to... Confused
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
fratar

PostanoPostano: sri 20 tra 2005, 15:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kao Å”to je veƦina vas veƦ rekla, trebamo se samo moliti za te ljude jer to je jedini spas! Dokle god ima nas koji smo spremni odazvati se na borbu ljubavi i molitve protiv zla dotle ima nade i za ovaj ludi svijet!

"A sada: ostaju vjera, ufanje i ljubav
- to troje -
ali najveƦa je meưu njima ljubav." 1 kor 13,13

andjelcic
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
fat drummer

PostanoPostano: sri 20 tra 2005, 18:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kako mi taj nesrazmjer dere zivce... u africi, aziji djeca umiru od gladi i nekih bolesti koje su nestale u europi, a zapad ima i novaca, volje i tehnologije za ovakve eskapade
tko jaci, kvaci

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
merkat

PostanoPostano: sri 20 tra 2005, 21:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Umjesto da se pitamo zasto nam je Bog dao toliku neravnotezu ?
Mozda da ju izbalansiramo ?
Je da , lakse je iskemijat neko dijete nego posvojit.
Lakse je prodat dijete nego posvojit.
Laske je zazmiriti vlastima na to nego dat zakon jednostavnijeg posvajanja neplodnima.
A dokaz demo(n)kracije i liberalizma je dozvolit sto vecu perverziju dok za posvojenje normalnim ljudima treba imat neznam koje uvjete.

klara

PostanoPostano: sri 20 tra 2005, 21:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eto ti, Å”to se posvojenja tiĆØe, demo(n)kracije na djelu: kod nas je sasvim OK da single-politiĆØarka bez pol frke usvoji dijete, al normalnim obiteljima koje veƦ imaju vlastitu djecu (a željeli bi i posvojiti dijete) je u praksi to gotovo onemoguƦeno... Confused

uĆØiniti dobro, a zatim otiƦi bez buke ...
Mash

PostanoPostano: sri 20 tra 2005, 21:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bože sveti, na Ŕto je ljudski rod spao....
sad sam tek proĆØitala ĆØlanak...

svaki put shvatim iz nova da su posljednja vremena...
sve se izokrenulo, izopaĆØilo....

jadno to dijete... koje Ʀe ono rane imati od svega nenormalnog za cijeli život, koliko boli.... to malo, nevino dijete , Božji dar....

ƈovjek se igra Boga, siluje prirodu... gnjusno...

pa , zaista, ljudski rod nije ravan ni životinjama- one su nas nadiŔle...
sramota!

"Iskustvo nas uĆØi
da je ljubav jaka i nesavladiva kao smrt"

papa Grgur IX. sv.Elizabeti

arkandeo

PostanoPostano: čet 21 tra 2005, 6:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nisu zivotinje nas nadisle one su ostale tamo gdje jesu u prirodi. Mi smo se osokolili i nadisli njih i odvojili se i od njih i od svega pa nam je slava udarila u glavu i sad se dogadaju grozne stvari. Ali tako mora biti, kao i svaka civilizacija prija nas tako ce i ova propasti. Pregazit ce nas zdravi i neiskvareni narodi. Rolling Eyes

Tko je kao Bog?
Mash

PostanoPostano: čet 21 tra 2005, 11:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

arkandeo napisa:
Nisu zivotinje nas nadisle one su ostale tamo gdje jesu u prirodi. Mi smo se osokolili i nadisli njih i odvojili se i od njih i od svega pa nam je slava udarila u glavu i sad se dogadaju grozne stvari.

Kad sam rekla da su nas životinje nadiÅ”le, to sam mislila viÅ”e metaforiĆØki, no ako malo bolje pogledaÅ”, ima u tome istine, npr.- vidi koliko se nemorala dogaĆ°a, koliko ljudi žive neĆØistu ljubav-životinje ĆØak, od nekih ljudi, imaju viÅ”e reda u tome- razmnožavaju se u odreĆ°eno doba godine.... osim toga, ĆØovjek ubija svoje dijete(pobaĆØaj) , životinje ne ĆØine to sa svojim mladima.... kužiÅ” Å”to želim reƦi????

jedan poveƦi broj ljudi nije viÅ”e svojim ponaÅ”anjem niti na nivou životinje- niže je....
Rolling Eyes

"Iskustvo nas uĆØi
da je ljubav jaka i nesavladiva kao smrt"

papa Grgur IX. sv.Elizabeti

arkandeo

PostanoPostano: čet 21 tra 2005, 11:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma kuzim ja tebe Mash, ustvari ja sam svojim postom htio reci da smo umislili da smo iznad svega. A ustvari se samo sve vise zakopavamo i da ponasamo se gore od svih zivotinja na ovome svijetu.

Tko je kao Bog?
fratar

PostanoPostano: čet 21 tra 2005, 12:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hej! Vas dvoje, možete vi bit gnjevni na ljudski rod i zvati ga životinjom, ali Å”to vam to pomaže, samo frustracije! nije ni ĆØudo da se ĆØovjek ponaÅ”a gore od nekih životinja kad veƦina tako razmiÅ”lja! Treba voljeti sva stvorenja, pa i ĆØovjeka, dobra i zla! Mi trebamo svojim primjerom pokazati drugima da nismo životinje, biti ljudi kojima je je dobrata i ljubav na 1. mjestu, pa kad ljudima pokažemo da možemo biti ljudi i svojim ih primjerim pouĆØiti da dobrm stvarim puno Ʀe ih viÅ”e i biti normalnih!

Zato, molimo za te ljude i budimo im primjer zdrava života! jako sretan

"A sada: ostaju vjera, ufanje i ljubav
- to troje -
ali najveƦa je meưu njima ljubav." 1 kor 13,13

andjelcic
merkat

PostanoPostano: čet 21 tra 2005, 13:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Eeeeee fratar tu je caka, na nama je da budemo dio vecine koja ce dominirat tim nacelima, to zna i sotona pa je zato kroz ljude najveci napadatelj upravo katolicke crkve koja kako kaze Papa Benedikt XVI najpotpunije slijedi Krista !

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.