HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sri 23 lis 2019, 19:07. Pogledaj neodgovorene postove
Bio Papa i ...
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
angy

Spol: neodrešen
PostanoPostano: uto 08 srp 2003, 17:03
PostNaslov : Bio Papa i ...
Citiraj i odgovori

Svi smo bili sretni. Emocije su nas nosile gotovo mjesec dana nakon toga. A Ŕto dalje? Ili, kako dalje?

Å to bi se moglo pozitivno mijenjati u cijeloj biskupiji?

p.s. Eto, nek vam prvi post iz biskupija bude baÅ” iz DubrovaĆØke! jako sretan
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Ljuda Baba

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 10 srp 2003, 12:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ciao Angy...pozdrav Dubrovniku. I ja sam tako htjela biti u Dubrovniku, al u zadnji ĆØas je bio otkazan bus kojim sam trebala doƦi...al zato sam bila s vama preko TV-a!
Pitate se kako dalje...ma znam ja da vi imate ideja i volje samo nedajte da vas obeshrabre neuspjesi ili zatvorena vrata.
Planirajte, radite, molite, veselite se...dajte sve od sebe...budite otvoreni...a sigurno na podruĆØju biskupije ima joÅ” neotkrivene snage.
Samo ustrajte jer tko Ʀe ako neƦete vi, ako neƦemo mi - ti Angy i ja!

Pozdrav Dubrovniku
angy

Spol: neodrešen
PostanoPostano: čet 10 srp 2003, 13:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Didi napisa:
...ma znam ja da vi imate ideja i volje samo nedajte da vas obeshrabre neuspjesi ili zatvorena vrata.
Planirajte, radite, molite, veselite se...dajte sve od sebe...budite otvoreni...a sigurno na podruĆØju biskupije ima joÅ” neotkrivene snage.

Hvala na pozdravima. A Å”to se tiĆØe snaga i ideja, sve ih je progutalo more. Laughing HoƦu reƦi, praznici su, godiÅ”nji odmori, kupanje, dolaze turisti, otvaranje Igara je veĆØeras, tulumari se dugo u noƦ, u glasnu vrelu noƦ...

Sveti Otac je na odmoru, pa i mi... jako sretan jako sretan jako sretan Tko kaže da ga ne slijedimo! Cool
Ljuda Baba

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 15 srp 2003, 11:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dobro, dobro...samo se vi odmarajte, ali nadam se da Ʀete nasljedovati Papu i nakon odmora - u radu !!
DubrovĆØani moji, ĆØekamo vas svi na Forumu...da se raspiÅ”ete o svemu...tako ste važni kad sve poznate liĆØnosti kod vas ljetuju, a joÅ” i ljetne igre...pa tko Ʀe s vama !!
Pozdrav iz Zagreba
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.